Ponderosa

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 19 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E07: "Jamochłony przejmują kontrolę"

    Po wielkiej akcji ratowania Jonka zainicjowanej przez Nymerię z grą pożegnał się Patryk.

    Jonek: Dalej nie wierzę w to co sie wczoraj wydarzyło, albo ktoś manipuluje tą grą za moimy plecami albo naprawdę jestem taki dobry. Najbardziej podobał mi się bulwers patryka, jak dowiedział się że odpada .


    HereIam: Ostatecznie stosunkiem głosów 7:4 odpadł Patryk, a eliminację tą można chyba określić jako #blindside! (zasadzka) Na odchodne rzucił, że „miało być 8 głosów na Jonka”, więc czuł się bardzo pewnie. Nikt nie lubi być ofiarą blindsidu, ale jak określił prowadzący „taka jest ta gra”. Sam zresztą na początku myślałem, że będzie to Jonek, wszystko jednak rozstrzygnęło się w końcówce. Mogę tylko żałować, że mój pomysł z zasianiem paranoi nie przejdzie. Co ciekawe na Patryka poleciało aż 7 głosów, a nie tak jak mnie informowano 6. W związku z tym zastanawiam się nad wdrożeniem innego planu i związania z ludźmi, z którymi dotąd nie pracowałem.


    Kiedy wszyscy ochłonęli z emocji odbyło się zadanie o HoH tym razem zakończone triumfem chłopaków: HereIama i Lustigia.

    HereIam: Zadanie o HoH było jakby stworzone dla mnie. Klasyczne zadanie Big Brother’owe odnoszące się do zadań z przeszłości. Lepiej być nie mogło. Nie dosyć, że większość pamiętam to jeszcze przygotowałem się na coś takie bazgrając tabelkę z opisem jakie zadanie w którym tygodniu i o jaką stawkę. Co prawda nie miałem wielu szans na popisanie się swoim refleksem, bo tym razem (o dziwo!) zostałem wybrany bardzo późno. Na dodatek pierwszą przeciwniczką była Justyna, po której (bez urazy) nie spodziewałem się aż takie przygotowania i refleksu. Po wygraniu miałem wyznaczyć kolejną parę i uzmysłowiłem sobie, że ktokolwiek ją wygra będzie HoH. Postanowiłem więc wybrać Lustigia i Channel licząc na to, że sam wygram z bardzo mocną Amandą. Dodatkowo zestawienie takiej pary owocowało tym, że w przypadku mojej wygranej z każdym z pozostałej dwójki mogłem podjąć współpracę lub zawrzeć jakiś deal (układ), który pozwoliłby mi na zostanie samodzielnym HoH, co było dla mnie kluczowym elementem. Lustigio o włos wygrał z Natalią, a ja miałem mierzyć się za chwilę z Amadną, jeszcze jeden rzut oka na stworzoną przeze mnie tabelę i jazda. Padło najłatwiejsze pytanie jakie mogło być i na dodatek, które można najszybciej napisać na klawiaturze. Było to zadane trenerskie „Fire of winsdom" (ogień wiedzy), a nie dosyć, że zadań tych było bardzo mało to były bardzo charakterystyczne. Ponadto wystarczyło napisać „cc”, jakże krótkie, proste i szybkie.


    Oczywistością przy takim rozwoju sytuacji była reakcja Jonka.

    Jonek: I do tego mamy 2 hohy to nam daje pole do manewru trzeba wywalić amandę. Na dno spada się tylko po to by móc się z niego odbić.


    Z nimi u władzy zagrożona czuła się oczywiście Amanda, jednak posiadała ona nagrodę za dziennik, która w tym Cyklu mogła zostać użyta

    Cytrus: w sumie to chciałabym je nawet wykorzystać xD i oni wszyscy byliby tacy zaskoczeni!mam diamentowe veto. Czuję się taka bezpieczna.

    Zagrożona była również Leks i zdawała sobie z tego sprawę. Dziewczyna podczas ostatniego cyklu nomiowała po Veto Jonka, a ten nie odpadł z gry- to najgorsza możliwa rzecz jaka może się przytrafić HoH. Opisała jedyną szansę na powodzenie jej planów, która zakładała eliminację Yotta.

    Leks: Mogę po raz pierwszy być nominowana. Tak bardzo x D I to z Amandą. Jedyna szansą na przetrwanie tego tygodnia jest użycie Diamentowego Veto i nominowanie Yotta na ktorego głosy mogą się zebrać.. Jakbyśmy obie uzyły DV to sprawa była jeszcze lepsza xD. Wtedy ja, Brandy, Channel i Amanda miałybyśmy większość głosów i basta.


    Oczywiście nowe Głowy Domu podobaly się każdemu chłopakowi i Carmen wraz z Nymerią, które powoli zaczęły się odseparowywać od dziewczyn. Cała reszta podchodziła do ich panowania raczej dość sceptycznie, nie mówiąc, że byłą załamana.

    Justyna: Osoby, które wygrały to zadanie...to najgorsze możliwe osoby, które mogły wygrać. Nie żebym ich nie lubiła, ale oni nie nominują facetów.


    Panowanie Lustigio i HereIam'a sprzyjało wykorzystaniu co najmniej dwóch z trzech Diamentowych Vet. Tylko Carmen mogła liczyć na to,że jej nagroda pozostanie nietknięta.
    Do Amandy po wygranym zadaniu udał się HereIam z informacją, że nie ma zamiaru jej nominować.

    Cytrus: "chyba pora się odwdzięczyć za uratowanie i NIE wystawiać Cię jako nominowaną" och, dziękuję ci za tę łaskę Lamo. Mogłeś też dać mi wygrać zadanie. Wtedy to w ogóle, padłabym na kolana.


    Carmen, Nymeria i Brandy zawiązały nowy sojusz z Pablo, HereIam'em oraz Lustigio, który byl im proponowany wcześniej. Dwie dziewczyny pierwsze były do niego chętne, Brandy z kolei go tylko infiltrowała i była w nim tylko po to, żeby nie skończyć jako nominowana, bo rozumiała, że jeśli plan z DV nie wypali, a ona się ujawni po złej stronie to może mieć kłopoty.

    Brandy: Leks nie wie o tym sojuszu. Jeśli ten Cykl pójdzie tak, że odpadnie Cytrus albo Leks...to ten sojusz będzie moim koniecznym wyborem, dlatego najlepiej będzie jak nikt nie będzie o nim wiedział.

    Nie tylko ona uważała ten sojusz jako coś pomocniczego. Lustigio, główny pomysłodowaca uważał to porozumienie tylko za furtkę, która pomoże chłopcom odbić się od dna.

    Lustigio: Jak już wczoraj zacząłem pisac jeszcze przedwczoraj myślałem, że wylecę z gry, a teraz tylko i wyłącznie przez wygranie HoH jestem na szczycie gry, jury się zbliża, ta moja granica sprzed gry, którą muszę osiągnąć co raz bardziej się zbliża. Wiele się działo przez ostatnie dni. Byłem nominowany z Patrykiem, przegraliśmy battle i właściwie veto było chyba moją jedyną szansą na uratowanie się w grze, wygrałe je Pablo i mnie zavetował za co jestem mu wdzięczy. Ogólnie uważam, że nie gram za dobrze, więc jak by myśląc, że jestem na straconej pozycji spróbowałem zagadać do Carmen i zaproponować jej sojusz z osobami, które ona wskaże, mnią i kimś ode mnie. Wskazała Nymerie, Here i Brandy. Ogólnie nawet się ucieszyłem gdy napisała mi te osoba, ja jej napisałem o Pablo. Ten sojusz chyba nawet jeszcze oficjalnie nie powstał, ale każda z pań się na niego zgodziła, więc jeśli mnie zdradzą to będę uważał to za zdradę. Właściwie to kompletnie im nie ufam, ani grama, ufam tylko facetom gdyż jeszcze mnie nie zawiedli. sojusz jAa-palbo-here-nymeria-brandy-carmen to sojusz pomocniczy, ale tak naprawdę dla mnie, nie wiem jak dla innych jest moim głównym sojuszem sojusz 5 facetów, którego też nie ma oficjalnie, to taki niepisany sojusz, który wymusiła na nas gra. Ufam i Jonkowi i Pablo i Here i Yottowi mocniej niż jakiejkolwiek dziewczynie w tej grze.


    Kolejnym czynnikiem, ktory pomału dobijał grupę Amandy był twist cyklu 7. Zdawałoby się, że wszystko zwróciło się przeciwko nim. Lustigio i HereIam oboje pełnili swoje funkcje do końca. Tym razem zadanie dla nominowanych nie miało mieć miejsca.

    Brandy: A jak ja byłam HoHem to takiego twistu nie było...


    Cytrus: No tak super, może mam się już pakować? a nie..mam veto xD to może za tydzień.


    Szybciej niż zwykle w tym tygodniu przesliśmy do nominacji. HereIam, nie mając wyboru, gdyż następnego dnia późno wracał z pracy musiał nominować swoją dwójkę od razu. Wybrał Justynę i Jill. Jednocześnie od razu po wygraniu HoH chłopcy uderzyli do Marcina...z propozycją wyeliminowania Amanda, która zaczęła irytować nawet jego. HereIam nie ukrywał, że chciałby z Amandą współpracować i w przeciwieństwie do pozostałych chłopkaów w grze nie miałby oporów, aby nominować kogoś z nich.

    HereIam: Nominacje miałem w głowie wcześniej – Justyna to wybór oczywisty dla mnie, zero kontaktu. Bez żalu moglibyśmy się rozstać. Drugą osobę byłoby ciężej wskazać. Najlepiej czułbym się z Pablo i gdyby było BotB to pewnie dałbym jego z prośbą o przegranie tego zadania. Dodatkowo ze względu na minimalny kontakt i to bardzo minimalny nie miałbym trudności z pojęciem takiej decyzji. Jednakże już wyczuwam nieufność chłopaków, którzy dziwią się dlaczego ja tylko nie zostałem nominowany z nich w poprzednim cyklu. Już widzę co będzie się działo, bo ujawnieniu moich nominacji. Pewnie rzucą się jak sępy, za to że znowu nie nominowałem Amandy. Yott na pewno tego by chciał. Pablo i Jonek zasugerowali, że nie mam zmarnować tego HoH. Serio chłopacy, czemu tego nie wygraliście to może zrobilibyście to lepiej, ja za Was karku nie będę nastawiał. Ruszcie się do roboty, a nie udajecie słabizny i tylko jak jesteście zagrożeni to pokazujecie prawdziwe oblicze.


    Lustigio jak zwykle wszystko dokładnie przemyślał. Chciał aby w tym tygodniu wszystko wreszcie poszło po jego myśli. Pierwszy brak zdetronizowania był dla niego szczęsliwym znakiem.

    Lustigio: Nie można pozwolić by mając 2 HoH w rękach facetów z gry odpadł jakikolwiek facet. To by było czymś okropnym. Here wczoraj nominował Justyne i Jill. Ja dziś najprawdopodobniej nominuje Amande i leks. Ale w głowie mam też nominacje Channel. Ogólnie sprawa jest taka, że obojętnie kto wygrałby veto i tak z gry mogło by odpaść zagrożenie np. leks na która można by uzbierać głosy lub też Amanda, tutaj było by trudniej, ale było by też możliwe.


    Na jaw również wyszła sprawa dzienników. Carmen postanowiła wygadać wszystkim, że takową dostała zsyłając na siebie pozorną wdzięczność. HereIam był wdzięczny jej za powiedzenie, niemniej jednak widział, że nie jest u dziewczyny na pierwszym miejscu w hierarchii sojuszników.

    HereIam: Dodatkowo Carmen zdradziła mi swoją tajemnicę – dostała nagrodę za dziennik, którym jest diamentowe veto. Można go użyć, aby zawetować swoją ostateczną nominację i wtedy nowego nominowanego wskazuje nie HoH, a osoba używająca tego specjalnego veto. Trochę szkoda, że aż 3 takie nagrody zostały rozdane, bo to sprawia, że sprawy się komplikują, a taka nagroda jest bardzo potężną bronią. Miło ze strony Carmen, że w końcu pokusiła się na szczerość i napisała to sama z siebie. Ostatnio wypisywałem o niej same negatywy, to teraz zasłużyła na plus. Ale żeby nie była zbyt pięknie, to pierwszego poinformowała o tym Lustigio, który sekundę później poinformował mnie. Miło mi za obdarzanie mnie takim zaufaniem J. Ale swoją drogą to sam doszedłem do tego, że anulacja nominacji to będzie nagroda za dziennik, nie wiedziałem tylko kwestii zmiany nominacji. Idealnie byłoby pozbyć się tych nagród jak najszybciej z gry i byłoby po kłopocie, ale szczerze sam nie zamierzam się tym zajmować, niech inni zrobią to za mnie Tak byłoby idealnie.


    Sprawa dzienników skomplikowała sposób myślenia Lustigio. Uważał on, że przez nie podjęcie dobrej decyzji, będzie wiązało się z ryzykiem i to niemałym. Rozważał nawet przez to nienominowanie dwóch swoich największych celów: Leks i Cytrus.

    Lustigio: Wydobyłęm wczoraj od Carmen w ramach sojuszu jaka jest nagroda, diamentowe veto. Nie wiem jak można dawać takie nagrody po prostu, to dla mnie nielogiczne, jeśli to coś ma sprawić, że anuluje się siebie z nominacji to spoko, być może Carmen nie powiedziała całej prawdy i oprócz siebie można uratować też sojuszniak, ale to było by zbyt nielogiczne jak na tą grę pełną zwrotów akcji czy nieprzewidywalnych twistów, więc boję się, że któraś z bliźniaczek lub Amanda co wydaje mi się bardziej prawdopodobne ma właśnie nagrode za dziennik i jesli pozbylibysmy się 1 nagrody za dziennik to było by to czymś wspaniałym bo wtedy chyba spokojnie można by było wywalić leks bo to na nią poszłyby głosy najpewniej, ale jeśli więcej dziewczyn czyli 2, które będą dziś nominowane mają nagrodę za dziennik to wtedy będzie nie za fajnie gdyz sądząc po tym, że każda nagroda jest taka sama, więc każda z tych 2 dziewczyn będzie się mogła anulować i będzie mogła anulować mój wybór jako HoH i wstawic tego kogo będzie chciała to najpewniej wstawieni zostaną Yott i Pablo, nie chciałbym tego bardzo bo wtedy do głosowania na którąś z pozostałych 2 dziewczyn zostaje mało osób i będę musiał zaufać wtedy mojemu sojuszowi, któremu kompletnie nie ufam czyli Nymerii, Carmen i Brandy. Tak bo jeśli Pablo i Yott zostaną nominowani to wtedy w grze do głosowania zostaną Nymeria, Jonek, Carmen i Brandy i jesli po ostatnim głosowaniu mogę byc w miarę pewny Carmen czy Nymerii, Jonka to już wgl to takiej Brandy nie, i wtedy yott lub Pablo mogą wylecieć z gry a wtedy cały mój plan runie a sojusz Amandy uzyska silniejsza władzę dlatego też zastanawiam się czy nominować Amande czy tez może Channel, ale jeśli teraz nie sprawimy by jej ewentualna nagroda zninęła to potem będę miał straszne problemy by ją wykopać z gry, więc pewnie zaryzykuje i nie dam Channel, ona najwyżej pójdzie po vecie jak by któraś wygrała veto. Miejmy nadzieję, że tylko Amanda użyje swojej nagrody za dziennik i wtedy nawet jesli da Pabla albo Yotta to i tak będziemy mieć głosy przeciwko np. leks bo nie przewiduje elminacji takiej Justyny, nie bądźmy śmieszni.



    Mimo wszystko Lustigio dostrzegał prawdę. Dziewczyny rządziły. To czy się trzymały razem, czy nie nic nie zmieniało. Było ich zbyt dużo. Mogły zacząć siękłócić, ale ofiarami walk będą nadal chłopcy.

    Lustigio: Jestem nieufny w stosunku do dziewczyn, ale bierze się to właśnie z ostatnich przebiegów gry, muszę myśleć przyszłościowo, jesli kłamią to kłamią, one rządzą, może zaczną się teraz nawzajem zagryzać a ja to wykorzystam i szybko się prześlizgnę do jury a potem już zacznę grać na maxa ostro, będzie to trudne, ale trzeba wierzyć, że się uda. Jestem optymista i wierzę, że moja gra będzie po prostuy dobra i w jakikolwiek możliwy sposób dobrze się w niej ustawie. Najlepsza pozycję w grze mają teraz Brandy, Nymeria i Carmen bowiem one grają jak by na 2 fronty a na pewno robi to Brandy i jednoczesnie dopóki w grze będą faceci to nikt nie bedzie chciał ich z tamtej strony Amandy ustrzelić pierwszych jeśli przejdą na naszą stronę a my raczej też ich nie ustrzelimy teraz bo jest nadzieja na grę z nami, więc no dobrze się ustawiły, ale Carmen można wrzucić pod autobuś później ponieważ ma nagrodę za dziennik i się nią chwali, więc będzie to moim zdaniem łatwe, ale to temat na później. Gra się zaczęła.


    Ostatecznie Lustigio zadecydował się nominować Amandę i Leks, co sprawiło, że szanse na użycie Diamentowego Veto wzrosły od "może" do "na pewno". Potwierdzało to tym bardziej to, iż Jill- bliźniaczka Leks, z którą dzieliła Veto również była nominowana. Poza centrum uwagi na ten moment znajdowała się Carmen (przeciwko której Lustigio odrobinę spiskował wcześniej).

    Carmen: Yott jak zwykle wypytywał mnie o to dlaczego nie wiem, kogo nominują Here i LustigioxD Pewnie sam wie, ale on i Lustigio to tacy panikarze. znam wszystkie nominacje, HereIam justyna i Jilll, a Lustigio Amanda i Leks. Będzie ciekawie podczas veto.


    Najlepszą pozycję w grze na ten moment (i już prawie do końca nie licząc małych wyjątków) miała Nymeria. Nic nie musiała robić, kontrolowała nominacje chłopaków, jednocześnie dogadywała się z większością dziewczyn. Choć nie wszystko mogło być idealne. Popadła w konflikt z Leks.

    Nymeria:Co by nie było to zraziłam sie do Leks ,obraziła się na mnie i nie odpisuje a wiem ,że jest bo widać . kurcze to tylko gra ,co mam olać wcześniejsze sojusze i rzucić wszystko bo ona tak chce . lubie ją ok .ale nie bedzie mnie ustawiać i mówic mi co mam robic x D


    Leks: Nymerię trzeba będzie wywalić. Nie wierzę, że ona ma teraz taki wpływ na nich, jak ja ostatnio. Aż mi się wierzyć nie chce.


    Na swoją nominację Amanda była przygotowana.

    Cytrus: No i dobrze. Gąska nominowana. ja chciałam pokazac jaka jestem pro elo, nominowac jakiegoś fajfusa i odejsc w glorii i chwale, aby być nominowanym na następnym tygodniu, bo zadania od HoH mi nie idą. będę mówić wszystkim, ze i tak nie odpadnę. #mysterious goose (tajemnicza gęś). Gąski są taki śmieszne...ale nie zadzieraj ze mna, bo pogryzę.


    Nominację Lustigio skomntował HereIam; Leks i Amanda były dla niego osobami, z którymi wiązał swoją dalszą przyszłość, choć zdawał się być do nich coraz mniej przekonany.

    HereIam: Lustigio nominował dwie osoby, z którymi pragnąłbym współpracować. Co prawda nie wiem, co one na to, ale ja byłbym zadowolony z takiego układu. Tyle, że ponoć nie tylko ja odnoszę wrażenie, że z Amandą nie da się rozmawiać o grze. Jakoś nie mogliśmy chwycić tego tematu, ale skoro nie jestem odosobniony w tej opinii to przynajmniej nie jest to moją winą. Być może Amanda potrzebuje kogoś kto będzie nią kierował, tak przynajmniej wnioskuję z jej historii. Nie wydaje mi się jednak, aby to ja był odpowiednią osobą do tego zadania.


    Marcin mógl chcieć sojuszować się z jedną z bliźniaczek, ta druga była dla niego całkowicie zbędna .

    HereIam: Im dalej w las, tym jest jeszcze lepiej. Jill wyjeżdża z tekstem „czasami swojej inicjatywy mógłbys też troszkę włożyć, a do Beti jakoś ochoczo nie pisałes... ja do każdego musze pisać jako pierwsza”. Dobre sobie, nie pogrążaj się przede mną jeszcze bardziej. Skoro MUSISZ pisać jako pierwsza do każdego to znaczy, że tym każdym nie jestem ja, bo do mnie jakoś nie piszesz. Skąd więc zdziwienie o nominacji. Jeśli piszesz do KAŻDEGO to sorry, że HoH został akurat ta osoba, która jest NIKIM, a nie KAŻDYM. A skoro o Beti mowa to jużCię poinformowałem, że z archiwum wynika, że do Beti to akurat ja częściej pierwszy się odzywałem, także takie pitolenie zostaw sobie dla kogoś innego. Nie spodziewałem, że taka wymiana zdań sprawi, że zmienię tak szybko o kimś zdanie. Być może masz te diamentowe veto skoro czujesz się tak pewnie, pisząc do mnie takie bzdury. A może po prostu próbowałaś mnie sprowokować? Cóż, jeśli tak to chyba nie bardzo Ci to wyszło. Przynajmniej już wiem, że po Tobie nie mogę się spodziewać niczego dobrego i gdybym mógł z chęcią nominowałbym Cię już po użyciu PoV.


    Do Veto zostały wylosowane Carmen i Nymeria. Wydawałoby się- idealne osoby dla Lustigio i HereIama. Jedynymi osobami, które mogłyby użyć Veto były nominowane dziewczyny. Jednak użycie Veto przez dwa najbardziej pożadane cele: Leks i Cytrus było dla nich wysoce nieopłacalne. Ich jedyną szansą na zebranie większościowych czterech głosów było niezmienianie nominacji i użycie Diamentowych Veto przez obie (na Amandzie i na Leks/Jill). Wtedy dziewczyny miałyby cztery głosy do pozbycia się Pablo bądź Yotta. Widziała to Channel, która bardzo chciała, aby żadna z właścicielek Vet nie została uratowana zadaniem.

    Channel: Jak wygra zadanie dziewczyna, która ma nagrodę za dziennik to...jestem nominowana jako zastępca. Inaczej nie będzie. Wtedy nie odpadnie żaden Yott, nawet jak będzie nominowany. Jamochłony przejmują kontrolę.


    Leks, która próbowała ratować się i odnaleźć szansę na nie używanie diamentu. robiła to dogadując się z chłopakami, co jej nie wyjątkowo nie wychodziło.

    Leks: jonek sie do mnie nie odzywa xD a napisalam: pisze zeby powiedziec iz mialam malo osob kiedy cie nominowalam do wyboru tylko tyle xd jak to czytalam brzmialo bardziej dyplomatycznie. i lustigio ktory daje te <333 a jak chce z nim normalnie pogadac to moja rozmowa z nim wyglada: to jest takie sztywne :d bez skojarzen nie potrafie z nim gadac a potem on: ja jestem sztywny,. I jak tu się kompromisować. no nie da się, popadłam w wieczny konflikt, teraz muszę ich wywalić, no nie da się inaczej.


    Uznała, że jej jedyną opcją na ratunek jest: zapewnienie, że Veto nie zostanie użyte + użycie dwóch diamentów. W obliczu zagrożenia, Amanda dała Leks/Jill wskazówkę, że posiada Diament.

    Leks: dzisiaj amanda do mnie: ale ja nie odpadne wiec ty tez sie postarajh nie odpasc ja do niej wyczuwam nagrode za dziennik jakas a ona nie nie xDDDD. choć są też wątpliwości. w ogole Brandy ma sojusz ponoc z lustigio co totalnie mi nie wspolgra. jill jest bliska sojuszu z lustigio wiec czy tylko ja z nim nie potragie gadac xD irytuje mnie to ze nie chce powiedziec kim jest -,- Jill mi mówi, że chce sojuszu z chłopakami, ale oni mnie wywalą xD.


    Cytrus: Jak mówiłam...mówię każdemu, że i tak nie mogę odpaść. niechh poczują zew piór. Wydziobię ich z tej gry. #niezalezy mi i tak, ale co tam. Gąska nie odpadnie dopóki choć raz nie będzie tym głupim HoHem.


    Leks uważała, że HereIam nie jest do końca stracony dla niej. Miała trochę racji, ponieważ Marcin dążył do stworzenia sojuszu osób, które już kiedyś wygrały, czyli jego, Leks i Amandy.

    Cytrus: a czy wiesz, ze Here miał pomysł sojuszu trzech? xd ja, leks i on. Dawni zwyciezcy surva. Bo tak. bo my jesteśmy na pewno na odstrzale (tak mi mniej więcej tłumaczył). A skoro jesteśmy na odstrzale to to nas łączy w mistyczny sposób.


    Amanda, ignorując to, doszła do wniosku, że najlepszym planem będzie uratowanie jednej bliźniaczki normalnym Vetem, a potem drugiej i siebie samej diamentami.

    Cytrus: chcę wygrać veto. wygram veto zavetuje Betdżill i uzyję swoich diamentów. To jest dobry plan : (. Muszę wygrać Veto, bo czuję, że nawet jak zrobi to połowa mojej BFF to i tak użyje go źle. I jak tu żyć.


    Będąc w raczej złej sytuacji w tym tygodniu, kiedy plan mógł się nie powieść nawet dzięki Diamentom Cytrus zatęskniła za pozostałymi trenerami.

    Cytrus: Teraz to jest mi trochę smutno, ani felek ani Jade nie grają, nawet Ania (chociaż ona i tak by nie grała...) no i czuję samotnosć </3. Po co ich wywalaliśmy, teraz są same nudy, a ci ludzie nie grają tak jak chcę xD.


    Z drobnego letargu obudzili się Pablo (członek nowego sojuszu szóstk) i Channel (członek sojuszu Amandy). Udali się oni do Carmen uważając, że ma ona największy wpływ na grę.

    Carmen: Napisał do mnie Pablo. Wspomniał, że chciałby grać razem ze mną, Yottem i Lustigio jak najdłużej. Jeżeli to będzie możliwe, to zadeklarował swoją pomoc w zadaniu. Channel też do mnie dzisaj napisała. Żaliła się, że nie wie na kogo oddać głos razie braku veta. Nie wie jednego, że Lustigio w razie veta ma zamiar ją nominować. Jeszcze nie myślałam na kogo by tu oddać głos.


    Veto nie poszło po oryginalnej myśli Amandy, jednak wygrała je Leks- jej sojuszniczka. Amanda była wściekła, ale idea użycia dwóch diamentów ją udobruchała.Liczyła na to, że Leks wie jak ma użyć DV.

    Cytrus: Jestem zła, wściekła. Znowu przegrałam. ja tego nienawidze.. to jest takie durne. myslisz ze już to masz. i nagle bum.frustracja, złośćc, cały mistrerny plan w kawałakch, no ale chociaż Leks. Błagam, niech ona nie będzie teraz głupia.


    W finale Veto, jak to zwykle w Veto bywa...sprawy zaczęły się komplikować. Do tej pory solidny sojusz szóstki który był złączony z potrzeby zaczął się rujnować. HereIam dostrzegł lepsze opcje i postanowił podłożyć zadanie dla Leks. Uznał on, że 2 HoH do końca, cztery nominowane osoby to za dużo. Przyciaga to zbyt wielki cel na swoją osobę. Dodatkowo nie nominował Leks, więc jeśli ona by użyła Veto to zastępce musiałby wskazać Lustigio.

    HereIam: idealnie dla mnie byłoby gdyby ani Jill, ani Justyna nie wygrały tego Veto, bo póki co nawet nie wiem kogo wskazać jako nominację zastępczą. Niestety wydaje mi się, że Jill jest bardzo zmotywowana i nie zdziwię się jeśli to ona sięgnie po veto. Mam jednak cichą nadzieję, że uda to się Amandzie – w końcu ma już wprawę w wygrywaniu Veto albo Leks – co prawda Veto wygrała dwa razy Beti, ale rad bym był gdyby wtedy na tym koncie grała właśnie ona, a nie Jill.Zadanie o Veto było naprawdę przyjemne. Dwa pierwsze pojedynki poszły mi całkiem sprawnie i zakończyły się zwycięstwem. W finale mierzyłem się z Leks. Zaproponowałem jej, że się podłożę, ale chciała uczciwej walki. Musiałem się zgodzić, ale zamierzałem uczynić inaczej. Gdybym wygrał ona liczyłaby, że użyję na niej Veto, a chłopacy, że wcale go nie użyję. Tym sposobem bardzo naraziłbym się jednej ze stron. Ostateczny pojedynek przebiegał tak, że myślałem iż nie będę miał okazji go przegrać. Jednak postanowiłem zmarnować jeden płotek udając błędne kliknięcie, a Leks na szczęście dodatkowo oszczędzała swoje płotki. Na wszelki wypadek postanowiłem postawić jeszcze jeden w głupim miejscu, co miało sprawić, że droga na drugi koniec planszy się wydłuży. Tak też się stało, dodatkowo Leks postawiła kolejne dwa płotki, w taki sposób, że droga do wygranej wydłużyła się jeszcze bardziej, dzięki czemu nie przegrałem tylko jednym ruchem, tylko większą ilością. Początkowo bardzo ucieszył mnie taki obrót spraw. Liczyłem na to, że Leks użyje Veta na sobie i to Lustigio będzie miał problem z szukaniem zastępstwa.


    Marcin nie przewidział jednej kwestii podczas zadania. Nie wziął pod uwagę Diamentowych Vet o których przecież wiedział. Doszło do niego, że Leks może takie posiadać i zawetuje Jill zmuszając go do zmiany nominacji.

    HereIam: Jednak po chwili radości, uderzyła mnie nagła myśl, że właśnie mogłem zawalić sprawę. Jeśli Leks ma diamentowe veto, być może nie będzie chciała go zachowywać na późniejszy etap gry. Ogarnęły mnie myśli, że może użyć to Veto na Jill, a wtedy mam przechlapane. Będzie trzeba szukać zastępczej nominacji, a dodatkowo Leks albo sama użyje diamentowego veta, aby się go pozbyć, albo jeśli ma je Amanda to ona użyje tej nagrody i wskaże takiego następcę, że Leks postanowi zaryzykować i zachować jednak to swoje na późniejszą okazję, mając pewność że dziewczyny zagłosują jednak na chłopaka który będzie zastępczą nominacją.Niestety potężna moc, jaką daje to diamentowe veto, może sprawić, że moja sytuacja będzie jeszcze gorsza niż gdybym wygrał veto. Nie dosyć, że będę musiał wskazać nowego nominowanego to jeszcze będę miał do siebie pretensje, że mogłem wygrać to zadanie i jednocześnie moje pierwsze veto. W takiej sytuacji jedynym plusem będzie to, że w oczach innych to Leks stanie się większym zagrożeniem w zadaniach niż ja, bo wygrała już kolejną konkurencję.


    Leks postanowiła użyć Veto...tak jak HereIam domyślił się po fakcie na Jill. Zmusiła przez to chłopaka do nominowania kolejnej osoby. Zwyciężczyni BB2 sądziła, że łatwo go namówi na nominowanie Pablo, ale HereIam nie chciał się na to zgodzić. HereIam napisał Leks, że chciałby nominować kogoś kto może mieć Diamentowe Veto- a oznaczało to, że celował w swoją nową-starą sojuszniczkę Carmen. Celowanie to było tylko pozorne, ponieważ HereIam zdając sobie sprawę, że Leks ma Diamentowe Veto, chciał żeby je wykrozystała i nominował Brandy.

    Kiedy wieść o Vetach rozniosła się dzięki uzasadnieniu Marcina większość ludzi, którzy byli w opozycji do Leks i Amandy wpadła w panikę i starała się im w ostateniej chwii przymilić. Carmen na dwie godziny przed głosowaniem zaczęła tłumaczyć sojusznikom jak dokladnie działa to Veto. W tym samym czasie Amanda i Leks nie próźnowały. Przyznały się sobie, że mają diamentowe Veto i zaczęły kampanie mającą na celu pozbycie się któregośz chłopaków. Potrzebowały do tego tylko 4 głosów.

    Cytrus: Robię socjal z Leks. Jest taka super i w ogóle. socjalujemy o diamentach i zdradzieckich pataszach. teraz wiem, która Beti była moją BBFF . Best Big Brother Friends For(now)ever (najlepsze przyjaciółki w BB na zawsze/na teraz). Ale co zrobić z taką Channel i Justyną, które grają w zadania? Przyjąć pod swoje skrzydła. Do tej pory były ze mną. grają w zadania-mogą je wygrać; nie grają w strategię- nie mogą zdradzić. Więc dajemy Justynie i Channel kredyt zaufania, choć obie są dziwne, nie umiem z nimi gadać, ale co tam. Ja nominuję Yotta, bo go nie lubię i on mnie, ale to nie on będzie celem ;>.


    Prawdziwym celem był Jonek, nemezis Leks, ktora uważała, że pozbycie się jego przyniesie zarówno dobre jak i złe skutki, z przewagę tych dobrych. Ponadto w dalszej kolejności razem z Amandą planowały pozbycie się HereIam'a i Lustigio.

    Leks: Nymeria się na mnie obraziła, jonek od dwch dni nie odpisuje..hmm. Musimy go wywalić, on myśi w tym drugim sojuszu. Jak go wywalimy to się wszyscy zatracą we wszystkim, nie będą wiedzieć z kim trzymać, tacydobrzy wielcy gracz jak Carmen..eh. Jak można grać tak wybitnie pod górkę. HereIam też nie lepszy, powiedział teraz amandzie o sojuszu zwycięzców. Nie ma to jak ratunek na ostatnią chwilę. Ja prosiłam i nic. Jak odpadnie on i Lust to będzie już w porządku, bo Yott teraz nic nie znaczy. Jonek jest celem i kropka. Nie pozwolę, żeby ktoś to zmienił swoim wieczornym obudzeniem się. Jonek kieruje nefre i carmen. Potrafi się ustawić- powiedział mi ze mozemy miec sojusz jak nominuje (w poprzednim tygodniu) Amandę i Carmen xD. Yott nie ogarnia socjalu, jest paranoikiem, nie jest zagrożeniem.


    Justyna i Channel szybko zgodziły się na połączenie sił. Powstała konfa sześciu dziewczyn: Justyna, Channel, Jill, Leks, Cytrus, Brandy.

    Justyna: To najlepsza opcja na teraz, nie będę grać z tymi co mnie nominują xD.


    Channel: Gdyby nie jakieś widzi mi się Marcina to bym była nominowana, ale to nic nie zmienia. Trzymając z nimi skazuję się na odpadnięcie.


    Również Brandy zdawała się być całym sercem za tym planem, wczesniej może mając wątpliwości, które jednak zniknęły wraz z dowiedzeniem się że HereIam z którym była w sojuszu ją nominował.

    Brandy: TAK, TAK utrzymaj mnie przy sobie nominując mnie. MAMY SOJUSZ. Nie ma mnie dziś, ale to nie znaczy, że dam sobą manipulować. On mnie zaczyna denerwować tak samo jak Jade. xD. On mnie nominował tylko po to, zeby były czyste głosy, przy Channel by tak nie było, przy już. Bez diamentów też by była mała szansa, że odpadnę, ale wolę tera wybrać coś pewniejszego.


    Wątpliwym ogniwem w koalicji szóstki dziewczyn mogła być tylko Jill, z uwagi na swoje kontakty z chłopakami i tym, że jej ostatnio często nie było. Przez to posiadała nieaktualne informacje.

    Jill: Jak mnie Amanda nie wkurzy to nie zniszczę tego sojuszu :3, ale ona przecież była wcześniej z Jonkiem i Nymerią..


    Nieświadomie tego co się zbliża uczestnicy uważali, że większość głosów pójdzie na Amandę. Nie był do tego przekonanny, który wolał eliminację Leks, przez to, że HereIam na konfie ogólnej poinformował wszystkich, że Leks namawiała go do nominacje Pabla. Carmen przewidywała, że Brandy i Justyna nie mają szans na odpadnięcie w tym Weeku(tygodniu), co było prawdą, ale dalsza część jej zdania, zgodnie z którą uważała że odpadnie Amanda lub Leks byłą daleka od prawdy.

    Na eksmisji dziewczyny użyły swoich diamentów. Leks nominowała Jonka, a Amanda Yotta. Na głosowaniu Nymeria zagłosowała na Yotta, a pomiedzy Justyną, a Jonkiem był remis, ponieważ tak jak podejrzewała Leks- Jill zdradziła. Zdarzyło się to po raz pierwszy w Big Brotherze. Zgodnie z zasadami rems rozdzielała osoba, która nominowała dane osoby, jednak tym razem nomnowani byli od dwóch róznych graczy. Dlatego Leks i HereIam musieli razem dojść do porozumienia. Gdy to sie im nie uda- decyduje Brandy. AManda próbowała doszukiwać się tego kto zdradził perfekcyjny plan, Leks i Brandy były wściekłe, bo nie mogły uwierzyć, że to Jill zdradziła.

    Nie tylko one nie mogły w to uwierzyć, niektórzy nie byli nawet świadomi tego, że to przez Jill nastąpił martwy remis.

    HereIam: Amanda i Leks użyły nagrody za dziennik i nominowały odpowiednio Yotta oraz Jonka. Plan Leks miał, więc na celu nominowanie 3 facetów, a pozostałych 2 będąc HoH nie miałoby wpływu na przebieg głosowania. Najbardziej ucieszoną z faktu użycia diamentowego veta stała się Jill, która popisała się cudownym komentarzem na forum „bo z dziewczynami…”. Serio? Myślisz, że jeszcze nikt się nie zorientował, że macie sojusz. Obiecuję, że jeśli znajdziesz się w finale obojętnie obok kogo, a ja jakimś trafem trafię :)p) do jury zrobię wszystko, abyś nie wygrała. Ostatnim czasem działasz mi na nerwy bardziej niż kiedykolwiek Matiz czy nawet krasnoludek. Z takim podejściem mam pewność, że jesteś ostatnią osobą, którą chcę widzieć jako następnego HoH.


    Carmen próbowała przekonać Leks do zostawienia Jonka, ale ta w przypływie wściekłości nie chciała jej słuchać. Jonek z kolei udał się do Marcina.

    Jonek: "bądź jak lew a leks jak antylopa zaduś ja i zjedz "


    Leks była zdruzgotana zdradą Jill, w ogóle nie podejrzewała, że ta coś planowała z innymi za jej plecami.

    Leks: Wiesz jak sie czuje osoba ktora uswiadamia sobie ze jej najblizsza sojuszniczka to wtyka kabel druzyny facetow wiesz jak sie czuje. Chce mi sie ryczec i jest mi tak cholernie przykro a jednocześnie chce ja zabic. Jak mogla mi to zrobuc dalam jej veto uratowalam ja moze jej nominacja tez byla zaplanowana z hereiamem ale wiem ze gdybym nie dala jej veto nie uzyla by diamentu. nigdy przenigdy nie zadzieraj z leks. Jest mila przebaczajaca ale nie toleruje zdrady zwlaszcza zdrady z rak najblizszego sojusznika. Myslalyscie ze to bedzie takie genialne?! Kto by sie domyslil takiego planu? Macie wglad w cala sytuacje mojej gry wiecie praktycznie wszystko o mnie o moich sojuszach z brandy i channel. I teraz z amanda. Nikt by nie podejrzewal odpadla by justyna amanda bylaby ta zla i wywalibyscie ja. Dlatego jill pytala sie 3 razy czy uzywam diamentu... i jeszcze patrycja i jej uzasadnienie zgaduje ze dogadaliscie sie tak iz nie moze wyplynac ze jest wasza wtyka i ze ma z wami sojusz bo wtedy bym jej nie ufala. Ale nie popelnia sie bledow jak planuje sie taka akcje. Nigdy. Zapamietajcie to sobie na przyszłość. Chcecie grac to pogramy. Ale radze zapiac pasy.


    Następnego dnia, po przedłużonej eksmisji rozpoczęly sie negocjacje pomiędzy Leks i HereIamem, jednak żadne z nich nie chciało ustąpić.

    HereIam: Okazało się, że to ja i Leks mamy dojść do porozumienia kto ma odpaść – Jonek czy Justyna. Ten J, czy tamta J. Jedno wiem na pewno, ja nie odpuszczę, czuję się zdradzony i wykorzystany. Mogę tylko przy najbliższej okazji do rozmowy spróbować przekonać Leks, że ma postawić na Jonka. Przykro mi, ale nie mogę sobie pozwolić na pozostawienie w naszym domku 3 osób, które sam nominowałem i przy pierwszej okazji zapewne mi się tym zrewanżują, ale nie dając mi okazji do uczestnictwa w walce o PoV.


    Leks zminusowała u Marcina tym, że odrzuciła jego propozycję sojuszów. Nie było to dosłowne, ale najpierw namawiała go na Pablo, potem skłamała o ilośći Veto, a następnie gdy dowiedziała się, że HereIam chce nominować kogoś kto może mieć Veto od razu udała się z tym do Carmen. Te 3 ciosy wyrządziły zbyt wiele szkód.

    Wiedząc, że osoby u władzy raczej nie dojdą do porozumienia ludzie zaczęli jeszcze bardziej naciskać na Brandy, której to się w ogóle nie podobało.

    Brandy: Już chyba wszyscy do mnie coś pisali. OCAL JONKA dostałam z sześć razy xD. Jedynie Lustigio napisał, że mam to przemyśleć i podjąć dobrą decyzje dla siebie. To zagrywka taktyczna, ale nie zmienia to faktu, że u mnie zaplusował. Nie mogę nie wyeliminować Jonka, ale nie chce podejmować decyzji. Stanę się kolejnym celem do eliminacji bo Leks skupia na sobie całą uwagę, a Jill wiedziała o nasyzm sojuszu wszystko i skoro jest wtyką...to teraz muszę wymyślić dlaczego nie mam sojuszu z Leks.


    Będąc nominowana nawet Justyna okazała większą aktywność niż zwykle. Pokazała, ze gdyby miała w sobie więcej zaangażowania to byłaby sporym zagrożeniem.

    Justyna: Może i odpadnę, ale nie bez walki. xD. Zaczynam pisać do tych różnych dziwnych ludzi.


    Okazało się, że Brandy musiała podjąć decyzję i jej głos zesłał Jonka do domu.

    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Cytrus 10 (58 )
    HereIam 10 (50)
    Leks 5 (48 )
    Brandy 4 (33)
    Lustigio 4 (30)
    Justyna 3 (18 )
    Carmen 2 (42)
    Channel 2(24)
    Yottskry 0 (32)
    Jill 1(40)
    Nymeria 1 (24)
    Pablo 0 (5)

    Jonek 3 (14)
    Patryk (16)

    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)

    Finek (1)
     
  2. TheSaboteur

    TheSaboteur Okazjonalny autor

    Kamil musi skończyc cały BB xD
     
  3. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E08: "Chochla do czołgu"

    Brandy bardzo przeżywała eliminację Jonka. Nie chciała by cała odpowiedzialność spadła na nią i by wyszło na jaw, że nowy sojusz dla niej nic nie znaczy.

    Brandy: I teraz cały hejt spłynie na mnie, super. MUszęwygrać HoH.


    N
    iektórzy obwiniali ją za całą sytuację i mówili że jest okropnie fałszywa.

    Nymeria: Atmosfera po odejściu Jonka jest beznadziejna .Here widzę ,że mu przestało zależeć ,Lustigio to samo ma dosyć gry ,u mnie podobnie tylko dodatkowo ja czuję się winna i jest jeszcze gorzej.Z Brandy jest kawał wstrętnej małpy ,sama przylazła z sojuszem aby go za chwilę zdradzić ,jeszcze nie odpisywała nikomu.Jak już łaskawie odpisała wieczorem to w tonie weź mi nie mów co mam robić.

    Lustigio w nowym cyklu podzielił jasno dom i stwierdził który sojusz jest teraz dominujący. Załączył do niego Jill, co to w zestawieniu z niechęcią Marcina do niej prowadzi do tego, że nikt w grze tak naprawdę nie wiedział po czyjej stronie dziewczyna jest. Jill raz zdradzała dziewczyny, raz zdradzała chłopaków + Carmen i Nymerię.

    Lustigio: Brandy-Amanda-Leks-Jill-Justyna-Channel. Tak wygląda obecnie dominujący sojusz w grze. I o ile Channel i Justyna to głosy to reszta tego sojuszu może jeszcze po za Brandy jest tak naprawdę bardzo mocnymi graczami. Tak naprawdę w grze rządzą bliźniaczki i Amanda, więc ciężko coś zrobić przeciw nim. Cały plan legł w gruzach gdy użyte zostało podwójnie diamentowe veto, wtedy z gry odpadła by Amanda. Niestety, ale jak widać nikt nie zwróci się przeciwko swojemu sojuszowi. Gra jest bardzo stała, właścieiwe nie ma tu szans na jakąkolwiek zasadzkę na kogokolwqiek, wszystko idzie bardzo monotonnie i przewidywalnie, ktoś z 1 sojuszu wygra HoH to wybije kogoś z drugiego sojuszu, dziać się pewnie zacznie około F9 kiedy ten sojusz lasek się rozpadnie i same zaczną się wybijać. Prawdopodobnie powstanie grupa Amandy i grupa bliźniaczek, wtedy każda z nich będzie chciała mieć własne korzyści w grze



    Ze swojego powrotu z fotela nominacyjnego cieszyła się Justyna, która dostała od Jonka interesującą wiadomość.


    Justyna: Takich słów to nie słyszałam, pełna zawiść xD"Dzięki za grę i z całym szacunkiem mam nadzieje że za daleko nie dojdziesz bo takiej gry o ile można to nazwać grą to jeszcze nie widziałem ".


    Nymeria wiedzała, że eliminacja jej sojusznika to wynik jednego głupiego błędu..

    Nymeria: Ten głos na Yotta to ta Carmen mi namieszała . napisała jak chcesz głosować napisałm ,że na Yotta wiadomo. powiedział dla Ciebie wszystko . gdyby tylko dała znac ,że jednak na justynę to by nie było żadnego problemu. ale się jej zapomniało.


    Na zadaniu o HoH wszystko ostatecznie rozgrywalo się pomiędzy Brandy i Pablo. Dziewczyna po nerwowej końcówce zgarnęła swoje czwarte HoH, pokazując, że jest Królową tych zadań.

    Brandy: Czwarty HoH, le ulga. Teraz mogę się iść uczyć polskiego, a czasu muszę mieć dużo, bo jak zmaszczę to HoH to zabije wszystkich wokół lącznie z sobą samą.


    Po przegranym finałowym pojedynku Pablo uznał, że ciąży na nim jakieśfatum. Do tej pory w każdym HoH spisował się dość marnie.

    Pablo: no Kamil ja Ci mówie, nie mam szczęścia do HoH xD albo odpadam szybko albo w ostatniej rundzie.


    Sfrustrowana kolejny brakiem triumfu była Amanda, która po wyrażeniu swojego zdania odpłynęła w gąskową Arkadię.

    Cytrus: Nienawidzę tego typu zadań. Do tego na pojedynki. Wygram następny HoH. To będzie prystiż. Tyle tygodni a ja bez ani jednego HoH i idę dalej xD mam jeszcze socjal chociaż był leszy pół gry temu i właściwie to chciałabym żeby oni wrócili xD chcę tu Jada. Byłoby ciekawie. Zrób twist. I pablo coś gadał o diamentach : < dajesz łapówki. aby móc w spokoju zjeśc kolacje #wspomnienia przeszłości: kiedyś zrobiłeś zadanie polegajace na wymyśleniu jak najprostszego przepisu kulinarnego <333


    Z Brandy u władzy Yott przewidywał wszystko to co najgorsze. I tym razem miał się czego bać.

    Yottskry: here pewnie odpadnie teraz albo lu. moge ci napisać co się stanie. nominuje lu i nymerie, a po vecie zavetują nymerie i dadzą here. mogą też dać here i nymerie a po vecie wstawić lu, ale here był lepszy w ostatnim veto, więc pewnie dadzą go po vecie. Stawiam, że ostateczne nominacje będą here i lu. Przewiduje przyszłość. takie nominacje. To bedzie dla mnie katorga. Bo to moi najbliżsi sojusznicy. nie odddam głosu. Bohater Yott xD.


    HereIam też nie cieszył sięzbytno. HoH została w końcu osoba, którą nominował ostatnim razem.

    HereIam: Brandy lub Jill jako HoH = worst case scenario- najgorszy scenariusz. Szlag by to trafił, jedno miejsce do jury, jedna konfa do nagrody za dziennik. Szlag, szlag, szlag! Teraz tylko wylosowanie do walki o Veto może mnie uratować – moja jedyna nadzieja. Bo sądzę, że Brandy zrobi to co ja jej sie powie jeśli będzie miała możliwość – nominuje mnie po użyciu veto. Na początek niech zgadnę, wystawi Nymerię i Lustigio? Czy może Lustigo i Yotta? Myślę, że jednak to wokół tej trójki wyłoni się kto będzie nominowanymi. Zakon Leksandrii nie wystawi w końcu Jill, Amandy i Leks. Channel pewnie też nie. Pytanie co z Carmen – diamentowe veto ponoć traci ważność już niedługo (po tym cyklu). Tak pisała Leks, a potem potwierdziła to sama Carmen. To Ci los, akurat teraz diamentowe veto przydałoby się mnie, a nie Carmen. A to my walczyliśmy o tego ostatniego diamencika.


    Yott nie był jedynym, który sceptycznie podchodzil do zaistniałej sytuacji. Nymeria uwalniala frustrację wywołaną przez Leks.

    Nymeria: Co do Leks to sie nie pomyliłam ,jak jej wtedy odmówiłam głosowania na Jonka to udaje ,że mnie nie zna . Zreszta zobacz na naszej konfie pisał tylko wtedy gdy liczyła na nasze głosy ,a przyznaj wygrała tylko z sympatii bo się jej nie należało . Meciek wymiatał na maksa i co wygrała i nas olała . tak jak teraz olała mnie ,strasznie mnie rozczarowała. sympatii do Leks to w tym momencie mi przeszła, bo jak nie ma interesu to spadaj.


    HereIam będąc sfrustrowany sojuszem dziewczyn nadał mu imię, które już mogliśmy podziwiać w jego poprzedniej wypowiedzi.

    HereIam: Tak, swoją drogę nazwę ten sojusz dziewczyn „Zakonnice Leksandrii”. Nie chcą obecności facetów – stąd zakonnice, w haremie jednak potrzebny by był facet, więc to odpada. A nazwa zakonu przypadnie zakłamanej liderce, która moim zdaniem jest Leks. Dlaczego zakłamanej – nie wiem czy już o tym wspominałem, ale ona wymaga od wszystkich szczerości, a sama jest wyjątkowo fałszywa. Zrozumiałbym zwykła nieufność, ale to już przesada. Wszystko chce wiedzieć, nie dając nic od siebie. I wszystko ma być tak ja ona chce – „nominuj Pablo”.


    Konflikt Leks i Nymerii nabierał na sile. Nymeria nie mogła liczyć w tym wypadku na pomoc Amandy. Napisała Leks, że nie zyczy sobie, aby ta pisała na konfie, a Brandy wygarnęła, że jest tylko marionetką w czyiś rękach.

    Brandy: Ona nie będzie mnie oceniać. Nie zna, nawet nie stara sięlepiej poznać, znalazła sobie lepszą grupę i to my dla niej przestaliśmy istnieć.


    Zachowanie Nymerii wytworzyło nawet myśli na temat jej nominowania, jednak Brandy nie była w stanie sobie odpowiedzieć na pytanie czy to jej pomoże w pozbyciu się jej celu- Lustigia.

    Brandy: Chcę się tym razem pozbyć Lustigio, tylko, że on ma dużą szansę odpaść tylko jak będzie siedział w dzień eksmisji na tych fotelikaach z HereIamem. Oboje sądobrzy, za dobrzy. TO by było piękne dać ich marionetkom decydować który z nich ma odpaść. Wywalenie któregoś z nich po Jonku? Pięknie! Już nawet Yott nie jest tak bardzo wkurzający, żebym musiała go wywalac. Ale sprawa nominacja. Dzis na chemii sobie rozpisywałam kto z kim może siedzieć i jak mogą ludzie głosować. Pablo, Yott, Nymeria...oni odpadą jak będąsiedzieć obok Lusta. Najlepiej by było nominować Lustigio i kogoś kto wygra Veto, tak żebym ja mogła po PoV nominować HereIama. Wtedy się nie wywiną, ktoś z nich odpadnie. Usunięcie BoB wiele ułatwia, ale łatwiej można coś zniszczyć.


    Tymczasem Pablo, wyczuwając zagrożenie napisał do Leks i chciał, żeby ich relacja przestała się opierać na tym, że dziewczyny ciągle wymuszają jego nominację na HoHach.
    Zbliżał się czas nominacji. Brandy musiała przyśpieszyć swoje myślenie. Myślano nad Here i Lustem, Here I Pablo. Pojawił się nawet szalony plan nominowania kogoś od siebie, kogo potem by się uratowało Vetem.

    Leks: Pytanie za 100 punktow. Pomysl jest taki zeby nominowac lustigio i pablo bardzuej here i pablo, poniewaz Brandy gadala by z lustigio i powiedziala ze amanda i leks wygraja veto dlatego chce ich nominowac po veto kiedy to idzie prawdziwe zagrozenie (ta specjalistyczna nazwa tej nominacji) wtedy zapytalaby sie kogo chce nominowac i powinien powiedzieć yotta albo hereiama bo justyna i channel to ameby a yottowi by wyslala to ze on chce go nominowac i yott wscieklby sie i ogolnie zrobilby sie syf bo brandy powiedzialaby ze wie iz wszyscy klamia w grze i sojuszu tym podobne no i yott bylby po naszej stronie przy nominacjach pablo i lustigio.


    Brandy: HereIam mnie przeprosił, więc jak go teraz nominuję to trochę słabo. xD Mogę rzucić Leks na przynętę, albo zrobić jakąś inną podstawkę z Jill albo Channel. Ale myślę ze to chyba zbyt ryzykowne. Nominuję Here i mu pokażę że można mi ufać robiąc tak, żeby potem nie odpadł xD. A obok Here niech siedzi Pablo.


    W dzień nominacji Nefretete udała się do Leks i Brandy aby przeprosić ich za wcześniejsze zachowanie. Dziewczyny podały sobie dłonie, jednak każda pamiętała o słowach nadchodzących z przeciwnej strony. Zawieszenie broni było tylko aż do nadejścia okazji.
    Brandy postanowiła w końcu nominować HereIama razem z Pablo. Jednak przed dokonaniem nominacji udała się do Marcina. Wytłumaczyła mu że chce wyeliminować Pablo i jego zanominować, ale tylko jako pionka.

    HereIam: Postanowiłem przeprosić Brandy za nominację, chociaż tyle mogę zrobić, zanim to ona mnie nominuje przed lub po ceremonii veta. Długo nie otrzymywałem żadnej odpowiedzi, ale krótko przez godziną zero napisała, że rozumiem. Chwilę potem zapytała czy zgodzę się zostać nominowanym. Jak już ktoś o takie coś pyta, to z reguły należy się po prostu zgodzić i liczyć, tylko liczyć na to, że jest się „pawn”.(pionek) Zgodziłem się na to z braku innego wyboru, dodatkowo licząc na to, że może poszczęści mi się na veto. Przynajmniej miałbym okazję zawalczyć o nie. Poinformowała mnie też, że razem ze mną nominuje Pablo – to już gorsza wiadomość, ten gość jest bardzo dobry w zadaniach. Nie może wygrać veto. Jeśli on się zawetuje to będzie dla mnie najgorsza wiadomość. Gdybymmiał walczyć z nim, może, podkreślam może udałoby mi się zdobyć te 5 głosów do pozostania w grze. Na pewno nie miałbym żadnych zahamowań mając go za przeciwnika. Co innego gdyby usadzono każdą inną osobę poza Jill i Justyną. Pozostałych zdążyłem już chociaż trochę poznać i walka o pozostanie byłaby na pewno dla mnie trudniejsza.


    Fakt eliminacji Jonka i nominacji HereIam'a i Pablo dobił Lustigio, który nie widział nadziei na pozytywne zakończenie tego Cyklu.

    Lustigio: Trudno cokolwiek teraz napisać. Carmen i Nymeria są chyba po mojej stronie, ale z gry odpadł Jonek a teraz nominowani są Pablo i HereIam czyli osoby, którym ufam najbardziej. W tej grze jak widać wszystko kręci się wokół zadan, teraz trzeba będzie wygrywać HoH by przetrwać w grze i jako tako narzucić swój styl gry. Myślę, że mam bardzo nikłe szanse na dotrwanie do finału ponieważ nawet jeśli będę wygrywałco jest mało prawdopodobne to jednak moi najbliżsi sojusznicy i tak mnie zdradzą o ile wcześniej sami nie polecą.


    Na losowaniu do Veto do zadania zostały wybrane Channel i Cytrus. HereIam wylosowal plakietkę z HC, oznaczało to że musiał wskazać dowolnie wybraną osobę. Postanowił całkowicie zawierzyć dziewczynom i wybrał Leks po ówczesnej konsultacji z Brandy.

    HereIam: Przed losowaniem zawodników do Veta, błagałem i liczyłem na to, aby nie wylosować „HC. Nie wiedziałbym kogo wybrać, aby liczyć na to, że uratuje mnie a jednocześnie nie będzie to prawdziwy cel Brandy. Oczywiście moje szczęście nie zna granic i trafiłem na to czego nie chciałem xd. Chciałem wybrać Lustigio, bo trochę już wygrał zadań. Ale od razu przypomniało mi się, że ostatnio on wybrał Pablo, a nie mnie właśnie wtedy Pablo wygrał veto i użył go na Lustigio. Dlatego ta decyzja odpadła na wstępie. Zdecydowałem się zapytać Brandy, kogo NIE wybierać. Musiałem iść na współpracę, bo gdybym wybrał jej cel, w przypadku jej wygranej mogłaby zmienić zdanie i zamiast Pablo ja byłbym priorytetem. Póki co miałem nadzieję, że nie jestem okłamywany i że jakoś uda się przetrwać ten tydzień. Brandy powiedziała, że mam porozmawiać z Leks. Zrobiłem to, choć nie byłem za bardzo chętny, po ostatniej akcji kiedy zawetowano Jill nie miałem ochoty powierzać swojego losu w jej ręce. Z drugiej strony nie pozostawało mi nic innego, albo przeciwstawienie się Brandy, albo wybranie Leks.


    Yott uznał, że to losowanie jest wyjątkowo niekorzystne, wyraził swoją opinię na forum, która ewidentnie nie spodobała się Amandzie.

    Cytrus: Yott, błagam ogarnij swoją rzyć. Nikogo już nie śmieszą te twoje nieśmieszne teksty. Nawet nie jesteś juz zagrożeniem, bo przestałeś cokolwiek znaczyć w tej grze i nikt już nie będzie cie brał na poważnie.


    Brandy po losowaniu uznała, że zhackowała maszynę losującą wyliczając jej algorytm. Było to totalnie błędne założenie, ale możemy pozwolić się dziewczynie cieszyć do końca jej dni.

    Brandy: Podałam ostatnią liczbę, wyliczyłam to xD. Nie wiem jak to zrobiłam, ale moje dziwne rachunki się sprawdziły. Przechytrzyłam maszynę xD. Ey tak mi adrenalina skoczyła jakbym kawę, siekierę sobie walnęła.


    Pozostali faceci w grze: Yott, Pablo oraz Lustigio nie byli w stanie pojąć dlaczego HereIam wybrał do Veto właśnie Leks, z którą wcześniej widocznie bardzo się żarł. ten postarał się jakoś im wytłumaczyć swoje powody nie zdradzając prawdziwych planów, ale dzięki temu dostał też informacje, które bardzo go zaciekawiły, np. fakt nie do końca oddanego mu Lusta.

    HereIam: Od razu wiedziałem, że wybranie jej będzie miało też inne konsekwencje, zaraz pojawią się pytania dlaczego wybrałem akurat ją. Długo na to nie musiałem czekać. Pierwszy był Pablo – stwierdziłem, że odpowiedź „chcę mierzyć się z najlepszymi, jak spadać to z wysokiego konia” powinna mu wystarczyć. Wiem, że niezbyt przekonywujące, ale nie napiszę mu tego co napisałem Yottowi – „Leks zapewne nie użyje Veta jak wygra, bo będzie chciała eliminować Pablo, a mnie to odpowiada”. Yott co prawda był trzeci w kolejce po wiadomości i dopiero po rozegraniu zadania o Veto. Drugi był Lustigio, mówiący, że mocno się zdziwił i że myślał, że wybiorę jego. Otrzymał więc najdłuższe wyjaśnienia – to, które otrzymali Pablo i Yott oraz dodatkowo, że nie wiedziałem czy nie ocali Pablo jak wygra. Lustigio co ciekawe przyznał, że nie wiedziałby co wtedy by zrobił! Serio? Wolałem tego nie wiedzieć, albo przeczytać kłamstwo. Dodatkowo jego rada, że zamiast Leks powinienem wybraćJustynę, bardzo mnie rozśmieszyła. Wybranie osoby, która i tak nie wygra może i ma sens, ale nie wtedy kiedy trzeba zapobiec wygranej Pablo.


    W czasie kiedy trwało Veto Carmen próbowała w jakikolwiek sposób próbować dogadać się z Amandą, aby być chroniona w razie gdyby ktoś od niej wygrał kolejne HoH.

    Carmen: zagadałam do Amandy dzisiaj w sprawie "współpracy"Obiecałam jej, że jak któryś z chłopaków zdobędzie HoH to mogę szepnąć słowko, aby jej nie nominowali.


    Amanda nie potrafiła poważnie traktować Carmen, ale gdy tylko ta jej powiedziała o tym, że chciałaby wejść w jakiś układ rozbudziła się..

    Cytrus: hasztag gdy próbujesz nauczyć Patrycję rozmawiać na inne tematy niż gra, a ona po chwili pisze wracając do bb ;_; dziś Pati szukała ratunku u mnie xDDD i obiecała że będzie mnie bronić w razie czego. To trochę takie bezsensowne obietnice w jej położeniu, ale niech będzie. Ja tez jej obiecałam, ale na jej miejscu mógłby równie dobrze mógłby grać kamień Henka czy tam Jonka.


    Carmen i Nefre(Nymeria) stare przyjaciółki z konfy z BB2 znały się wcześniej z Leks, ale ich kolezeństwo z nią, przez grę lauretki drugiej edycji zostało po prostu zniszczone i nie miało już racji bytu.

    Carmen: z Leks to ja ostatnio to mogę popisać o wszystkim tylko nie o BB Nasze rozmowy kończą na tym, że mi pisze. "Nic nie wiem na ten temat." Na 90 % wiem, że pewnie to Leks maczała palce w nominacji Here, teraz się nawet do tego nie przyznaje. Nefre prosto z mostu napisała dzisiaj, że jest fałszywa i jej nie lubi.


    Veto zdobyła Amanda, pokonując wszystkich w zadaniu po raz kolejny. Dziewczyna nie mogąc się wstrzelic w HoHy upodobała sobie PoVy.

    Pablo: Równie dobrze mogłem iść spać,, a nie mózg na to marnować.


    Posiadając Veto Amanda mogła zacząc egzekwować plan wyeliminowania wielkiego zagrożenia- celowała w Lustigio, czyli idealnie tak jak jej najbliższe sojuszniczki Leks oraz Brandy.

    Cytrus: Użyję Veta na HereLamie. Dam mu drugą szansę, #vetoprzeznaczenie. To wcale nie jest tak, że próbuję zyskać jego zaufanie, żeby zagłosował na Lustigio. TO TAK NIE JEST. no co ty. Udaję głupiutką, Leks i Brandy napisały do mnie w tym samym momencie o Lustcie. W tym, że Leks powiedziała, że się dowiedziała o tym planie 5 minut temu. NO DOBRA. Gdyby nie to, że chce go wywalić i one są moje to bym się wkurzyła xD. wracam do formy. w dziennikach i grze. tak mi sie wydaje : 9. chociaż do tego rozpuku mózgu i socjalowania od 15 do 22 już nie powtórzę.


    Podjęcie decyzji zostało tym szybciej ustalone, ponieważ Cytrus po prostu lubiła Here, choć widziała jego wady.

    Cytrus: No i Here Jest fajny, chociaż moja pomoc w porównaniu do jego jest jak chochla do czołgu.teraz powiedział ze idzie szukać zdjecia gęsi. wie co lubię. lubię też tulipany oraz geografię, ale w tej sytuacji fajniejszy byłby jakiś immunitet z jego strony. Tylko nie taki jak ostatnio: "ja cię nie nominuję, ale zrobi to drugi HoH, sory."


    Kiedy Cytrus prawie od razu podjęła decyzję w sprawie Veto HereIam umierał ze stresu i to dosłownie. Ważyły się dla niego dalsze losy gry. Uznał, że jeśli dziewczyny tym razem bedą z nim szczere to pójdzie zgodnie ze swoim starym przeczuciem i zacznie się ich trzymać.

    HereIam: Faktem jednak jest, że to Veto spowoduje narysowanie wyraźnej granicy w domu. Jeśli uratuje mnie będę z nimi współpracował, tak jak chciałem przecież wcześniej. Co prawda, 5 innych osób, a w sumie 4 które pozostaną będą na mnie wściekłe spowoduje to, że będę jeszcze większym celem. Perspektywa pracy z Justyną i Jill też nie jest zachęcająca, ale może „Zakonnice Leksandrii” wygonią ze swojego zakonu w końcu te dwie najmniej potrzebne siostry w pewnym momencie, a na ich miejsce trafię ją – nowy mnich. Byłoby dobrze, ale nie ma co planować. Grunt to otrzymać to veto i przetrwać ten cykl. O Jill, Justynę i to co zrobią ze mną inne osoby, będę się martwił później, jak będę miał pewność, że nadal walczę, nadal jestem w grze. Amanda zgodnie z umową dostała już kolaż ze zdjęciami różnych gęsi, mam nadzieję, że spodoba się i użyje veta na mnie, a potem będziemy mogli spokojnie dalej popracować.


    Lustigio próbował szukać dla siebie opcji, które w jakiś sposób mogły by zmienić bieg jego gry i po raz kolejny sprowadzić go na sam szczyt łańcucha. Wiedział jednak że wachlarz jego możliwości jest dość ograniczony i sprowadza sie tylko do tego "aby kogoś pozyskać, muszę wywalić kogośkto go już pozyskał".

    Lustigio: Co ja zrobię ? Nic nie mogę obecnie zrobić by poprawić moją pozycje gdyż piszę z ludźmi zmanipulowanymi, więc jest to bardzo trudne by przeciągnąć kogoś na swoją stronę. Taka Channel to zwykły nic nie warty głos leks i jill moim zdaniem. Nie umie kłamać i myśli, że jestem tak głupi by uwierzyć w jej kłamstwo, kompletnie nie myśli strategicznie, możliwe, że idzie na finał albo na wywalenie przed finałem. To samo tyczy się Justyny. Chciałbym zobaczyć Justyne w finale, było by bardzo śmiesznie moim zdaniem gdyby coś takiego się stało. Channel i Justyna w finale, nie to jest niemożliwe po prostu. Cóż zamierzam walczyć, byc może jeśli uda mi się pozbyć w nastepnym weeku np. leks gdybym nie odpadł w tym to byc może mógłbym pozyskać taką Channel.


    Jak widać Lustigio liczył na to, że przetrwa ten Cykl. Bolało go nawet to, ze uczestnicy mają Pablo i HereIam'a za większe zagrożenie od niego, jednak w głębi duszy przeczuwał, że to może oznaczać polowanie na wielkiego zwierza.

    Lustigio: . Boli mnie też, że uważają takiego Pabla za większe zagrożenie ode mnie a Here to już wgl. Oni nie grają jakiejś cudownej gry, ciesze się z tego, że nie jestem narazie nominowany, ale na pewno była to zagrywka taktyczna ze strony tamtego sojuszu by nominować właśnie ich. W zadaniach nie idzie mi za dobrze narazie, wygrałem tylko 3 razy HoH, więc to słaby wynik jak narazie, może coś mi się jeszcze uda wygrać. Z jednej strony się ciesze, że to nie ja byłem nominowany przez Brandy, ale z drugiej strony boli to, że mają ich za większe zagrożenie kiedy ja się tak angażuje w grę, ale niech im tam będzie. Mozliwe, że dziś pójdę na nominacje po vecie, tego to nawet najstarsi górale nie wiedza, wszystko się okaze, ale czuję, że mój koniec w grze jest dosyć bliski.


    Brandy od samego początku swojego HoH chciała wyeliminować właśnie Lustigio. Powtarzała to kilkakrotnie. Oczywiście o wiele bardziej nie lubiła Yott'a czy Pablo, jednak wiedziala, że to Lustigio w tej grupce składającej się z: Carmen, Nymerii, jego, Pablo i Yotta pociąga za sznurki teraz po eliminacji Jonka. Nie miała pojęcia po której stronie stoi Jill, wiec ją zostawiła na potem. HereIama również jak wiadomo chciała uratować, gdyż sądziła, że może tym zyskać jego przychylność.

    Brandy: Lustigio musi teraz odejść. Yott jest teraz zupełnie nieszkodliwy, pablo to tylko zadaniowe coś, co czasami potrafi odpalić, ale to właśnie Lustigio trzyma ich razem ze sobą, on spajał tę drugą grupkę razem z Jonkiem, jak się pozbędę jeszcze jego to wtedy tamci całkowicie się rozpadną i będą już tylko wściekli. No i liczę te na to, że jak Here zobaczy dowód lojalności to przeskoczy do mnie, Leks, Amandy, Justyny i Channel tak żeby była już fajna stabilna większość.


    Jak postanowiła tak zrobiła. Brandy nominowała Lustigio i od razu poszła do HereIam'a mówiąc mu, że teraaz to jego część umowy musi zostać spełniona. Sojuszniczki Brandy+Marcin dawało 5 potrzebnych głosów do wyeliminowania Lustigia.

    HereIam: Chwilę przed ogłoszeniem decyzji o veto, dostaję kolejną wiadomość od Brandy. Potwierdza ona to, co przypuszczałem jej celem jest Lustiogio. Uważa, że był zamieszany w jej nominację ostatnio. Akurat tutaj nie ma ona racji, ale chyba nie będę tego prostował. Lustigio wolał, abym nominował Channel, jednak z nią miałem lepszy kontakt niż z Brandy, dlatego nie miałem takiego planu. Pisał, że proponował jej jakiś sojusz i dlatego woli, aby ona nie była nominowana. Cóż ja nic o tym nie wiedziałem, a informowanie mnie po fakcie nie jest przyjemne. Może wolał grać na własną rękę? Nieważne, zresztą co to za sojusz jak przecież Brandy zagłosowała na Jonka, kiedy był nominowany razem z Patrykiem. Skoro więc i tak trzyma z „Zakonnicami Leksandrii” to skąd pomysł, że nagle je porzuci i to dla niego? Dziwne i nie przekonujące, przynajmniej dla mnie.


    Yottskry i Lustigio byli ogromnie zdumieni decyzją Amandy odnośnie uratowania Marcina i od razu nie niego pobiegli.

    HereIam: Amanda uratowała mnie <3! Policzyłem do trzech i czekałem na wiadomości oburzenia lub zdziwienia i się doczekałem. Yott i Lustigio zgodnie z przewidywaniami byli pierwsi. Zdenerwowanie Lusta można wytłumaczyć, w końcu już pewnie został poinformowany przez Brandy, że wybiera jego. Yott jednak miał wielkie pretensje. Był załamany, że leci facet (co było pewne kiedy ujawniono HoH, ale chyba to do niego nie docierało). Ma mi za złe, że Amanda użyła Veto na mnie, a nie na Pablo! Szczyt wszystkiego, nie wiem co on sobie myśli. Widać jednak byłem na samym dnie w tym męskim łańcuchu. Czyżby po prostu mieli mnie zazwykły pionek, który wykończy za nich wszystkie dziewczyny, podczas gdy oni będą sobie wygodnie leżeć i czekać. Lustigio przynajmniej wygrał jakieś HoH – dokładnie 3. Yott żadnego, a Pablo jedno, ale drugie, te aktualne też miał w garści, wystarczyło trochę dobrej woli.


    Dla jednych taka nominacja była marzeniem, dla Yotta ewidentnie nie. Chłopak całkowicie stracił zapał do gry, stał się okropnie pesymistyczny, a rozmowy z nim były jak rozmowy ze ścianą.

    Yottskry: Bo od ostatniego cyklu pierwszy raz w życiu się nad rezygnacją zastanawiam. Nic nie zrobiłem. A jak ktoś próbuje coś robić.. jak widać lustigio próbował coś nowego zakładać i doprowadziło go do tego, że jest na nominacjach, a wiesz czemu ? bo te kobiety są niereformowalne, jak to na farmie xD Z takim podejście do jury sobie zaszedłem, nikt mnie nie ma za zagrozenie to przynajmniej będa mnie szanowac w jury, szkoda, że to nie normalne forum bo mam ochotę strasznie przeklinać


    Yott miał ogromny dylemat. Nie miał nawet pomysłu na kogo oddać tym razem głos.

    Yottskry: Nie chce na żadnego z nich głosować. No a teraz odpadnie, przed jury, kolejna osoba po jonku, która zasłuzyła chociaż na to a odpadnie na rzecz durnego sojuszu kobiet, a nawet jak nie odpadnie to z gry wyleci pablo czyli naprawdę dobry tytan zadaniowy, który również zasługuje by grać i wgl gdzie jakiś twist.


    Nominacje po Vecie dla Lustigio była ostatecznym wyzwaniem, ale podchodził do niego z optymizmem, zupełnie inaczej niż Yott.

    Lustigio: Jeśli odpadne przed jury to będe zdenerwowany trochę, odpaść przed jury to jak by mieć już dziewczyne, która nagle się rozmyśla xD Uzasadnienie Brandy dziwne, ale trzeba po prostu komuś zaufac, nie moja wina, że ją Here nominował To tylko pretkst. By mnie nominować.


    Reakcja Nymerii na powód eliminacji Lustigio tylko potwierdziła to, że jest ona całkowicie przeciwko Brandy i Leks.

    Nymeria: Dopiero teraz przeczytałam co Brandy napisała w nominacji Lustigio.Ta dziewczyna ma siano zamiast mózgu chyba.Wywaliła Jonka swojego sojusznika z sojuszu do którego należała i to jest ok ,to wcale nie jest zdrada.To my ją zdradziliśmy bo później Here ją nominował.Po prostu to jakaś porażka jest.Dobrze ,że to nie real bo chyba straciła by parę kudłów .


    Złość Nymerii wykorzystała Amanda, w celu zdobycia informacji co się dzieje po drugiej stronie domu.

    Cytrus: Nie do końca ogarniasz co się dzieje po drugiej stronie gry? Jak to wygląda z innej perspektywy? Znajdź sobie łosia. Który ci wszystko wygada. A najlepiej to wilkura nefretete, który znajdzie się sam. Następnie wykorzystaj trik "na Anię" czyli nie mam pojęcia co się dzieje. Dopiero wstałam. O 18. No i dowiedz się jeszcze więcej no i wszystko jest ok. Zmieniłam strategię na mniej ofensywną.


    Amanda kierując i regulując z ukrycia poczynania Leks i Brandy celownik, który miała od początku edycji na sobie przekazała na plecy jej sojuszniczek i wreszcie mogła się ponownie chwalić w miarę stabilną pozycją.

    Cytrus: ta sytuacja jest tak śmieszna. Aż się chyba zaśmieję. Hahahahaha.. Here sądzi, że jestem taka dobroduszna i go uratowałam z samych dobrych chęci. Brandy myśli taktycznie i jestem taktyczna. + teraz Brandy nie ma wyjścia, tamci jej nienawidzą. Nymeria osądza tylko Brandy. Carmen czuje się zagrożona. Szuka u mnie pomocy. Lustigio zostanie wyeliminowany. Evil twin <zła bliźniaczka- tu Jill> się nie odzywa : ( . tylko bym sie głupio czuła gdyby któryś z nich wyskoczył z jakimś superratujacym vetem ;-;.


    Głosowanie szybko się rozstrzygało. Lustigio prędko przestał mieć jakiekolwiek szanse na przetrwanie tej eksmisji.

    Carmen: HereIam i Nymeria wspomnieli o głosowaniu na Pablo w pierwszej chwili. Po chwili zastanowienia postanowili, że lepiej będzie jak zaglosują na Lustigio. Bardzo panikuje, nie wiadomo co by w następnych etapach BB odwalił.


    Pomimo tego HereIam wciąż miał pewne wątpliwości co do prawdziwości poczynań jego nowym wspólniczek w zbrodni. Spodziewając się po eksmisji wielkich słów goryczy Here pomyślał, czy nie warto by teraz przejść na taktykęVillaina czy może być kozą ciągniętą do finału.

    HereIam: Swoją drogą mam nadzieję, że faza jury faktycznie nadejdzie już po tej eksmisji, łatwiej byłoby mi wtedy zaryzykować i zdecydować się na grę złoczyńcy. Debata kto zostanie Lustigio czy Pablo raczej nie ma sensu, bo szala przechylona jest na jedną stronę. Chociaż ja wszędzie dostrzegam dziurę w całym. Być może „Zakonnice Leksandrii” tylko mnie testując mówiąc, że ona głosują na Lustigio, a jeśli dołączy do nich Channel to i tak dysponują większością głosów, więc chcą tylko się przekonać czy ich posłucham. Miałoby to sens, zwłaszcza, że Leks chciała nominacji Pablo ostatnio, a teraz chce wyrzucić Lustigio (prawdą jest, że ten drugi był wtedy bezpieczny), ale ze względu na moje uzasadnienie co do zmiany nominacji dziwi mnie trochę to, że chce zatrzymać Pablo. Jeśli to próba to trudno, przejdę ją pomyślnie. Najwyżej będę musiał się zmagać z gniewem Lustigio, który wtedy zostałby niemal cudem ocalony. Ale czy gniew kolejnej osoby będzie dla mnie zaskoczeniem? W końcu ostatnimi czasy, coraz więcej osób ma do mnie jakieś pretensje, co może czynić ze mnie idealną „goat” do finału xd. Takiej taktyki też nigdy nie stosowałem, może zamiast Villain powinienem postawić na coś takiego Mniej widowiskowe, ale zapewne skuteczniejsze.


    Pozostała jeszcze sprawa Takeoveru (przejęcia), który nieuchronnie się zbliżał, niektórzy myśleli, że tym razem go nie będzie, a niektórzy podejrzewali, że to może być np. kolejna nagła eksmisja...mieli rację.

    Cytrus: I ten nowy twist. Czemu go nie ma. TO pewnie znowu będzie coś jak ostatnio, Addie nie ma jak się ratować, więc jest natychmiastowa eksmisja i wygrywa HoHa. JA TO CHCĘ.


    Ostatecznie tak jak podejrzewano odpadł Lustigio.

    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    HereIam 9 (59)
    Cytrus 8 (66)
    Brandy 7 (40)
    Nymeria 4 (28 )
    Yottskry 3 (35)
    Carmen 3 (45)
    Pablo 2 (7)
    Leks 1 (49)
    Justyna 1 (19)
    Jill 0 (40)
    Channel 0 (24)

    Lustigio 5 (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)

    Finek (1)
     
  4. TheSaboteur

    TheSaboteur Okazjonalny autor

    Ostatni odcinek na teraz, a od rana ostatnie 5!
     
  5. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E09: "Evil Twin"

    Odpadnięcie Lustigio nie było końcem wrażen Cyklu 8, zarządzono natychmiastową eksmisje- czyli szybką eksmisję pozbawioną Veto.Jednak zanim do niej doszło Amanda podsumowała swoją grę w iście matematyczny sposób.

    Cytrus: Moja gra sinusoidalna, poziom bezpieczeństwa raz wzrasta, raz maleje. W zależności od tego kto jest Hohem...teraz ja chce być HoHem.


    Po pierwszej eksmisji od razu przyszedł czas na kolejne zadanie. Uczestnicy śpieszyli się, ponieważ był dziś natychmiastowa eksmisja. 10 osób totalnie zlamiło konkurencję i Justyna, która jako jedyna udzieliła dobrej odpowiedzi na pierwsze pytanie wygrała HoH.

    Justyna: Fajnie ze nakladalam maseczke na twarz nie chcialo mi sie ogladac strzelilam ze nie i wygralam xd


    Okoliczności były dla niej szokujące. To było jej pierwsze HoH- wreszcie wygrała to zadanie, na które polowała od początku edycji.

    Justyna: Haha, mój pierwszy raz xd Wreszcie mogę kogoś nominować.


    Dziewczyna szybko udała się do Cytrus, z którą miała najlepszy kontakt w celu przedyskutowania strategii na jak najlepsze przeprowadzenie akcji.

    Justyna: Szybko napisałam do Cytrus, nie wiedziałam kogo tak szybko nominować. Miałem jakieś myśli w głowę ale chciałem je sprawdzić z nią.


    Cytrus: Justyna od razu do mnie xD Ma się tę moc. Te wpływy na ameby.


    Po szybkich ustaleniach Justyna postanowila nominować Pabla oraz Yotta.

    Justyna: Pablo i Yott to jedyny słuszny wybór. Ludzie ich nie lubią, nie narobię sobie przez to wrogów, ponadto im w ogóle nie zależy na kontakcie ze mną,to czemu mi ma zależeć na ich grze.


    Od razu pojawiły się paranoiczne rozmowy między uczestnikami. Yott błagał innych o głosy na pozostanie.

    Yottskry: Jest juzjury, ale ja nie chcę jeszcze odpadać xD.


    Niestety dla niego początkowo zdecydowana większość była przeciwko niemu.

    Carmen: Yottrsky błaga bym n niego nie głosowała, ale już jest za późno xD ODPADA!


    Leks: yotowe nic vs zadaniowe pablo xd. Tylko że Yotta chce każdy oprócz Jill. i raczej nie mam wyboru, więc odpadnie Yott.


    Jill bardzo pragnęła aby wreszcie z gry odpadł Pablo. Nie chciała ona zostawiać w grze kogoś kto nawet w nią nie grał.

    Jill: Głosuję na Pablo. Prosze niech on już odpadnie


    Była jednak w mniejszości, wszyscy pozostali zadecydowali pozbyć się Yotta.

    Cytrus: Oddaję głos na: Yottskry Adrian, ponieważ irytuje mnie jego zachowanie. gr... i no od początku mnie chce wywalić, więc to że to ja w końcu wywalę jego będzie piękne <3. Yottskry- ofiara natychmiastowej eksmisji, przez którą czekam na moje HoH kolejny tydzień.


    Amanda widząc, że każdy się jej pyta o zdanie zadecydowała o tym, że z gry odpadnie Yottskry. Całkowicie zignorowała słowa Jill, o tym że chce wywalić Pablo. Uważała za śmieszne wywalać teraz kogoś kto i tak nie ma żadnych szans na przetrwanie. Dodatkowo nie chciała spełniać zachcianki osoby, która ją przecież zdradziła.

    Cytrus: po zadaniu HoH niektórzy madrzy ludzie stwierdzili, że należy spytać się Amandy na kogo głosować. Nawet Hoh. No i pati ale pat pat zawsze się pyta mnie co siędzieje w grze jaki będzie mój ruch. tylko evil twin<zła bliźniaczka> ma wąty :< #Pabolo wygrywa edycje #pabolo zagrożenie #śmierć#zalzniedojedzeniaiprzepicia


    Jill miała coraz większe wątpliwości co do Amandy, ale to tylko przez to, że nie zauważyła że jej screen z podrobionym głosem, który wysłała Leks nie był podrobiony idealnie..i tak naprawdę każdy wiedział o jej zdradzie.

    Jill: Amanda jest podejrzliwa, coś kręci od kilku dni z Marcinem, a w grze z facetów został tylko Pablo, bo Marcina nie liczę i Leks mi nic nie chce mówić, więc na tym screenie kurcze coś chyba było widać xD.


    DZień po podwójnej eksmisji na jaw wyszło dlaczego Lustigio dostał tak wiele głosów do eksmisji. Po rozmowie Brandy z Nymerią dziewczyny odkryły, że Lustigio miał sojusz z każdym i wszystkich okłamywał co wyszło na jaw.

    Nymeria: tak ogólnie to nie zdradziła wcale Brandy tylko Lust gwarantował jej swoja i naszą lojalnośc i przy okazji zapomniał o tym Here powiedzieć Jak ustalali nominacje po veto dziewczyn też mu nie powiedział a ponieważ bał się ,że Channell się na niego obrazi to jeszcze sam mu proponował Brandy . a ta wiadomo jak ja Here nominował poczuła się zdradzona i nie dziwne .


    Uczestnicy przed zadaniem mieli się podzielić na pary. Był to element nowego Twistu: Duel Twist (twist par). Oznaczało to, że uczestników HoH mógł nominować tylko parami. Carmen uważała, że to oznacza iż dwie osoby odpadną, jednak była daleka od prawdy i tylko mieszała w głowach innych.

    Nymeria: jak przegramy hoh powiedzmy to będą nominowane dwie pary czy jedna . bo pati mi mówi ,że dwie i wtedy wylatuje cała para jak to jest. dobra wiem cała para leci tak było w jakimś BB nieważne.


    Powstawanie par odnowiło stare znajomości, niektórzy odkryli na nowo wspólne tematy, które łączyły ich na poczatku rozgrywki.

    Carmen: dawna nie pisałam, z Channel a dzisiaj tak pisałyśmy ze sobą i od słowa do słowa zapytała się mnie o to czy mam parę. Tak postała moja para Myślałam o byciu z HereIam, on też jest dobry w zadaniach. Noi niee było go na GG. Dlatego wybrałam Channel, która też jest dobra w zadaniach. W razie gdyby cała para miała odpaść z BB, mam z nią większe szanse by zostać niż z HereIam.


    Po zobaczeniu treści zadania Amanda po raz kolejny uznała, że nie ma szans na wygranie HoH i jej marzenie będzie się musiało przesunąć na kolejny Cykl.

    Cytrus: okej. Musze to wygrać. Musze to wygrać. czuję, że to nie jest dzień na wygrywanie HoH. moze wygram jak zostaną dwie osoby, przy czym jedną jest krasnal a druga Ania, której nie będzie.


    Jej przewidywania okazały się jedna nie do końca zgodne z prawdą. Jej para wygrała i tym samym Cytrus cieszyła się z pierwszgo HoH w karierze. Oczywiście niektóry nie mogli się z tym pogodzić od razu. Nymeria i pablo przegrali ponieważ nie dopisali do :AHS: podtytułu "Hotel" i wykłócali się o to na konferencji.

    Amanda robiąc przewidywalny ruch postanowiła pozbawić szansy na prowadzenie perfekcyjnej gry ostatnią osobę, która ją miala- Nymerię. Nominowała jej parę, czyli ją samą i Pablo.

    Cytrus miała jednak w głowie inny plan nominacji, który zakładał danie na blok Jill i Brandy, ale uważała, że to zbyt duże ryzyko na nominację przed Vetem.

    Cytrus: Planem B było nominowanie Jill i Brandy, ale to zadanie miało w sobie ryzyko, jescze wygrają Veto i ani zła bliźniaczka, ani Pablo nie odpadną.


    Po losowaniu, do którego zostały wybrane Brandy i Jill właśnie Amanda żałowała, że to nie jednak ich nominowała . Dałoby to jej większą szansę na wyeliminowanie swojego celu, czyli Pabla.

    Cytrus: No bo patrz, nominowałabym Żyl i Brandy 25%szans na wylosowanie Pabola i Nym. 75% szans na kogokolwiek innego. Wygrywam/leks wygrywa/Brandy/Żyl/pati/matiz/ktokolwiek veto vetuje je i nominuję Pabola pabolo odpada bo jest uciażliwy ;< musi odpaść. Troche chaotyczne, ale mam nadzieję, że rozumiesz.


    Podczas zadania o Veto współpracujące ze sobą dziewczyny, które chciały wyeliminować Pablo nie chciały dopuścić do wygranej któregokolwiek z nich. Oczywiście jak to bywa w takich przypadkach- Nymeria wygrała Veto powodując ich wielkie niezadowolenie.

    Cytrus: ale to głuupie jest :<zgłaszam sprzeciw. powinna zabrać jedno życie. tamto powinno pójść wniepamięć. J to miałam wygrać, kurdeeee


    Brandy: Ej kurde. Powinno być tak że ona zabiera mi jedno, potem ja mam swoją turę. Bo ja nie mogłam nikomu więcej niż jedno życie zabrać . I to jest nie fair. Jestem oburzona tym faktem.


    Najbardziej niezadowolona była Brandy, która wiedziała, że teraz może skończyć po raz kolejny jako nominowana.

    Brandy: Jeszcze bardziej mnie zdołowałeś . Bo chyba wiemy kto teraz zostanie nominowany xD Wszystko przez evil twin. <złą bliźniaczkę>


    Jej nominacja od razu nie była taka bardzo oczywista. Amanda myślała o zrobieniu dużego ruchu i eliminacji HereIama z gry. W jej głowach pojawił się też pomysł przekonania Nymerii do nieużywania Veto.
    Jednak Nymeria nie brała tych słów na poważnie. Od razu podjęła decyzję, która wiązała się ze słowem, które dała Pablo.

    Nymeria: powiedzmy ,że ratuję Pablo w ten sposób. obiecałam chłopakom wierność i cóż nie mogę złamać słowa xdd


    Rozwojem sytuacji był oczywiście zadowolony Pablo, który przyszedł całkowicie na spontanie na zadanie, będąc pewny, że odpada.

    Pablo: myślałem że odpadłem. z gry. jak tak to nadal mogę wygrać tego głupiego HoHa xD.


    Bezsensowną taktykę na zadaniu dziewczyn skomentował Here, który domyslal się, że prawdziwym celem był Pablo.

    HereIam: Zadanie o Veto zostało zaprojektowane tak, że pary mogły chronić swoje „życia”, jednak obserwując jego przebieg można stwierdzić, że Jill już w pierwszej rundzie zdecydowała się tego nie robić, ponieważ odebrała życie Brandy. Dziewczyny zresztą nawzajem zabierały je sobie, a na ich miejscu robiłbym co w mojej mocy, aby nie dopuścić do wygrania veto przez Nymerię i Pablo. Zadanie umożliwiało im właśnie skupienie się na tych dwóch osobach i jednocześnie pozostawieniu nominacji niezmienionych, a jednocześnie uniknięcie bycia zastępczą parą, która zostanie nominowana. Złe decyzję się zemściły i Nymeria wygrała pierwsze zadanie. Użyła veto na sobie, co dzięki/z powodu Takeover-przejęcie (punkt widzenia zależy od punkty siedzenia) spowodowało, że bezpieczny stał się też Pablo.


    Dodatkowo HereIam zwrócił uwagę na pewien mankament.

    HereIam: Swoją drogą na jednym pytaniu Leks straciła 3 życia i zastanawiam się czy obok mnie nie jest drugą osobą, która od czasu do czasu postanawia odpuścić zadania i celowo je przegrać, a zwłaszcza wtedy kiedy zakłada, że wygrana nie przyniesie żadnych korzyści.


    Amanda miała trudny orzech do zgryzienia. Albo nominować bezpiecznie Jill i Brandy licząc na odpadnięcie złej bliźniaczki, albo zaryzykować i nominować Here.

    Cytrus: Jak to jest, ze Jill w BB2 wydawała się fajna, a teraz to czyste zło, które nie jest aż tak złe, żeby całkiem zakryć HereLamę?


    Ostatecznie Amanda postawiła na bezpieczną opcję, licząc że niechęć HereIama do Jilla zapewni jej eliminację z gry. Z jego głosem i głosami: Channel, Leks oraz Justyny miała większość na tej eksmisji.

    Nominacja Jill wbrew pozorom nie była na rękę Leks, która pomimo zdrady współczuła swojej bliźniaczce.

    Leks: mimo ze jill jest niezrownowazona w glosach to cierpie xD tak jakby moje dwie siostry na bloku a to przykre; wiem ze pewnie odpadnie jill albo bd to zalezalo ode mnie ale nie wiem sama czy here nie bylby lepszy amanda sie nei zgadza bo justyna nie chce i ja rozumiem. Plan do nominacji nastepnych: jill pablo i nef ale co potem? z carmen ma jakis uklad i niezbyt mi sie to podoba; justyna i channel to +1 a here to ktos kto moze wygrywac zadania wedlug niej. Chyba wywalilabym wszytskich facetow kocham plec meska ale mimo wszytko mial byc sojusz lasek .


    Widząc nominacje Carmen od razu pomyślała o zrobieniu wielkiego ruchu. Zakładała, że ona, Pablo, Nymeria i HereIam zagłosują na Brandy blindsideując ją.

    Carmen: Nominacje mnie bardzo zaskoczyly. Myślałam, że Amanda nominuje HereIam i Justynę. A tu zdziwienie jill i brandy o_O. Nie wiem jak reszta. Ja, HereIam, Pablo i nymeria. Planujemy zagłosować na brandy.. Mamy większość o_O.


    Jednak jej plany zostały od razu zrujnowane, ponieważ Marcin wczesnie oddał głos na swoje nemezis Jill. Tymczasem Amanda wytłumaczyła się ze swoich nominacji.

    Cytrus: Here jest z Justyną! xD a + jeden i wygrywacz HoH trzeba chronić. Zwłaszcza, że oboje są teraz po mojej stronie. here wreszcie doczekał się możliwości grania ze mną. mam nadzieje, że mu się podoba.Brandy nie odpadnie. Here nie lubi Jill, więc skoro go nie ma to od razu na nią zagłosuje; z carmen mam układ xDD no i ona jest z channel która jest +1no więc moje plany na najbliższe 3 rady to: Jill, Pablo, Nymeria, bo nic jej nie jestem winna, w dodatku ona wcześniej hasała na prawo i lewo z Jonaszem.


    Co do samej eksmisji HereIam miał wątpliwości, czy aby na pewno Jill odpadnie. Zdawał sobie sprawę, że Pablo będzie chciał głosować na Brandy, bo myślał że Jill jest z nim. Dodatkowo Carmen od razu z Nymerią myślały o głosowaniu na Brandy, widząc w tym szansę na blindside. Marcina głowiła jeszcze jeden rzecz- głos Leks. Wiedział, że od dziewczyny wiele może zależeć, a ta wcześniej pokazała, że podoba jej się eliminowanie zagrożeń. Sama Brandy takze miała pewne wątpliwości co do swojego losu.

    Brandy: No oni teraz mają super szansę mnie wywalić i pozbawić rekordu HoHów xD NIE CHCĘ. Oby Leks mnie nie zdradziła, bo ją po prostu uduszę, ją i tą evil twin (złą bliźniaczke), bo wtedy obie będą siebie warte. Ja nie chcę do Yotta xd.


    Na szczęście dla nich: Brandy i Marcina wszystko przebiegało dość zgrabnie.

    Channel: Nie ma mowy, żebym eliminowała teraz Brandy, która jest super w zadaniach i z którą mam sojusz.


    Justyna: To łatwa decyzja, po co wywalać kogoś kto z nami głosuje, to by nie miało najmniejszego sensu. Brandy zostaje, Jill odpada, Justyna wygrywa.



    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Cytrus 9 (75)
    Justyna 5 (23)
    Carmen 3 (48 )
    Brandy 3 (43)
    Nymeria 3 (31)
    Leks 2 (51)
    HereIam 2 (61)
    Channel 1 (25)
    Pablo 1 (8 )

    Jill 2 (42)
    Yottskry 1 (36)
    Lustigio (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)
    Finek (1)
     
  6. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    szybko idzie ,jeszcze 5 i koniec:)
     
  7. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E10: "Umiłowanie gęsi."

    HereIam: Pierwsza jednomyślna eksmisja za nami! Myślałem, że jednak uda jej się zebrać chociaż jeden głos przeciwko Brandy, ale widać i Pablo się rozmyślił, a taki był chętny, żeby zostawić Jill. Warto jednak zauważyć, że Brandy mimo dwóch nominacji w żadnej z nich nie zdobyła ani jednego głosu. Amanda martwiła się o nią, ale jak widać niepotrzebnie. Skoro Brandy jest tak lubiana, że nikt na nią nie głosuję będąc HoH należy z nią zestawić osobę, której chce się pozbyć. Dzięki temu zwiększa się szansa, że osoba będąca celem odpadnie, a dodatkowo jako osoba dobra w zadaniach może też służyć w inny sposób, czyli do nominacji prawdziwego celu po ceremonii veta.


    HereIam postanowł wyliczyć wszystkie powiązania, które istnieją między graczami, jednak to go przerosło- było ich po prostu zbyt wiele.

    HereIam: W grze zostało 9 osób – 7 dziewczyn i 2 chłopaków, a biorąc pod uwagę początkowy przydział grupowy – 2 niebieskich, 1 zielony, 2 fioletowych i aż 4 pomarańczowych.Natomiast biorąc pod uwagę podział kiedy jako trenerzy zostali już tylko Jade i Amanda, mamy 3 niebieskich i 6 pomarańczowych. Wszystkich tych powiązań nie da się zliczyć, ale końcówka rozgrywki będzie intensywna.


    Po eliminacji Jill w grze zostało już tylko 9 osób. Zadanie o HoH przebiegało spokojnie i sprawnie dla sojuszu Amandy, Brandy, Leks, Channel i Justyny, jednak niespodziewanie HoH wygrała..Carmen niszcząc ich sielankę. Jednak do tych dziewczyn po raz kolejny uśmiechnęło się szczęście. Twistem na nowy week (tydzień) było BB MVP- osoba, która zajęła drugie miejsce w zadaniu, czyli Justyna miała prawo sekretnego nominowania trzeciej osoby.


    HereIam: Ujawniono też twist – MVP zadania potajemnie wskaże trzecia nominowaną osobę. Oczywiście nikt nie przyznaje się do tego, że został MVP, co dziwić nie powinno, jednak Leks i Pablo ośmielili się na wskazanie, że może ja nim zostałem xd Dobre sobie, chociaż trzeba brać pod uwagę wszystko – mogłaby być to osoba, która odpadła pierwsza, osoba która została ochotnikiem, osoba która brała udział w największej ilości pojedynków/udzieliła najwięcej odpowiedzi, osoba która przegrała ostateczne stracie, a nawet osoba, która jako pierwsza udzieliła błędnej odpowiedzi. Równie dobrze może to być zwycięzca pojedynku nr X. Możliwości tyle, że nie ma co zgadywać. Mimo to obstawiam, że i tym razem tę moc uzyskała Leks, ale udaje niewiniątko.


    Zdobywczyni tajemniczej mocy była sama zaskoczona, że po raz drugi w tak krótkim czasie będzie musiała kogoś nominować.

    Justyna: Serio ja xD to teraz najpierw musze wiedziec kogo Carmen nominowala xd i wtedy dam na fotel kogoś kto ma z nią sojusz.


    Justyna była przekonana, że będzie musiała nominować kogoś z osób: Nymeria, Pablo, HereIam aby sprawić, żeby jej sojusz miał szansę się utrzymać w stanie nienaruszonym w tym Cyklu.

    Justyna: I tak pewnie nominuje Pablo, albo Nymerię albo HereIam. Ich nie jestem pewna i to najprędzej oni by nie wyeliminowali, gdyby mieli okazję.


    Tymczasem Pablo rozpoczął rekonesans, kto jest Big Brotherowym Vipem. Najpierw udał się do Justyny, która mu po prostu sklamała.

    Justyna: Pablo się mnie już pyta, czy jestem VIPem xd. A sklame mu, tylko byłam u spowiedzi xD. o nie.


    Carmen planowała nominować na wstępię Justynę oraz Leks, z naciskiem na Leks, która stała się jej celem numer jeden. Dowiadując się tego Justyna bardzo się cieszyła, że ma MVP- uznała, że trafiło się jej to w idealnym momencie. Postanowiła powiedzieć o nim Amandzie.

    Justyna: Dzięki extra nominacji na głosowaniu nie będzie remisu (który moze być) tylko będziemy miały pewne 3 glosy (Amanda, Chann, Brandy) vs 2.


    Leks bardzo, ale to bardzo chciała odkryć kto sprawuje pieczę nad funkcją MVP, dlatego okropnie irytował jej stan niewiedzy na ten temat.

    Cytrus: no jasne że wiem kto ma MVP xD i nie podzielę się tą wiedza nawet z leks. To będzie sekret mój i mojego małego pionka, żeby wywalić wreszcie jakieś Pabole.



    Leks: Ponoc here nie jest mpv... channel nie jest mpv... brandy nie jest mpv... amanda nir jest mpv....carmen nie jest mpv prawda? Znaczy hoh nie może byc co nie? Justyna tez raczrj nie ma skoro amanda pytala mi sie czy ja jestem.... zostaje nef i pablo ale pablo pytal sie here czy nie jest mpv czyli zostaje nef ew justyna ale cos mi sie nie zgadza skoro pablo ma sojusz z nef...


    Justyna, wnioskując po jej wczesniejszym kłamstwie do Pablo, zgadzała się z planem eliminacji jegomościa.

    Justyna: Proszę cię..już ja od niego więcej robię. Miałam HoH, miałam Veto, wywaliłam Yotta, jestem w sojuszu i teraz wywalę jego xd.


    Pablo, im bliżej końca gry tym bardziej zaczął się uaktywniać. Robił to na tyle, zeby stwierdzić, ż plan wymyślony przez Carmen jest kompletnie nietrafiony.

    Pablo: Carmen jest głupia nie lubie jej. zamiast nominować amanda ona chce justyne.


    Gdy już wyraził o tym swoje zdanie po raz kolejny zaczął przypominać jakiego ma pecha w zadaniach o HoH.

    Pablo: najlepsze było to pierwsze. które pewnie bym wygrał gdyby nie.... CARMEN to było takie chamskie i szczeniackie zachowanie.bo zrobiłem serie 3 pod rząd i ona raz wygrała. A WYWALE TEGO PABLA BO JESZCZE WYGRA TO VETO I CO WTEDY.


    Wracając do HoH Carmen...ta początkowo, we wczesnym etapie gry była postacią dość znaczącą, od której wiele potrafiło zależeć. Niestety nie potrafiło stale utrzymywać tego poziomu i stawała się czasem marionetką tłumu, dlatego nie wszyscy byli zadowoleni z jej HoH.

    HereIam: Wracając do Carmen – ona w roli HoH to wielka niewiadoma, zapewne ma sojusz/ jakieś porozumienie z większością, jak nie ze wszystkimi. Rozmawia się z nią głównie o grze, a nie o innych sprawach z nią niezwiązanych, a mając taką ilość powiązań ciężko wskazać kogo nominuje. Na pewno nie Nymerię, jej nominacja przez Carmen moim zdaniem nie wchodzi w rachubę. Co gorsza Carmen została nominowana wcześniej tylko 2 razy – przez Jonka i uwaga…. oczywiście przeze mnie. Z tego względu może będzie chciała zagrać bezpiecznie i zrobi dokładnie to co ja zrobiłem nominując ją. Jedyne co wyczułem w trakcie ostatniej rozmowy to, że obawia się o MVP. Trudno ją za to winić – sama mogłaby chcieć wyłożyć na tacy swoje prawdziwe cele, ale trzecia nominacja może wszystko zniweczyć, nie tylko traci się osobę, która będzie głosować, ale może ona okazać się końcowo wyeliminowana, a wtedy w grze pozostają dwie osoby żądne zemsty. Przerabiałem to już wtedy kiedy zostało użyte diamentowe veto, więc wiem jak mały twist może zniweczyć wszystkie plany, nawet te najlepsze.


    Cytrus bardzo mocno liczyła na to iż Carmen nie wskaże do eksmisji nikogo z jej sojuszników, jednak obawiała się, że ta znalazła się już pod wpływem innych osób. Nie była w stanie pojąć dlaczego Carmen ciągle zmienia strony.

    Cytrus: no więc mam nadzieję, ze pati jest albo bezgranicznie głupia albo mądra na tyle, aby stwierdzić, że nominowanie gęsiej paczki to zły pomysł #pisanie dziennika znowu! Carmen sama wydaje na siebie wyrok, ciągle jest po tej złej stronie..od jakiś....parudziesięciu weeków. <tygodni>.


    Amandę interesowała też postać Nymerii, która tak samo jak Pati stała siędla niej enigmatyczna i tak na prawdę nie wiedzała po ktorej stronie się opowie.

    Cytrus: no i nie wiem co z Nymerią. Nie mam pojęcia jak ona gra xd to znaczy czy jest przeciw mnie czy mi kibicuje, czy kłamała że kibicuje i jest przeciw. Dlatego może odpaść, nie jestem jej nic winna, jeśli nie jesteś ze mnato jesteś przeciw mnie i mnie możesz odpaść.


    Patrycja mimo wszystko nie chciała brać pod uwagę podpowiedzi Pabo co do nominacji. Uważała, że nominowanie naraz Amandy i Leks przysporzy jej tylko dwóch bardzo silnych wrogów. Korzystając z tego Leks próbowała ugrać u niej coś jeszcze.

    Leks: Dochodze do wniosku ze lepiej wyjasnic to teraz niz potem jak mnie nominuje i nic nie napisze i wtedy ja bd musiala napisac aha nominowalas mnie... a ona no tak. Napisałam do niej czy mnie nominuje...powiedziała ze tak...meh.


    Leks bardzo zirytował naciągany argument dlaczego Carmen nie zmieni swojej decyzji.

    Leks: Pati to no nie wiem co. napisala: dalam juz nominacje dlatego nie zmieni zdania.... boze badzmy szczerzy lol


    Jeśli ktoś nie wie jak postąpić zawsze bierze pod uwagępierwsze pomysły. Tak właśnie zrobiła Carmen.

    Carmen: Miałam trzy opcje do wyboru przy nominacjach trzy warianty. Pierwszy najbardziej odważny Amanda i leks. Zrezygnowałam ze względu na to ,że był zbyt ryzykowny. Drugim wariantem była opcja Amanda i Justyna, kóry także odrzuciłam. Amanda jest bardzo dobra w zadaniach, i mam z nią lepszy kontakt od Leks. Dlatego zdecydowałam się na trzeci wariant Leks i Justyna. Według mnie jest on najbarziej optymalny, i korzystny dla mnie.


    Amanda zaczęła od razu węszyć w tym teorie spiskowe, bojąc się, że zostanie zbackdoorowana <nominowana po veto>. Jak widać- spodziewała się swojej nominacji.

    Cytrus: węszę teorie spiskowe, ale nie no to patrycja : ( a może ona jest jak te myszy. te wiesz. rozum i ten drugi, nie lubiłam tej bajki więc nie wiem, ale to może być identyczna sytuacja.


    Koniec końców na zadaniu PoV Brandy zdobyła Veto, a Pablo i Leks gęsi i to dosłownie.

    Pablo: Moje są brzydkie. Tu panuje jakieś umiłowanie gęsi.


    Zadowolona ze swojego triumfu Brandy, podejrzewała, podobnie jak Amanda, że mogła stać się zastępczym nominowanym, gdyby Veto nie wpadło w jej ręe.

    Brandy: To Veto daje taką ulgę, nie ma tego strachu, że z gry mnie wywali taka Carmen, no ale teraz trzeba myśleć co z nim zrobić. Używać, czy nie...i tak mamy większość, więc w sumie.


    W międzyczasie na konferencji pojawił się Zingbot mający na celu jak największe sprowokowanie innych do kłótni. Nie trzeba było długo czekać, aby zobaczyć, że większość zawodników od razu się zirytowała, wkurzyła i w ogóle wszystko to co najgorsze.

    Justyna: Wypierać sie znajomosci nie mam zamiaru a ze ktos ma taki kaprys i mnie bedzie obrazal swiadczy to tylko o bardzo niskiej inteligencji tej osoby.


    Korzystając z okazji odwiedzin Zinga Justyna zdradziła że nie warto z nią zadzierać.

    Justyna: W sumie nie polecam mnie denerwowac. Bo jestem mila i to bardzo ale jak ktos mnie bardzo zdenerwuje to potraktuje ta osobe z wzajemnoscia. . xd ja sie przygotowałam na wyzwiska w moja strone a ta ze jest moja fanka. Az na lozku usiadlam aby lepiej mi sie pisalo xd


    HereIam również zabawił się w interpretowanie Zingów Addie.

    HereIam: Do domku zawitał Zingbot w postaci Addie. Od razu można było zauważyć, że nie cierpi ona Nymerii i Carmen ciągle zwracając się nich jako Nefretete i Partycja. Trochę to nudne, bo każdy raczej o tym wiedział już po jakimś czasie. Dodatkowo w dwóch przypadkach mowa była o jakiejś Laurze – WTF? A Lustigio to niby jakaś/jakiś Lisq, nie zmam tak jak Laury więc i tak mi to nic nie mówi. Addie miała słabość do Jill, bo bardzo Zing na nią był raczej pochwalny niż ganiący. Brandy też się nie oberwało, bo co to za obraza, że ktoś jest miły do przesady. Pablo dostał coś z czego osobiście był bym zadowolony. W końcu pobicie rekordu to zawsze coś, nawet w ilości nominacji. Leks, Amanda i Justyna równieżmiały jakieś zwykłe dissy, które i tak nie wpłyną na ich późniejszą grę. Channel dostała pocisk, ale na szczęście pewnie i tak tego nie przeczytała.


    Na podstawie powyższych wyciągnął następujące wnioski.

    HereIam: Addie zresztą też miała swoich faworytów nie tylko w kwestii ostrości opinii, ale też ich liczby. W końcu o Patrycji i Nefre pisała na okrągło jakby jej się płyta zacięła. Większość dostała tylko ten jeden główny komentarz. Oczywiście przy mnie musiała wspomnieć, że „żadna dziewczyna mnie nie wyrzuci”. Cóż po takim tekście wszystko wiedząca, wspaniała wyrocznio, najwspanialszy z cudów Twoje słowa na pewno się NIE spełnią. Napisz jeszcze, że nie wiem z kim mam sojusz. A chwileczkę, to już napisałaś. Do całości brakuje jeszcze tylko, żeby do każdej pisałaś na priv, że mają mnie wywalić. Ale co tam, teraz przynajmniej będę mógł zwalić winę na Addie jak coś pójdzie nie tak, dotychczas wszystko to co się działo było moją winą. Trudno, widać ulepszony Zingbot jednych wspiera, a innych dobija. Wskazanie, że Leks jest jej faworytką niby pewnie miało zaszkodzić, ale nic z tego. Ona już panuje nad sytuacją, ja zresztą też na nią nie zagłosuję, mimo że na pewno to ona mnie zdradzi.


    Brandy nie wiedziała co zrobić ze swoim Veto , jednak szybko odkryła, że nie warto go używać. Tę decyzję podtrzymywała w niej Amanda, która sama nie chciała by coś było uzyte, bo bała się że w ten sposób trafi na blok, pomimo pytań Carmen do niej kogo nominować.

    Cytrus: Pati się mnie pyta kogo bym jej doradziła nominować w puste miejsce po użyciu veta. A ja już ustaliłam, że Brandy że go nie użyje. Chociaz tym razem to była bardziej jej inicjatywa hehe. Przede wszystkim zadbać o własne bezpieczeństwo.


    Brandy: Widząc nominacje, stwierdziłam, że rozkład głosów będzie oczywisty więc po co komplikować i przedłużać to wszystko.


    Mimo wszystko Leks bardzo widocznie się stresowała przed eksmisją, miałą wątpliwości czy aby na pewno nie odpadnie z gry zdradzona przez swoje sojuszniczki.

    Leks: Niby mam tez 3 pewne głosy ale...Jeszcze Carmen mi napisała, że MOŻE zostanę, czyli ma jakąś pewność. Here i Nymeria na mnie pewnie zagłosują, choć Amanda mówiła, że chce trzymać Here krótko. On podobno jest lojalny no to niech to pokaże, a potem moze odpadać. Ale no...Amanda..brandy..nawet channel mogą mnie zdradzić. Natka może zrobić wszystko xd.


    Tymczasem u Channel jak zwykle ostatnio nic się nie działo. Dziewczyna przez różnorakie braki czasu całkowicie podporządkowała się najpierw Leks..a potem jej lojalność przeszła w stronę Amandy, która nie lubiłą z nią rozmawiać, miała ją tylko za +1, które wykorzysta do eliminacji Pablo.

    Cytrus: nienawidzę rozmawiać z Channel. To jest takie ciężkie. wymiana 6 linijek może trwać pół godziny.to jest po prostu takie specyficzne. Dobrze, że to jest po mojej stronie chociaż raczej...i tak nic nie zrobi samo. Ale co tam. Czas na Pabola co jadł gulasz z grzybola.


    Amanda rymowanką rozpoczęła uruchamianie trybików eksmisyjnych. Miała po swojej stronie od razu Channel.

    Channel: Znam się z Leks, wiec na razie nie wyobrażam sobie na nią głosować. Jak odpadnie Pablo i ktoś jeszcze to wtedy może przyjdzie na nią czas, ale na razie trzeba ją ocalić.


    W wyniku przegrania zakładu Justyna musiała całkowicie przejść na GG, przez co zaczęła rozbudowywać swój socjal z innymi, sprawiając że większość uczestników zaczęła ją poznawać i uważać, że jest na prawdę fajną dziewczyną.

    Leks: Stresujęsię głosowanie. Przed Veto wiesz jaka to byla wewnetrzna walka zeby nie uzywala brandy . ufasz jakims ludziom nooo. napisalam na wszelki wypadek channel zeby zaglosowala na pablo a nie na mnie . i Teraz od trzech godzin gadam z Justyną i ona na prawdę jest fajna i spoko!


    Justyna: Ostatnio myślałam, że odpadnę będąc nominowana...teraz w ogóle nie jestem zagrożona. Wszystko rozgrywa się między Leks, a Pablo i to ten drugi raczej odpadnie...dzięki mnie, tak samo jak Yott. Nie mogli się ich tyle pozbyć i oboje odpadają dzięki mnie xD.


    Pablo próbował się ratować przed eksmisją zdradzając Amandzie, że jest kolegą Jade'a. Liczył, że znajomość jej i Jeremiasza mu pomoże jednak osiągnął wręcz przeciwny skutek.

    Pablo: Powiedziałem Amandzie, że znam się z Jade'em, może to mnie uratuje.


    Cytrus: Pablo nie chce żeby ktokolwiek wiedział, że się znają z Jeremim. ale jade napisał mi już dawno temu w największej tajemnicy, więc nie muszę Pabla oszczędzać, bo i tak wiem, ze Jade to jego kolega, jestem przeciez wszechwiedząca.


    HereIam, Cytrus, Brandy oraz Channel oddali głosy na Pablo, a Nymeria oddała pojedynczy głos na Justynę. Dla Pablo piąty raz na fotelu w dzien eksmisji okazał się pechowy.
    Głos na siebie Justyna przewidziała, ponieważ myślała, że ktoś się wyłamie, aby stworzyć chaos po eksmisji.

    Justyna: Każdy już raczej wie, że Leks na pewno nie odpadnie, więc teraz myślę że przynajmniej jedna osoba sobie pomyśli, żeby zagłosować na mnie i wprowadzić jakiś chaos. Do tej pory dużo osób mi już pisało o takim triku.


    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Justyna 9 (32)
    Cytrus 8 (83)
    HereIam 6 (67)
    Leks 5 (56)
    Brandy 2 (45)
    Carmen 1 (49)

    Channel 1 (26)
    Nymeria 0 (31)


    Pablo 4 (12)
    Jill (42)
    Yottskry (36)
    Lustigio (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)

    Finek (1)

     
    patrycja9922 lubi to.
  8. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    post przed kolejnym
     
    patrycja9922 lubi to.
  9. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E11: "Zniszczę jej zapasy na farmie"

    W finałowej dziewiątce uczestnicy pozbyli się Pabla. Niektórzy uznali to za przełom, ponieważ Pablo od dłuższego czasu oszukiwał przeznaczenie.

    Channel: W końcu odpadł on. Ileż można było na to czekać, przemykał się jakiś cień, tylko nas irytując i utrudniając życie xD.


    Justyna myliła się co do celu oddania na nią głosu przez Nymerię, nie chodziło o wprowadzenie chaosu, to był po prostu powód prywatny.

    Nymeria: od samego początku gry nie zamieniła ze mną nawet jednego słowa .


    Carmen: wynik był do przewidzenia, kto odpadnie. zaskoczył mnie tylko głos na Justynę. Zostałam tylko ja z mojej grupy, inni poodpadali pewnie dlatego, że byli bardzo dobrymi graczami. Teraz jestem zagrożona, ale licze że dziewczyny wytępią wszystkich chłopaków niedługo. Tylko jeden już zostałxD


    Scenariusz, który opisała Carmen, na temat eksterminacji chłopaków był do przewidzenia, ponieważ już wcześniej pomysł wyeliminowania Here się pojawił.

    Leks: chyba zaczynam lapac wiez z herem pisze mi strony a4 na temat "the amazing race", ale nadal prawdopodobne jest to, że skończy na fotelu razem z Carmen. To byłoby super. nie chce nominowac here ale chyba bd musiala niech Amanda wygra hoh albo channel i nominuja go wtedy xD.


    Dla HereIam'a eliminacja Pablo nie była szczytem marzeń. Chłopak dodatkowo krytykował fakt, zgodnie z którym Brandy i Leks bardzo widocznie obnoszą się ze swoim sojuszem, nawet wtedy kiedy sytuacja jest dla nich wyjątkowo niekorzystna.

    HereIam: veto wygrała Brandy i zaraz potem konsultowała się razem z Leks na kogo zagłosuję jak nominacje pozostaną bez zmian. Serio? Jeszcze bardziej uwidocznijcie się ze swoim sojuszem. Jasne dla Was jest, że nominowana byłaby Amanda gdyby użyto veto na Leks. A tak nie trzeba się martwić jak zagłosuje Channel. Mogę tylko żałować, że ta eksmisja nie przebiega tak jak w BB Canada 3. Za jednym zamachem polecieliby Pablo i Justyna i byłoby całkiem nieźle, a i tak to tPablo odpadł. Sam na niego zagłosowałem, chociaż wolałbym aby odpadła Justyna. Ostatnio coś za dobrze jej idzie. Jednak pewne jest, że mój głos nic nie zmieni – Amanda, Brandy i Channel zagłosowały tak jak powie siostra przełożona.


    HereIam chcąc wyeliminować dwa małe zagrożenia, chciał sięrównież zabezpieczyć przed jego zdaniem zbliżającym się twistem- powrotem jurora do gry.

    HereIam: Drugim powodem, dla którego wolałbym aby wyleciała Justyna jest ewentualny powrót do gry – wolę aby pierwszych 4 członków Jury było słabych w zadaniach, a Leks i Pablo wydają się być silniejsi od niej. Chociaż po ostatnich wydarzeniach może jednak powinienem zmienić o niej zdanie.


    Marcin uważał, że decyzja o nie używaniu Veto przypieczętowała los Pablo podczas ostatniej eksmisji. Wróżby ze słów Addie mówiły , że następne HoH jest dla niego kluczowe, ponieważ dla wielu(jak wiadomo dla Leks, trochę mniej dla Amandy, która widziała w nim swoje +1) stał się kolejnym celem do odpadnięcia. Jednak mylił się co do jednej kwestii, w grze może nie wszystkood niego zależało, ale gdyby dotrwał do finału, to wygrałby z każdym z ogromną łatwością. Przeciwnikiem dla niego mogły by być tylko Amanda, Nymeria bądź Leks.

    HereIam: Decyzja, aby nie używać veto na Leks tylko przypieczętowała tę decyzję. W końcu liderkę się ratuje. Pablo odpadł, nie głosowała na niego tylko Nymeria. Zostało nas ósemka i ja jako ostatni chłopak. Chociaż trochę dobrego, skoro jak widać nic w tej grze nie zależy ode mnie. Przynajmniej będę łatwym przeciwnikiem w finale dla kogokolwiek i chyba na tym będę musiał się opierać, kiedy w końcu zostanę znowu nominowany. Bo Addiebot bardzo się myli jeśli sądzi, że nie zostanę nominowany. Jako, że zostałem jedynym facetem myślę, że kolejne HoH będzie dla mnie kluczowe, bo nie zdziwię się wcale jeśli ja jestem następny wkolejce, przynajmniej dla części osób.


    HereIam uważał, że stał się celem teraz tym bardziej, ponieważ na ten moment nikt już nie będzie zainteresowany nominowaniem Justyny, albo Channel. Teraz każdy będzie chciał ciągnąć swoje +1 do głosów jak najdalej, żeby mieć komfortową sytuację przed finałowym HoH.

    HereIam: Jasne, że lepiej byłoby gdyby zamiast Pablo odpadła nawet Justyna, on ciągle byłby celem. Na nominowanie Justyny pewnie nikt się nie skusi ponownie, zwłaszcza teraz kiedy Takevoer (przejęcie) niby zostało zakończone. Podobnie jest z Channel, ją podobnie jak Justyną „Zakonnicą Leksandrii” najłatwiej jest sterować, a po co pozbywać się osób, które i tak zrobią wszystko o co się je prosi, co się im rozkaże? Przecież to dodatkowy głos na czyjąś korzyść, można się jeszcze z nimi pobawić i albo zabrać jedną do finału, bo i tak nie wygra, albo nich ktoś inny odeśle je do Jury, a dzięki temu potem napisze się im jakim to było się dla nich miłym, dobrym i uczciwym i po sprawie, jeden głos w finale więcej.


    Niektórzy ludzie zaczęli również zwracać uwagę na brak Takeover, które podobnie się skończyło. Faktycznie było to zapowiedzią ostatniego twistu edycji- drugiej podwójnej eksmisji, która miała mieć miejsce w Cyklu 11.Uczestnicy pomimo względego spokoju mieli swoje plany i każdy bał się o swoj los.

    Justyna: Skończyły się te diabelski twisty, ale pewnie i tak coś się jeszczestanie, wydarzy...chciałabym wygrać HoH, żeby się przed tym uchronić xD. Tylko wtedy sie pewnie znowu okaże że nie będę cały czas głowem domu xd.


    Nymeria: 1.Brak Teakover nuda ,fajnie jak cos się dzieje ,jest inaczej i przez to ciekawiej.Nigdy nie wiesz co cie czeka ,taka mała niespodzianka powiedzmy3.Oczywiscie ,że jestem zagrożona chcociaż mniej niz Marcin . Bardzo lubię Amandę i Leks, ale chce sięich pozbyć z gry, bo sąnajwiększymi zagrożeniami


    Cytrus: Teraz będzie jeszcze nudniej niż dotychczas, ale nawet AddieBot 9000 życzy mi wygranej. Jak wygram HoH to zakręcę kołem fortuny. Na kogo wypadnie na tego bęc. Carmen. Potem pewnie Nymeria, a następnie Justyna i Channel w kolejnosci losowej. Nie chcę żeby Justyna albo Channel przypadkiem dostały się do finału. One mogłyby należeć do oficjalnej reprezentacji AniSR


    Carmen: Co do mojego zagrożenia w tym tygodniu, Zależy kto wygra HOH, jak wygra Leks/ Justyna to mogę spodziewać się nominownia. Chociaż Hereiam, by~by głównym celem na ten week, w razie gdyby dziewczyny wygrały. Najbardziej chciałaby pozbyć się leks, jest zbyt dużym zagrożeniem. Według mnie dobrze, że nie ma już twistów będzie spokojniej w BB. Chociaż liczyłam na powrót na przykład Pablo w ramach takeoveru.(przejęcia)


    W zadaniu o HoH po raz kolejny zwycięstwem wykazała się Carmen. Wykorzystała ona swoją przewagę, dającą jej możliwość wygrania dwóch HoH z rzędu doskonale.

    Cytrus: Cozrobi Carmen...nie wiem, nie miałam jeszcze na biologii o amebach.


    Leks: I to dzięki mnie mogła znowu wygrać. Boże. I czy Here się z nimi wymieniał statkami? Czy jest aż tak źle...znowu będę nominowana z Justyną. albo nawet gorzej.


    Swoją strategięco do zadania miał HereIam, który nie chciał, żeby zakończyło się ono wygraną Justyny.

    HereIam: W tym zadaniu najbardziej zależało mi aby HoH nie została Justyna, bo ona jest najbardziej nieprzewidywalna. A na dodatek jeśli ktoś ją manipuluje mogłaby z łatwością wyeliminować mnie, a potem umyć ręce i twierdzić, że nie miało się z tym nic wspólnego.Na szczęście Carmen zatopiła wszystkie jej cele, wszystkie! Dzięki temu Justyna odpadła jako trzecia i mogłem trochę wrzucić na luz, zwłaszcza że miałem jeszcze 3 całe statki, a osoby które zostały razem ze mną w zadaniu, w tym cyklu (chyba ) nie celowały we mnie. W jednej z następnych kolejek odpadła Channel celując w pole Nymerii i uwaga swoje! Co prawda zauważyłem, że to dopiero jej drugie pole, ale stwierdziłem że może odpadła karnie przez to, że trafiła w siebie. Jednak była to zwykła pomyłka i Channel wróciła po wyeliminowaniu Amandy. Długo jednak nie pociągnęła i odpadła, a szczerze myślałem, iż powrót ten będzie podobny do powrotu wyeliminowanej Eweliny Lisowskiej do Tańca z gwiazdami, czyli wygraną.


    Sam Here nie chciał do końca wygrać HoH, ponieważ musiałby wtedy określić się dokładnie po której stronie musi grać, a to by spowodowało, że musi zdradzić większość osób, ponieważ nie uśmiechała mu się juz współpraca z Leks.

    HereIam: Leks na pewno oczekiwałaby wyrzucenia Nymerii, ewentualnie Carmen ale mnie nie dawałoby to nic. Czuję, że w jej sojuszu mam numer 6, nie dała mi poczuć się pewniej, a zapewne sama w ostatnim cyklu była MVP. Jeśli to nie była ona, to na pewno wiedziała kto nim był, a jednak znowu nie podzieliła się istotną informacją. Szkoda, zwłaszcza że nominacja Pablo przez MVP była jasna jak Słońce, w związku z tym ujawnienie informacji kto jest MVP nie było czymś wielkim. Mała, nieistotna informacja, a pozwoliłaby mi chociaż bardziej jej zaufać. Ponownie muszę stwierdzić, że w tej relacji to ja więcej daję od siebie niż Leks.


    Leks obmyśliła, że jedynym wyjściem dla niej jest teraz przekonanie Carmen do eksmisji HereIama. Wiedziała, że najlepszym wyjściem do tego będzie jeśli Amanda wygra, użyje Veto na niej i wtedy Carmen nominuje Here albo Justyne/Channel (jeśli się Carmen przekonać nie uda).

    Leks: Amanda na pewno by użyła Veto na mnie, ale czy Carmen da sięprzekonać do nominowania Here? Sprzedam jej o nim wszystko xd. Powiem ze ja nadal bede celem do eksmisji, Here jak przetrwa nie będzie, on to wygra jak się nic z nim nie zrobi. Muszę zaobaczyć jak zareaguje Carmen jak jej to zaproponuje. A ona jest uparta i jak jej nie przekonam na początku to potem bd dużo ciezej. CHyba muszę się dać nominować, kurde musze zrobić wszystko, żeby ona chciała wykurzyć Here stąd. Powiem nawet ze jak tego nie zrobi to skończy jak w Hogwarcie. Carmen przez znajomości zawsze przegrywa, przez nie, zadna decyzja nie jest jej, tylko zawsze sięsłucha.


    Leks z desperacją udała się do Carmen proponując jej za wszelkącenę pozbycie się HereIam'a. Uzasadniała to następująco:

    Leks: Ona ma szansę dokonać dużego ruchu który wreszcie pokaże ze potrafi sama grać, ale ma ten szanse po raz kolejny dać się prowadzić za rączkę do finału i przegrać, bo ja odpadnie tak czy siak, prędzej czy później, decyduje teraz o swoim losie, nie o moim. Here gra jak ja w BB2 "Jego lojalność jest tam gdzie jest hoh, jest miły dla każdego jak ja w bb2, gra na dwa fronty i jak nic nie zrobisz to będzie powtórka z rozrywki. "


    Leks była bardzo poirytowana tym, że Carmen zdawała się w ogóle nie czytać jej wywodów.

    Leks: Jak nie chce spróbować, to spoko, ale niech nie ma potem pretensji jak w finale każdy zagłosuje na Here, bo tak naprawdę to on się najlepiej ustawil, w naszym konflikcie, ktorakolwiek strona wygra hoh nominuje te drugą i herę będzie bezpieczn, bo będziemy się chciały mscic na sobie a jemu damy wolna drogę do finalu . Jak spróbujesz to zmienić to wymusisz przetasowanie sił, bo nikt się nie spodziewa ze herę odpada...i to tylko potwierdza jak dobry jest. Widziała ze nie jestem blisko z dziewczynami bo nie wspolpracowywalysmy na zadaniu,


    Carmen nie odpisywała Leks, ale to dlatego ponieważ...szczerze rozmyślała nad jej propozycją.

    Carmen: Napisała do mnie dzisiaj leks, z propozycją blinsida na HereIam. Nie wiem czy to jest to dobry ruch na ten week, ale w tym co pisała jest troche racji. plus: Leks będzie ciągle zagrożona, prawdopodobnie odpadnie następna, bo nie tylko ja i Nymeria mamy ją za zagrożenie, jak ją uratuje to mnie nie nominuje, jak sie nie powstrzyma Here to dojdzie do finału i wygra, wiec moze trzeba go pozbawic tej szansy. minus: To ryzykownce posunięcie, które albo zapewni mi uznanie jury,albo doprowadzi do eksmisji.


    Carmen ostatecznie postanowiła,ze wstępnie nominuje Brandy i Leks i jak ma się coś dziać to dopiero po Veto.

    Decyzją Carmen sfrustrowana była Leks, której konczyły się wyzwiska.

    Leks; UTOPIE JEJ STATKI ZROBIE NA NIE ZAMACH TERRORYSTYCZNY ZNISZCZE JEJ ZAPASY NA FARMIE


    oraz Amanda

    Cytrus: nie potrafię pojąć umysłu Carmen, ona jest taka nie przebiegła. znowu już mi się nie chce grać. zostali tacy leszcze którzy pewnie mnie wywalą.


    Działania Leks, pomimo nominacji Carmen nie zwalniałysię. Choć Carmen wiedziała, że Leks teraz zrobi wszystko aby przetrwać zaczęła poważnie myśleć nad współpracą z nią.

    Carmen: Sojusz z leksxd Leks chce się ze mną dogadać xd trochę ryzykuję, ale jest duża szansa, że dam HereIama po veto do nominacji. Może i nie wygram, ale nie chce być bierna i chce dokonać jakieś ciekawej akcji.


    Najważniejszym argumentem dla Carmen było to iż HereIam oddał jej HoH razem z koniecznością nominowania dwóch osób. Dziewczyna zdała sobie sprawę, że uciekał od wybrania stron.

    Carmen: Here nie chciał HoH i teraz to może być jego strata. Oddał mi je. HereIam nie chciał wygrać by nie bredzić sobie rak naminacjami. Musiałby opowiedzieć się po jednej ze stron, tak próbowano robić na poczatku i wtedy to dawało rezultaty jak było dużo osób, jak mniej graczy zostało to łątwiej to wykryć.


    Jak już wiadomo było w tym troche racji.

    HereIam: Oczywiście gdybym został HoH i nominował np. Justynę i Brandy – Leks miałaby wyrzuty i wielkie pretensje – tak jak wtedy kiedy użyła veto na Jill i chciała, abym nominował Pablo w jej miejsce. W związku z tym zapytałem Carmen czy chce być HoH, a ona była bardzo chętna. Decyzja więc była prosta – wyjawić ostatnie pole Carmen i prosić o celowanie w nie. Dzięki temu i ja o ona byliśmy zadowoleni.


    Mając sojusz z Carmen Leks postanowiła jej wysłać jak najwięcej szczegółów, które do niej ostatnimi czasy doszły. Zdradziła jej kilka sekretów, w tym ten że Nymeria wolała się trymać z chłopakami. Osłabiło to trochę zaufanie Carmen do Nymerii, która jednak nadal była go pewna.

    Nymeria: Wiesz, jestem jedynąosobą, której Pati ufa i wiem wszystko co się dzieje. Mogłam olać z nikim nie gadać, ale to by nie miało sensu, a tak to chłopcy przypadkiem mnie polubili. W sumie to niech Pati wygra, za to jej całe zaangażowanie.


    Zadanie o Veto zakończyło się niespodziewanie trumfem Channel, przed którą stanął teraz wielki orzech do zgryzienia: którą koleżankę uratować. Leks nie wiedziała jak wpłynąć na decyzję Channel:

    Leks: lepiej dla mnie i sojuszu z pati zeby channel uzyla veta na mnie czy na brandy? co zrobić!?


    Channel: teraz mogę uratować albo Brandy, albo Leks, nie chcałm, żeby to się tak skończyło...więc moze coś zrobię xD.


    Jak Channel powiedziała tak zrobiła. Udała się do Carmen zzamiarem rozmowy na temat użycia Veto na któreś z dziewczyn.

    Channel: Rozmawiałam z Carmen i coś jej wspomniałam o Here, ona podchwyciłą temat i się zaczęło. Chyba już wcześniej o tym słyszała, ale no nieważne. Mi to pasuje. Ratuję Leks, a Carmen nominuje Here.


    Carmen również zdawała się być zgodna z planem blindside'u.

    Carmen: właśnie naradzam się z Chanel na temat veta i niominacji post veto. plan jak na razie jest taki, Channel ratuje leks, a ja nominuje HereIam. Pełna zgodność co do planu. Wszystko obgadane z Channel.


    Chęć odważnej akcji zadominowała w głowie Carmen i ta faktycznie nominowała HereIama.
    Siedząc obok Marcina bezpieczna czuła się Brandy.

    Brandy: Nigdy nic nie wiadomo, ale jak Carmen nominowała Here to raczej przetrwam.


    Zdradzenie Marcina przez Carmen doprowadziło do kłótni pomiędzy Nymerią, a Carmen.

    Nymeria: Marcin mi ufał ,wypracowałam to sobie od początku,zresztą od początku trzymaliśmy razem.Ja gwarantowałam za Carmen.tylko dlatego dał mi swoje statki.Każde z nas mogło zostać Hoh ,bo ruch Pati był ostatni ,aler prosiła Marcina ,że by ona mogła wygrać ,bo to jej trzecie i takie tam.Dla mnie nominowanowanie swojego sojusznika po ustawionym zadaniu nie jest żadnych ruchem taktycznym.


    Carmen: Dobrze znałam HereIam i wiedziam jaki potrafi być zwodniczy. Jako pietrwszy zdradził swoją grupę. Chciał zawsze glosowac z wiekszoscia.. Przebieg gry HereIam wpłynął na jego nominacje po veto.. Cieszy mnie to, że mam dobry kontakt z channel. Z leks sojusz. Mam nadzieję, że prawdziwy.. Dzięki temu ruchowi nabrałam motywacji do gry.

    Carmen uważała ze kluczowy moze byc tez nastepny Cykl , jednak nie miała pojecia o zbliżającej się podwójnej eksmisji.

    Carmen: Leks wspominała mi o sojuszu ze mną, leks, nymeria i Amanda. Którego wizję miała od po początku gry. Tylko, że się nie udało, z wiadomych przyczyn.. Następny weekend będzie bardzo ciekawy. Wiele zależy od tego. Kto wygra hohxd


    Wiele zależało od tego HoH, dlatego Carmen nie chciała aby trafiło ono w ręce Brandy bądź Justyny.


    Carmen: Raz je nominowalam. Więc mogłyby się zemścic. Tego nie można wykluczyć.. Brandy z tego co mi pisała. To nie ma pretensji do mnie o nominacje. Bardzo chciałabym jej wierzyć.


    Tymczasem Justyna zagłosowała na Brandy, Channel i Amanda na HereIama. Tak samo jak Leks co przypieczętowało jego los.

    Podczas trwania podwójnej eksmisji HoH została Brandy. Nominowała ona Carmen i Nymerię, wbrew radom Leks, żeby zostawić Carmen w spokoju. Carmen wygrała Veto i na jej miejsce nominowano Justynę. Nie chcąc iść całkowicie na łatwiznę postanowiono wyeksmitować Justynę z gry.

    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Carmen 8 (58 )
    Leks 7 (63)
    Nymeria 4 (35)
    Channel 3 (29)

    Cytrus 2 (85)
    Brandy 1 (46)

    Justyna 1 (33)
    HereIam 7 (74)
    Pablo (12)
    Jill (42)
    Yottskry (36)
    Lustigio (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)
    Finek (1)


     
    patrycja9922 lubi to.
  10. TheSaboteur

    TheSaboteur Okazjonalny autor

    odcinek 12
     
    patrycja9922 lubi to.
  11. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E12: "Podejść, opluć i przeprosić"

    Nie kazdemu się podobała eliminacjia Justyny, jednak Amanda postanowiła zmienić bieg wydarzeń i wykorzystała fakt, że Leks zagłosowała na Justynnę po to by zrobić remis.

    Cytrus: Musiała odpaść Justyna, bo jeszcze przypadkiem wygrałaby Ameba.


    Brandy oczywiście takie zachowanie się nie spodobało. Oznaczało to zmarnowanie jej HoH, które chciała zakończyć eliminacją Nymerii. Jednak największe żale miała do Leks, która nie sądziła, że Amanda zagłosuje na Justynę i oddała na nią głos po to by wywołać remis.

    Brandy: zabije ją, uduszę, ukatrupie. ona się pomyliła xD Nie chciała na justynę /Xd, bo inaczej to trafię do więzienia jak ją zabiję xD


    Jakkolwiek szokiem dla Brandy była eliminacja Justyny, tak Carmen się tego spodziewała.

    Carmen: Nominacja Justyny. Post veto nie była dla mnie żadnym zaskoczeniem ze strony brandy. Powinna ja nominowac od razu.


    Carmen bała się co będzie jeśli dojdzie do finału potym co zrobiła ostatnio. Perspektywa pytań jurorskich ją przerażała.

    Carmen: Jak dojadę do finału. Nymeria i HereIam pewnie dokopia mi pytaniami o tą eksmisję. Z resztą jedno pytanie już znam. Od nymerii. Będzie ciężko na nie odpowiedzieć..Może nawet nie będę musiała na nie odpowiadać, jezeli odpadne.


    Z drugiej strony jednak bała się że może odpaśc.

    Carmen: Jeżeli przyszłe hoh wygra nymeria. Pewnie mnie nominuje i leks.. Co do channel i Amandy to nie wiem kogo by nominiwaly w razie hoh.


    Carmen zdawała sobie sprawę, że ten Cykl może okazać się trudny nie tylko dlatego, że to już końcówka gry, ale też przez to, że mało osób zostało, a tym samym wachlarz możliwości się zmniejszał.

    Carmen: Ten Cykl będzie na prawdę trudny. Hoh Plus nominacje Plus veto to 4 osoby jeżeli veta nie wygra osoba nominowana. Tylko ktoś inny, a jak jeszcze uzyje veta to tylko jedna osoba nie będzie brała udziału w nominacjach


    .
    Nieśmiało wkraczając w nowy Cykl Leks cicho zaczęła planować, że może opłacałoby się teraz nominować Amandę- jej największze zagrożenie w grze. Tymczasem Nymeria uważała, że atmosfera fajnej gry minęła już dawno, co tylko bardziej pogłębił długi okres wolny.

    Nymeria: Bład chyba ,że było tyle wolnego i zero kontaktów ,oprócz Carmen ,może to moja wina i ja po prostu nie piszę .Szczerze ta edycja jest jakaś dziwna ,pełna nerwowych ruchów ,mam jej dosyć.Jest mi to w tym momencie całkiem obojętnę czy odpadne czy zostanę>Od połowy atmosfera jest do bani i tak sztucznie podtrzymywana na zasadzie "Hej co słychać -dobrze ,co u Ciebie ? też dobrze i super tyle na temat.


    Podczas zadania o HoH, różne osoby miały różne strategie. Leks chciała, patrząc na swój wcześniejszy plan aby Channel wygrała i nominowała Amandę, aby nie brudzić swoich rąk. Niestety Channel przegrała zbyt wiele pojedynków. Nymeria i Carmen również szybko odpadły z gry. Wszystko rozegralo się pomiędzy Amandą i Leks, jednak ta pierwsza nieświadoma zagrożenia podłożyła zadanie.

    Cytrus: wolałabym nie wygrać tego HoH, będę miała czyzste ręce xDale teraz nadal mogę grać pod płaszczykiem niewinnej gąseczki przywodczyni sześcioosobowego stada.


    Ostatecznie Leks postanowiła nominować Nymerię oraz Channel, zostawiając najtrudniejszą decyzje na nominacje po Veto. Pomimo dokonanych nominacji prawdziwy cel nadal nie siedział na fotelu.

    Carmen: prawdziwym celem w tym Cyklu jest Amanda. Któraś z nas musi wygrać veto, by uratować nymerie... Nie mam nic przeciwko, żeby channel wygrała veto.. Chociaż myślę, że w takim wypadku odpadnie niestety nymeria. Najlepiej jakby leks wygrała veto.


    Leks bardzo chciała się jej pozbyć, ponieważ Amanda była dużym zagrożeniem. Jednakże niestety dla niej w początkowych rundach zadania o Veto Amanda rozkwitywała deklasując innych o włos,. Ostatecznie Leks jednak wygrała to Veto i mogła przypieczętować swój plan. Jednak atmosfera która temu towarzyszła nie podobala sie innym.

    Nymeria:eek:dkąd wszyscy chłopcy wylecieli jest po prostu nieprzyjemnie. niby każdy miły ,ale to tak na pokaz lukier a w środku nie wiadomo co.


    Krytykowała ona rządy nowej HoH.

    Nymeria: jak ona mnie wczoraj przepraszała ,aż mi sie niedobrze robiło . że przecież nie chciała i takie tam ,nie wiem ma mnie za idiotkę . nominowała mnie ok ,to tylko gra. ale to tak jak kogoś podejść opluć i powiedzieć przepraszam nie chciałam xdd


    Leks postanowiła po długich namysłach zaryzykować i nominować jednak Amande, co oczywiście spotkało się z dość negatywnym odbiorem u samej zainteresowanej.

    Cytrus: No co za zdradziecka małpa.


    Nymeria widząc, że Leks ją uratowała zobaczyła szansę na utarcie jej nosa.

    Nymeria: Napisałam Carmen, ze możemy zostawić Amandę. ona to musi przetrwaić i da znać potem xd.


    Carmen to co dostała faktycznie zaczęła analizować.

    Carmen: Myślałam, o AMandzie, ale jest wersja eksmiji Channel. I sama nie wiem co będzie bardziej korzystne. Leks mnie bardzo urabia i mi pisze, że wszystko robi bym to ja wygrała o_O, ale Nymeria dobrze mówi.


    AManda wiedząc, że to jej ostatnia nadzieja sama udała się do Nymerii i Carmen z prośbą o ratunek.

    Cytrus: ta edycja toczy się za długo. Już nikt o niej nie pamięta, ale idę do nich. "tylko ja moge powstrzmac Leks przed wygraną! a potem możecie mnie wywalic #zemsta musi byc #team carmen for the win". #drużyna Carmen po wygraną! O tak TeamPatryszia. pewnie i tak odpadnę, ale spróbuję!

    Leks zauważyła, że w Domu BB panuje nadzwyczajna cisza, więc wyczuła, ze coś niepokojącego może się dziać po kątach.

    Leks: notka do dzeinnika: jak odpadnie channel to sie pocwiartuje .


    Brandy oczywiście oddała głos na Amandę, która nudząc się wymyślała na Leks co raz to nowsze wyzwiska.

    Cytrus: nowe przezwisko dla leks. L(Eks). sama jestem sobie winna. Tak naprawdę to mój poziom socjalu spadł ostatnio do 0, ALE TO ONA ZDRADZIŁA.


    Leks nie ratując Channel popełniła klasyczny błąd BB. Doprowadziła do eksmisjia swojej sojuszniczki, ponieważ Carmen juz wcześniej zadecydowała, że właśnie ją wyeliminuje.

    Leks: gadalam z nymeria wczesniej. zaufanie co nie...eh A może to dlatego, że ni chciałam mieć wszystiego na tacy? No i leci Szanelka.


    Carmen przy oddawaniu głosu niechcący udostępniła publiczni fragment rozmowy z innymi, co wywołało ogromną burzę.

    Brandy: Nie wnikam co i jak i o co poszło. Ale wg mnie publikowanie prywatnych rozmów na ogólnie konfie nie jest okey. Ale to tylko moje zdanie.


    Channel: Odpadać przez błąd i to nie swój. No ja nie mogę po prostu.



    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Carmen 6 (64)
    Cytrus 5 (90)
    Nymeria 4 (39)
    Leks 2 (65)
    Brandy 2 (48 )

    Channel 1 (30)
    Justyna (33)
    HereIam (74)
    Pablo (12)
    Jill (42)
    Yottskry (36)
    Lustigio (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)
    Finek (1)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2015
    patrycja9922 lubi to.
  12. TheSaboteur

    TheSaboteur Okazjonalny autor

    odcinek 13
     
    patrycja9922 lubi to.
  13. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E13: "Podejrzenie w związku z morskimi stworzeniami"

    Eliminacja Channel całkowicie ne przypadła do gustu Leks i Brandy. Ta pierwsza zaczcęła nadmiernie wyzywać Carmen układając o niej nawet piosenkę.

    Leks: smieszne. patrycja wrzuca nqa konfe cos co zasugerowalam do napisania channel. smieszne naprawdeTRALALALAALALALLALA USMIALAM SIE BO ONA JEST JAK ZE SNU GLUPIA JAK BUT TRALALALALA BO ONA JEST TRALAALLALAA ONA JEST ZE SNU I WIEM ZE ODPADNIENIEDAWNO KIEDY WZEJDZIE KSIEZYC. I WTEDY JEJ SERCE UGODZI STRZALA KWASU.


    Brandy: Co za zdradliwa ameba. No kurde. Mogę jej coś napisać? niech znikne. Tak na serio. i jeszcze głowa mnie boli. Nie no..straciliśmy Channel.


    Gdy Brandy i Leks nie wiedziały jak sobie poradzić z zaistniałą sytuacją Amanda wymykając się eksmisji była zadowolona.

    Cytrus: Napewno odpadałam, ale GRA SINUSOIDALNA. chyba już #mizależy. Ale teraz jest moje ulubione F5, więc odpadam już na 99%. Ja zawsze odpadam w F5, nawet jak nie odpadam to odpadam.


    Leks była całkowicie zawiedziona zachowaniem Carmen, jednak Pati zrobiła przy eliminacji to samo co na jeszcze wcześniejszej eksmisji. z tą różnicą, że teraz jej zachowanie nie miało przynieść korzyści Leks.

    Leks: Mówi ze jej przykro, phi. wiesz gdzie mozesz wsadzic sobie przepraszanie ? w bulke xD moglas mi powiedziec a tak to zrobilas to specjalnie zeby co amanda mnie znienawidzila? serio tak sie nie robi.


    Jedyną szansą na ocalenie Leks od eksmisji było gdyby Brandy wygrała zadanie. Jednak ta odpadła już w jego pierwszej rundzie, a całość zakończyła się pierwszym HoH Nymerii. Kiedy ta wygrała swoja pierwszą Głowę Domu Leks i Brandy chciały nawet zrezygnować z gry

    Brandy: No kobieca Duma.


    Nymeria w swojej głowie od razu miała plan nominacji Brandy i Leks jednak nie wiedziała do końca jak sprawa bedzie w F5 wyglądała w remisie.

    Nymeria; zastanawiałam się czy by nie nominować Brandy (wkurza mnie na maksa) i Leks .W najgorszym wypadku jeżeli któraś z nich wygra veto ,to w to miejsce nominuję Amandę .będą wtedy głosowały dwie osoby .Carmen która zagłosuje na Brende/Leks i któraś z nich czyli Branda?Leks zagłosuje na Amande .ędzie remis i wtedy ja będę miałą decydujący głos?


    Carmen jednak zasiała pewne wątpliwości w głowie Nymeri

    Carmen: Nymeria nie wie kogo nominować obok Brandy, może Leks, może Amandę. Jest nawet opcja Leks i AMande choć bardziej opłaca się pozbyć Leks.


    Gdy już wszystko zostało zaplanowane i dowiedziane Nymeria zaczęła nominować.

    Nymeria: no cóż kogos muszę ,a nasz kontakt ostatnio jest zerowy, z tego powodu Leks trafi na fotel.


    WIedząc, że czeka ich nominacja Brandy i Leks wpadły na szalony pomysł udawania kogoś kim Brandy nie jest.

    Brandy: Trzeba znaleźć kogośkto jest autorytetem dla Carmen, wykopać wszystki informacje o nim i zaczac pzed nią udawać tego kogoś, zeby zmienić jej zdanie xD.


    Tym oto sposobem Brandy znalazła dla siebie nową tożsamość- zaczęła udawać Satis.

    Brandy: Okey no to jestem Satis. Obecnie 18 lat. 3 klasa technikum informatyczne mieszkam blisko Krakowa, uwielbiam milkę i kebaby xD Rozszerzona matma i informatyka. Nienawidzę fizyki, ale to może wina nauczycieli. Zagorzała humanistka. Poszłam do tej szkoły bo lubię wyzwania. Kocham jeździć na łyżwach, mam świetny kontakt z jonkiem bo nida w wakacje. Byłam na praktykach w grecji w technikum. Od kiedy bawię się w surva od połowy lutego 2014r. Zajęłam m.in. 3,4,6,7 miejsce. Prowadziłam własną edycje. Jak ona to kupi to jestem xD.


    Brandy jak widać chwytała się wszystkiego, gdyż czuła, że właśnie teraz zaczyna się gra o finał.

    Brandy: Zdaję sobie sprawę, że teraz zaczyna się gra o finał. Każda decyzja jest ważna i nie ukrywam, że chciałabym jeszcze trochę zostać. Więc będę z nimi "szczera." Jestem Satis. w końcu xD


    Wbrew pozorom Carmen uwierzyła w to co Brandy jej wysłała. I kiedy w grze widoczne były silne dwie mocne pary: Leks, Brandy i Carmen z Nymerią, Amanda sobie bezpiecznie siedziała na uboczu.

    Cytrus: to teraz ja walnę sucharkiem który mi dziś do głowy przyszedł. jaki jest najlepszy chód dla Amandy? ... chód gęsiego.


    Wracając do szalonego planu Brandy ta wypisywała do Carmen różne rzeczy, ktore mialy ją przekonać do zmiany stron i do próby przekonania Nymerii przeciw Amandzie.

    Brandy: Napisałam jej, że jestem Satis, że chcę razem z nią iść do finału xD. Nymera mi napisała, że głównym celem jest Leks ale to pewnie ja bede w dzień eksmisji siedzieć koło niej, a nie chcę. Próbuję przekonać Carmen do tego, żeby ona chciała wywalić teraz Amandę xD i przekonala do tego Nymerię.


    Rozmowa z Brandy wpłynęła na Carmen, która udała się do Nymerii w tej sprawie, jednak ta nie chciała o niczym słyszec. Poirytowała się tylko, że jej sojuszniczka znowu robi co jej się podoba.

    Nymeria: normalnie zaczyna mi Carmen Yotta przypominać ,już jej Brandy parę głu[ich tekstów napisała i już problem .bo przecież jej obiecała finał i już Carmen sie zastanawia .Msam nadzieję ,że jej nakładłam co nieco do głowy ,ale koszmar ,narmalnie cały czas jej trzeba pilnować,Plan jest zaakceptowałą i na moment ją spiścisz z oka i wszystko szlak trafi.


    Podczas zadania o Veto Nymeria i Cytrus chciały nie dopuścić do wygranej ani Brandy ani Leks, dlatego bardzo irytowało je przedłużanie przez Leks wykonywania ruchu po panszy

    Cytrus: ej weź jej ustaw jakiś lmit xD ona to robi specjalnie JAK ZAWSZE ZRESZTĄ.


    Pomimo wielkiego myślenia ze strony Leks, wczesnej eliminacji Nymerii i Carmen z zadania dwie przyjaciółki nie były w stanie powstrzymać Amandy, która zdobyła Veto.
    Wygrywając Amanda bez zastanowienia pozostawiła nominacje bez zmian. Nic dziwnego, skoro obie Leks i Brandy próbowały ją zblindside'ować ostatnio.

    Brandy: Długo nie trzeba było czekać xD A ja się tak namęczyłam, żeby zapamiętać tyle info z moją Satis...a teraz walka o przetrwanie jak to brzmi. I brakuje mi jednego HoHa do rekordu xD.


    Chcąc ratować swoją koleżankę Leks postanowiła się dla niej poświęcić i zadeklarowała, że jesli głosy pójdą na Brandy to ona zrezygnuje z gry.

    Leks: Chcę zrezygnować, odpaść, żeby ona mogła grać, tylko boję się, że jak im napisze "głosujcie na mnie" to zrobią mi na złość i wywalą Brandy xD. Mam odejść w blasku i chwale, mogę wyzywać jak Addie ostatnio xd.


    Leks zaczęła myśleć co by tu zrobić aby to właśnie ona odpadła. Zupełnie inaczej niż wszyscy pozostali wyeliminowani.

    Leks: Jeden ruch i salwa błędów po nim. czytam i placze xD. swiat na glowie stoi; mam walczyć żeby odpaśc. amanda na pewno na mnie zaglodsuje nie wiem jak carmen, ale nie moge dopuscic do remisu bo wtedy nymeria chyba da brandy. wiedzac ze to satiska, ona nie znosi Satis


    Leks podejrzewała że kłamstwo które miało je ocalić, może doprowadzić do tego, że z gry odpadnie właśnie Brandy.

    Leks: ey bylam zdesperowana tak bardzo xD, a potem jak wymyśliłyśmy Satis nymeria do mnie: ja zawsze potrafie wyczuc osoby i wiedzialam ze to satis. No prosze Was xD


    Chcąc odpaść Leks udostępniła na konfie ogólnej prośbę aby to wlaśnie ją wyeliminować z rozgrywki. Na wypadek gdyby to nie zadziałało postanowiła każdemu troche pocisnąć. Doprowadziła w ten sposób do wielkiej kłótni pomieedzy nią a Nymerią.

    Leks: jak odchodzic to z pompa xD wiec no bardzo prosze o glosy na mnie chociaz obawiam sie ze bedziecie chcialy mi zrobic na zlosc i specjalnie zrobicie na odwrot jak prosze ale ja moge wam zrobic skrot co sadze o grze wszytskich was zeby zmobilizowac do glosow na mnie.


    Nymeria: Nawet nie uzgadniałam z nią głosów jak była HoHem, a teraz mnie oskarża o zdradę. z chanell to ja przez całą edycję żadnego sojuszu nie miałam więc nie było co zdradzać.


    Jej działania choć desperacjne przyniosły zamierzony efekt i choć np. Carmen myślała o eliminacji Brandy wcześniej tak teraz zmieniła zdanie.

    Carmen: Leks przesadza. Sama nie była lepsza. Nie wiem o co ma teraz pretensje. Plan nie udał się. Pewnie brandy i tak zostanie..


    Nymeria: innych można oszukać wywalić bo taka taktyka każdego tylko nie Leks ,jak tak mogłyśmy . cóż kto dołki kopie to i takie tam. Cała jej gra to były ruchy taktyczne wiec sama nas tego nauczyła xD.


    Pozorne zagrożenie dla Brandy, która udawała Satis przestało jej przeszkadzać.

    Carmen: Już wolę żeby została satiskaxd. Znowu nie poznałam selenyxd nefrete nie przepadałam zbytnio za brandy.. Może to przeczucie xd.


    Nie każdy jednak chciał pójść na plan Leks zawierający jej eksmisję. I dzięki Amandzie zaczął wracać do łask plan wyeliminowania Brandy z gry.

    Cytrus: na Brandy xD żeby zrobić na złośc leks, zeby było śmiesznie, pozabijamy się na koniec.+ptaszki śpiewają, ze Brandy ma ogon (no dobra to patryszia śpiewa) [nawiązanie do Syrenki] :C i nie jestem przekonana czy to prawda ale każde podejrzenie zwiazku z morskimi stworzeniami musi zostac zlikwidowane #WNIENWIŚCI #DOSYRENEK.


    Przez to Leks nie miała wyboru i nie mogła odpaść normalnie, więc postanowiła samodzielnie się wyeksmitować.

    Leks: Ja juz jestem wkurzona, nie pisze z nimi od wczoraj a z amanda i carmen od czasu eksmisji channel wiec o co kur de chodzi. Chcą mi zrobić na złość? Jak tak to nie dam im tej satysfakcji.


    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Brandy 7 (54)
    Nymeria 5 (44)
    Cytrus 4 (93)
    Carmen 3 (66)

    Leks 6 (70)

    Channel (30)
    Justyna (33)
    HereIam (74)
    Pablo (12)
    Jill (42)
    Yottskry (36)
    Lustigio (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)
    Finek (1)
     
    patrycja9922 lubi to.
  14. TheSaboteur

    TheSaboteur Okazjonalny autor

    odcinek ostatni
     
  15. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Big Brother S03E14: "Ja jestem zwycięzcą tej edycji"

    Po nagłej rezygnacji Leks z gry uczucia była różne. Dominowała jednak złość i rozdrażnienie.

    Carmen: Nie wiem co leks sobie ubzdurała. Nie miałam zamiaru na siłę trzymać sięjej w BBxD. Z Nymerią trochę o tym pisałyśmy, ze względu ne jej nie chęć do satiskixD.


    Brandy po eliminacji swojej najbliższej sojuszniczki wiedziała, że aby mieć szanse na finał musi rozdzielić parę: Carmen i Nymerię, najlepiej wygrywając HoH.

    Brandy: Jak będe w F3 z Carmen i Nymerią to one mnie nie wezmą do tego finału. Na pewno, nie ma szans. Amanda niby też raczej tego nie zrobi, ale szanse są odrobine lepsze z nią.


    Brandy zdawała sobie jednak sprawę, że jeśli nie wygra HoH lub PoV to odpada z gry na dobre. Żadna z innych dziewczyn nie zostawiłaby jej w grze wiedząc że jest doskonała w zadaniach i może być Syrenką.

    Brandy: Po Leks staje się od razu największym celem, bez dwóch zdań więc muszę wygrać jedno z tych głupich zadań.


    Nymeria, Carmen oraz Cytrus po zadaniu o HoH zostały skonfrontowane ze swoim największym strachem- Brandy wygrała HoH. Wygrywając tę konkurencję Brandy ustanowiła rekord wygranych HoH w jednym sezonie z ich liczbą wynoszącą 6.

    Brandy: no to 6 HoH. Jest rekord, jest cel spełniony i jest F3. Jedna eksmisja do finału została xD. Kurde ja w przeciągu pół minuty starałam się zapamiętać każdą osobę xD w trakcie tego HoH moja klawiatura płonęła xD.


    Kiedy Brandy wygrała zadanie para Nymerii i Carmen przezyła kryzys. Nymeria miała za złe swojej sojuszniczce, że na drodze do F4 pozdradzała każdego po kolei.

    Nymeria: co by nie było Pati sie trochę prawdy nalezy każdemu dowaliła równo tym skakaniem z kwiatka na kwiatek, jeżeli to jest taktyka . no może i jest. jeszcze trzeba to robić umiejetnie ,i jeszcze żeby to był jej plan .a nie ktoś przychodzi Pati mówi i ona robi a później się chwali co ona nie zrobiłą.


    Myślac o nominacjach wbrew pozorom Brandy nie wiedziała co zrobić. Jej celem na finałową czwórkę była Carmen, ale nie wiedziała która z pozostałcyh dwóch dziewczyn ją wyeliminuje na pewno, gdy będzie oddawać pojedynczy głos.

    Brandy: Nymeria mnie nienawidzi to nie wiem czy by zrobiła to co chcę. Amanda nie chce dalej Nymerii no i co ja mam zrobić. One mają wywalićCarmen xD. I jak mam tutaj nominować kogoś. Carmen która jest niezrównoważona, nikt nie wie co ona zrobi. Nymeria, która jest czasami miejscami nieogarnięta, sama nie wie czego chce i Amanda która kręci.


    Amanda nie chciała za bardzo pójśc na wersję Brandy, wolała wywalić z gry Nymerię, choć myślała o tym z ciężkim sercem przez wzgląd na wspólną przeszłość.

    Cytrus: Głosowałabym na Nymerię, ponieważ ostatnio zaczęła ogarniać zasady, ale nasz super sojusz u matizowej żałości : (.


    Carmen bała się o swój los, ponieważ zdała sobie sprawę, że istnieje tym razem bardzo duża szansa, że po raz pierwszy może siedzieć na fotelu dla nominowanych w dzień eksmisji, co jej się wcześniej nie przydarzyło.

    Carmen: Są trzy warianty nominacjixd. Jeżeli Amanda będzie tą osobą która będzie decydować kto ma zostać. Pewnie ja odpadne..Jak nymeria to pewnie Amanda wyleci z bb. A jak ja, też podobniexdWiele będzie zależeć id tego kto wygrać vetoxd


    Brandy ostatecznie postanowiła nominować Amandę i Carmen. Uznała, że to i tak nie ma znaczenie kogo posadzi na fotel, ponieważ tym razem liczyło się tylko Veto.
    Podczas ostatniego PoV edycji moc została zdobyta przez Brandy!

    Cytrus: po prostu jestem zła bo ja potrzebuje tego veta xD. o kurde : o.NO I CZEMU ZNOWU NIE WYGRAŁAM. ja wygrywam tylko ja mi to nie jest potrzebne.


    Amanda była bardzo przygnębiona po stracie Veto. Im dłuzej nad tym myślała tym bardziej jej było żal.

    Cytrus: POTRZEBOWAŁAM TEGO VETA. Teraz mogę tak randomowo, beznadziejne odpaść na najgorszym 4 miejscu. Chociaż tutaj najgorsze jest ... Mi #jużzależy! Jak nie odpadne to to finałowe zadanie musi być moje.


    Nie widziała żadnego dobrego scenariusza odkąd Brandy została HoH.

    Cytrus: ODPADNĘ NA PEWNO ODPADNĘ Klątwa Głupiej Gąski, która nie potrafi wygrywać zadań o Dom Głowu. carmen new best friends (carmen moja nowa przyjaciółka) a Nymeria... no to jest nefretete :< (matizowa edycja była fajna przez nią i casina).

    Doszło nawet do tego że żałowała swoich wcześniejszych decyzji.

    Cytrus:Z Jadem i Felkiem. Bo to oznacza, ze gralibyśmy razem przez całą grę i byłoby fajnie. Z tych wszystkich tygodni najbardziej żałuję eliminacji Jada. ale o tym moze w mowie finałowej <33 którą już sobie wstępnie w główce układałam już. Ale zostawię to też tu na wypadek sromotnej klęski.


    Wbrew pozorom podczas veto nie tylko Cytrus i Brady były blisko zwycięstwa. Carmen analizowała wszystko po cichu i była dosłownie sekundy od wygranej.

    Carmen: Byłam blisko wygrania veto. Tylko brandy mnie wyprzedziła z wpisaniem tych trzech liczb.


    Pati domyślała się, że jeśli będzie decydować ona lub Nymeria to właśnie Amanda odpadnie z gry na etapie F4 (dlatego Amanda tak bardzo chciała wygrać Veto i gorzko rozpaczała, że jej się to nie udało).

    Carmen: Jeżeli nymeria będzie podejmować decyzję to pewnie mnie ocali. Jeżeli ja, to ocale nymerie. A jak Amanda to pewnie nymerie i odpadam. Najlepiej jakby Amanda odpadła. Jest największym zagrożeniem. Bardzo dobra w zadaniach i ludzie ją lubią.


    Nikt do końca nie wiedział co Brandy zrobi z Vetem, czy kogoś uratuje, czy nie. Każdy miał swoje własne teorie.

    Nymeria: Sądzę ,że Brandy uratuje Carman bo ona zrobi wszystko dla finału niestety ,zdradzi każdego i zrobi to co jej karze Brandy.


    Nymeria podobnie jak większość graczy nie widziała swojej przyszłości zbyt kolorowych barwach...choć mało tej przyszłości juz w grze zostało.

    Nymeria: Wydaje mi się ,że na pierwszym miejscu do pożegnania się z grą ja jestem ,chociaż amanda tez ma spore szanse podejrzewam


    I była obok Amandy drugą osobą, która żałowała, że Brandy wygrała HoH.

    Nymeria: Najchętniej bym sie pożegnała z Brandy ,cóż nie znoszę syrenek i ich tysiąca wymyślonych żyć.


    Cytrus próbowała cokolwiek ugrać próbując obiecać Brandy wszystko co ta sobie zażyczy jeśli tylko obecna HoH użyje na niej Veto.

    Cytrus: otaczają mnie same zdradzeckie szuje ale nie wiem w sumie która kłamie. sinusoida pnie się lekko w górę :V. obiecam jej wszystko, a potem wszystko zabiorę.


    Brandy sama nie miała pojęcia co zrobi podczas spotkania Veto. Chciała za wszelką cenę pozbyćsię Carmen, ale nie miała w żadnej opcji nawet 75% szansy, że to się uda.

    Brandy: amanda nie wywali carmen bo nymeria zaczęła ogarniać co i jak xdxd a carmen nie wyrzuci nymerii i jak tutaj żyć, nymeria ie wyrzuci Carmen xD No nic się nie da. One nie chcą tak jak ja.


    Brandy postanowiła w końcu, ze spróbuje się dogadać z Nymerią i Amandą w sprawie wyeliminowania Carmen z gry.

    Brandy: Spróbują z nimi obiema czegoś dokonać razem xD. moż Nymeria mnie posłucha xdxd, a Amandę moze przekonam jak jej wyślę screeny z rozmowami z Carmen xD.


    Nymeria również próbowała się wtrącac w grę i mieszać Brandy w głowie, czym nie ułatwiała jej decyzji.

    Nymeria: Najbardziej na ręke byłoby teraz dla Brandy gdyby wywaliła Amandę.



    Brandy nie wiedziała czy może ufać Nymerii, dlatego jej słowa sprawiły, że zaczęła myśleć odwrotnie.

    Brandy: Skoro tak mówi teraz to równie dobrze może mi potem zrobić na przekór i zostawić Amandę. No nie wiem co ona chce zrobić xD.


    Brandy: Nym pisze ze jezeli ja zavetuje carmen to ta na pewno wezmie ja do finalu co jest po prostu smieszne xD nymeria nie wywali amandy raczej chociaz kto ja tam wie przy carmen a carmen wywali amande jak nic no i spoko bo Amanda dobra w zadaniach ale jezeli wygra hoh od nich to mogę zqpomniec o finale wiec zostaje mi amanda jedyne co. Amanda musi zostać mojasojuszniczką. Wychodzi jednak na to że tutaj nikt nie wywali nikogo, a ktoś kurde musi!


    Brandy juz sama nie wiedziałą co ma robić. Liczyła nawet głosy w finale w każdej konfiguracji, wydawało jej sie ze z Amandą ma najwieksze szanse, ale pewności nadal brak.

    Brandy: No chyba tak chociaz Amanda nie ma tylu wrogów bo mimo wsyzstko. Jest nielubiana bo jest dobra ale hoh nie wygrywała etc Liczylan glosy i wychodzi ze bd mi ciezko wygrac bez wzglecu na konfiguracje nawet z nymeria bo ta bd miala here pablo carmen po swojej stronie.


    Brandy irytowało to, że gdyby nie to iż Amanda nie chciała od razu wywalać Carmen to decyzja byłaby dużo prostsza i w ogóle nie niebezpieczna.Ostatecznie postanowiła zaryzykować i zawetowaćAmandę, tym samym nominując Nymerię, w obawie iż ta mogłaby nie wyeliminować Carmen, ponieważ tajemnicą nie było, iż Nym nie lubiła Syrenki, za którą Brandy się podawała, więc mogła jej zrobić na złość.

    Uratowana Amanda postnowiła ocalić Nymerię i zgodnie z wolą Brandy okazując wdzięcznośc wyeliminowała Carmen.

    Carmen: Gdy tylko zobaczyłam, że zwetowano Amandę wiedziałam, że odpadam. a byłam blisko wygrania vetio. Ale to była zdecydowanie moja najlepsza edycja.


    W finałowej trójce wydawało się, że każdy brał kogoś innego do finału. Brandy była przekonana, że Nymeria wybrałaby ją jednak myliła się.

    Nymeria: To Satis, ciągle zmieniając swoje tożsamości, raz jest nastolatą, raz 30 letnią matką. Nie ma co robić i wymyśla jakieś badziewia. Nie rozumiem jak możńa tak grać. Jak będzie w finale to na nią na pewno nie zagłosuje.


    Tymczasem rozpoczynała się pierwsza część zadania o finałowe HoH.

    Cytrus: okeej, zadanie wygląda dobrze... będzie dobrze... musi być wreszcie.


    Triumfatorką pierwszej części zadania okazała się Brandy, której klawiatura znowu płonęła. Było to jej trzecie zwyciestwo z rzędu.

    Brandy: Boże przy tym zadaniu myślałam, że oczopląsów dostane xD.


    Niezadowolona z przebiegu zadania, a także z samego zadania nie była Nymeria.

    Nymeria: a w ogóle dla mnie to jest głupie ,że w finale są zadania z pisania na czas. raczej nie jestem na kursie maszynopisarstwa.


    Taka postawa wyjątkowo irytowała Brandy, która sądziła, że Nymeria jej zazdrości.

    Brandy: Jezu już marudzi. Jak ona mnie denerwuje.


    Druga część zadania o HoH zakończyła się sukcesem Amandy. Gdyby nie jedna mała pomyłka Nymerii to ona by sięcieszyła z awansu do części trzeciej, niestety pomyłka, wysłanie jednej rzeczy za mało zdecydowało o porażce.

    Nymeria: Nie dopisałam osatniego. Ostatniej pary. Moje gapiostwo, cóż zrobić.


    Przegrywając z Amandą drugą część zadania o finałowe HoH w połączeniu ze swoją postawą do gry Nymeria na 99% pożegnała się z szansami na finał. Brandy całkowicie przestała brać pod uwagę wzięcie jej do finału. Tak samo jak Amanda. Jednak w tej grze wszystko się zmienia.

    Pomiędzy dwiema dziewczynami rozegrała się trzecia ostatnia część zadania o HoH.
    Zakończyła się drugą wygraną Amandy, która mogła się po raz drugi cieszyć urzędem Głowy DOmu.

    Brandy: To się będzie teraz działo...To nie jest śmieszne. Miałam wygrać xD Kurde podłamało mnie to teraz trochę xD. Miałam nadzieję, a tutaj pupa.


    Cytrus: TAK, nareszcie mi się udało! Ja po prostu musiałam ciagle przechdozić dalej aby w końcu wygrac to ostatnie hoh. To przeznaczenie.


    Amanda osiągając finał zdobyła pewność siebie potrzebą w czasie konfrontacji z sędziami.

    Cytrus: JA. Jestem zwycięzcą tej edycji :C chociaz Brandy może mieć żal o to jak na nią zagłosuję .


    Amanda zostając ostatnim HoH zaczęła ponownie na nowo rozważać wszystkie możliwości, dlatego doprowadzało do Brandy do stanu irytujących wątpliwości.

    Brandy: Moje przewidywania co do eksmisji xD? Oczywiście mam nadzieję, że Amanda na mnie nie zagłosuje i dostąpię zaszczytu być w wielkim finale! 2. Sama nie wiem. Zależy od tego kogo Amanda wybierze. Uważam, że nie zależnie kogo wybierze, będziemy miały wszystkie wyrównane szanse.


    Amanda rozpoczęła kalkulowanie swoich szans w finale kolejno z Nymerią i Brandy. Miała opory żeby wziać obie z nich do finału: Nie chciałą Nymerii, bo to byłby dla niej kolejny finał na krasnoludka i nie chciała Brandy, bo ta twierdziła, że jest syrenką. Nymeria jak widać znakomicie ukrywała się z tym, że cieszyła się sympatią jury.

    Cytrus: Z Nymerią mam większe szanse w finale. Tak sądzę. Tylko że przeżyłam dwie eksmisje jednym zdaniem "chcę uczciwy finał, Carmen/Brandy". Ale Brandy nie skomentowała tego jak jej powiedziałam ze nymeria mi powiedziała że carmen jej powiedziała że brandy jej się przyznała ze jest syrenką. I nie wiem czy to był sabotaż ze strony Carmen czy to prawda :c a ja nie chcę syrenki w finale xD


    Cytrus: W sumie to z Brandy tez mam szanse. Pf.nie no nymeria jest troche bardzo nieogarnięta : / nie chcę drugiego krasnoludkowego finału.


    Nymeria miała wrażenie, że istnieje jescze szansa na to, że Amanda ją weźmie do finału.

    Nymeria: 1.Nie mam pojęcia ,chcociaż jest szansa ,ze Amanda weźmie mnie do finału dlatego iż nie znosi Syrenki i raczej nie będzie chciała aby tamta miała szansę wygrać


    Ostatecznie Amanda postanowiła spytać się obu półfinalistek dlaczego to one powinny dostać się do finału.

    Cytrus: Zapytałam obie dziewczyny o to samo, dlaczego powinny być w finale. I to Nymeria bardziej mnie przekonała. Podała mi koronny argument.


    W ten sposób Brandy udawając Satis przejęła jej klątwę odpadania tuż przed finałem i zajęła miejsce na najniższym stopniu podium.

    Brandy: Czuję się jak idiotka. I z jednej strony cieszę się, że nie zrezygnowałam wcześniej (tak miałam taki plan, ale to było dawno temu i nic ci nie mówiłam), ale z drugiej strony jestem wściekła.


    Podczas wielkiego finału jury zadecydowało stosunkiem głosów 5:4, że zwyciężczynią edycji zostanie NYMERIA!

    Na Amandę zagłosowali: Channel, Leks, Jill, Justyna.
    Na Nymerię zagłosowali: Brandy, Carmen, HereIam, Pablo, Yottskry

    CONFESSIONALS- wypowiedzi (w odcinku; w nawiasie- ogółem)

    Brandy 14 (68 )
    Cytrus 13 (106)
    Nymeria 9 (53)
    Carmen 5 (71)

    Leks 6 (70)
    Channel (30)
    Justyna (33)
    HereIam (74)
    Pablo (12)
    Jill (42)
    Yottskry (36)
    Lustigio (35)
    Jonek (14)
    Patryk (16)
    Henek (21)
    Beti (39)
    Matiz (27)
    Jade (14)
    Ania (4)
    Lemur (6)
    Felixuss (5)
    Finek (1)



    _______________________________________

    PODSUMOWANIE CONFESSIONALI (w nawiasie miejsce z gry)

    1.Cytrus (2)
    7 | 8 | 12 | 7 | 7 | 7 | 10 | 8 | 9 | 8 | 2 | 4 | 4 | 13
    TOTAL = 106
    AVG = 7,57


    2.HereIam (8 )
    4 | 3 | 5 | 7 | 6 | 15 | 10 | 9 | 2 | 6 | 7 | X | X | X
    TOTAL = 74
    AVG = 6,73


    3.Carmen (4)
    8 | 4 | 8 | 2 | 8 | 10 | 2 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | 3 | 5
    TOTAL = 71
    AVG = 5,01


    4.Leks (5)
    3 | 1 | 11 | 9 | 12 | 7 | 5 | 1 | 2 | 5 | 7 | 1 | 6 | X
    TOTAL = 70
    AVG = 5,38


    5.Brandy (3)
    1 | 9 | 2 | 3 | 6 | 8 | 4 | 7 | 3 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14
    TOTAL = 68
    AVG = 4,86


    6.Nymeria (1)
    1 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | 1 | 4 | 3 | 0 | 4 | 4 | 5 | 9
    TOTAL = 53
    AVG = 3,79

    7.Jill (10)
    3 | 1 | 11 | 9 | 12 | 3 | 1 | 0 | 2 | X | X | X | X | X
    TOTAL = 42
    AVG = 4,67


    8.Yottskry (11)
    6 | 5 | 7 | 0 | 10 | 4 | 0 | 3 | 1 | X | X | X | X | X
    TOTAL = 36
    AVG = 4


    9.Lustigio (12)
    5 | 3 | 3 | 4 | 6 | 5 | 4 | 5 | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 35
    AVG = 4,38


    10.Justyna (7)
    2 | 0 | 2 | 7 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 9 | 1 | X | X | X
    TOTAL = 33
    AVG = 3


    11.Channel (6)
    2 | 2 | 13 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | X | X
    TOTAL = 30
    AVG = 2,5


    12.Matiz (16)
    1 | 5 | 8 | 10 | 3 | X | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 27
    AVG = 5,4


    13.Henek (15)
    4 | 2 | 4 | 5 | 4 | 2 | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 21
    AVG = 3,5


    14.Patryk (14)
    1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3 | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 16
    AVG = 2,67


    15.Jade (17)
    4 | 2 | 4 | 3 | 1 | X | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 14
    AVG = 2,8


    16.Jonek (13)
    1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 2 | 3 | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 14
    AVG = 2


    17.Pablo (9)
    0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | X | X | X | X
    TOTAL = 12
    AVG = 1,2


    18.Lemur (19)
    2 | 2 | 2 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 6
    AVG = 2


    19.Felixuss (20)
    3 | 2 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 5
    AVG = 2,5


    20.Ania (18 )
    1 | 1 | 1 | 1 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 4
    AVG = 1


    21.Finek (21)
    1 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X
    TOTAL = 1
    AVG = 1



    TOTAL- suma
    AVG- średnia


    ANKIETA NA ULUBIONEGO GRACZA - > http://goo.gl/forms/OqyDIKduvF

    [​IMG]


    [​IMG]



     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2015
    patrycja9922 lubi to.
  16. Brandy

    Brandy Forumowy żółtodziób

    Kamil mnie oszukał bo miał wkleić moje uzasadnienie... więc zrobię to za niego!
    Uzasadnienie: Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, postanowiłam zagłosować na Nymerię. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Mowa finałowa, żadnej z was nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Ponadto nadal będę się upierać, że obie nie zasługiwałyście na ten finał. W swoich mowach nie napisałyście nic! Amando uważam, że opisywanie w mowie finałowej akcji, które nie są Twoje jest niezbyt w porządku (oprócz przekonania Carmen). Nymerio, Twoja mowa jest strasznie uboga, tak naprawdę nic nie wiemy o twojej grze, ale nie kłamałaś w niej. Pisząc o swoich sojuszach, pisałaś prawdę. Twoi sojusznicy mogą być dumni, ponieważ walczyłaś o nich jak lwica. Dlatego i tylko dlatego głosuję na Ciebie.
    I jak podobał wam się mój plan xDxD?? Mówiłam Amando, że będziesz żałować, ale mnie nie posłuchałaś xD

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 grudnia 2015
  17. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Bardzo dobre przebiegi : D
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nymeria wygrała i wypowiedzi i grę xD Zdradź nam swoją strategię ;)
     
  19. Patryk192000

    Patryk192000 Okazjonalny autor

    Kto wygrywa ankietę na ulubionego gracza? xD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też jestem tego ciekawxD I kolejnych przebiegów :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.