Porady doświadczonych graczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 29 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja wiem, czy te mega są warte tych FM?
     
  2. eznl

    eznl Czeladnik forum

    patrzac prszyszlosciowo , oferta moze sie nie zdarzyc drugi raz.. wiec mozliwe ze podczas mojej gry to jedyna okazja
    wydaje mi się ze na wyzszych poziomach gry fm są zbędne ( na YOUTUBE gracze duże sumy ich mają)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O ile na niskich poziomach wykupisz rozszerzenia wybiegu dla zwierząt, dodatkowego obszaru ozdobnego wyspy i na dniach tego samego dla farmy.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    odradzam zakup mega zagrod...zostaw FM na nowe pole itemowe..
    dla wysokich poziomow nabicie FM nie jest zadnym problemem...a powiem ci ,ze u mnie malo kiedy zalegaja w pasku
     
  5. eznl

    eznl Czeladnik forum

    Czyli jednogłośnie doradzacie , dobrze dziękuje posłucham się ( powalczę trochę ale mądrzej wydam je )
    Jeszcze jedno ważne pytanie mi się nasuwa :oops:
    Jak dobrze wykorzystać pełnie księżyca
    Ostatnie pare dni bawiłem się i zbierałem roślinki do wytworzenia mrocznych warsztatów (ostatecznie żadnego nie wykupiłem ). Zupełnie nie mam planu a potrzebna mi ilość rośliny eventowej ( wszystkiego nie zrobię ze względu na zablokowane rzeczy ) skoncze zbierać jakoś jutro po południu ( jak się nic nie zmieni ). Doradzicie proszę ?;)
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ciezko jest doradzic nie widzac farmy;)
    ale na Twoim miejscu z eventu wyciagnalbym itemy oraz zetony( o ile masz taka mozliwosc) ..oraz robilbym w miare swoich mozliwosci mroczne misje...
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To Twoja pierwsza pełnia?
    Wg mnie priorytetem powinno być odblokowanie całego lasu grzybowego.
    Jak będziesz mieć całe dwa pola do siania, to wtedy na warsztat bierz magazyny.
    Później możesz na luzie sobie siać do misji czy na nowe zagrody/drzewa.
    Tak ja zrobiłem.
     
  8. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    Mam pytanie odnośnie skrzyń, lepiej zaczekać aż będzie ich więcej? Czy lepiej od razu gdy dostanę? Zastanawia mnie czy gdy będziemy otwierać więcej skrzyń np z sianogroszami albo pd to będzie większa szansa na najlepszą nagrode ze skrzyni?
     
    lubieplacki135 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    wojtekszef patrząc na to co Graczom wypada przy otwieraniu dużych ilości skrzyń to mogłoby się wydawać, że lepiej otwierać jednorazowo jak najwięcej ale w pojedynczych skrzyniach też czasami trafiają się "perełki". Ja z reguły otwieram pojedyncze sztuki, rzadko udaje mi się uzbierać więcej skrzyń i czasami przy tych pojedynczych też wypadnie np. 1 czy 10 mln. SG tak że różnie bywa. Jak Ciebie te skrzynie nie kuszą (tak jak mnie) to warto jednak mieć do jednorazowego otworzenia więcej ;)
     
    lubieplacki135 lubi to.
  10. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    mam 91 poziom więc zbytnio doświadczonym graczem nie jestem
    ale moim zdaniem niektóre skrzynie warto zostawić na specjalne okazje
    skrzynie ze zwierzętami i superpaszą lepiej otwierać jak są ewenty hodowlane
    nie sprawi to że będą lepsze nagrody ale wtedy się mogą bardziej przydać
     
  11. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    Mam pytanie odnośnie wypadajek. Więcej wypada ich z całej łąki drzew czy z całej łąki roślin zasadzonej na pojedynczych polach?
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja mam większe zaufanie do roślin. Jeśli mają być wypadajki z pól to zawsze sieję na start eventów te najdłużej rosnące a i w czasie eventu też czasami jak trzeba, skracając czas wzrostu roślin dostępnymi przetworami z Alchemika lub ze Szklarni.
    Zerknij do poradników:
     
    lubieplacki135, margaretazet oraz zx221 lubią to.
  13. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    @SMOD_Atena miałaś racje , dziś z otwierania zaraz dwóch skrzyń wpadło 10 mlnxDxD
     
    SMOD_Atena i lubieplacki135 lubią to.
  14. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Prosił mnie Chris975 o screen najlepszego wyniku na SP , który upewnił mnie , że
    można spróbować powalczyć w tegorocznych Dożynkach .

    [​IMG]

    Screen z kwietnia 2020 r.
    1 sekundowy szarłat . Imprezówek ok 2400 przez ok 5 godzin.
    Ręka zmasakrowana , na drugi dzień nie mogłem unieść kubka z herbatą.
    Bałem się o zapalenie pochewek ścięgnistych prawego nadgarstka
    ale po unieruchomieniu dłoni na 2 dni w stabilizatorze wszystko się dobrze skończyło :).
    Współczuję naśladowcom ;).
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O matulu, no szczękę to teraz przez 2 dni bede składała. Szacun ogromny i gratulacje :) Widok piękny ale cierpliwośc do klikania danej ilości imprezowych jest chyba nie do pobicia, nawet nie sama cierpliwość co ilośc uzbierania ich
     
  16. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Wiesz Aga co , ja już tego nie ogarniam . Po Dożynkach zostało mi tego tyle , że można obdzielić kilka farm.
    Ja tylko klikam a to się wszystko mnoży jak oszalałe aż się sam zaczynam bać .

    [​IMG]

    Może by ktoś to przygarnął ;).
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2020
  17. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Jesteś niesamowity:)
    Mnie ręka boli po 200xD i odpadamxD
    Nie tylko z powodu nadgarstka ale oczywiście z braku takiej ilości imprezówek;)
    Choć nie wiem czy to coś by pomogło bo nawet na te 200 żaden bonus się nie trafiaxDxDxD
    A tak swoją droga to jak długo zbierasz takie ilości imprezówek? i/lub kupujesz?
     
  18. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Cześć :). Śmigieł, skarpet, superpaszy i kuponów na młyn nie muszę kupować.
    Jak dużo kręcę ( żeby natrzaskać 1 sekundowy szarłat) kołem to same wypadają .
    Więc łatwo dojść do tego, że muszę kupić imprezówki i krople bo to co odzyskuję z koła
    i wypada ze skrzynek nie uzupełni ubytku.
    Misje mam zrobione wszystkie więc tam pomocy już nie mogę szukać ;).
    <ciach> z ciekawości chciałem wiedzieć jaka jest ludzka wytrzymałość i zażyć trochę
    choć niewielkiego ale jednak wysiłku fizycznego bo już od natłoku pomysłów
    mózg by mi się lasował :p.

    Usunęłam fragment postu
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 grudnia 2020
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ej no poczekaj, poczekaj dopiero co szczękę do kupy zebrałam a Ty mi tu takie widoki? chcesz zebym jej juz nie złożyła? ;)xD;)
    W ramach odszkodowania zgłoszę sie do Ciebie chociaż po część tych dobroci ;)
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    o nie az mi gały z orbit wyszły :Do_Oja chetna bym była zwłaszcza na te kuponiki :D no o imprezówkach nie wspomne :D