Porady doświadczonych graczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 29 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

Ranczo bizonów to dość stara zagroda specjalna. Specjalna, czyli taka, której nie można kupić za SG w Galerii handlowej. W tym zestawieniu >>klik<< znajdziesz informacje, w których zagadkowych zagrodach można na nią trafić (przy odrobinie szczęścia).
    Dość łatwo ją uzyskać drogą wymiany czy podarunku podczas minieventu G&T. Event ten skończył się w niedzielę, ale ostatnio często się pojawia:)

olgs3 lubi to.
  2. iza_79

iza_79 Stary wyjadacz

jakich zwierząt używaliście do skończenia misji z kluczykiem typu menażeria czy manufaktura? zwykłych czy kolorowańców?

ania1713 lubi to.
  3. ania1713

ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

Zwykłych.

Do tropikalnych używałam fok lub ważek (teraz poszłabym w manty, bo mają dużo większą wartość, ale ich nie było), do zwykłych bodajże kucyki wrzucałam.

antonina-farmerska, zx221 oraz iza_79 lubią to.
  4. iza_79

iza_79 Stary wyjadacz

kucyki wartościowo wysoko stoją to fakt ale ilość ich potrzebna będzie ogromna. chyba rzeczywiście nimi będę robić bo kolorowańców szkoda
    dziękuję za odpowiedź myślę jak to ogarnąć bo czas się wziąć za te misje niestety.

5. ania1713

ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

Szynszyle mają wyższą wartość. Wtedy też ich nie było w grze.

Fakt, trochę trzeba będzie tych zwierzaków, ale ziarnko do ziarnka i się uzbiera ;)
    Powodzenia!

antonina-farmerska i iza_79 lubią to.