Porady doświadczonych graczy

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 29 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Prakseda2

    Prakseda2 Forumowy żółtodziób

    Czy ktoś wie, dlaczego w paszy dla kukułek jest klepsydra?
     
  2. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Klepsydra pojawiła się, a z nią pasza podczas komiksu, gdzie można było wygrać warsztat kukułek oraz sama zagrodę. Event się skończył, a klepsydra została. Za jakiś czas powinna zniknąć, ale kiedy? Tego nie wie nikt...
     
    TETUNIA lubi to.
  3. ewelajna82

    ewelajna82 Okazjonalny autor

    Mam pytanie czy zbierać zagrody klasyczne++ bo troszkę ich wrzuciłam do pociągu i nie wiem czy dobrze zrobiłam? Czy są one coś warte?
     
    TETUNIA lubi to.
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Zależy dla kogo. Ja osobiście pozbywam się zagród + i ++. Mimo ich krótszego czasu wzrostu. Inni te zagrody kolekcjonują:)
     
    agi31, TETUNIA oraz Sekme lubią to.
  5. Sekme

    Sekme Generał forum


    Dokładnie tak - każdy robi inaczej :)
    Ja się nie pozbywam, zagrody + i ++ leżą w pasku, a Miecio z Manią grzecznie ścierają z nich kurz ;)
    Nie wiem, czy kiedyś z nich skorzystam, ale może za czas jakiś przydadzą się podczas któregoś G&T jako gratka dla kolekcjonerów albo podczas eventu... Jeść nie proszą, więc niech będą. Jak twierdzi mój wewnętrzny chomik "Lepiej mieć, niż nie mieć" ;)
     
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Masz rację. To tak jak z reniferami. Nie były potrzebne, nagle nie dość że cena na targu skoczyła, to za zagrodę reniferów ++ można było dostać jakąś różowość:)
     
    TETUNIA, -norbijas- oraz Sekme lubią to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ich wartosc taka wysoka bo to totalny unikat wsrod zagrod:)
     
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Największym problemem jest niewiedza:oops: Swoje wcześniejsze zagrody reniferów ++, zdobyte podczas ekspresu z zagrodami pooddawałam za nic. Ale człowiek uczy się na błędach:):wuerg:
     
  9. jajaga52

    jajaga52 Forumowy żółtodziób

    czy w szklarni rosną chwasty
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie, nie mają z czego tam rosnąć :)
     
    Anetta41, toDzasta oraz TETUNIA lubią to.
  11. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Jak dobrze wiedzieć, bo mam ich na stanie 4 sztuki :) Zostawiłam sobie same xxl ;)
     
    Anetta41 i toDzasta lubią to.
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kruszony, naleśniki, smoothie albo z targu albo ze SPA Bahami ;)
    oprócz tego itemy na wyspie skarbów, które dają TPD ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  13. Sekme

    Sekme Generał forum


    Wyspa ma swój oddzielny wątek - Bahama >>KLIK<<, w nim znajdziesz wszystko rozpisane krok po kroku :)
    Poza tym tam spokojnie można zapytać i podyskutować na temat wyspy.


    Dzień dobry :)


    **************************************


    Wątek nie jest zbyt dynamiczny, więc się dopisuję do mojej wiadomości sprzed kilku dni...

    Dzisiejszym prezentem z kokosa czyli białą niewinnością szczególnie powinni zainteresować się Ci, którzy w chwili obecnej rozbudowują kwiaciarnię. Radzę zrobić pokaźne zapasy białej niewinności. Biała niewinność to najlepszy dopalacz do zjadania w celu rozbudowy.
     
  14. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Witam ! Chciałabym zasięgnąć porady u doświadczonych farmerów. Jaka kwota sianogroszy jest waszym zdaniem buforem bezpieczeństwa? Poniżej jakiej kwoty nie schodzić, aby czuć się bezpiecznie i w razie eventów ( gdy musimy coś dokupić) nie wyczyścimy swojego konta do czysta?
    Pozdrawiam Marzena
     
    _Grani_, Anetta41 oraz AsiaPelasiax lubią to.
  15. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    to chyba zależy głównie od stanu konta :)
    ja jeszcze nie dobiłam do 5 mln, więc dla mnie 1,5 mln to czas na intensywny handel a 1 mln to stan alarmowy.
    na eventy mi wystarcza (zakup towaru + rzemiosło), jak i dopalacze na co dzień, ale wyższe kolorowańce już niekoniecznie

    przy stanie konta kilkunastu mln i wyżej "progi bezpieczeństwa" będą inne
    (i moje 5mln to dla zamożniejszych farmerów będzie poziom krytyczny i bankructwo farmy :p )
     
    eliza9070 i ma-ter lubią to.
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    milion to juz minimum :p ostatnio było 2 mln, ale troche nakupowalam i mam niecale 2 ;)
     
  17. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Ja właśnie kupiłam kolorowana owce i z 10 mln zrobiło się 6 mln. Jestem (zazwyczaj) samowystarczalnym fermerem, ale zdarza mi się robić większe zakupy, bopo co mi tyle sianogroszy! :D
     
    ma-ter i chrumcia91 lubią to.
  18. Biedronka

    Biedronka Zaawansowany

    mam pytanie , czy poziomy na farmie powyżej 100 zdobywa się tak jak od poziomu pierwszego, czy sa kontynuacją kumulacji coraz większej ilości punktów ?
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Po osiągnięciu 100-go poziomu na każdy następny trzeba zebrać 25 000 000 PD. Tutaj znajdziesz tabelę z opisami poziomów : >>>klik<<<
     
  20. pusia24_48

    pusia24_48 Baron forum

    proszę mi powiedzieć-gdzie mogę zdobyć item kukułcza mama.Potrzebuję go na pnącze