Opinie Poszukiwanie skarbów II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    U mnie z rozpędu na polach wylądowała biała lilia, więc na wylotki nie mam co liczyć, no cóż mówi się trudno i sieje się dalej :p
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A jaki problem ją usunąć.
    Usuń i daj coś dłuższego z alchemikiem, ewentualnie z innym dopalaczami, jeśli posiadasz.
    Zaplanuj sobie:

    https://halny.free.nf/pliki/1_rosliny/farma_rosliny.html

    A lilię kupisz 2 razy w czerwonym koszyczku i się zwróci ta usunięta.
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z najczystszym w świecie farmeramy sumieniem udam się na zasłużony po komiksach hamaczek:)
     
  4. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Ech no i namówił no ;) tylko lilii to tak ze 4 koszyczki muszę w zamian kupić, albo po prostu później misję skończę, tyle już to robię, że w sumie jeden zbiór w tę czy we w tę przeżyję, już mi niedużo zostało:D, ale nie spieszy mi się.
    Hortensja z samą wodą obecnie 18 godzin będzie mi rosła, ideolo, bo wcześniej i tak na farmę nie wejdę, a jednocześnie ominą mnie ewentualne turbulencje przy starcie eventu.:p Hortensja u mnie jest najdłużej rosnącą rośliną, a i ona też mi do misji potrzebnaxD Spółdzielnia wszystko pożrexD

    Ciekawe jak będzie z wylotkami?
     
  5. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Cześć!

    Ja coś podłubię, miałam robic event na PST ale niestety na 2 dni wypadłam z farmy (wejście tylko po prezent od Franka) no i musiałam odpuścić.... Mówi się trudno i robi następne eventy xD
    Powodzenia farmerzy! :D
     
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Dopiero wysiałam szarłat ale,że event jutro rozpocznę około 20-tej ,to zdąży urosnąć.Krokodylki bardzo ładne ale z rozpędu to nie wiadomo co się jeszcze spodoba.
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    klonek68 - Twój post, który nic nie wnosił do tematu wątku usunęłam.

    Pewnie zrobię.
    Przyznam szczerze, że w pewnym momencie eventy zaczęły mnie nudzić, bo robiły się zbyt łatwo i szybko. Od jakiegoś czasu real zrobił fikołka i zabrał sporą część wolnego czasu przez co eventy znowu wymagają odrobiny wysiłku.
    Na razie wysiałam trzcinę na wypadajki i do oddania do spółdzielni.

    Dla jednych miłego hamaczkowania, dla tych drugich powodzenia w evencie :)
     
  8. ztomcio76

    ztomcio76 Okazjonalny autor

    w pnączu skrzynia z narzędziami???????? komu to potrzebne?
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    W zamierzchłych czasach też tak myślałam,ale narzędzia oprócz budowania zagród i warsztatów świetnie nadają się do wrzucania zamiast towarów z Farmy do różnego rodzaju eventów.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Akurat ze Skrzyni z narzędziami i nie tylko otrzymać można nie tylko narzędzia:

    1 losowy przedmiot spośród: 1 x Super nawóz, 1 x Super nawóz Zosi, 1 x Turbo nawóz, 1 x Super pasza, 1 x Farmarka, 1 x gwiazdka, 5 x Cegła, 5 x Deska, 5 x Dachówka, 1 x Młotek, 1 x Przywieszka do walizki, 1 x Część maszyny, 1 x Poidełko, 1 x Grzebień, 1 x Pędzelek do pisania, 1 x Łubianka lub 1 x Drewniany młot.

    Opisy wszystkich skrzyń z towarami znajdują się w tabeli: [​IMG]
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Już ja tak potrafię ich przekonać, że jak za bardzo krzyczą to ja zamieniam się w takiego jegomościa z dzidą i idą siedzieć do celi, więc wolą ze mną nie zadzierać, jak widzą, że nie ma odpowiednich argumentów, aby mnie przekonać xD:pxD.
    A, że w evencie nic się nie zmieniło to moje zdanie też nie zmienione i moje Mietki nadal milczą;).
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No nic się nie zmieniło, ale jest nadzieja, że jeszcze cośkolwiek może ulec zmianie :music:jak nasz Olimp zobaczy, że ewent nie cieszy się zbytnim wzięciem, to może czymś zanęci farmerów - jeden mały piccolaczek , lub jakieś dodatkowe ,,procenty,, i chętnych do robienia przybędzie :p
    - a może i nie , bo wiosna w pełni i poza farmą też coraz więcej rozrywki typu sadzenie, pielenie, koszenie ...
    No nic , kto robi ten już pewnie w gotowości czeka na 14-stą , a kto nie
    temu niech się miło i radośnie odpoczywa :);)
     
  13. abask

    abask Komandor forum

    O, i nie da się grać. Nie można wysłać prezentów ani przejść z pola na pole. Nowość?
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie na telefonie wszystko ok. Tylko tyle, że przed siewem musiałem odświeżyć grę. Z hortensji 262 butelki, całkiem przyzwoicie.
     
  15. abask

    abask Komandor forum

    Mam 383 butelki.
    Zebrałam ale nie wiem czy chce mi się robić ten event. Mam już przesyt eventów.
     
  16. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie jak na razie wszystko ok - zebrałam, rozsiałam i... spokojnie sobie będę człapać ku tym pirackim krokodylkom
    - z hortensji i nostrzyku 392 butelki (nie wystawiałam dendrologów - a i magiczne zapomniałam wczoraj wyciągnąć z paska :p)
     
  17. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Z Szafranu i 12 -tu magicznych 416 butelek.
     
  18. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Mistrz forum

    U mnie z 404 pól hortensji i 2 JC (+1 na drzewie) wypadło 279 butelek.
    Jak byście mogli przy ilości wypadajek, podawać ilość obsianych pól i Jaśków, to by mi rozjaśniło, czy u Was tak hojnie rozkręcili kranik czy to jednak zastępy Jaśków robią robotę :D
     
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    348 butelek bez jaśków bo zapomniałam je przestawić xD
     
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie z nostrzyka 404 pola z 25 + 1 na drzewie 389 butelek
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.