Opinie Poszukiwanie skarbów II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tworzenie itemików było Skarb ;)

    ***
    xD

    aż tak daleko nie idę
    boję się piratów xD
    raczej tylko ten pierwszy zestaw bo akurat powtórzenie to wylotki więc se machnę
    pewnie gdyby było 1x2 zgarnęłabym wszystkie ;)
    no pomyślę jeszcze ale raczej tylko ten pierwszy zestaw

    zaznacz może jaki krokodyl bo są cztery wersje no chyba że bez różnicy :)
    aj tam kiedyś były
    bardzo ekonomiczne
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie będę powtarzać powtarzalnych:p-robięxD
     
  3. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    W realu zajęta jestem, więc w tym evencie bez wyrzutów sumienia i rujnowania pól hamaczek:inlove::p
     
  4. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    jak mawia klasyk - robię. Mój Miecio chce mieć i trza robić , uwielbiam kolekcjonować piksele :inlove:
     
  5. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    dolaczam do odpoczywajacych HAMACZEK
     
  6. daine61

    daine61 Okazjonalny autor

    beznadzieja, hamaczek
     
  7. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    żenada nagrody. mam [ciach] znów pół farmy i tydzień siać by dostać 16 sp czy 16 farmarek lub 1 kupon na kombajn o_O powodzenia

    Zwrot nieodpowiedni na forum usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 maja 2024
  8. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

    robię jak zawsze ale badyl siany będzie tylko na głównej 24tys myślę, że dam radę
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie pas...
     
  10. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Ta nowa mechanika, to bardzo ciekawa: wysiej, zbierz, oddaj, wysiej, zbierz, oddaj.... ale to i tak lepsze niż Opowieści ze sklepu z komiksami
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Mam nadzieję, że nic nie zmienią, bo w końcu jestem na bank zdecydowana żeby nie robić :).
    Słoneczko praży to szkoda by było nie wskoczyć na hamak :).
     
  12. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

  13. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    oh...jaki superasny evencik, az milo odpoczac po PTS :)
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    6 lat temu to już chyba mało kto pamięta . :music:Chyba go robiłam, bo jakieś strzępy pełzających waz, sarkofagów i rycząco- rżących karoc poniewierają mi się w stodole i na chmurkach.
    Aż taka strachliwa jesteś xD;)
    W sumie to też się jeszcze do końca nie zdecydowałam, czy ulec urokowi tych pirackich krokodylków, czy lepiej zacząć się ich bać - i nie zawracać sobie , ani nikomu , głowy tymi itemkami . Perspektywa ...
    aż tak ,,ciekawej,, zabawy nie bardzo mnie do niej zachęca ( już o tych nagrodach nie wspominając :p ) No muszę to jeszcze na spokojnie przemyśleć, bo gdyby jednak Mietka się na krokodylki uparła i zaparła , to i do pnącza trzeba będzie siać , bo inaczej nie będzie miała gdzie i na czym ich wyeksponować.
    A już tam kilka razy zaglądnęła w Poradnik mrucząc pod nosem że ,,o te, te z tymi kufereczkami... ,, xD:cry: z czego wnioskuję, że chodzi o te dwa

    [​IMG] [​IMG]
    Kompas skarbów i Mapa skarbów

    - kufereczki wyglądają jak mini piccolaki , a krokodylek to wypisz wymaluj

    [​IMG]
    tylko ma uzębienie trochę bardziej do przodu wysunięte - ale od tyłu tego nie widać xD:cry:xD

    Tak , kiedyś te dodatkowe ewenty bywały - czasem nawet takie ,,3 w 1,, , ale żeśmy za bardzo na nie narzekali, to się Olimp ,,zlitował,, i... dał na stałe
    ,,2 w 1,, podpinając Alpy :music: Ech... a jaki by one miały urok i cudny klimat , gdyby sobie można było tam zamiast tych drzew i cwiecia te wszystkie itemiki powystawiać co się w pasku kurzą :p Marzenie ... ściętej głowy :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  15. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Coś tam zrobię ....dużo będzie zależało od pogody;) im więcej słońca na zewnątrz tym mniej zrobionego ewentuxD
     
  16. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    Jako dość młody gracz robię wszystkie eventy, ale tu nie ma nawet piccolo :cry: ale hortensja posiana, więc pewnie zmęczę, zamiast siać szczypiorek do misji z drzewkiem :cry:
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie im więcej słońca na zewnątrz, tym mniej chęci do pisania licencjatu po prostu, bo i tak muszę przebywać w domu, bo w piątek na zakupach naciągnąłem sobie łydkę (a przynajmniej taka jest wersja zespołu fizjoterapeutów)xD:cry:xD:cry::cry: Tak to jest jak facet musi nosić najcięższe zakupy a jest Suchoklatesem (tak, ten termin naprawdę istnieje, aż sam byłem zaskoczony)o_O
     
    hiacynta i jolkarokendrolka lubią to.
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jak ja lubię takie eventy, zdecydowanie i bez wyrzutów sumienia można je odpuścić :D, żadna Mietka ani Mietek nie przekonają mnie, aby robić ten event ;).
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [ciach]


    Około 24 000 badyla to nie jest znowu tak dużo, więc pewnie będę siał, ale zobaczę jak polecą wylotki z hortensji jutro:p:D

    Ciachnęłam cytat usuniętego postu i odpowiedź na niego. Niekoniecznie wszyscy w wątku eventowym chcą czytać Twoją listę zakupów.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 maja 2024
    hiacynta lubi to.
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ha , najwidoczniej Twoja Mietka lub Mietek są mało przekonujący :p;)
    moja , zaopatrzona w ...
    [​IMG]
    odpowiednie argumenty potrafi mnie bardzo szybko przekonać xD:cry:zgadzam się na wszystko zanim jeszcze tych argumentów użyje.
    Do jutrzejszego ewentu też mnie już przekonała , więc pola obsiane czym należy i jaśki uprzedzone, że będą mieć trochę roboty
    - te 23 tyś. ewentówki to nie tak znów wiele i jakoś ich wysianie ścierpię :music: a jakby tak jeszcze koło coś pomogło to nawet nie zdąży dopaść mnie nuda :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.