Porady doświadczonych graczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 29 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Witaj Aga :). Trochę przesadziłem z tym szarłatem bo tak naprawdę to było mniej ;)

    [​IMG]

    A te ilości wszelakiego dobra to też podkolorowałem Power Pointem, żeby znaleźć się w centrum uwagi
    bo przecież my mitomani o niczym innym nie marzymy :p.
     
  2. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    jak tyś to wszystko zdobył??
     
  3. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    To wszystko złudzenie optyczne , wykorzystujące efekt stereoskopowy ekranu monitora :).
     
  4. halina54

    halina54 Hrabia forum

    ....chetnie bym troche przytulila tych dobroci
     
  5. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Witaj Halinko :). Dajesz się omamić złudzeniu , to taka fatamorgana korzystająca z błędnego
    interpretowania obrazu odbieranego przez oko a analizowanego przez korę wzrokową w mózgu.
    Wykorzystują to różni szarlatani do swoich podejrzanych sztuczek i sterowania ludzkimi emocjami.
    To coś podobnego do serca na dłoni i dużych niebieskich oczu w Twoim awatarze.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypominam, że zgodnie z Regulaminem gry: Korzystanie z nieautoryzowanych programów pomocniczych, botów, skryptów i makro jak również innych aplikacji, używanych w celu zautomatyzowania procesów gry i wpłynięcia na kształt i mechanikę programu klienckiego gry jest bezwzględnie zakazane i może doprowadzić do wykluczenia konta z gry.
    Zakładam oczywiście, że taka sytuacja nie ma miejsca, usunęłam jednak fragmenty wypowiedzi i posty mogące budzić wątpliwości.
     
    magda2007, Cardamon oraz lubieplacki135 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta, ta jasne boś Ty z tych bajkopisarzy ;)xD Tylko tu chyba zapomniało Ci sie o śmigiełkach xDxD wiem, wiem obawiasz sie ze po odszkodowanie sie zgłoszę i widoków oszczędzasz ale to juz i tak zbyt późno xD;)
     
  8. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    No chyba faktycznie przechytrzyłem :) i zostałem rozszyfrowany. Przyjdzie frycowe zapłacić.
    Umówmy się , że w grudniowym G&T zrekompensuję Twoją stratę ;).
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj moja szczęka ucierpiała i to podwójnie a dentysta drogi xD;)
    Ale szczerze podziwiam i gratuluje takich sukcesów
     
  10. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Jakbyśmy jedli moczone sucharki oszczędzilibyśmy na szczękach i dentystach i wtedy starczyłoby
    na dofinansowanie farmy i dobre miejsce w TOP-ie ;) ( wtopić w TOPi-ie to jest to :p .
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2020
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O matulu, no na suchary kazesz mi przejść? xDxD To przecież całkiem by minie juz wysuszyło xD;) Ponoć dieta mi nie wskazana xD
    To powiadasz ze w przyszłym roku 1 zajmujesz? :)
     
  12. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    OK Aga mogę być nad Tobą :) ale tylko o 1 miejsce :D.
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj nie, no na takie szaleństwo to nie mam szans :) Moge podziwiać was tam wysoko i tylko gratulować osiągnięcia :)
    A jeszcze też do szarłatu musze sie doczłapać i to nigdy nie bede nawet minimalnie koło czołówki :)
     
  14. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    haha co do sucharow... Tata w wojsku pracowal, mialem tyle sucharow ze w klasie rozdawalem... To nic ze przeterminowane, wszyscy wcinali lepiej jak paczki z cukierni xD
     
  15. halina54

    halina54 Hrabia forum

    ..Witaj Cardamonku....zartowalam sobie tylko,bo na moje skromne potrzeby wystarcza mi to co zdobywam w grze...ale gratuluje miejsca w Topie..byles super i kibicowalam naszym rolnikom:)
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Niekoniecznie:p- można niestety jeść moczone suchary a i tak się jest skazanym na finansowanie dentystów.
    Czyli co? chleb i woda i reszta wszystkie wyprzedaże BP? :p;)xD:cry:xD
    Przekombinowałeś :p
    I jak Ty teraz po takich występach chętnych znajdziesz? xD
    Jak dba o kobietę nie? xD:cry:
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaa, no tylko takie diety nie każdej wskazane :)
     
  18. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Cześć :). Wojskowe S-ki to najlepsze żarcie w trakcie 24-godzinnego transportu eszelonem na poligon. A zwłaszcza boczek w puszce.
    Kto to przeżył to nic mu nie straszne :).

    Mnie już rola komendanta nie interesuje , to Norbi będzie zbierał ekipę.
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moja osoba jest zbyt kontrowersyjna.....jest tutaj kilka osob nadajacych idealnie do tej roli
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2020
    magda2007, lubieplacki135 oraz agucha31 lubią to.
  20. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    o_Oo_Oo_O
    Noo... z takim orężem to i nie dziwota
    że tak się na TOP-ie udała robota
    :music:
    Być może na szczycie już w przyszłej jesieni
    ujrzymy sokoła w bieli i czerwieni 8)
    tym bardziej że ponoć i drugi już pióra

    do lotu szykuje - ojj zadrży TOP-Góra :D
    - szepnęłam mej Wenie niech już się uwija
    i poszuka rymów także do ,,norbijas,,
    jako też i innych, coby mieć w rezerwie
    bo może - na szczyt ów - ktoś jeszcze się zerwie :music: