Ponderosa

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 19 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W tej grze chodzi chyba o najwięcej treści i najmniej gadania, bo te najbardziej gadatliwe osoby idą na sam początekxD Kim były Irma i Maxi:p ???
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2017
    marmolaaada lubi to.
  2. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1...hrF64na-m26q-9Y3A-gN6G7g/viewform?usp=sf_link

    S21E09: "Sokół Millenium"


    Lustigio: Po ostatnije elminacji Staszka bardzo mi ulżyło. Tak naprawdę nie spodziewałem się tego, że będzie to taka zasadzka jaka była, spodziewałem się, że Staszek ma 1 HI i go użyje tymczasem chłopak nie użył żadnego ze swoich jak się okazało 2 HI co mnie bardzo ucieszyło gdyż był to jednak prawdziwy blindside, taki nawet dosyć dorodny, który sam przygotowałem. Jak widać Staszek kompletnie się tego nie spodziewał i odpadł z 2 HI. Jeszcze te teksty tego naszego Matiza, że on taki super i wgl były bardzo smieszne bo owszem zgadzam się, że miał 2 HI i był lubiany, ale na pewno nie był osobą decyzyjną i tak naprawdę przez cały okres gry nie zrobił właściwie niczego spektakularnego ani tez nie widze by miał jakąś władzę i nad kimś kontrolę albo kimś manipulował także ten tekst mógł sobie darować

    Mantrid: bardzo mnie ostatnio usatysfakcjonowała elminacja niejakiego Matiza aka Stacha. No naprawdę no nie myślałem, że to będzie matiz, przecież Stachu się taki prawdziwy wydawał i wgl, ale to nie było możliwe by to była pawdziwa osoba. No tylko troche frustruje mnie to, że taki Matiz miał kurna 2 HI niewiadomo jak. tak naprawdę skąd a ja nie mogę znaleźć żadnego, to jest bardzo mocno frustrujące i denerwujące bo tylko raz HI miałem, pewnie drugie HI miał jako nagrode za dziennik, frustracja mnie bardzo mocno dopada przez to Kamilu.

    Eliminacja Stacha pokazała Irmie, że znajduje się na dnie hierarchii plemiennej.

    Irma: Myślę, że chodzi tu o kwestię zaufania, którą mi trudno zbudować. W życiu też nie daje sobie z tym rady, a teraz muszę pokazywać, że mi naprawdę zależy, co chwilami mnie przerasta. Mam nadzieję, że dam radę się przebić i pokazać, że jestem dobrym uczestnikiem.

    Po wymyśleniu planu podziału głosów Brandy powoli zaczęła określać zmienność swojej strategii, która do tej pory zależała tylko od dziejących się wydarzeń i miała charakter adaptacyjny.

    Brandy: W sumie to nie wiem. Zależy chyba od etapu. Oczywiście będę utrzymywać kontakt z ludźmi, ale w cieniu tak do końca też nie będę się ukrywać. Trzeba mieć swoje zdanie, a nie robić to co ktoś nam karze.

    Lustigiowi jedynym czego brakowało do pełni szczęścia była większa sympatia ze strony innych graczy. Chłopak czuł, że jako gra socjalna nie jest na wystarczającym poziomie.

    Lustigio: Żeby nie było to sam też nie gram za rewelacyjnie, mało gadam z ludźmi, zwłaszcza z dziewczynami ostatnio, ale no nie ma ich albo mi nie odpisują co jest dosyć frustrujące ponieważ chce by moja gra towarzyska była na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie wyższym niż w BB, to ważne by ludzie mnie lubili i mi ufali, myślę, że dobrą pracę wykonałem nad fifim gdzie chyba mogę mu już zaufać i nigdzie niczego nie wypapla nikomu, zwłaszcza o sekretnych planach

    Eliminacja Stacha jeszcze długo odbijała się echem w finałowej dziesiątce. Wyeliminowanie kogoś z dwoma HII nie zdarza się prawie nigdy.

    Jade: Szkoda, że Mateusz musiał odejść, ale tak jak już wspomniałem nie było dla niego miejsca na moim pokładzie. Nie kwalifikował się do mojej armii bezmyślnych pionków, bo kombinował xD i ON MIAŁ DWA HII!

    Widząc, że dwa HII właśnie opuściły grę Jade stwierdził, że teraz nic mu nie stoi na przeszkodzie, aby dojść do finału.

    Jade: No to teraz po wyeliminowaniu obydwu HII (xDDDDDDDDDDDDDDDDD) droga do fianłu jest wręcz banalna. Hmm...Może pokuszę się o jakiś mały blinside? ; )

    Jade: Zdaje sobie sprawe, że teraz finał jest już dla mnie pewny.Chciałem iśc do niego z Yottem.. ale chyba Adrian wypadnie z mojego Sokoła Millenium xD Taki super-pro-elo blindside. Takie tam wywalenie kumpla. xD No bo co mi broni

    Po ujawnieniu tożsamości Stacha, niektórzy nie byli w stanie uwierzyć, że był nim Matiz.

    Patryk: Ku mojemu zaskoczeniu, na konfie głownej powstał kącik zwierzeń, w którym okazało się że Wujek Stachu to Matiz. Tak, MATIZ. Ten Rolnik= Matiz xdddd. No nie wierzę. Ta gra nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać xD Na początku przeszła mi myśl, że Stachu to troll, ale żeby od razu Matiz? xD To fakt, dziwne było to że Matiz nie gra, ale żeby taki fejk doszedł aż do teraz? No bez jaj xD Tym bardziej że miał 2 ukryte immunitety, mógł użyć jednego.

    Dowiadując się, że Stachem był Matizem; Patryk postanowił odkryć, czy w edycji znajdują się jeszcze jakieś trolle.

    Patryk: Ta Irma też może być trollem, Amy też, Filipa raczej nie podejrzewam, ale nigdy nie wiadomo. Z żadnym z nich nie czuje jakieś większych relacji nas łączących, a Irmie poprostu nie ufam xD W tych konkusach w ogóle nie pojawiają się nowi gracze, a jak już jakiś sie przypałęta to i tak jest brany za trolla, nawet jeśli nie trolluje. Sam bym się chętnie pobawił w takie coś, ale jak, skoro i tak mnie wykryją prędzej czy później.

    Tymczasem w zadaniu zaczęła się aukcja. Pierwszy przedmiot trafił do Amy, był do immunitet, który musiała komuśprzekazać. Drugi przedmiot, czyli wskazówka do HII trafił do Irmy, wyjście do Piramidy kupił Lustigio, Tadeusza małpę zdobyła Amy i Patryk. Informacje o ilości nagród w grze otrzymał Fifi. Channel i Justyna znowu trafiły na małpy. Amy dostała list w butelce

    Irma: Dostała wskazówkę, fajną...może znajdę coś.

    Irma postanowiła podzielić się swoją wskazówką z innymi graczami próbując zyskać sympatię. Jednak jedyne co zyskała, a raczej straciła to szansę na HII.

    Irma: Powiedziałam paru osobom o tej wskazówce, moze mi pomogą, albo ja im i przestaną chciec mnie eliminowac.

    Brandy: Irma mi po wczorajszym zadaniu wspomniała coś o wskazówce... Czyżby wygrała ją we wczorajszym zadaniu. Bardzo ciekawe
    Patryk: Tak wgl to normalne że każdy kogo się zapytam o wskazówke to mi jej udzieli? xD
    Patryk korzystając ze wskazówki odkrył HII jako pierwszy i zagarnął je dla siebie.

    Patryk: Postanowiłem napisać sobie do Irmy, która wylicytowała wskazówkę do HII "Głupi jestem xD kto normlalny by mi wysłał wskazówkę", tak sobie pomyślałem. No chyba że sojusznik, ale z nią nie trzymam za bardzo. Ale myliłem się, przekopiowała mi bezpośrednią wskazówkę do HII, w której był numer GG do jakiegoś Alexa, jak się okazało potem konta Kamela z innnej edycji surva. Tak oto stałem sie jego szczęśliwym posiadaczem xDDD Nie mogłem wytrzymać z nadmiaru beki jaką zafundowała mi Irma. xD Osoba która mało nie wyleciała, wysyła od tak informacje o tym gdzie jest HII. Czy to jest normalne? Czy może Irma jest trollem? Jak już kiedyś wspominałem, ten konkurs nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać xD Mało tego ona chyba nie zdała sobie sprawy z tego że wystarczy przekopiować numer GG który dostała, do wyszukiwarki znajomych xD No nic, zrobiłem to za nią xD Tak czy inaczej HII trafił we właściwsze ręce,

    Jade, mimo iż z Irmą grać nie chciał, docenił jej gest podzielenia się wskazówką.

    Jade: Irma podzieliła się ze mną wskazówką. Nawet screen wysłała : D Przez chwilę zapunktowała, ale moment później ktoś wspomniał że "Patryk sie jara bo mu Irma wskazówke wysłała" Huehue :v I tak nie było dla nch miejsca w moim finale. Na ten moment channel i lustigio.. Ciągle się waham między lustigio a Justyną.Bardzo lubie Justyną, jest super przyjaciółką, ale chyba lustigio bardziej zasłużył na finał : /

    Jade myślał, że po eliminacji Stacha z gry, nie ma już w niej żadnego HII, jednak Fifi przekazał mu informację, że gdzieś znajduje się jeszcze jedno.


    Jade: Fifi mi powiedział, że w informacji o HII i innych rzeczach w grze jest jeszcze jedno HII w grze. Nikt mi się nie przyznał. Więc to mogą być tylko dwie osoby - Brandy&Patryk. A ponieważ Irma niby ma lecieć, to niech wszyscy tak myślą. Zblinside'ujemy Brandy. Channel się pewnie na mnie wkurzy ale co tam : D

    Jak widać powstał plan zakladający eliminację Brandy, który nie do końca zgadzał się z przemyśleniami Patryka. Patryk nie był jego fanem, ponieważ Brandy była osobą, którą podejrzewano o posiadanie HII, a Patryk chciał, żeby wszystkie podejrzenia szły w innym kierunku, choć i Patryk, i Brandy HII posiadali.

    Patryk: Irma odpadnie na następniej radzie, chyba że ocali ją Amy, ale wtedy ona odpadnie xD No nic, w sumie to nawet szkoda mi teraz ją wywalać, ale no co zrobić, zostało 10 osób, z czego 7 to sojusznicy, kogoś trzeba xD Szkoda tylko że HII jest do F6, bo wstępnie wydaje mi sie że do F7, na pewno F8 jestem bezpieczny. Jak bym miał go użyć, to w F7 lub F6, ale to sie jeszcze zobaczy. Stachu aka matiz też miał immunitety i to 2, i co mu z tego zostało? xD Zmieniając trochę temat mam już nawet plany co robić po F8, ale to już zostawie na następny epizod.

    Patryk próbował zakomunikować Lustigiowi, że to on posiada HII, jednak ten nie do końca łapał jego metafory.

    Patryk: Lust mysli ze HII ma Brandy lub Mantrid. Czy w tej grze są sami idioci?

    Z planami Jade'a pośrednio zgadzał sie Lustigio, jednak on planował eliminację Brandy po to, żeby osłabić Jada, a nie dokonać blindsidu' dla blindsidu.

    Lustigio: Bardzo podobała mi się wczorajsza aukcja, wygrałem więcej niż gdybym zdobył wskazówkę do HI czy indywidualny immunitet, te informacje są bardzo cenne, pozwala mi to już w pełni byc pewnym tego co czułem wcześniej czyli, że ktoś ma HI, nie wiem kto to może byc, mam tylko podejrzenia co do tego, że w posiadaniu tego bożka jest albo Mantridalbo brandy ewentualnie Jade, ale on tak gada o tym HI, że wątpie by coś miał, bardziej prawdopodobne jest to, że w posiadaniu 3 HI jest w posiadaniu któregoś z wyżej wymienionych graczy. Dlatego też i też przez to, że podejrzewam tą 2 o jakiś mały sojusz planuję pozbyć się któregoś z nich teraz z gry i zrobimy to w ten sposób, że podzielimy głosy najprawdopodobniej stosunkiem głosów 5:3:2 5 na brandy 3 na Mantrida 2 od brandy i Mantrida najprawdopodobniej jeśli nic nie będą kombinować to na Irmę.

