Porady doświadczonych graczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 29 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bajamor

    Bajamor Młodszy ekspert

    Hej, znowu powróciłem po dłuższej przerwie do gry.... Chciałbym o poradę jak najszybciej poziom wbić? co sadzić/kupować/produkować/piec? Jakieś porady?
     
    lubieplacki135 lubi to.
  2. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    najlepiej z misji
    z zagrud i roślin jest bardzo mało exspa
    jeśli zależy ci na szybkim poziomie a nie na ewentach
    wybierz se kilka misji z dużym pd/tpd
    i zrób tak z farmą żeby je wykonać
    najwięcej pd jest chyba z hodowlanych
    ale nie jestem pewna :oops:
    a jeśli nie masz to odblokuj latarnie i port
    jeśli dasz tam jakieś fajne itemy to też pd przybędzie;)


    mam nadzięje że pomogłam:)
     
  3. Bajamor

    Bajamor Młodszy ekspert

    Ma tu ktos discorda może? :)

    Tak, zacząłem hodowle szkoda tylko ze super paszę trzeba mieć i trzeba czekać aż się w młynie zrobi..

    Posty połączyłam. Przypominam, że na naszym forum istnieje zasada nie pisania własnych postów bezpośrednio jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, korzystaj z opcji "Edytuj"
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 grudnia 2020
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    9 grudnia zaczyna się sezon więc otrzymasz item, wystaw i codziennie zbieraj skrzynię z PD. Dużo można z tych skrzyń PD otrzymać.
     
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Zainwestować PLN xD
     
    kalinamala lubi to.
  6. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Okazjonalny autor

    ja dzięki cudownemu pnączu i bonusom wbijam codziennie poziom, jest 178 a do końca roku chcę mieć 200. bonusy PD, itemy i pnącze genialnie ładuje PD codziennie :) misje misje misje...polecam robić najbliższy sezon :)
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Rada jak rada, ale może byś dokładniej podpowiedział: w co je zainwestować? Bo coś mi się wydaje, że z najnowszych TSów to dużo tego doświadczenia nie przyjdzie...
     
    kalinamala lubi to.
  8. Bajamor

    Bajamor Młodszy ekspert

    ja mam kilka cudownych pnącz, ale nigdy nie wiedziałem co tam moge dać jak je zdobyć.

    Gdzie to jest napisane?
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tutaj.
    Generalnie, to polecam lekturę forum. Dokładne przejrzenie działów i wątków. Jest to kopalnia wiedzy, jak grać, robić eventy i zdobywać PD :)
     
  10. Bajamor

    Bajamor Młodszy ekspert

    a Sezon 11 co to?
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kolejny odcinek Sezonów. Zajrzyj sobie do Poradnika Sezonu 10.
    Jest tam odnośnik do pierwszego sezonu i kolejne informacje.
    Tak, jak pisałam wcześniej - najlepiej przekopać forum. Bo tutaj dostaniesz cząstkowe informacje w ramach odpowiedzi na konkretne pytania.
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    czechu79 - Twój post usunęłam, ponieważ nic do tematu nie wnosił, a nawet mógł wprowadzić graczy szukających porad w błąd.
     
    lubieplacki135 lubi to.
  13. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    To ciekawe ile można wyciągnąć PD z jednego itemu a chyba w innym dniu z lepszymi bonusami może być więcej :).

    [​IMG]

    Z najlepszymi życzeniami zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2021 :D, zwłaszcza dla inspirującego mnie Norbiego ;).

    [​IMG]

    Tak jak przypuszczałem przy skumulowaniu się bonusów można uzyskać jeszcze lepszy wynik :).

    [​IMG]

    Z bałwanka też można wycisnąć zadawalającą ilość PD. Chyba wypchnie z łąki niejeden ulubiony item ;).
     
    Ostatnie edytowanie: 1 stycznia 2021
  14. Fortuna_Burana

    Fortuna_Burana Forumowy żółtodziób


    Wykupiłeś pakiety wyższego poziomu ?
     
  15. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Oczywiście, przecież to nie grzech :). Trzeba być pragmatycznym* w tej grze :D.

    * - nie wiem co to słowo znaczy ale ładnie brzmi ;).
     
  16. Fortuna_Burana

    Fortuna_Burana Forumowy żółtodziób

    Na pewno brzmi mądrze. podobnie jak alternatywa farmaceutki o lek generyczny przy kupnie preparatu na miejsce intymne .
    A tak z ciekawości to ile tych bałwanków posiadasz ?
     
    antonina-farmerska, olgs3 oraz Cardamon lubią to.
  17. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Jeżeli obecnie zakrywamy maseczkami twarz to najbardziej intymną chorobą jest opryszczka górnej wargi :).
    W zamierzchłych i siermiężnych czasach najbardziej skutecznym sposobem były przymoczki z Vit. B12.

    Bałwanka posiadam jednego, który trafił przypadkiem przy wykręcaniu bonusów do eventu.
    Przy wprowadzaniu nowego itemu nieopłacalna jest próba zdobycia ich w większych ilościach
    i nakarmienie Miecia . Doświadczalnie potwierdzono, że statystyka w tym przypadku nie sprawdza się.
    Większemu zużyciu imprezówek nie odpowiada większe wylosowanie bałwanka.
     
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień dobry:)
    Ja tak z innej beczki zapytam doświadczonych :
    Co trzeba siać by wypadały grzebienie (z narzędzi)?
    Próbuję pomóc "młodszemu" graczowi i szukam,szukam ale znaleźć nie mogęxD
     
    kalinamala lubi to.
  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    uszlachetniony polny mak daje 200 x większą szansę na grzebienie - dostępny od 55 poziomu.
    na wyższych poziomach też są dostępne podobne uszlachetnienia np. rzepa, czerwona porzeczka ...
     
    talarek1961 i peciak2 lubią to.
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dziękuję:)
    Gapa ze mniexD,szukałam na forum w różnych działach a o szklarni zapomniałam bo tam u mnie tylko gryka;)
     
    -norbijas- lubi to.