Ponderosa

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 19 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, którą w grze dobił twist parujący ją z Matizem...

    MEET: NICOLA

    [​IMG]

    Nick: Nicola
    Poprzedni występ: Big Brother Mini (17/21)
    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance
    : odpadniecie przez parujący z inną osobą
    Trzy słowa, które cię opiszą: lojalna, małomówna, uczciwa
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: krzesiwo, maczeta, lina
    Hobby: gry koomputerowe
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: za bycie lojalną
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: też za bycie lojalną
    Czym możesz zaskoczyć innych?: zmianą charakteru

    Kamel: Twoja przygoda w BB: Mini zakończyła się dość szybko. Tylko i wyłącznie dlatego, że byłaś sparowana z Matizem. Czy tym razem jakbyś spotkała Matiza to dmuchając na zimne chciałabyś go wyeliminować? A może chciałabyś się trzymać znajomych twarzy blisko?

    Nicola: Oczywiście, że nie. Miałam bardzo dobry kontakt z Matizem, nie miałam nic mu za złe. To nie była jego wina. Gra nie polega na trzymaniu się tylko ze znajomymi twarzami.

    Kamel: Twój debiut był w BB, i to w wersji Mini, którą mało kto widział. Myślisz, że przez to możesz mieć łatwiej dojść daleko? Zawsze w edycjach All-Stars największe zagrożenia wybijają sie same. Myślisz, że to ich błąd?

    Nicola: Dobrzy gracze wyczuwają kto może być zagrożeniem nawet jeśli ktoś nie jest znany. Bycie nieznanym nie jest łatwiejszą drogą. Myślę, że wybijanie się jest błędem. Skoro są dobrzy to powinni do tego wykorzystywać innych. Czasami warto siedzieć na uboczu, lecz nie zawsze.


    Kamel: Nicola w MinIBB przez szybkie odpadnięcia nie dała się poznac zbyt dobrze; jakbyś mogła grać dłużej w tamtej edycji to jak byś to rozegrała? Under the radar czy wolisz dokonywać Big Moves?

    Nicola: Preferuję under the radar. Aczkolwiek żeby coś osiągnąć trzeba robić big moves. Jeżeli miałabym kogoś komu ufam to zawsze warto zaryzykować jakimś ruchem.

    Kamel
    : Czy jest jakaś osoba, której nie chciałabyś spotkać w tej edycji?

    Nicola: Wszyscy są przeze mnie mile widziani.

    Kamel: Czego można się spodziewać po Nicoli w edycji takiej jak All-Stars?

    Nicola: Nowego temperamentu i brak zawahań. Do dzieła!








    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    big moves - duże ruchy
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  2. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Kto będzie następny?
     
  3. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, której udało się wygrać edycję bez wygrywania zadań...

    MEET: LEKS

    [​IMG]
    Nick: Leks
    Poprzedni występ: Surviovr 19: Worlds Apart (9/18 ), Big Brother 2 (1/17)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: wygranie edycji bez wygrywania zadań, nie licząc dwóch na początku
    Trzy słowa, które cię opiszą: Nie da się mnie opisać w trzech słowach xD jestem energiczna jestem wrażliwa zawsze zadaje za dużo pytań ale jeśli chodzi o grę to chce być ciepła charyzmatyczna i godna zaufania zawsze miałam za dużo sojuszy może teraz warto to skrocic
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Buty do biegania, czapkę z daszkiem i wędkę
    Hobby: bieganie
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: z niczego szczegolnie
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Może za to że postaram się ich sobie zjednać każdy z nas jest inny pewnie gdybym miała czas staralabym się dokładnie poznać osoby i nawiązać z nimi jak najlepszy kontakt licząc że zrozumieją mnie i moje poczucie humoru
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Nie mogę ci powiedzieć bo wtedy bym cię nie zaskoczyła


    Kamel: Twój debiut w grze na farmie, sezon 19. Zaczęłaś mocno, byłaś znaczącą osobą...ale mimo to twoje miejsce dośc rozczarowywało, bo dopiero 9. Jak myślisz co było twoim powodem eliminacji wtedy?