    Lustigio wpadając na ten plan uruchomił trybiki blindside'ujące i zaczał mysleć o tym jakich argumentów użyć, aby przekonać konkretne osoby.

    Lustigio: Myślę, że jestem w stanie dokonać takiego podziału głosów, myśle, że mam po swojej stronie amy, najprawdopodobniej tez fifiego, chyba też patryka chociaż tu najbardziej bym się spodziewał zdrady, ale nie sądze, ufa mi, po co ma sobie niszczyć grę, niech brnie w grę dalej ze mną inaczej on i tak później zginie. wiem, że ten blindside może być taki dosyć niespodziewany, ale równie dobrze wszystko może pójść nie tak i mogę stracić głowę a obawiam się o to zdecydowanie bardziej niż przy poprzedniej elminacji plan jest bardzo ryzykowany, nie wiem czy przekonam na niego fifiego czy patryka, Jade jzu wie i ma zająć się swoimi głosami czyli channel i justyną, mam nadzieję, że one zagłosują tak jak im powie, ja też z resztą zamierzam z nimi pogadać o tej elminacji i zobaczyć ich zdanie. Yott to też taka alternatywa głosowa, bo myślę, że dziewczyny nadal go nie lubią i w razie gdyby nie chciały głosować przeciw brandy to z pewnoscią zagłosują na yotta a w połączeniu z tym, że jest osobą bardzo dobrze grającą strategicznie daje to dobrą ewentualną elminacje na wypadek gdyby to akurat brandy spośród tej 2 miała HI. Nie wiem czy pomyślałem o wszystkim, chyba mam już nawet przygotowane argumenty przekonywujące patryka czy fifiego a także dziewczyny.

    Jednocześnie miał pewne wątpliwości co do słuszności działań.

    Lustigio: Boję się tego, że one mogą powiedzieć Brandy o tym, że ona też jest zagrożona a to była by mega katastrofa, ale mam nadzieję, że docenią kuszt gry i Brandy najprawdopodobniej ona bo na nią da większość odpadnie dziś z gry piękną zasadzką.


    Lustigio: No, ale musze przyznać i tu będzie tak bardziej emocjonalnie, że strasznie trudno będzie mi głosować przeciwko Brandy a później najpewniej przeciw Mantridowi ponieważ obie te osoby bardzo lubię, ale taka jest po prostu gra a ja przyszedłęm tu z zamiarem zatrząśnięcia nią i dobrej zabawy a idąc tropem twojego opisu złoczyńcy mają w tej grze zdecydowanie więcej zabawy dlatego sam gram i będę grał jako złoczyńca.

    Lustigio ze swoją propozycją udał się do Patryka, który sam nie wiedział jak zareagować.

    Patryk: Dzisiaj Lust zaproponował mi plan wywalenia Brandy albo Mantrida, z tego względu że są zagrożeniem. Lust myśli że jedno z nich może mieć HII (hahahaha) i że trzeba ich wywalić. Brandy jest ogólnie lubiana przez wszystkich, a yott to dobry strateg, ale nie jest tak lubiany. Ja osobiście bardzo lubię Brandy, ale nie mamy żadnego sojuszu ani nic, łączy nas tylko to że graliśmy w BB3. Co do Mantrida, to nic do niego nie mam, ale przez cały konkurs tylko raz pisaliśmy xD Nie miał bym nic przeciwko żeby go wywalić xD Jeśli z gry odpadła by Brandy, to nastąpił by przełom, częściowy rozpad sojuszu z BB, ale nie całkowity, kompletnie nie wiem jak zareaguje na to Channel Justyna i Mantrid. Pewne jest to że nie będą sie czuły pewnie xD Natomiast ja zawiąże mocny sojusz z Lustigio i Jadem, a tymczasowo w dojściu do F3 pomoże nam Fifi i Amy, nie wiem jak reszta. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim fantazyjnym planem to jest szansa na F3 xD Potem już się zobaczy, ale przełom nastąpi po dzisiejszej radzie. Nie wiem też co zrobić z HII, czy użyć go teraz, ale jest dopiero F10, czy może poczekać jeszcze trochę. Matiz też czekał z HII xD No nic, jeszcze sie zobaczy xD.

    Mantrid I Brandy oczywiście nie wiedzieli nic o zbliżajacym się planie blindside'u, az do ostatniej chwili.

    Brandy: Kogo chcę wyeliminować hm... to chyba jasne, że Irma powinna odpaść. Już tyle razy był taki plan xD

    Mantrid: a teraz po tym blindsidzie to raczej przyszedł czas na spokojną radę i wyelminowanie Irmy, też musze się uspokoić, uspokoić swoją grę i się tak nie wyrywać do robienia elminacji z zaskoczenia bo to może mi tylko zaszkodzić. Myślę, że dziś raczej większość będzie za Irmą a od kolejnej rady zacznę już ostro kombinować.

    Mantrid uważał, że ta rada będzie spokojna i dopiero na nastepnej zaczną się dziać cuda.

    Mantrid: czas będzie skończyć z w miarę spokojną grą z lekkimi wyskokami jak Crystal czy średnimi wyskokami jak Stach. Mam swoje sojusze, najważniejszy z Brandy, wiem, że mnie nie zdradzi i dlatego też mam nadzieję na ostrą grę razem z nią. Mam też sojusze z chłopakami chyba poza patrykiem to wszystkimi. Dalej nie mogę się dogadać z dziewczynami typu Justyna czy Channel dla mnie one są irytujące i wgl dziwne, nie no ja się z takimi dziewczynami po prostu nie dogaduję w życiu i tyle. No trudno coś więcej napisać i też mi się nie chce bo i tak nagrody mi nie dasz. Także koniec.

    Nieświadomy planów dziewczyn z którymi się nie dogadywał nie wiedział, że Channel najchętniej wyeliminowałaby właśnie jego.

    Channel: Jeśli miałabym robić blindside na dowolnej osobie to byłby to tylko i wyłącznie Mantrid.

    Justyna również fanką Mantrida nie była.

    Justyna: Mantrida jest jakiś dziwny nie potrafię się z nim dogadać w żaden sposób jest jakiś inny xd.

    Brandy tuż przed radą była urobiona i nie wydawało jej sie że dzieje się cokolwiek podejrzanego.

    Brandy: Ogólnie co do przebiegów to burzy mózgów jakoś szczególnie nie było. Każdy miał jeden cel.

    Tuż przed radą Amy przekazala immunitet z aukcji Lustigiowi.
    Liczyłą, że uratowanie Lusta wzmocni jej pozycję i ze chłopak zacznie ją chronić.

    Amy: Jestem celem pewnie przez moją małą aktywność. Na swoją obronę mogę powiedzieć że postaram się być bardziej aktywna w przyszłości jeśli dziś nie odpadnę.

    W międzyczasie Channel dowiedziała się o planie na Brandy i uznała, że w tej grze naprawdę nic nie wiadomo. Bardzo nie chciała ranić swojej znajomej, ale nic jej nie powiedziała.

    Channel: wydaje mi się, że jest taka możliwość.. każdy próbuje być jak najmilszy dla drugiej osoby i tak naprawde nie wiadomo do końca komu można ufać, a komu nie .

    5 minut przed końcem głosowania Justyna postanowiła postawić na swoim. Powiedziała Brandy, że jeśli ta ma HII to powinna go użyć, żeby z gry wyeliminować nielubianego przez Justynę Mantrida.

    Justyna: Powiedziałam Brandy, że ma użyć HII, naprawdę chce się pozbyć w końcu Mantrida.

    Lustigio, Jade, Fifi, Patryk, Amy - > Brandy [nieważne]
    Channel, Justyna, Irma - > Mantrid
    Brandy, Mantrid - > Irma

    CONFESSIONALS - wypowiedzi (w nawiasie suma)

    Patryk 7 (36)
    Lustigio 6 (38 )
    Jade 5 (42)
    Brandy 4 (50)

    Irma 3 (14)
    Channel 2 (19)
    Justyna 2 (17)
    Amy 2 (9)
    Fifi 0 (4)


    10.Mantrid 3 (38 )

    11.Stachu (48 )
    12.Fantagirro (30)
    13.Maxi (16)
    14.Pablo (4)
    15.Crystal (14)
    16.Aszlejka (13)
    17.Duncan (7)
    18.Django (6)
    19.Beata (2)
    20.Elwirysko (13)
     
    marmolaaada lubi to.
  3. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Akcja rozkręca się :>
     
    marmolaaada lubi to.
  4. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1...hrF64na-m26q-9Y3A-gN6G7g/viewform?usp=sf_link

    S21E10: "Blindside za blindside"

    Brandy: Wiedziałam, że coś kombinują, ale żeby aż taki plan mieli. No cóż podobno ja i Mantrid byliśmy bardzo niebezpieczni więc wszyscy postanowili nas zdradzić. Mantridodpadł i bardzo mi przykro z tego powodu, bo był świetnym sojusznikiem. Okey jestem w grze, tylko teraz jeżeli nie wygram zadania to po mnie. Nic mnie nie uratuje.

    Brandy postanowiła przeprowadzić z różnymi osobami kilka szczerych rozmów, które tylko wprowadziły ją w wściekłość.

    Brandy: Kurde Jade nie wysłał ci naszej rozmowy?. A szkoda do jasnej ciasnej. Jak tak to zawsze wysyła a teraz to nie chce. Kurde ja mam jutro jakieś głupie witaminy, makroelementy i mikro. A ci idioci mnie jeszcze wkurzyliJeszcze Channel zagłosowała na MantridaxD No pozabijać to mało.

    Gdy Brandy miała zdecydowanie dość wszystkich pozostali próbowali dociec kto jej doniósł o planie.

    Patryk: No ktoś jej musiał wygadać. Kurde no z jednej strony kocham tą grę z drugiej nienawidzę xD. E tam, jak teraz nikt mnie nie chciał wywalić to jestem raczej bezpieczny xd

    Brandy próbowała dokonać kontroli jej kontaktów po radzie, jednak wciąż nie mogła uwierzyć, że nawet Channel nie była po jej stronie na poprzednim głosowaniu.

    Brandy: No ale no bez jaj. My sięznamy, jak ona mogła to zrobić to było takie chamskie straszne.

    Brandy: Rozmawiałam wczoraj, nawet z tymi zdrajcami. Mam na pewno głos Irmy, wczoraj pisałam z lusitigio o eliminacji Jade'a i powiedział ze to przemyśli. Jak ja teraz nienawidzę Jade'a, pogarda to mało, żeby opisać to uczucie.

    Po użyciu HII przez Brandy od razu zostało ukryte na forum HII Specjalne, zgodnie z informacją z Piramidy.

    Channel była zaniepokojona zachowanie brandy, bała sie ze ta sie juz do niej nigdy nie odezwie. I po części rozumiała urażoną dziewczynę.

    Channel: BRandy jest na mnie wsciekła, w ogole sie do mnie dzis nie odzywała.

    Z tego powodu Channel nie chciała jej eliminować. Chciała dać Brandy szansę na dojście dalej i tym samym odkupić swoje winy.

    Channel: Nie zagłosuje na nią, mogę na kazdego oprocz na nią i Na jade'a. Szkoda, że dwie najbliższe mi osoby tu się nienawidzą. Poza tym jak ta dwojka zostanie w grze to nadal beda zagrozeniami.

    Podczas zadania o immunitet zawodnicy zmagali się z pytania ułożonymi na podstawie egipskiego odcinka Świata wg Kiepskich.

    Brandy: Sprawdzaj to szybciej bo zaraz wezmę okscycynkę xD To taki stres.

    Eliminacja Mantrida nie podobała się Lustigiowi, do którego zaczęła pisać Brandy. Ten udawał że jej słucha, ale o wiele bardziej wolał się jej pozbyć z gry.

    Lustigio:No i stało się, z gry odpadł Mantrid nie Brandy. cieszę się, sytuacja na radzie to była sytuacja wygrana i pozbyłem się i HI i mocnego gracza jednak to, że Brandy wiedziała o tym, że odpadnie mnie bardzo poirytowało, jestem niemal przekonany, że powiedziała jej o tym Justyna lub Channel, nie ma możliwości by domyśliła się sama jak to pisze, według mnie to zwykłe kłamstwo i któraś z dziewczyn w imię dziewczęcej solidarności i przyjaźni powiedziała jej o tym, że leci.

    Po ogłoszeniu wyników zadania o immunitet okazało się, że wygrała je...Brandy. Była to jej jedyna szansa na przetrwanie.
    Brandy: Tak! I co? I kto wygrał zadanie? Ja. teraz jestem bezpieczna xDZaczęłam jakieś negocjacje co do mojego przetrwania xD Nie chciałabym, żżeby ten odcinek był bezużyteczny.

    Lustigio: Dobra, nie ma HI, ale za to wygrała II, które bardzo chciałem w tej chwili wygrać. Jestem dumny z tego jaką mam pozycję w grze i z tego, że nikt nie chce mnie wyelminować. jest to bardzo dobra pozycja, mam władzę w grze i jestem osobą decyzyjną, ale II pokrzyżowało mi plany na tą radę ponieważ tym razem wygrała go ta niewłaściwia osoba czyli Brandy. I nie chodzi mi o to, że przetrwa radę dłużeji będzie można ją wyelminować na kolejnej radzie. Nie, chodzi o to, że może znaleźć HI, co prawda special HI już mam ja, ale jest jeszcze to HI od wskazówki, którą dostała Irma a którą zna każdy i obawiam się tego, że Brandy je znajdzie, to już kolejna rada więcej, potem nagrody za dziennik, które pewnie dostanie po raz kolejny i tak może dotrwac bardzo daleko przy okazji elminując mnie z użyciem HI. Na szczęście mam special HI, bardzo zależało mi by to zdobyć gdyby tylko pojawiło się w grze i udało mi się je znaleźć. Wskazówka była dla mnie banalnie prosta także nie było problemu by spokojnie go znaleźć. Jestem z tego powodu szczęśliwy

    Brandy: Teraz muszę robić blindside! Ale ci ludzie są tacy tępi, boją sie podejmować decyzje. Ciemni jak stroma w której zachodzi faza ciemna fotosyntezy.niczego nie chcą słuchać

    Brandy zaczęła ludziom proponować pożegnanie z grą swojego ówczesnego sojusznika: Jade'a, do którego miała już w tym momencie same negatywne odczucia.

    Lustigio: Tymczasem Brandy nie zamierza wegetowac w grze w odróżnieniu od wielu graczy i zamierza walczyć o pozostanie a jej gniew nie dopadł na szczęście najpierw mnie a dopadł on Jade, więc mogę być spokojny na dzisiejszej radzie. Wiesz mógłbym niby wyelminować Jade z gry, ale jest on moją tarczą w tej edycji, ludzie zacznął szukać sobie ponownie zagrożenia po elminacjie Jade i nie zdziwiłbym się jeśli Brandy po ewentualnej elminacji Jade chciałaby zaatakować mnie.

    Lustigio uważał ze bez Jade'a rBandy zbierze zbyt dużą władzę, a na to nie mógł pozwolić, bo by to zaszkodziło jego pozycji.

    Lustigio: Dlatego też nie widzi mi się na ten moment elminacja Jade, jest to dla mnie kompletnie nieopłacalne. Pomyślmy, wyleciałby Jade a Justyna i Channel, które mi prawie wgl nie odpisują mogłby zgrać się z brandy, doszła by do tego być może Irma, która gra jak chorągiewka i głosuję byle jak byle przetrwać i już była by 4 a ktoś ode mnie nie wiem fifi czy patryk mógłby zmienić głos w obawie o kamyki tak jak na Markizach, chyba tak by to wyglądało tutaj w razie remisu po dogrwyce, także mi się to kompletnie nie widzi, muszę miec Jade, który trzyma na smyczy swoje panienki a nie by zostały bez pana i spróbowały rzucić się na mnie a wystarczyłoby jedno słowo Brandy. Także zamierzam dziś wyelminować Irme spokojnie z gry, nie nerwowo, chorągiekwa musi odpaść gdyż już ten jej głos z każdą kolejną radą mógłby ważyć a i tak gra już bardzo długo bo mogła odpaść na radzie na której głosowaliśmy na Crystala. Niemniej najbardziej tak jak pisze boję się Brandy i dopóki będzie w grze to nie będę do końca spokojny o mój byt.

    Lustigio przekazał Brandy, ze ten pomysł nie jest do końca dobry, na co ona oczywiście nie zareagowała zbyt dobrze. Nie podobało jej się to, że Jade jest bezpieczny na radzie.

    Brandy; I jeżeli Ci ludzie nie zgodzą się na to co im proponuje to po prostu nie myślą. Najbardziej rozwalił mnie tekst Lustigio: Jade jest dla mnie nieszkodliwy, nawet ba! Jest moją tarczą... Jak to usłyszałam to napadu śmiechu dostałam. I on w to wierzy?! Niech spojrzy realnie na całą tę sytuację, a nie żyje marzeniamiTeraz oczywiście próbuję szykować blindside ale zobaczymy co z tego będzieW sumie blindside za blindside... czemu nie? tak samo jak jade, tylko on przy tym nie myślal, tylko napalił sie jak rolnik na ziemniaka.

    Brandy z całych sił próbowała przekonać innych do głosowania na Jade'a, jednak jej starania nie znaczyły kompletnie nic.

    Jade: JOkej. Razem z lustigio wymyśliliśmy podział.Lust amy patryk channel justyna na Irmę Ja i Fifi na Amy, Brandy i Irma na mnie. Bede Irme przekonywał na AMy co sie moze nawet udać

    Brandy dowiedziała się o ty podziale głosów od Channel.
    Brandy: Okey natalia mnie chyba w nie powiem co robi xDDAle jak coś to niech ona idzie do tej głupiej piramidyJak mnie oszuka to normalnie z niej małpa będzie. I się wkurzęi wtedy jej przywale w szkole. Możesz jej przekazać, że jak mnie oszukuje i wg to może szykować sobie grób. pożyczę łopatę.

    Amy myślała, że wszystkie głosy pójdą na Irmę i że na jej konto nie wpadnie tym razem nic.

    Amy: Możliwe ze bedzie jakiś blindside, ale chyba nie. jestem bezpieczna, irma nie.

    fifi nie mogąc wyeliminować Brandy uznał, że co się odwlecze to nie uciecze.

    Fifi: myślę, że to po prostu zwykłe przedłużenie wyroku do kolejnej rady, ale wiadomo wszystko może się przecież zdarzyć. To Survivor.

    Gdy po raz kolejny do Irmy nikt nie pisał przed radąoprócz Brandy ta miała już pewność, że jej dni w tej grze są policzone.

    Irma: Męczy, ale wiem, że trudno jest mi zaufac, wiec nikogo nie winię, że ciągle siebie widzę na radzie. Staram się ile moge aby nie byc celem, ale to nic nie daje.

    Lustigio, Chanel, Patryk, Amy Justyna - > Irma
    Jade, Fifi, Irma - > Amy
    Brandy -> Jade


    CONFESSIONALS - wypowiedzi (w nawiasie suma)

    Brandy 9 (59)
    Lustigio 4 (42)
    Channel 2 (21)
    Patryk 1 (37)
    Amy 1 (10)
    Fifi 1 (5)
    Jade 1 (43)
    Justyna 0 (17)


    9.Irma 2 (16)


    10.Mantrid (38 )
    11.Stachu (48 )
    12.Fantagirro (30)
    13.Maxi (16)
    14.Pablo (4)
    15.Crystal (14)
    16.Aszlejka (13)
    17.Duncan (7)
    18.Django (6)
    19.Beata (2)
    20.Elwirysko (13)
     
    marmolaaada lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Teraz żałuję, że nie nakierowałem graczy na Stacha przede mną.. Chociaż w sumie pewnie i tak nikt by mi nie uwierzył:sleepy: Przy okazji uważam edycję 21 za edycję trolli:D I powinna ona dostać nagrodę za najwięcej sojuszy:p Kamil - wolniej-.-! Muszę doczytać poprzednie przebiegi, bo i tak już za dużo ich ominąłem8)!
     
    marmolaaada lubi to.
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1...hrF64na-m26q-9Y3A-gN6G7g/viewform?usp=sf_link

    S21E11: "Grożę nawet śmiercią"

    Lustigio: Po eliminacji Irmy w grze miał zapanować spokój i bardzo chciałem poczuć się jeszcze bardziej bezpieczny. Na radę w F8 celem była oczywiście Brandy ponieważ jest ona teraz dla mnie zagrożeniem numer 1 w grze i dopóki ona w niej jest to nie mogę spać do końca spokojnie. Jestem bardzo nerwowy przez to, że wygrała kolejne zadanie o immunitet. Teraz zadanie mam nadzieje jej nie przypasuje.

    Gdy na radzie plemienia Amy dostała dwa głosy, niespecjalnie się tym przejąła, choć próbowała odgadnąć od kogo one są.

    Amy: Nie mam pojęcia kto na mnie głosował, ale nie jest tajemnicą, że chcą mnie wyeliminować od dawna.

    Z gry odpadła w końcu Irma, co owczywiście nie podobało się Brandy, która zaczęła liczyć już tylko na wygrywanie zadań i szukanie HII którego niestety juz nie było, bo znajdywało się w rękach Lustigia.

    Brandy: No te tłumoki się nie posluchaly. Oby teraz było coś w czymm mam szanse, nie pozwole sie wywalić xD Jeszcze specjalne HIi mi zostało sprzątniete. Jeszcze mi ktoś groził xDD. Ale chyba wiem kto ma HII.Mam przeciwników. 7 na 1 ni brzmi fajnie. Jak inni nie przejrzą na oczy to Jade i Lustigio skończą w finale, tego drugiego zniosę, ale ten pierwszy to porażka.

    Jade nie wiedział, kto odnalazł specjalne HII, jednak odważył się stwierdzić, że to nie jest Brandy.

    Jade: Brandy nie ma Hii bo wczoraj mi probowala się przypodobać. Pisala ze nie chce zebym ja wywalil. Ja juz mam swoj final ustawiony, to ja go wybieram xx.W koncu jestem krolem. A oni są poddanymi.

    Justyna na tym etapie gry nie za bardzo przejmowała się już samą grą...i postanowiła trollować ludzi.

    Justyna: Strollowałam jakiegoś gościa skarpetami. w sensie. losowy numer i napisałam "jakie masz skarpety, wyslij" xD

    Odchodząc od skarpetkowej propagandy Justyna zauważyła, że w grze jest faktycznie coraz trudniej się utrzymać.

    Justyna: A co do pytania xd sądzę że poziom trudności zależy od umiejętności drugiej osoby. jednak im dalej w las tym oczywiście trudniej.

    Channel uważała, że wzrost poziomu trudności jest spowodowany między innymi tym, że w grze zostało już naprawdę niewiele osób.

    Channel: TO ze jest trudniej to przez to ze jest mnie jgraczy. Mniej graczy i każda drobnostka może sprowadzić na ciebie coś złego, wiec teraz przed kazda wiadomością mysle 2 razy nim ją wyślę.

    Na zadaniu o immunitet spełniły się najgorsze myśli Jade'a i Lustigia- Brandy wygrała ponownie immunitet.

