Porady doświadczonych graczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 29 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Kukułki wydaje mi się że są lepszym źródłem nawozu :D
     
  2. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    Niestety karma dla nich droga, to chyba jednak lepiej kury wystawić ;)
     
    Sekme lubi to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja moze nie tyle na PD licze, bo one i tak wpadną. teraz przy ponad 90 poziomie nie zwracam w ogóle uwagi ile mi potrzeba, po prostu robie co chce a PD za tym idzie samo :p
    póki co mam strategie taką że chce pokończyć wszystkie stałe misje (oprócz hodowlanych bo tu juz jest jak wiadomo problem, ale moze i to kiedys sie uda ;) ) a robiąc je wpada PD ;)
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Mam pytanie do doświadczonych graczy : jak ustawić na pnączu gałązkę kasztanową ,żeby nie zebrała się kombajnem ?
     
    toDzasta i {Monia} lubią to.
  5. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Zdjąć jeden item...Jak pnącze będzie potrzebne,zapodać z powrotem...i już...
    :):):)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2015
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: No wiesz nie wpadłam na to i przestawiałam gałązkę do ulubionych i zbierałam te dające pd a kasztanowe mi się zbierało o_O:mad:.Dzięki ,dzięki ,dzięki :)
     
    toDzasta, aniusia64 oraz {Monia} lubią to.
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja w ulubionych mam tylko te dające PD, TPD i SG i zbieram kombajnem, kasztankowe zostawiłam w roślinnych, tam mam tylko trzy strony gałązek, więc łatwo zebrać ręcznie nie tykając kasztankowego. Moim zdaniem tak jest łatwiej i szybciej.:);):p
     
    toDzasta lubi to.
  8. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Też walcze z misjami :) Na razie priorytetem są te warsztatowe i drzewne :) hodowlane utknełam na 6 poziomie i licze tu już na wygrane na kole bo szkoda troche zwierzaków
     
    Nutka i chrumcia91 lubią to.
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    W temacie walki z misjami warsztatowymi - proponuję poczekać, aż przeskoczymy te najbliższe eventy. Podobno produkty będą potrzebne, więc lepiej gromadzić zapasy ;)
     
    wolf031973 lubi to.
  10. wilandra

    wilandra Analityk forum

    To ja jestem na zero :D bo kombajny chcialam uruchomić
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja zdjęłam wszystkie i dają pd przynajmniej z ogrodu - a jak potrzebne to wtedy dopiero myk i na pnącze- inaczej by się marnowało pd ;)
     
    Sekme lubi to.
  12. wilandra

    wilandra Analityk forum

    A ja sie Wam pochwalę bo cudu doświadczyłam:) Zostały mi dwie SP, nie wiem skąd i wrzuciłam dwie kukułki z uszami i dwie zamaskowane i zobaczcie co mi wyszło :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    z tego wrażenia zapomniałam zrobić zdjęcie, jak w zagrodę klikałam :eek::eek::eek:
    [​IMG]
     
    chrumcia91, Kasialka oraz Nutka lubią to.
  13. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    Szukałam ale nie znalazłam --> skąd wziąć przepis na chetney marchewkowo-jabłkowy?
     
  14. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Kupić w Galerii Handlowej ;)
     
  15. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    no właśnie nie ma, są różne dżemy, poncz, pesto, a tego nie:(
     
  16. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    A masz już 4 poziom w przetwórni?
     
  17. jamperla

    jamperla Zaawansowany

    Nieee, mam dopiero trzeci, czyli dlatego.ok, rozumiem i dzięki :)
     
  18. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Proszę bardzo :)
    Dzięki Tobie jestem dumna - udzieliłam porady jak doświadczony gracz i do tego w odpowiednim wątku xD

    Pozdrawiam! :)
     
  19. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dzień dobry :) Mam pytanie . nasiałam mrocznych roślinek i mogłabym kupić mroczne drzewko. tylko nie wiem , czy nie będą potrzebne na Hallowen- co radzicie ?
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    hmmm cieżko powiedzieć. jesli bedziesz miała czas siać podczas eventu no to chyba mozesz oddać, nie wiem co poradzic.
    ja mam braki w roślinach, a teraz sieje sobie na piraniodzille, jak bedzie FAQ to wtedy zadecyduje co dalej.....
    edit: a sama teraz wzielam sobie 4 sztuki drzewka, odblokowalam hodowle wron ;)
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.