Poprawianie błędó w Pomaganie.....

Temat na forum 'Nowe forum - pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika oset53, 12 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja rozumiem, że jeśli ktoś popełni błąd przy wpisywaniu kwoty w "Pomaganie przez klikanie"
    trzeba go poprawić lecz w tym przypadku nie jest fajnie jak robi się to kolorem czerwonym.
    Nie popełniamy żadnego"przestępstwa"- które trzeba karać. Bynajmniej ja się czuję jakbym to
    zrobiła. Czy nie można by było zrobić tego bardziej dyskretnie - przynajmniej innym kolorem.
    Mało nas tam klika a te poprawki wcale nie zachęcają aby to robić.
    Nie wiedziałam gdzie mam o tym napisać, więc piszę tutaj. Jeśli nie powinnam, proszę usunąć
    mój wpis.Z poważaniem oset53.
     
    izabell2468 i zx221 lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    oset53 oczywiście, że pomyłka w napisanej liczbie przestępstwem nie jest ale jeśli jest błąd to i poprawka musi być tak aby kwota była właściwa. A koloru czerwonego przynajmniej ja już od dawna w takich sytuacjach nie używam tylko o stopień ciemniejszy czyli bordowy bo każda ingerencja Moderatora w post Gracza musi być zaznaczona - takie zasady i to nie jest żadna kara ;) Domyślam się, że masz na myśli moją wczorajszą edycję i jeśli aż tak negatywnie to odbierasz to postaram się zapamiętać żeby ewentualnie poprawiać Twoje posty (jeśli zajdzie taka konieczność) dyskretniejszym kolorem.

    Wątek przenoszę do odpowiedniejszego działu a na przyszłość z tego typu pytaniami czy uwagami do pracy członków Ekipy zapraszam do Pomocy technicznej.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie , nie mam pytań i przepraszam.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nic się nie stało. Pozdrawiam i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.