    Brandy: Jestem genialna. A nie jak ten lamus Jade xDDD, i teraz znowu mnie nie wywali! HA

    Jade: A JA NIE MOGĘ. znowu ta MAŁPA wygrała. zrób może kurde pochodnie,ale ja wiem że nie zrobisz. ankiety tez nie zrobisz.bo wtedy by nie wygrała zadania i by odpadła .z gniewu walnę autogłos

    Brandy po wygraniu zadania zaczęła innych namawiać na jedyny cel, który myślała, że jest w stanie spełnić- próbowała przerzucić głosy na Justynę. Odnosiło to pewne skutki.

    Channel: zostaje Justyna, lubię ją, ale chyba tylko ja i Jade byśmy na nią nie głosowali.

    Brandy poirytowało to, że eliminacja Justyny tak naprawdę może się udać tylko dlatego, że inni ludzie bali się dokonywać jakichkolwiek ruchów.
    Brandy: kolejne zadanko wygrane Oby tak do finału xDD. Gdybym nie wygrała zadania to na pewno bym odpadła sądząc po reakcji Jade po mojej kolejnej wygranej. Wiadomo czuję się teraz bezpiecznie, ale w grze są HII. Oczywiście moje podejrzenia padają na Lustigio i Jade. Chciałam zrobić blindside, ale niektórzy ludzie nie potrafią racjonalnie myśleć. Złóż im propozycję sojuszu do F5 - nie. Zaproponuj blindside - nie. To co Ci ludzie chcą robić? OTWÓRZCIE OCZY, ZACZNIJCIE GRAĆ, DOKONUJCIE JAKIŚ RUCHÓW, TO JEST SURVIVOR W KOŃCU.

    Brandy nie mając już co ze sobą zrobić udała się do Lustigia i zaczęła mu proponować blindside na Jadzie po raz kolejny, zdając sobie sprawę z tego, że raczej nic z tgo nie bedzie.

    Brandy: Lustigio niezbyt przekonany jest na blindside. I teraz pytanie dlaczego? Opcje są dwie. Albo boi się na tyle Jade, że nie chce mu się narzucać, bo wie, że może być łatwym celem tak jak ja się stałam (xDDD nadal mnie to śmieszy xDDD), albo ma z nim sojusz. Pierwsza opcja bardziej mi pasuje. Po za tym jak to powiedział: "Jade jest jego tarczą" xDDHahhahaha ale śmieszne

    Lustigio nie chciał się zgodzić na plan dziewczyny, ponieważ uważał Brandy za ogromne zagrożenie na jego zaplanowanej drodze do finału, a spełnianie jej zachcianek tylko by ją umocniło.

    Lustigio: Brandy tymczasem bardzo ostro kombinuje by jak najwięcej urwac dla siebie. Cieszy mnie to, że nie ja jestem jej celem lecz Jade. Nie wiem tylko czy ona chce go wyelminować dlatego, że jak ona pisze, że jest on jak sama pisze mega zagrożeniem, ma HI, czy też pełnie władzy w grze. Czy tylko dlatego, że czuję się przez niego mocno zawiedziona i zdradzona, bardziej niż przeze mnie. Staram się też z nią grać socialnie na tyle na ile mogę by nie stracić jej ewentualnego poparcia w jury ponieważ jej głos może się okazać bardzo cenny, może być nawet wart zwycięstwo w tej edycji. Jest F8, a ja pisze o finale. Chyba powinienem przystopować. Wierzę w siebie i jestem pewny siebie, mam pozycje, władze, wpływy i special HI, ale wiem, że staje się trochę arogancki i zbyt pewny siebie i wiem, że ta pewność może mnie zgubić. Jestem bardzo skupiony, staram się być skupiony i robię wszystko by przyszłe jury o ile dotrwam do finału widziało we mnie i tylko we mnie zwycięzce tej edycji. Wiele czasu poświęciłem na te edycje, rozmowy i sojusze i analizowanie oraz próbe czytania gry by nie dotrwać przynajmniej do finału. Przed grą moim bardzo minimalnym celem by nie było tak jak w BB gdzie odpadłem przed jury, jestem już ewentualnym sędzią, moim kolejnym celem było F7 i dziś ten kolejny cel może się spełnić. Musze pamiętać o tych krokach jakie muszę uczynić. Po za tym nie chce myśleć o tym z kim mógłbym zasiąść w finale, myślę, że z każdym z tej edycji mogę w tym finale byc, z każdym z pozostałej 7 mogę się w tym finale znaleźć. Nawet z Brandy z którą tego finału nie chce dlatego czym prędzej musże ją wyelminowac a ona z każdym II i z każdą radą staje się co raz bardziej potężna mimo iż nie ma żadnych wpływów w grze i stara się mnie zmanipulować na swoją korzyść, ale jej się to nie uda. Nie wyeliminuje z gry Jade w tym momencie.. To moja tarcza, której inni nienawidzą.

    Lustigio: Jak już pisałem w ostatnim poście przed ostatnią radą plemienia Jade to taka moja tarcza i nie wiadomo czy po jego elminacji Brandy nie zdobyła by głosów przeciw mnie, oczywiście na Jade łatwiej jej zdobyć głosy również niż na mnie bo myślę, że ani fifi ani amy ani patryk mnie nie zdradzą, ale wolę dmuchać na zimne i być pewnym, że nie zostanę wyelminowany. W końcu zna się w realu z Channel, jest w dobrych stosunkach z Justyną, to już 3 głosy a w F7 potrzeba by było 4, nie mogę tak ryzykować w grze. Dlatego też musze wybić Jadowi z rękawa jedną z jego panienek gdyż te głosy są bardzo potężne, a on nimi dyryguje i to sprawia również, że nie mogę poczuć się pewnie i bardzo komfortowo.

    Wstępny plan Brandy i powiedzenie o nim Channel sprawiły, że Lustigio sam zaczął namawiać innych na wyeliminowanie z gry Justyny.

    Lustigio: Ostatnio odpadła z gry chorągiewka, która nie wiadomo było co zrobi, była niepewnym głosem a takie trzeba elminować i nie dopuszczać dalej niż to konieczne. Tak się stało. Irmy tu już nie ma. Teraz czas na Justyne. To ona musi zostać wyelminowana jako kolejna, już wczoraj na to wpadłem i przystąpiłem do działania. O planie wie już i Fifi i Patryk. Jeszcze konieczny do tego jest głos Amy, który myślę, że będę mógł zdobyć ponieważ mam z nią sojusz. I chyba najważniejszy punkt programu to pokazanie Brandy mojej siły w tej grze. Wiem, że Jade nie ma Hi, jestem tego absolutnie pewny dlatego też wiem, że nie zadziała przeciw mnie HI. Myślę, że jestem w stanie przekonać go do elminacji Justyny. To ogromne ryzyko, ale musze spróbować. Wiem od dawna o sojuszu Channel-Justyna-Jade ale chyba żadna z nich nie wie, że jestem blisko z Jade i niech przynajmniej Justyna myśli, że jest z nim bezpieczna a ten jej wbije nóż w plecy mam nadzieję.

    Mimo pewnych wątpliwości, Jade stosunkowo łatwo zgodził się na plan eliminacji Justyny.

    Lustigio: Jade to dla wszystkich wydaje mi się taki książe tej gry. Piszą, że ma pełnie władzy, że jest [ciach], hm Jade gra dobrze, nawet bardzo, jest księciem tej edycji, ale ważniejsze jest kto jest Machiavellim. A to ja nim jestem. To bardzo poważne stwierdzenie, ten post, te konfy będą wyglądały jak moje wywyższanie się, ale czuję się w tej edycji jak Machiavelli. Co do Brandy i rozmów z nią to ja naprawde nie chce jej oszukiwać, wiem, że słabo kłamie akurat w tym względzie jeśli chodzi o ewentualną elminacje Jade, ale musze tak balansować by nie stracić jej i tak małego już do mnie zaufania i też by nie stracić jej ewentualnego głosu w jury. Wydaje się być osobą bardzo emocjonalną i musze sprawić by nadal czuła do mnie jakąkolwiek sympatię bo to ważne w kontekście jury i jej głosu.

    Jade nie chciał, żeby Justyna odpadła z hukiem, wiec pragnął jej powiedzieć, że to własnie na nią pójdą głosy na tej radzie.

    Jade: Musze jakoś powiedzieć Justynie, że wylatuje :< Nie chce żeby sie obraziła. Ale nic nie pisała od 19h! Pewnie coś knuje!

    Justyna została poinformowana o tym, że odpada, i jakoś sie tym nie przejęła. Zdawałą sobie sprawę, że sojus jakoś musi kogoś poswiecic.

    Justyna: dobrze się bawilam, ale czas odpaść.

    Tuż przed radą odezwały sie u niej jakieś mysli strateegiczne, ale było już na to zdecydowanie za późno.

    Justyna: czy ty widzisz abym ja była spokojna ? krzycze płacze panikuje no wszystko xd grożę nawet śmiercią!!
    Justyna: przynajmniej coś robię w końcu xD

    Oczywiście tuż przed wynikami rady pojawiło się podejrzenie o HII. Jak to zwykle miało w zwyczaju.

    Jade: Ej tak wgl jeśli Brandy ma HII To ja bym na jej miejscu go użył teraz na Justynie xdI wtedy ja odpadne

    Brandy podczas rady plemienia wypełniała ogromna frustracja. Dziewczyna miała dość niemyślących ludzi.
    Brandy: i na kogo ja mam zagłosować Nie mam nikogo do wyboru xDDD No ale nie ogę być odstająca. I tak mi wszystko jedno
    Justyna: No raczej juz nie mam szans przetrwać xD

    Jade, Lustigio, Channel, Fifi, Amy, Patryk - > Justyna
    Brandy, Justyna - > Amy

    CONFESSIONALS - wypowiedzi (w nawiasie suma)

    Brandy 5 (64)
    Lustigio 5 (47)
    Jade 4 (47)
    Channel 2 (23)
    Amy 1 (11)
    Patryk 0 (37)
    Fifi 0 (5)

    8.Justyna 6 (23)

    9.Irma (16)
    10.Mantrid (38 )
    11.Stachu (48 )
    12.Fantagirro (30)
    13.Maxi (16)
    14.Pablo (4)
    15.Crystal (14)
    16.Aszlejka (13)
    17.Duncan (7)
    18.Django (6)
    19.Beata (2)
    20.Elwirysko (13)

    Przeoczony wulgaryzm usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 marca 2017
    marmolaaada lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale emocje... Kamil - jakim prawem grozisz mi śmiercią (nie mówię tego absolutnie na poważnie)o_O:p ??? A tak w ogóle..



    Kto odpadł do jasnej anielki?! Nie trzymaj nas dłużej w niepewności!
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2017
    marmolaaada lubi to.
  8. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1...hrF64na-m26q-9Y3A-gN6G7g/viewform?usp=sf_link

    S21E12: "Wróżenie z fusów"


    Z gry prawie jednogłośnie odpadła Justyna, co spotkało się z ogromną frustracją Brandy. Ta uważała, że nie jest już nic w stanie zmienić w tej grze.

    Brandy: to justyna mi powiedziała, że na mnie głosują, teraz ją wywalają i nie mam co robić. Channel jest fałszywa, jade chamski, wszyscy mnie kłamią i mussze tylko wygrywać zadania bo inaczej nie ma nadziei dla mnie xD. Świetnie, bo ci ludzie są zbyt głupi, żeby dokonywać ruchów, czekają tylko, aż wyroki zostaną na nich wydane. Jak z nimi grać, jak oni nie grają, żeby wygrać trzeba robić ruchy!

    Gdy Brandy nie udało się wygrać zadania po raz trzeci stała się oczywistym celem.

    Brandy: Kanalie już sie cieszą, a niech spadają na drzewo.

    Dla Lustigio przegrana Brandy była czymś bardzo dobrym, jednak chłopak frustrował się tym, że zadanie wygrał Jade, a nie on.

    Lustigio: Po raz kolejny nie udało mi się wygrać zadania w tej edycji co jest co raz bardziej frustrujące. Tym razem nie byłem nawet blisko tej sztuki, może się to skończyć nawet tak, że nie wygram żadnego zadania. No teraz przegrałem przez jedną literówke, to było naprawdę bardzo denerwujące. A ja nienawidze przegrywać. W BB wygrywałem, tutaj też chce coś wygrać. Z każdym kolejnym zadanie frustracja się pogłębia, ale staram się tym nie przejmowac zanadto gdyz w innych aspektach gry jestem górą.

    Lustigio: Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zadanie przegrała w końcu Brandy. To było coś co powinno się zdarzyć 2 rady temu, ale niestety się nie zdarzyło. Na szczęście Brandy przegrała zadanie w bardzo dla siebie newralgicznym momencie. Gdyby wygrała to zadanie to później dostała by nagrodę w F6 a nagroda to zapewne będzie jakieś HI bo nie wiem jaka może być inna nagroda za dziennik tym razem. Ostatnio tez ją wygrała dlatego zapewne nie przestała nagle pisać dziennika i pewnie po raz kolejny by ją zgarnęła.

    Brandy próbowała wszystkiego, żeby tylko uchronić się od zgubnego głosowania.

    Jade:Brandy do mnie piszei mnie na lustigio próbuje nakręcic xd

    Brandy przestała juztylko celować w Jade'a. Zawiedziona dwa razy postawą Lustigio zaczeła go wkopywać przed Jade'em.

    Brandy: SPytałam się Jade'a jak sięczuje jako tarcza Lustigio. No on przecież odpadnie zaraz po mnie; jak może tego nie widzieć. Aha..czekaj..tu nikt nic nie widzi kurde. Napisałam Jadowi, że Lust się chwali ze on jest jego tarczą...i co? nie przejął się. Oni są głupi, a Lustigio to wygra, bo nie chcą na nic reagować..

    Jade: Wiesz co, nie specjalnie obchodzi mnie co on sobie pisze :dJa mam taką pozycje, że moge wszystkich wkurzać a i tak nikt na mnie głosów nie uzbiera, to cała reszta musi uważać na to co mówi xdOni wszyscą muszą robi takie podstępne akcje a ja nie.

    Brandy nie potrafiła tego zrozumieć i sytuacja jej wylotu zaczęła ją powoli śmieszyć.

    Brandy: Znaczy to jest trochę zabawne, bo Jade stwierdził mi ostatnio, że nic mu nie zrobisexDDD I ogólnie jemu nie przeszkadza bycie tarczą. Lustigio ma całąwładzę w swoich rękach, a tamci idą jak baranki na rzeź.

    Nieświadomość Jade'a rozwalała Brandy. Dziewczyna nie mogła zrozumieć jak można być tak ślepym.

    Brandy: Chce wziac Lusta i Patryaka do finału. Ale on z nimi przegra. Myślałam też że ma dobry kontakt z Channel, a tu...jak widać on chce zdradzić każdego. Super. Napisałam mu, żę to Lust mówi ze te wszystkie blindsidy są jego, bo są a jak Jade to słyszy to z Lustigio tylko kpi, a to on ma pełnię władzy, a to guzik prawda; Jade nie odpada bo nie opłaca się go wywalić; stał się juz tak nielubiany, że tylko głupi by go nie wziął do finału....a lustigio głupi nie jest.

    Jade: Lustigio to sobie może myśleć, że wymyślił całągrę, ale te wszystkie ruchy są moje, a nie jego.

    Eliminacja Brandy stawała się wiecej niż pewna. Patryk już zaczynał myśleć jak dziewczyna na nią zareaguje.

    Patryk: Nareszcie po ostatnim zadaniu, które wygrał Jade, będzie okazja do eliminacji Brandy. Do 3 razy sztuka xD Skoro ostatnio jak dopisałem "Emotikon kiss" <pocałunek> do głosu na Justynę i napisała do mnie że jest jej miło itp, to ciekawe jak na głos zareaguje Brandy xDD Raczej też nie powinna być zła, tym bardziej że chyba wie że odpadnie

    Patryk: Jak odpadnie Brandy to mam już zagwarantowane miejsce w F5 bo w F6 użyje HII z konieczności.

    Co raz głośniej mówiono też o planie zakładającym F3. Każdy z pozostałych w grze graczy widział siebie w finale.
    Patryk: Wczoraj Jade pisał mi że do finału weźmie mnie i Lustigio, bo nas lubi xD A Fifi i Amy to "amebki" (tak je nazwał xDD) W sumie to napisałem mu że chciałbym hodować Amy do F4, dla beki, bo potem w finale by wyszło że osoba która mogłaby odpaść jeszcze przed jury, odpadła dopiero w F4 (była łatwa do manipulacji, zawsze to jakiś dodatkowy głos xD) Niestety Jade chce zostawić Channel do F4, powinien jej to delikatnie napisać tak jak Justynie, i Channel nie będzie zła. Mam nadzieję że sie tylko nie rozmyśli i "weźmie" mnie do F3 razem z Lustem xD

    Lustigio myślał nad każdą możliwością na radę i zakładał również fakt, że Brandy mogła mieć HII na co był przygotowany.

    Lustigio: Jest jeszcze kwestia ostatniego HI, do którego Irma miała wskazówke, mogło zostać odnalezione. Może ma je Jade. Mam tylko nadzieję, że nie ma go Brandy bo to była by jakaś kompletna tragedia dla mojej gry. Wiadomo chyba wolę się zabezpieczyć jak zawsze i byc może rzucę 1 a może 2 głosy na Amy, tak by się dobrze zabezpieczyć gdyż Jade ma II, więc jestem pewny, że Brandy będzie celować we mnie, a nie chce odpadac będąc tak wysoko w grze. To była by moja porażka. Nie jestem na tyle głupi by rzucić całe działa na Brandy i odpaść haniebnie ze special HI w kieszeni. Ta rada jest bardzo newralgiczna. Brandy to jedyna osoba, która została w grze z którą na pewno przegrałbym w ewentualnym finale. Każdego z pozostałej 5 mogę pokonać co nie znaczy, że musze to zrobić.

    Po tym ustaleniu Lustigio zaczał analizować głosy jurorskie i nie podobał u się plan eliminowania Channel w F4, ponieważ uznał, że ta góry zagłosuje na Jade'a.

    Lustigio: Trochę zastanawiam się nad finałem, myślę, że jest możliwy mój finał z Jade. To osoba, która najbardziej by mi w finale zagrażała, ale myślę, że jest on także do pokonania, a też chce się zmierzyć z kimś w miarę mocnym. Jednocześnie chce się czuć w finale bardziej pewnie, w finale z Brandy czuł bym się bardzo niepewnie bo miałbym świadomość, że z nią przegram, w finale z Jade to może byc pojedynek, ale świadomość, że wygram raczej na pewno będzie większa. Nie mam narazie planów co do tego kto był by tą 3 osoba. Patryk albo Channel to może byc 3 osoba w finale. Jest mi to w gruncie rzeczy obojętne, z tym, że Channel ma bardzo dobry kontakt z Jadem co sprawia, że raczej na pewno będzie kierowała się sympatią jak Justyna, co do Patryka takiej pewności nie mam, podobnie lubi mnie fifi czy Amy i myślę, że nawet jak ich zdradzę to myślę, że mogą zagłosować na mnie w jury.


    Lustigio: Myślę też, że głos Brandy może byc mój ponieważ jest cięta na Jade i byc może na Channel. To takie trochę moje wróżenie z fusów, narazie muszę spokojnie doprowadzić siebie do finału. Zazwyczaj w Survivor jest tak, że HI można użyć na radzie do F5, a tutaj mojej mozaiki mogę użyć na radzie do F6. Myślę, że nagroda za dziennik to będzie HI, które będzie można użyć w F5. Taka nagroda była by dla mnie marzeniem. Myślę, że będę w stanie ją posiąść jeśli z gry wyleciałaby Brandy. A na 99 % tak się stanie. Jeśli moje przypuszczenie jest słuszne i tak by było to wtedy będę chroniony Hi w F6 i F5 co było by czymś fantastycznym, miałbym prawie pewny finał, prawie bez szans na wywalenie mnie byliyby wtedy. To jednak tylko moje marzenia. Najpierw Brandy musi dziś odpaść.

    Brandy była już całkowicie pogodzona ze swoim losem. Wiedziała, żę odpadnie z gry.

    Brandy: Nie ma szans, żebym przetrwała, oni mnie nie oszczędzą i dojda sobie do finału. Śmiesznie bybyło jakby odpadli też Jade i Lustigio, wtedy znowu by wygrał random. Boże. Finał Channel-Amy-Fifi. I jak tu głosować. Nie da sie.

    Channel widziała również konieczność w wyeliminowaniu z gry swojej znajomej.

    Channel: Nie można jej zostawić, jest ogromny zagrożniem. Z kim ona by przegrała w finale? Z nikim.

    Channel: Myślę, że każda edycja to coś innego, jednak znajomości czasem ułatwiają pewne decyzje. Ale na tym etapie gry, gdy sojusze są już mocno wyrobione kierowanie się znajomościami jest wręcz głupie.

    Każdy zgodził się na głosowanie na Brandy, jednocześnie Lustigio przekonał innych do podziału głosów między nią, a Amy tak na wszelki wypadek.

    Jade:Robimy podział, ja, lustigio, Patryk, amy na Brandy, a Channel i Fifi na Amy. Takie zabezpieczenie przez HII bądź czyjąś zdradą xd

    Amy po raz kolejny została wystawiona jako przynęa, ale to nie zmieniało jej podejścia do gry. Dziewczyna myślała, że ma szansę na F3.

    Amy: Sądze, że łapie się do F3.

    Brandy pogodziła się ze swoją porażką i uznała, że siódme miejsce jest też magiczne.
    Brandy: Wiele rzeczy jest magicznych... xD Być może 7 także. Skoro jestem na takim celowniku to widocznie muszę być dobra w tym co robię, muszę być zagrożeniem. Widocznie ta edycja nie była dla mnie i mam nadzieję, że jeżeli wzięłabym kiedykolwiek jeszcze udział, to spotka mnie to pierwsze, czyli wygram.

    Brandy odchodząc zagłosowała na Lustigio.
    Brandy: Jak sie bawić to do końca i zepsuć mu czyste konto xD Nie będzie perfekcyjnej wygranej.

    Jade, Lustigio, Patryk, Amy - > Brandy
    Channel, Fifi - Amy
    Brandy - > Lustigio

    CONFESSIONALS - wypowiedzi (w nawiasie suma)

    Lustigio 5 (52)
    Jade 4 (51)
    Patryk 3 (40)
    Channel 2 (25)
    Amy 1 (12)
    Fifi 0 (5)


    7.Brandy 8 (72)

    8.Justyna (23)
    9.Irma (16)
    10.Mantrid (38 )
    11.Stachu (48 )
    12.Fantagirro (30)
    13.Maxi (16)
    14.Pablo (4)
    15.Crystal (14)
    16.Aszlejka (13)
    17.Duncan (7)
    18.Django (6)
    19.Beata (2)
    20.Elwirysko (13)
     
    marmolaaada lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brandy - ty niedobry psujkowy trolluxD! I domagam się, abyś potem wyjawił wszystkich trolli z tej edycji:p Będą czczeni forever - muahahahahahaha:D!

    forever = na zawsze
     
    marmolaaada lubi to.
  10. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Co jak co Krasnal, ale Brandy trollem nie była.
    W przebiegach ujawnione zostały wszystkie osoby, które miały charakter trollujący, także wystarczy przeczytać, jeśli chce się to wiedziec.

    Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1...hrF64na-m26q-9Y3A-gN6G7g/viewform?usp=sf_link



    S21E13: "Mała księżcznika"

    Lustigio: Nareszcie udało się bezproblemowo wyeliminować Brandy z gry. Ciesze się z tego, była bardzo mocnym zawodnikiem i konkurentem w grze. Bardzo trudno było ją mimo wszystko wywlići cieszę się, że w końcu udało się to zrobić przed nagrodami za dziennik. Nie powiem, walczyła jak lwica, próbowała mnie zmanipulować bym zrobił to co chciała, ale jak widac nie udało się jej to i tak powinno właściwie być. Nie udało jej się nic zdziałać i ciesze się, że do tego nie dopuściłem.

    Z gry po trzech próbach zamachów odpadła wreszcie Brandy pozostawiając finałową szóstkę w spokoju. F6 w składzie Fifi, Amy, Jade, Lustigio, Patryk, Channel miało się dobrze i cieszyło ze swojego triumfu nad Brandy. W wyniku tego zaczęto poważnie myślec o finale.

    Patryk: Wczorajsza eliminacja Brandy na radzie plemienia nareszcie zapoczątkowała zamysł innych o finale, czyli czymś o czym myślałem właściwie od początku jury xD Jak zacząłem gre to marzeniem było by wejść do jury, teraz jury mnie już nie satysfakcjonuje. Myślę tylko o finale, i jeżeli nikt inny nie zacznie knuć, to myślę że sie w nim znajdę xD

    Patryk mając HII miał jako jedyny bezpieczne miejsce w F5 i mógł swobodnie planować radę w F6

    Patryk: Mam pewne miejsce w F5, bo w tym cyklu muszę użyć HII, który i tak mi sie do niczego nie przydał xd Co do eliminacji to w sumie planowo zostali tylko: Amy, Fifi i Channel. Myślę że jako pierwsza odpadnie Amy, którą chciałbym zostawić jak najdłużej tylko dla żartów xD Ale została już i tak tyle ile sie dało, a nawet jeszcze dłużej xDW F5 pewnie odpadnie Fifi, dlatego że Jade chce zostawić Channel do F4. W sumie mi pasuje taki plan działania. Tylko tak jak mówie, nikt nie może zacząć kombinować, tu jest już tylko prosta droga do F3

    Patryk początkowo myślał o pójściu do finału z Jade'em i Lustigio, ale zdał sobie sprawę, że ma idealną okazję na blindside, który mógłby potwierdzić jego dobrą grę.

    Patryk: W finale mogę rozpocząć kampanie wyborczą, taką przeokonywującą, ale mam też HII. Mogę na radzie dać je Amy i sam zagłosować na Jade'a lub na Lustigio.tylko to sojusznicy : /. W sumie wiekszosc planów to Lust wymyśla. Jak wywale Lusta to był by Mega hiper ultra blindside, w F5 został by: ja, Jade, Channel, Amy Fifi

    Mając na uwadze blindsidy Patryk zaczął modyfikować swoje myśli o skłądzie finałowej trójki.

    Patryk: Jak do f3 zostawił bym Fifi i Amy, czyli osoby które nic nie robiły, to jako autor ostatnich blindsideów powinni na mnie głosować xD

    Patryk:To teraz mam w zasadzie 2 drogi: albo spokojny finał z Jade i Lustigio, albo teraz robimy blindy i wchodzę powiedzmy z Amy i fifim. W spokojmym jury by miało trudny wybór, w tym z blindem i randomami w zasadzie to oczywisty.

    W międzyczasie rozdano ostatnie nagrody za dziennik. Immunitety dla Patryka i Lustigia.

    Patryk: KURDE, teraz juz nie mogę zrobić blindside'a na Lustie xD

    Patrykowi została jedna alternatywa blindsideowa, która również upadła, gdyż jade wygrał zadanie.

    Jade: Chce miec immunity run <serie immunitetów> zeby jury było pod wrazeniemxD

    Patryk: No to jak teraz blindside to nawet nie wiem na kim. Na fifim? xD Amy? xDDD

    Immunitet dla Lustigio sprowadził na niego ogromną ulgę.

    Lustigio: Teraz w F6 wszystko układa się bardzo dobrze, mam właściwie sojusz z każdym na tym etapie i mam nadzieję, że jak ich zdradze to nie bedą jakoś bardzo bitter, mam taką samą nadzieję co do Brandy i Yotta. Teraz musze zachować spokój, nagroda za dziennik była bardzo cenna, nie muszę już czuć się jakoś bardzo zagrożony, myślę, że nikt nie będzie chciał mnie wyelminować w F5, ale jednak warto było by dla mnie w końcu wygrać II 2 razy z rzędu by pokazać się też przed jury jako osoba, która potrafi te zadania wygrywać.

    Lustigio czując, że finał jest w zasięgu jego ręki rozpoczął liczenie głosów, które mogłyby pójść na jego konto.

    Lustigio: Kolejna rzecz to to z kim chciałbym siedzieć w finale. Myślę poważnie nad Jade i jest to dla mnie taki naturalny wybór jak dla wojownika ponieważ chciałbym w miarę uczciwego finału o czym już pisałem. Natomiast kto będzie tym trzecim. No i tutaj pojawia się pytanie. Jako, że chciałbym mieć w jury jak najwięcej osób, które mogą na mnie zagłosować i nie będą kierowały się sympatią do danej osoby to chciałbym finału Ja-Channel-Jade. Myślałem nad tym trochę i doszedłem do wniosku, że taki finał będzie najlepszą opcją ponieważ mogę walczyć o głos Amy, Fifiego czy Patryka natomiast jestem pewny, że gdybym wyelminował Channel z gry np. dzisiaj to był by to 2 głos Jada w jury. Doskonale wiem o ich dobrym kontakcie i o tym, że są ze sobą blisko. Po za tym Channel nie jest dla mnie graczem, podobnie jak Justyna mogłaby zagłosować na osobę, którą lubi a nie na najlepszego gracza tej edycji. Na pewno zagłosuej tak Justyna. Nie łudzę się, że dostanę od niej głos w ewentualnym finale. To jest po prostu niemożliwe. Musiałby się jej chyba nicki pomylić bym coś takiego zrobił.

    Wady eliminacji Channel z gry mnożyły się w umyśle Lustigia.

    Lustigio: Channel jest jak taka mała księżniczka kryjąca się za swoim księceim, którym jest Jade, ale Channel jest na łasce Machiavellego dzisiaj. Myślę, że mógłbym z łatwością ją wywalić, ale biorąc pod uwagę II Jade, które zdobywa praktycznie bez przerwy i to, że może zdobyc kolejne 2, wolę tego nie robić. Jak pisałem ma to swoje odzwierciedlenie w jury i po prostu licząc ewentualne głosy w finale z nim wyeliminowanie Channel by mi się nie opłacało.

    Lustitio:Kolejna rzecz to coś czego się trochę boję. Zdrady. Mam układ na finał z prawie każdą osobą, która jest teraz w grze. Jedyną osobą, której nie obiecałem F3 jest Channel i Patryk, z tym, że Patryk sam mi F3 proponuje co jest czymś świetnym. A co do Channel to chce jej zaproponować szczery układ do finału razem oczywiście z Jadem. Myślę, że taki finał jest możliwy. Obawiam się tylko tego, że większość castu może być na mnie wściekła za zdradę, ale tak się gra w Survivor. Nie ma skrupułów. Trzeba wykorzystać swoje okazje kiedy się je ma. I to zamierzam zrobić.

    Lustigio przyznał, że gdyby Patryk nie miał immunitetu to mógłby dziś paść ofiarą zasadzki, ponieważ był jedną z ostatnich osób, z którymi nie chciał isć do finału, a były rozarnięte.

    Lustigio: Dziś pod nóż tak w moich planach miał iść nie kto inny jak Patryk, jednakże te plany zieniły 2 rzeczy. Przedwczoraj podczas rozmowy z nim czuł się bardzo pewnie i bardzo pewnie twierdził, że Brandy nie ma żadnego Hi ani nic. wyczułem od niego wtedy tą pewność. Skoro ona nie miała, a ja mam mozaike, a wiem, że w grze jest jeszcze jedno HI do którego wskazówke miała Irma, połączenie tego z pewnością Patryka każe mi myśleć, że to on ma HI. Wczoraj jednak wątpliwości co do jego elminacji zostały rozwiane ponieważ Patryk podobnie jak ja dostał II za dziennik. On jest trochę irytujący. W pewnych momentach go lubię a w pewnych mnie bardzo irytuje co tworzy taką mieszankę. Po za tym bardzo jara mnie jego pewność już chyba od F8, że będzie w finale. Naprawdę ostatni jakiś bardziej porządny akt gry może zostać wykonany w F5. Mam ochotę zorganizować blindside na Patryku i jestem pewny, że się bardzo mocno wkurzy na mnie, ale i być może też na Jade ponieważ obaj go okłamujemy.

    Lustigio nie mogąc wykonać tego ruchu postawił na eliminację Amy, na którą z łatwością przekonał innych.

    Lustigio: Jednak pisząc o dzisiejszej radzie to z grą pożegna się Amy. Gra ona i tak za długo, nie zasługuje na to by grać. Jeszcze do F10 starała się trochę pisac z ludźmi, ale teraz już jej praktycznie nie ma. Nie było jej na zadaniu. Taka osoba nie może dotrwać do finału. Jej czas w grze dobiegł końca.

    Channel była całkowicie przekoana co do eliminacji Amy. W sumie...Channel pasowało każde głosowanie, byleby nie było ono wymierzone w nią

    Channel: Ona i tak już gra za długo, nic nie robi i tylko zajmuje miejsce.

    W jej głowie tworzył się również mętlik dotyczący finału. Od Jade'a słysząła zapewnienia ze idzie do niego z nim i Lustem, natomiast dowiedziała się, że Jade mówi Patrykowi ze on jej w finale nie widzi.

    Channel: Ja teraz nie wiem czy Jade mnie okłamuje czy nie; on mógł przeciez udawać takiego miłego tylko po to, żeby mieć mój głos.

    W F6 urządzono walke na HII. Patryk użył swojego na Fifim, Lustigio na Channel, tak że z gry odpadła Amy, gdyż tylko ona nie była chroniona.

    Jade, Channel, Fifi, Lustigio, Patryk - > Amy
    Amy - > Fifi

    CONFESSIONALS - wypowiedzi (w nawiasie suma)

    Lustigio 7 (59)
    Patryk 7 (47)
    Channel 2 (27)
    Jade 1 (52)
    Fifi 0 (5)


    6.Amy 0 (12)

    7.Brandy (72)
    8.Justyna (23)
    9.Irma (16)
    10.Mantrid (38 )
    11.Stachu (48 )
    12.Fantagirro (30)
    13.Maxi (16)
    14.Pablo (4)
    15.Crystal (14)
    16.Aszlejka (13)
    17.Duncan (7)
    18.Django (6)
    19.Beata (2)
    20.Elwirysko (13)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To zwracam honor wszystkim tym, których posądziłem niesłusznie o trollowanie:)
     
  12. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1...hrF64na-m26q-9Y3A-gN6G7g/viewform?usp=sf_link

    S21E14: "Jestem lamą i nie umiem myśleć."

    Nadszedł czas finałowego odcinka. Podczas rady w finałowej szóstce z grą pożegnała się Amy.

    Channel: No i nareszcie odpadła Amy, której przez ostatnie kilkanaście dni gry w ogóle nie było, nie rozmawiałam z nią inni też i najmniej zasługiwała na F5.

    Do ostatniego odcinka awansowali Jade, Lustigio, Channel, Fifi oraz Patryk. Channel została ostatnią przedstawicielką dziewczyn w grze.
    Channel: Jestem jedyną ocalalą dziewczyną, więc wśród nich juz wygrałam xD

    Najbardziej wyważoną grą z finałowej piątki cechował się Lustigio. Cóż...mało co można mu zarzucić.

    Lustigio: Finałowa piątka. Pieknie to brzmi, przed edycją chciałem znaleźć się co najmniej w jury, może F7 było moim marzeniem, ale nie spodziewałem się, że zajdę wyżej. Gra układa mi się znakomicie, nie byłem wgl w defensywie jeszcze w tej edycji i już raczej w niej nie będę. Jestem pełen nadziei co do tego, że znajdę się w finale i będę mógł zwrócić się do jury o to dlaczego to ja zasługuję na wygranie tej edycji. Nie mogę tego przegrać przed finałem teraz.

    Dla Lustigia cały występ w Egipcie był nadwyraz udany. Chłopak był całkowicie zadowolony ze swojej gry.

    Lustigo: Finał w debiucie w Survivor był by czymś naprawdę wspaniałym. wiem, że grałem dosyć dobrze, nie grałem rewelacyjnie, wiem, że mogłem grać jeszcze lepiej niemniej jednak gra się układała idealnie pode mnie. Mam nadzieję, że sędziowie mnie docenią w tym ewentualnym finale. Muszę pomyśleć nad tym co chcę zrobić w finałowej 5. Myślę, że mam nadal bardzo wielką, być może największą władzę w grze. Jedno jest raczej w miarę pewne.

    Dzięki dużej władzy, którą dzierżył w swoch rękach mógł dokonać ostatniego blindsideu w edycji. Wybierał pomiędzy dwoma obozami.Dla Lustigio najpewniejszą osoba do finału była Channel, co do której był pewien, że w finale na niego nie zagłosuje, a sama nie dostanie żadnego głosu.

    Lustigio: w F5 ktoś wpadnie w zasadzkę i chyba najmniejsza jest szansa, że będę to ja. Może w nią wpaść Jade lub Channel bo myślę, że spokojnie mogę przekonac Patryka i Filipa na głosowanie przeciwko nim i moge wybrać tą łatwiejszą drogę do finału czyli finał z nimi, a mogę też zagrać z Jadem i Channel i wyelminować z gry Patryka i Filipa, ale jednak skłaniam się pomiędzy nimi dwoma do głosowania bardziej przeciw Patrykowi. Dużo zależy tez od tego kto będzie miał indywidualny immunitet na radę w F5. Jednym z moich niezrealizowanych jeszcze celów na grę jest to, że nie wygrałem jeszcze indywidualnego zadania o immunite. Myślę, że prawda jest taka, że ktokolwike nie odpadnie w F5 to będzie to zasadzka. Jestem, znaczy czuję się jak taki decydujący głos teraz, to duża władza, myślę, że nikt z pozostałych ludzi w grze nie zdaje sobie sprawy z mojej pozycji i dlatego czuję się bezpiecznie.

    Zadanie na etapie finałowej piątki zakończyło się triumfem Channel. Jade to zadowalało, jednak zaczął myśleć o potencjalnym zagrożeniu ze strony Lustigia.

    Jade: ej no nie moge przegrać w finale z lustigio xd

    Jade: tak jak sądziłem po eliminacji Brandy bez problemu zdobywa się wszystkie Immunitety do finału, które i tak nie są mi potrzebne, dlatego dziś II ma Chnannel Na zadaniach chce tylko pokazywać to, że zadaniowo jestem lepszy od swoich oponentów

    Pomysł o wyeliminowaniu Lustigia z gry upadł dość szybko,ponieważ Jade zaczął się trzymać wersji z finałem z Lustem i Channel celując w Patryka.

    Jade: A teraz nastał czas na Patryka. Nie chciałem mu za dużo obiecywać, ale nacisnął na mnie, więc mu puściłem bajke, że chce być w finale z nim i Lustem. Z Lustigio owszem, ale jedno miejsce jest zarezerwowane dla Channel. Z Lustigio złapałem lepszy kontakt niż z Patrykiem, ale on też jest spoko ziomeczkiem i przykro mi że musi odpaść i że nie ma w finale czterech miejsc. Jeśli Kamel to wstawi do przebiegów a Ty to czytasz to wiedz, że mam nadzieje iz w innej edycji uda ci się dojść do finału.

    Z takiego obrotu zdarzeń nie mogła nie być zadowolona CHannel. Po raz kolejny celownik był zdala od niej i po raz kolejny nie byla zagrożona dostaniem ani jednego głosu.

    Channel: Z kimkolwiek teraz nie pójdę mam pewny finał, chyba na serio teraz dojde w końcu do końca xD. Nie spodziewałam siętego na początku edycji.

    Patryk nie czując żadnych podstępów, myślał, że jest całkowciei bezpieczny i nikt nie odważy się w niego uderzyć.
    Patryk: Ale dawno nic nie pisałem xD W sumie to przez ten czas prawie zapomniałem o tym że gram xD Wczoraj odbyło się zadanie o immunitet, . Zadanie było by fajnie, gdyby nie Fifi, który trollował innych, przedłużając gre byłoby boskie.

    Według Patryka trolle Fifiego mogły zesłać na Filipa niepotrzebny cel.
    Patryk: dzięki temu mamy już plany na radę xD On chyba wiedział, że padnie na niego, i pewnie postanowił przypieczętować swój marny los.

    Tymczasem sam Fifi uważał, że to była próba odciągniecia od siebie celu.

    Fifi: to była super hiper próba odsunięcia od siebie celownika. irytujacych sie bierze do finału.

    Gdy wszyscy inni mieli już zamknięty plan głosowania na Patryka, ten myślał o swoich możliwych poczynaniach w F4.

    Patryk: bawiam się tylko F4, czyli ostatniego tygodnia przed finałem. Bardzo chciałbym zdobyć immunitet, i nie musieć sie martwić o to czy wejdę ja, czy np. Channel.

    Ogromnym bledem, który tylko potwierdza brak myslenia Patryka na tym etapie jest myslenia, że Jade bedzie wolal grac z nim niz z Channel.

    Patryk: Myślę że jeśli wygra zadanie w f4 Jade, to nie będzie knuć przeciwko mnie, tylko napisze Channel że odpadnie.

    Patrykowi najgorszym scenariuszem zdawało sie byc wygranie immunitetu w F4 przez Channel, jednak nie zdawał sobie sprawy z tego, że w F4 się nawet nie znajdzie.

    Patryk: Najgorzej dla mnie jak wygra Channel, wtedy może być ciężko. Narazie nie ma co sie martwić na zapas xD

    Lustigio chciał sie pozbyc Patryka i ani mu sie widziało głosowanie na Channel, gdyz z nia mial wieksze szanse na wygraną.

    Lustigio: Najbardziej chce się pozbyć raczej Patryka. Raczej pozostanę wierny mojej koncepcji w miarę godnego finału z Jadem. Też pisałem już o moich nadziejach w jury, myślę też, że Patryk i Fifi mogą na mnie zagłosować w finale, natomiast Channel na mnie nie zagłosuje. Niech będzie tą 3, nie mam nic przeciwko. Użyłem na niej wczoraj HI bo chciałem jej pokazać, że nie kłamię i, że jestem gotów na ten finał właśnie z nią.

    Patryk przekonany o swoim nieuchronnie zbliżajacym triumfie postanowił zrobić sobie sygnaturę na forum.

    Patryk: Zmieniając temat, postanowiłem ogarnąć trochę Gimpa, i zrobić sobie "finałową sygnaturę" na forum xDDDD Mam nadzieję że będzie na niej napis "Survivor winner" <zwycięzca Survivor> a nie "finalist" xD <finalista>

    Channel: Patryk wierzy, że Jade na mnie zagłosuje w F4 i pozwoli odpaść..nie rozmawiałam jeszcze dokładnie z Lustem i Jadem, ale jestem prawie pewna ze to własnie Patryk odpadnie . Nie zostawie teraz w grze kogos kto chce mnie wywalać, więc sorry Patryk, ale lecisz.

    Rada Plemienia zakończyła się blindside'em na Patryku, który bardzo źle zniósł swoje odejście.

    Do finałowej czwórki dotrwali: Channel, Lustigio, Fifi oraz Jade. Każdy z nich ze swojej pozycji był w miarę zadowolony. Dzieliła ich jedna rada od Finału, który był na wyciągnięcie ręki.

    Channel: Bardzo cieszę się i jestem szczęśliwa , że udało mi dojść do tego etapu, jednak uważam, że nie tylko zdolności, lecz także odrobina szczęścia czasem decyduje o różnych kwestiach.

    Channel: Podstawą tego gdzie doszłam jest na pewno mocny sojusz i fakt, żebyłam od samego początku mu lojalna.

    Jade: Wiem komu zaufać, wiem co z kim robić. Moge wygrywac Immu, ale nie muszę, po prostu nikt nie może mnie tknąć w tej grze. Ustawiłem się miodnie.

    Channel w tym momencie rozgrywki była już pewna swojego miejsca w finale.

    Channel: Moja reacja z Jadem sprawia, że teraz mamy połowę głosów, więc decydujemy kto odpada. Wątpie żeby Fifi czy Lustigio zaryzykowali remis na tym etapie. Któryś z nich do nas przeskoczy.

    Trzecią osobą do finału, tą która miałaby przeskoczyć do wyżej wymienionej dwójki był Lustigio.

    Lustigio: To już już. Finał. Jestem w finałowej 4 i jest to po prostu czymś wspaniałym. Na wczorajszej radzie ktoś musiał wpaść w zasadzke bo każdy właściwie myślał i czuł się bezpieczny, padło na Patryka. Miałem 2 opcje w grze. Mogłem spróbowac wykopać Channel/Jade po tym jak oddał II, ale nie opłacało mi się to. Nie wiem czy miałbym czas nawet by ogarnąć Patryka i Filipa i przekonać ich na Jade, chodzi mi tu przede wszystkim o Patryka. Też padło na Patryka bo jednak był on większym zagrożeniem w zadaniach niż Fifi.

    Oczywistym planem na ostatnią radę okazała się być eliminacja Filipa.

    Lustigio: Teraz sytuacja jest już bardzo jasna. fifi nie wygra immunitetu, nie ma szans by go zdobył. Po dzisiejszym zadaniu wszystko już będzie jasne. Filip odpadnie i zostanie ostatnim członkiem naszego jury. Ostatnia przeszkoda to dzisiejsze zadanie. Jade myślę, że nie zdradzi mnie, Channel tym bardziej. Wszystko jest już zaplanowane i nic już nie moze się popsuć.

    Koniec gry nieuchronnie się zbliżał, co w Lustigiu wywoływało napady różnych emocji. Od euforii do niepokoju.

    Lustigio: Dzisiaj gra właściwie się skończy, zostanie część, której najbardziej się obawiam, nie mam pojęcia jak miałbym napisać mowę finałową, co w niej zawrzeć. Trochę się tym obawiam, ale najpierw trzeba dotrwać do końca. Może dziś wygram w końcu II i przełamie tą moją niemoc w zadaniach. Zalezy co będzie, zapewne zadanie będzie mega trudne bo w końcu to F4. Myślę, że mam szanse na zwycięstwo w tej edycji i to nawet dosyć spore.

    Zadaniem finałowym były kalambury zakończone zwycięstwem Jade'a, co po raz kolejny sfrustrowała Lustigia.

    Lustigio:Jestem bardzo mocno sfrustrowany tym, że nie wygrałem żadnego zadania od kilku dni pisze o tym samym w dzienniku, ale pisałem, że będę się wkurzał. Nie ma to jak zlamić zadanie jednym głupim nieprzemyślanym ruchem. To było okropne, dosłownie sekundy później wiedziałem, że już przegrałem to zadanie. Jestem lamą i nie umiem myśleć

    Przegrana wywołała w Lustigiu myśli, że może jakimś cudem nie znaleźć się w finale, bo po raz pierwszy w grze znalazł się na czyjeś łasce.

    Lustigio: Po raz pierwszy w tej edycji dosięga mnie paranoja, po raz pierwszy mam wrażenie, że mogę odpaść z gry, nie wiem, mam wrażenie, że Jade może wykiwać mnie i zagłosować przeciw mnie elminując mnie przed finałem, myślę, że dobrze się z nim dogadałem w razie czego i jednak z gry odpadnie dziś planowo Filip a ja bedę mógł cieszyć się z tego, że znalazłem się w finale.

    W ciągu rady plemienia F4 stres zżerał Lustigia od środka.

    Lustigio: Bardzo mocno pracowałem nad tym by znaleźć i dotrwać do tego finału. Ograłem każdego w tej edycji, zasługuję na finał bardziej niż Filip, sądzę, że w przekroju całej edycji zasłużyłem na zwycięstwo. To bardzo mocna deklaracja, ale myślę, że będę godnym zwycięzcą. Pierwszy raz w tej edycji mocno się stresuje, niezwykle zależy mi na finale w debiucie, jest to od kilku rad mój główny cel, zwycięstwo było by czymś wspaniałym, ale to wciąż długa i żmudna droga. Najważniejszą rzeczą jest to by to Filip dziś odpadł.

    Finałowa czwórka przed radą plemienia odbyła ostatni ceremonial: Rytuał Przejścia. Podczas którego postawa Jade'a mocno zirytowała Lustigia.


    Lustigio: Jade bardzo mocno zirytował mnie podczas rytuału przejścia, pisał o każdej elminacji i robił z siebie jakiegoś mastera, który każdym dyrygował i każdego miał pod sobą i robił co chciał. Może on serio myśli, że grał tak superaśnie. Ta, nie sądze, ma hejt od Matiza, widać to po jego mowie finałowej, ma hejt od Brandy, ma hejt od Mantrida na sobie, po za tym mogłem go wyelminowac razem z Brandy przecież, po za tym kilka innych osób jak Crystal czy Aszli chciały go wyelminowac już wcześniej. To robienie z siebie mastera nie wyjdzie mu na dobrze, jestem tego pewny, mógł tylko wkurzyć jury, chciał pokazac jaki to nie był super. Myślę, że zapracował właściwie na to, że w finale gdy znajdzie się obok mnie a raczej na 90 % się w nim znajdę to nastąpią rozliczenia z tego Rytuału Przejścia. Channel i Fifi pisali podobnie

    Podobnie myślał również Jade w stosunku do Lusta.

    Jade: Lustigio mysli ze jest takim wielkim masterem, a to wszystko moje zasługi. On tylko po prostu pisze dziennik xD/

    Jak wiadomo na największym celowniku znajdował się Fifi, którego ponownie zabrakło na zadaniu oraz Lustigio. Jade i Channel mieli dowolność wyboru, z kim chcą udać się do finału.

    Fifi: No kurde, od kilku dni mam problemy z internetem i nie mogłem wczoraj byc na zadaniu

    Channel: Jeszcze nigdy tak daleko nie doszłam, to ekscyujące móc tu być, nie spodziewałam się.

    Jade: Jeszcze przed finałem nigdy nie odpadłem, ale nie tym razem :c

    Na ostatniej radzie odpadł Fifi, a tym samym do finału awansowali: Channel, Jade i Lustigio.
    Channel: Jestem w finale : D Jeju, teraz muszę napisać mowę, nie wiem jak xD ALe spórbuje ich przekonac ze powinnam wygrać.

    Jade: przede mną został już tylko finał. Widzę tylko zwycięstwo, nie zrozumiem jeśli wygra Channel, mimo że nasze relacje są zbliżone, a tym bardziej Lustigio, który poza pisaniem dziennika i szukania HII nic w grze nie zrobił. Słyszałem już, że niektórzy sędziowie z góry na mnie nie zagłosują, ale postaram się przekonać ich, że warto jednak zagłosować na jedynego prawowitego zwycięzcę!

    W finalowej trójce Jade zaczął wyliczac głosy

    Jade: bo z moich obliczeń przed-finałowych wynika, że takowy może być remis 4:4. A jak Fanta bedzie decydowac...O kurde to nie wiem czy bać sie czy nie xD Kurde czemu ja po niej w rytuale jechałem xd największą niewiadomą jest dla mnie Irma xdona moze na kazdego zagłosować xda stachu tez nie wiem. w rytuale zrobił drame na mnie

    W czasie finałowej Rady Plemienia szanse Jade'a na wygraną topniały w zatrważającym tempie. Brandy dosadnie wyraziła swoją pogardę względem jego gry. Stachu, Mantrid i Patryk nie byli jego fanami zarzucając mu zdrady. Dodatkowo Jade zraził do siebie w rytuale przejścia Fifiego, Amy i Irmę.

    Jade: ku mojej NIEuciesze lustigio póki co wygrywa xdbo Brandy zrobiła focha na mnie, nie spodobało jej sie to co pisałem w Rytuale. Patryk nagle zapałał do mnie nienawiścią po tym jak go wywaliłem xd Mantrid też sie focha na mnie xdamy i fifi sie pewnie obrażą jak zaczne je amebami nazywać xdw sumie juz nazywałem xd także tego xDto może być ciężki finał

    Gdy szanse Jade'a topniały Lustigio zdecydowanie wysuwał się na prowadzenie.

    Lustigio:Aż mnie rozsadza normalnie po tym co pisze Jade. Naprawdę. Pisze to samo co ja a o mnie pisze jak bym był jego pionkiem. To jest po prostu tak dwulicowe zachowanie. Miałem ochote napisać Patrykowi, że robił całą edycje to co chciałem, ale wydaje sie być przeciwko Jade'owi. Całe jury, z wyjątkiem Justyny nie daje się nabrać na jego sztuczki.

    Gdy Lustigio i Jade walczyli o głosy, Channel czułą się przytłoczona ilością pytań.

    Channel: Jezu tyle tych pytąn, juz nie mam pojecia jak na nie mam odpowiadać. Wychodzi na to, ze teraz sama juz wiem ze nie miałam strategii xD a nie napisze ze byłam flirciarą xD

    Podczas finału na jaw wyszły rzeczy, które zostały obiecane pozostać w tajemnicy, k tóre zraziły do Jade'a Channel i paru jurorów.

    Channel: Jade obiecał, że nie napisze ze to ja na niego głosowałam wtedy jak dostał jeden losowy głos. I teraz mnie troche pogrążył.

    Ostatecznie zwycięzcą Survivor: Egipt okazał się być....LUSTIGIO, który pokonał w głosowaniu Jade'a i Channel stosunkiem głosów: 7:1:0.

    Stachu, Mantrid, Irma, Brandy, Amy, Patryk, Fifi - > Lustigio
    Justyna - > Jade

    CONFESSIONALS - wypowiedzi (w nawiasie suma)

    Lustigio 12 (71)
    Channel 10 (37)
    Jade 9 (61)

    4.Fifi 2 (7)
    5.Patryk 6 (53)

    6.Amy (12)
    7.Brandy (72)
    8.Justyna (23)
    9.Irma (16)
    10.Mantrid (38 )
    11.Stachu (48 )
    12.Fantagirro (30)
    13.Maxi (16)
    14.Pablo (4)
    15.Crystal (14)
    16.Aszlejka (13)
    17.Duncan (7)
    18.Django (6)
    19.Beata (2)
    20.Elwirysko (13)

    -----------------------

    tabelki jutro

    -----------------------

    Podsumowanie wypowiedzi (w nawiasie miejsce z gry)

    1.Brandy (7)
    TOTAL - 72
    AVG - 6

    7/9/9/7/5/3/5/1/4/9/5/8/X/X

    2.Lustigio (1)
    TOTAL - 71
    AVG - 5,07

    7/7/0/0/6/4/0/8/6/4/5/5/7/12

    3.Jade (2)
    TOTAL - 61
    AVG - 4,36

    10/4/10/1/4/2/0/6/5/1/4/4/1/9

    4.Patryk (5)
    TOTAL - 53
    AVG - 3,79

    4/3/4/4/0/8/3/3/7/1/0/3/7/6

    5.Stachu (11)
    TOTAL - 48
    AVG - 6

    9/6/12/0/4/7/5/5/X/X/X/X/X/X

    6.Mantrid (10)
    TOTAL - 38
    AVG - 4,22

    11/5/8/0/6/4/1/0/3/X/X/X/X/X

    7.Channel (3)
    TOTAL - 37
    AVG - 2,64

    4/0/2/3/1/2/3/2/2/2/2/2/2/10

    8.Fantagirro (12)
    TOTAL - 30
    AVG - 4,29

    7/4/4/3/4/5/3/X/X/X/X/X/X/X

    9.Justyna (8 )
    TOTAL - 23
    AVG - 2,09

    5/2/2/0/2/2/1/1/2/0/6/X/X/X

    10.Maxi (13)
    TOTAL - 16
    AVG - 2,67

    4/1/1/4/1/5/X/X/X/X/X/X/X/X

    11.Irma (9)
    TOTAL - 16
    AVG - 1,6

    0/1/1/2/2/3/1/1/3/2/X/X/X/X

    12.Crystal (15)
    TOTAL - 14
    AVG - 2,8

    3/2/1/2/6/X/X/X/X/X/X/X/X/X

    13.Elwirysko (19)
    TOTAL - 13
    AVG - 13

    13/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X

    14.Aszlejka (16)
    TOTAL - 13
    AVG - 3,25

    8/1/1/3/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X

    15.Amy (6)
    TOTAL - 12
    AVG - 0,92

    0/4/0/0/1/0/1/1/2/1/1/1/0/X

    16.Duncan (17)
    TOTAL - 7
    AVG - 2,33

    3/0/4/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X

    17.Fifi (4)
    TOTAL - 7
    AVG - 0,5

    1/0/0/0/1/0/1/1/0/1/0/0/0/2

    18.Django (18 )
    TOTAL - 6
    AVG - 3

    1/5/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X

    19.Pablo (14)
    TOTAL - 4
    AVG - 0,67

    1/3/0/0/0/0/X/X/X/X/X/X/X/X

    20.Beata
    TOTAL - 2
    AVG - 2

    2/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X/X


    total- suma
    avg - srednia
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2017
    marmolaaada lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jaki tytułxD
     
    marmolaaada lubi to.
  14. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2017
    marmolaaada, matiz321 oraz Anja8787 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co za ludzie! A tak bardzo chciałem zobaczyć "Agenta" w forumowym wydaniu! Najlepiej tego z gwiazdami!
    -.--.--.-
     
    marmolaaada lubi to.
  16. marmolaaada

    marmolaaada Zaawansowany

    Niestety nie mam czasu na grę :cry::cry::cry:

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku :) <3

    Zmieniłam kolor, ponieważ:
    2.4. Kolory

    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.

    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2017
  17. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Dzięki Tomuś że o mnie wspomniałeś :*

    Zmieniłam kolor, ponieważ:
    2.4. Kolory

    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2017
    Anja8787 lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Miałem na myśli ogół gwiazd:p Nawet tych, którzy tak jak ja prawie wygrali SurvaxD Jednakże 2 LO nie rozpieszcza:cry: I nie piszcie czerwonym, bo to jest chyba zabronione a tak na moje oko to czerwony.

    Zmieniłam kolor podobnie, jak w cytowanym poście.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2017
    kamel98 lubi to.
  19. marmolaaada

    marmolaaada Zaawansowany

    Szkoła zabiera niestety mnóstwo wolnego czasu :( a szkoda uwielbiam grać w survivory.
    No tak, serduskzo jest czerwone. Ma być czarne? Czarny jest przeciwieństwem białego, a organy wewnętrzne wyssane z krwi są białe, więc czarne serce jest przeciwieństwem czystego serca xD
    A matiz to nie wiem on zawsze tylko do bana się pcha
     
    matiz321 lubi to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty nie na temat usunęłam jako spam. Proszę trzymać się tematyki wątku i od niej nie odbiegać.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.