    Leks: Źle ulokowane sojusze zbytnia ufność

    Kamel: Z kolei tój debiut w BB nie mógł ci pójść lepiej, wygrana, co prawda bez żadnych zadaniowych sukcesów, ale wygrana. Powiedz, jak udało ci się przez całą edycję utrzymać po środku, przeskakując raz do ludzi farmy, raz do do sojuszu Addie i nie zostać wykryta?

    Leks: Do dzisiaj nie wiem jak to się stało chyba po prostu starałam się aby każdy mnie lubił i mi ufał była cienka granica a w tej edycji udało mi się jej nie przekraczać co najwyżej naginać

    Kamel: Leks posiada już dużą łatkę, socjal, strategia, szaleństwo w grze. Myślisz, że takie osoby jak ty mają w ogole jakąś szanse na coś w tym sezonie? Czy wszyscy zwycięzcy odpadną jeden po drugim?

    Leks: Sądzę, że takie osoby w ostatecznym rachunku mają pod górkę bo nawet jeśli na początku znajdzie się grono które chce z nimi grać to później staną się zagrożeniem ze względu na doświadczenie sadze, że większość nie wszyscy ale większość poleci

    Kamel: Czy jest ktoś kogo byś nie chciała spotkać w sezonie?

    Leks: Hmm .... pewnie się ktoś znajdzie ....

    Kamel: Czego można się spodziewać po Leks w edycji takiej jak All-Stars?

    Leks: Sądzę, że Leks sama nie zna jeszcze odpowiedzi na to pytanie




    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    big moves - duże ruchy
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa


     
  4. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

  5. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, której barwna osobowość przyniosła stratę sojuszników i eliminację...

    MEET: ASZLEJKA

    [​IMG]
    Nick: Aszlejka
    Poprzedni występ: Survivor 21: Egipt (16/20)
    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance
    : wyeliminowanie przez sojusz większościowy z powodu powiązań z inną grupą
    Trzy słowa, które cię opiszą: Urocza, inteligenta, zabawna, pomocna, przyjacielska, cudowna i ambitna.
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Kałasznikow, aby wzbudzać respekt, pomadkę do ust, bo dama zawsze musi dobrze wyglądać oraz swój telefon, aby nie stracić dni ze znajomymi na snapie, hihi.
    Hobby: wszystko co ma zwiążek ze mną
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: Byłam sobą i byłam szczera aż do samego końca.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Yyy, bo jestem niesamowita? Phi, przecież to oczywiste.
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Raczej niczym. Jestem jak otwarta księga, nie skrywam żadnych tajemnic.

    Kamel: Aszlejka! Wspaniale mieć cię z powrotem w grze. Ostatnio odpadłaś tak szybko...twist z łączonymi radami plemienia kompletnie nie pomógł twojemu sojuszowi. Gdybyś mogła coś zmienić ze swojego poprzedniego występu to wybrałabyś coś szczegolnego?

    Aszlejka: Totalnie nie. Jestem dumna ze swojej gry i nie uważam, że mogłabym coś zmienić.

    Kamel: Mimo, że nie odpadłaś nawet tak ultra szybko, twoje miejsce wciąż jest raczej niskie. Myślisz, że przez wzgląd na to, że w edycji mamy poprzednich zwycięzców to tobie będzie tym razem łatwiej coś ugrać?

    Aszlejka: Hmm, myślę że tak. Inni uczestnicy pewnie będą we mnie widzieć kogoś słabego emocjonalnie i strategicznie, co jest oczywiście nieprawdą!

    Kamel: Aszlejka dała się poznać od swojej szalonej strony; jej konflikty z Elwirą i resztą castu były ikoniczne, niestety nie skończyly się one dobrze. Czy Aszlejka wyciągnęła jakąś lekcje ze swojego poprzedniego występu?

    Aszlejka: Hahaha. No wiesz...Dużo nad tym myślałam i powiem ci, że z jednej strony przyznaję rację, że emocje trochę za bardzo mnie wtedy poniosły, ale jestem szczerą osobą i nie potrafię udawać kogoś kim nie jestem. W tym sezonie będę na pewno ostrożniejsza i przyjmuję zasadę: "If you <coś> with me, you're dead to me". Strzeżcie się, koty.

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której bardzo byś nie chciała spotkać w edycji?

    Aszlejka: Wiesz, na codzień nie oglądam takich programów, ale mam na pieńku z jedną z uczestniczek tego typu show. Jej nazwa zaczyna się na "A" i kończy na "N".

    Kamel: Czego można się spodziewać po Aszlejce w sezonie takim jak All-Stars?

    Aszlejka: Przede wszystkim więcej mnie, kochani. Spodziwajcie się mnie na wyższej pozycji niż w poprzednim sezonie, xoxo.



    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    big moves - duże ruchy
    pre-merge- przed połączeniem
    "If you <coś> with me, you're dead to me". - jeśli ze mna zadrzesz będziesz dla mnie martwy
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  6. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Idą największe ikony. <333
     
  7. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która jako jedna z pierwszych miała szansę użyć sekretnego twistu....

    MEET: DUNCAN

    [​IMG]
    Nick: Duncan
    Poprzedni występ: Big Brother 4 (14/16)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: pierwsza osoba, która wskazała trzeciego nominowanego
    Trzy słowa, które cię opiszą: zdrowy rozsądek, śmiałość, spryt.
    Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: siekiera, laptop, patelnia
    Hobby: Alkohol
    Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: z tego że walczyłem o pozostanie w grze do samego końca
    Za co mogą cię polubić wspólplemieńcy?: za całokształt
    Czym możesz zaskoczyć innych w tej edycji?: robieniem dram


    Kamel: Duncan, twoje występy na farmie, mimo że ogarnięte nigdy nie trwały długo. Jak myslisz, jaki jest tego powód?

    Duncan: Powód jest prosty: były ustawki przedsezonowe i nic nie mogłem z nimi zrobić </3 smutne historie.

    Kamel: W mini BB mialeś na sobie ogromny target ze względu na takie osoby jak Krystian czy Niqi. Czy jeśli tym razem ich spotkasz to również sie z nimi sprzymierzysz?

    Duncan: Niczego nie zakładam oraz niczego nie wykluczam. Zależy czy będzie mi to na ręke czy też nie.

    Kamel: Patrząc na twoje poprzednie występy, jak myślisz co musisz poprawić, żeby nie zostać farmowym Varnerem i dojść w końcu do jury? xD

    Duncan: Głównie social i aktywność, tym razem, myśle że bardziej sie przyłoże do tych czynników i zajde dalej, niż w poprzednich edycjach.

    Kamel: Czy jest ktoś kogo nie chciałbyś spotkać w edycji?

    Duncan: Jest kilka osób np. Jade z którym mam złe wspomnienia z mojej poprzedniej edycji surva.

    Kamel: Czego można się spodziewać po Duncanie w edycji takiej jak All-Stars?

    Duncan: Innego mnie, bardziej myślącego, przebiegłego i aktywniejszego!


    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    big moves - duże ruchy
    pre-merge- przed połączeniem
    "If you <coś> with me, you're dead to me". - jeśli ze mna zadrzesz będziesz dla mnie martwy
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa


     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
  8. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Jeszcze większe ikony. <3 KRÓLOWE.
     
  9. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która odpadła mimo posiadania diamentowego veto...

    MEET: ANJA

    [​IMG]

    Nick: Anja
    Poprzedni występ: Survivor Worlds Apart (10/18 ), Big Brother 4 (9/16)
    Plemię:
    Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: odpadnięcie z diamentowym vetem na podwójnej eksmisji
    Trzy słowa, które cię opiszą: otwarta, sarkastyczna, niezależna
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: nóż, dużo ryżu, koc
    Hobby: Ostatnio spanie, a poza tym siatkówka, sztuka. Ciężko aż wybrać, bo za dużo ich mam, a niektórych wolę tutaj nie ujawniać. xD
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: Najbardziej jestem dumna ze spontanicznego, a zarazem intuicyjnego podejmowania decyzji xD <i za ten chociaż jeden wygrany HOH>
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za otwartość, szczerość, podejście do życia, no zależy, kto co lubi.
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Stroną, od której mnie jeszcze nie poznali.


    Kamel: Twoj poprzedni występ...BB4...eliminacja musiała boleć. Jak się po niej czułaś? Spodziewałaś się ze odpadniesz podczas podwójnej eksmisji i to z rąk Pati?

    Anja: Bolało mnie to, że nie zostałam przy swojej pierwszej decyzji. Emocje zdecydowanie nie są dobrym doradcą. Frustracja mnie poniosła, bo co tutaj się czarować, byłam na straconej pozycji, zostali sami floaterzy i ty. Miałam sojusznika, który był obok mnie na bloku. Przez presję czasu zaczęłam panikować i pierwszy odruch to użycie veta, które chwilę wcześniej otrzymałam. Niestety drugi był taki, że kogo nie dałabym za mnie na blok to i tak Lukas miał marne szanse na pozostanie, a gdybym dała zastępczą nominację to będzie jedynie więcej krwi na moich rękach <krótko mówiąc za dużo myślenia o przyszłej grze, która i tak była wystarczająco zagrożona>. A potem nie wiem na co liczyłam, na cud chyba, choć doskonale wiedziałam, że ryzykuję. Oprócz tego nie miałam pomysłu na dalszą grę. A jeśli chodzi o Pati... cóż nominowała mnie, ale to już nie było zaskakujące, bo często nam nie po drodze. Nie współpracowałyśmy bezpośrednio ze sobą. Wiedziałam, że moje szanse są pół na pół. Jakoś mnie to nie zaskoczyło <w końcu przez dłuższy czas byłam skora do użycia veta>, więc ryzykowałam na własne życzenie. Rozczarowanie wynikało ze zmiany decyzji. Chociaż myślę, że mój błąd został popełniony znacznie wcześniej, a mianowicie gdy pozbyłam się potencjalnych zagrożeń (Duncan, Satis). Myślę, że to nie był czas na to, żeby oni zostali eksmitowani. A gdy pozostały osoby, które nic sobą nie reprezentowały w grze było gorzej. Taki Patryk po mojej eliminacji oświadczył mi, że chciał zajść jak najdalej <nie wygrać, a zająć wyższe miejsce :)>Gratuluję ambicji, może pasowałoby kiedyś zacząć prowadzić własną grę. A sama nie byłam w stanie NIC zrobić, jeśli nie wygrałabym kolejnego HOH to na 90% odpadłabym. Osoby, które zostały w grze pewnie nawet nie pomyślałyby, żeby w takiej sytuacji mnie przygarnąć i wykorzystać jako +1. I tak żałuję, że nie użyłam tego, bo jednak mogłam przetrwać jeden week więcej i po prostu zmienić kierunek swojej gry.

    Kamel: Wracając do twoich Survivorowych doświadczeń....widać, że lubisz miejsca dziesiąte. 10 miejsce to nie jest tak wysoko, daje jury, ale do finału daleko. Myślisz ze przez to inni mogą bardziej patrzeć na osoby, które wydają się większym zagrożeniem, bo np. wygrały?

    Anja: Zawsze bardziej ma się na celowniku wygranych. Co jest bardzo gubiące dla niektórych. Każdy sezon jest inny, nie należy z góry w kogoś celować. Aczkolwiek to jest wygodne, wtedy takie osoby są bardziej obserwowane. Zależy od ludzi, czy ten fakt dziesiątego miejsca mi pomoże. Myślę, że być może tak, ale jedynie na krótką metę.

    Kamel: Czy jest jakas osoba, której nie chciałabyś zobaczyć w tej edycji?

    Anja: Pati, Rati, Carmen, Fantarrigo <jakkolwiek się to pisze>. Ta osoba jest wkurzająca, przeszkadza mi w grze, jest osobą która nic nie reprezentuje swoim socjalem. Hej, co tam, jak tam, a fajnie, w porządku, dobrze. JUST TRAGIC <po prostu tragiczne>. Oprócz niej takich osób jak Jade, który i tak jest idealnym planem na 1st wyeliminowanego, czyli nic nowego. xD Za to ucieszyłabym z się z osób, których za bardzo nie znam, ponieważ tak łatwiej się gra.

    Kamel: Anja jest znana ze swoich zdolności socjalnych, strategicznie w BB również dałaś się poznać. Ale i socjal i strategia zawiodły. Pech, lepsi gracze, czy po prostu takie zrządzenie losu?

    Anja: W każdej jednej grze miałam podobną strategię. Dlatego zamierzam ją zmienić, przyjąć inny kierunek. Ale jeśli chodzi o ten social... Myślę, że to może być powód dlaczego ludzie po jakimś czasie zaczynają się mnie obawiać. Ja to robię mimowolnie, łatwo mi nawiązywać znajomości, sprawiać, że ludzie czują się przy mnie swobodnie. Jednak zawsze był jeden problem... W późniejszych etapach gry, gdy nie byłam z kimś w sojuszu już nie utrzymywałam tak dobrego kontaktu. Po prostu nie chciało mi się, a wiem, że powinnam, bo w końcu kiedyś taka osoba mogłaby być dla mnie planem B, źródłem informacji po jakimś czasie. Powtarzam ten błąd niestety za każdym razem <pora to zmienić xD>, w mniejszym lub większym stopniu. Raz odpadałam przez to, że mnie nie było, dlatego nie mogłam śledzić sytuacji i utrzymywać stałego kontaktu z osobami, z którymi miałam szanse na współpracę <Survivor s19>. Czasami los mi nie dopisywał, a mam na myśli BB6. Padłam ofiarą Diamond veto, które ocaliło osobę, która miała odpaść, po czym w dziwny sposób nastąpiło szczęście w nieszczęściu, bo odpadłam w fake eviction. Niestety euforia nie trwała długo, bo zostałam oszukana i dzięki cudownemu twistowi dałam immunitet osobom, których chciałam się natychmiastowo pozbyć się z gry. :)) W tamtej sytuacji naprawdę ode mnie nic nie było zależne. Natomiast w BB4 przyjęłam nieodpowiednią strategię w stosunku do castu jaki był. Większość ludzi była też ograniczona, co mi nie pomogło. Mimo że odpadłam jako 1st jury member to Ci odpadli po mnie nie byli lepszymi graczami, tylko amebami. Wszystkie te sytuacje nie zmieniają jednego ważnego faktu "The queen stays queen".

    Kamel: Czego można się spodziewać po Anji, w takim sezonie jak All-Stars?

    Anja: Przede wszystkim będzie się można spodziewać dojrzalszej gry. Moją przeszkodą jak do tej pory były emocje i czasami brak cierpliwości, które muszę wyeliminować. Oprócz tego zamierzam przyjąć zupełnie inną strategię, która w najlepszym przypadku będzie dawała mi wiele możliwości do wyboru. Jednak tego nie da się zaplanować, wszystko zależy od innych graczy. Nadal pozostanę sobą, ale po prostu przyjmę inny kierunek. Dobry social na zawsze pozostanie moim priorytetem. A jednym z elementów mojego planu na grę to wzbudzać zaufanie, a nie obawy. Tym będę się kierować, bo chciałbym dłuższy czas nie być zagrożeniem <w późniejszych etapach ciężko tego uniknąć, chyba że ewidentnie się nic nie robi> plus chłodna kalkulacja, której wcześniej mi brakowało.W rzeczywistości będzie to trudne do pełnej realizacji. Mogę zdradzić, że moja strategia prawdopodobnie będzie inspirowana Kristie z Australian Survivor. Jednak to tylko zamierzenia, bo strategię i tak będę musiała stale modyfikować w zależności od sytuacji. Ciężko będzie wykonać odpowiedni move w odpowiednim czasie, ale właśnie to zazwyczaj prowadzi do zwycięstwa - szereg korzystnych dla siebie decyzji. Jednak ważne jest też szczęście, którego nie może mi zabraknąć. xD



    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    big moves - duże ruchy
    move- ruch
    pre-merge- przed połączeniem
    queen stays queen - krolowa pozostaje królową
    jury member - członek jury
    fake eviction - falszywa eksmisja
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  10. Meciek

    Meciek Czeladnik forum

    [​IMG]
    * jestem wolny!!!!!!!! najgorsze doświadczenie mojego ostrego niczym widelec życia!

    Cześć.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    "Wyspa przetrwania", "Azja Express 2" (polskie Survivory) już od września!!!
     
  12. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która doprowadziła w swojej edycji na rezygnacji innych osób...

    MEET: ADDIE

    [​IMG]

    Nick: Addie
    Poprzedni występ: Big Brother 2 (5/17)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: spowodowanie rezygnacji trzech osób
    Trzy słowa, które cię opiszą: Wyjątkowa, oryginalna, modna.
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Biblia, bo wyczuwam w swoim plemieniu grzeszników. Przeczytam jakiś werset, żeby wygonić złe duchy z mojego obozu. Przyda się też woda święcona, jak mnie napadnie pewna żona faraona. Czosnek też dobry. Niektórzy wydają się niestety nieśmiertelni i trzeba będzie ich jakoś dobić.
    Hobby: Chodzić po górach, słuchać soundtracków, pisać scenariusze i moda. Trzeba dobrze wyglądać.
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: Grałam najlepiej w tamtym sezonie. Reszta może marzyć, żeby się nazwać „graczem”.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Nie mam pojęcia. Bardziej mi tutaj by pasowało pytanie za co mogą mnie hejcić.
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Będę miła dla wszystkich na początku. Jak zobaczyłam ten cast to już miałam ochotę zwymiotować. Nie mogę się doczekać, aż dostaną znowu meltdowny na mój widok.


    Addie: Hello. I'm Addie. You may know me as QUEEN OF CASTAWAYS

    Kamel: Addie, na pewno domyślasz się...dlaczego zostałas dopasowana do Game Changers...3 osoby quitnęły z twojego powodu. Już nie chodzi nawet o ilość...ale o sam fakt rezygnacji, bo jeszcze nikt inny wcześniej nie doprowadził do czyjegoś quitu. Myślisz, że ten reasoning może ci jakoś przeszkodzić w grze? czy po prostu sprawisz, że tym razem też ktoś quitnie jak będzie miał jakiś problem?

    Addie:

    Addie: Bądźmy szczerzy zostałam wybrana, dlatego że jestem legendą, ikoną puna. Jeśli nie masz pojęcia kim jestem, to mogę Ci zagwarantować, że szybko się dowiesz. Z reguły jestem miłą osobą, ale jeśli ktoś zajdzie mi za skórę to... lepiej wypowiedz modlitwę od razu. Ja nie rozpoczynam kłótni. Ja kończę kłótnie. W takim razie jest to ostrzeżenie, żeby nie budzić niedźwiedzia. Chyba każdy zna tę piosenkę? Nie muszę dokańczać co się stanie, jeśli niedźwiedź się obudzi, right? Nie chcemy, żeby historia się znowu powtórzyła. Krzysiek zrezygnował, bo nominowałam jego sojuszników, a on sam chciał odpaść. Rashimka zrezygnowała, ponieważ nie zniosła mojego spamu-rejdżu. Meciek zrezygnował, ponieważ wiedział, że ja poradzę sobie lepiej od niego, gdyż on zignorował aspekt socjalny, a ja pisałam z każdym uczestnikiem, nawet z moimi wrogami. Na pewno można to zaliczyć jako wyczyn, że doprowadziłam do rezygnacji tylu osób. Nie sądzę, żeby mi się udało tego znowu dokonać... no chyba, że znowu napotkam się na Krzyśką, Magiczną bądź Rashimkę. Chciałabym zobaczyć ich twarze, ale przypomniałam sobie, że edycja nazywa się Game Changers vs 2nd Chance, a nie flopy vs quiterzy.

    Kamel: Przywołaś nicki Rashimki, Krzycha, Magicznej, great. Akurat się składa, że kolejne pytanie jest o twój poprzedni występ. Finałowa piątka, twój sojusz ma przewagę 3:2...aż nagle Matiz...postanowił zdradzić. Skończyłaś na piątym miejscu, matiz przez ten tragiczny ruch i tragiczną speech odpadł tuż po tobie dając szansę na wygraną tylko Leks i Casino. Ludzie mogą mówić różne rzeczy...ale będąc hated przez wszystkich i dotrwać do F5 to jest wyczyn. Myślałem, że masz juz pewne F3, czy zaskoczyło cię posunięcie matiza? Co o nim myślisz? Ruch tragiczny czy wykonany po prostu too late? Zemściłabyś się na Matizie, gdybyś go spotkała ponownie? Jak coś mam kamienie jego sąsiada, gotowe do kamieniowania.

    Addie: Przed eliminacją napisałam Matizowi, żeby tego nie robił, bo pożałuje tej decyzji i odpadnie zaraz po mnie. Dotrzymałam słowa. Karma go dopadła i jego głupota również. Matiz nie myślał. Chciał on zrobić duży ruch, ponieważ ludzie uważali go za mojego pionka. Była to całkowita racja. Robił wszystko co mu powiedziałam, ale jego najlepszym ruchem było pójście ze mną do finałowej dwójki. Zaraz przy rozpoczęciu edycji cała farma zmówiła się przeciwko moi i Mećkowi. Nie mieliśmy żadnej szansy na wygraną. No chyba, że razem byśmy doszli do finału. W żadnym razie nie walczyłam o wygraną, bo wiedziałam, że jestem na straconej pozycji po dramie, która nastąpiła po powrocie Mećka. Grałam najlepiej w tej edycji. Ludzie mnie nienawidzili, chcieli mnie wyrzucić, a ja zawsze znalazłam sposób, żeby się uratować. Na początku wszyscy robili to co im kazałam. Później nastąpił bunt, który szybko zakończyłam. Przekonałam osobę, która planowała mnie wyrzucić od kilku dni, aby mnie nie nominowała. W rezultacie ona nominowała swoje przyjaciółki. Jestem zadowolona ze swojej gry, mimo że nie udało mi się wygrać tej edycji Big Brothera. Natomiast nie zawsze zwycięzca = dobry gracz. Na szczęście zwycięzca nie był tragiczny. Mogłoby jeszcze gorzej. Wracając do Matiza... to on po edycji sam stwierdził, że popełnił błąd, wyrzucając mnie. Po prostu chciał zrobić ruch na pokaz, który okazał się totalną klapą. Taka kara mu wystarczy.

    Kamel: Czyli sprawa z Matizem zakończona, ale z innymi...myślę, że nie. Wiadome jest, że niektórzy po tej edycji wciąż cię...hejtują, wciąż o to samo. Czy jest jakaś osoba, której byś nie chciała zobaczyć w tej edycji?

    Addie: Farma mnie nienawidzi. Kolejny przykład można podać tutaj Mini Big Brother. Po tym jak się dowiedzieli, że biorę udział to już chcieli mnie wyrzucić. Nie chcę w edycji zobaczyć osób, które zawsze grają z tymi samymi osobami - Jade, Amanda, Felix czy tam inne fałszywe szanelki etc. Ich kreatywność w dobieraniu sobie sojuszników mnie rozbraja. Zawsze, ale to zawsze grają ze sobą i później płacz i zdziwienie, że ludzie chcą ich wyeliminować. Nie chcę widzieć w tej edycji takich osób, bo one niszczą zabawę i grę. I proszę żadnych retardów. Wystarczyły mi już dwie edycje.

    Kamel: Gdzieś przeczytałem o tobie opinie, że jako gracz jesteś w stanie dojść daleko, ale charakter zawsze będzie ci przeszkadzał wygrać. Zgadzasz się z tym?

    Addie: Jestem w stanie daleko zajść, ponieważ jak gram na poważnie i chce sobie coś udowodnić, to odpuszczam sobie wszystkie docinki i ograniczam się z ironią. Po prostu nie prowadzę żadnych sprzeczek... no chyba, że ktoś naprawdę mnie zdenerwuje. Bardziej chodzi tutaj o łatkę, bo jeśli raz zapiszesz się do historii jako najbarwniejsza postać to ludzie nie biorą Cię na poważnie. Nie lubię labels, ponieważ krzywdzą one człowieka.

    Kamel: I właśnie, mimo, że grałaś tylko raz, wyrobiłaś sobie przy tym niezłą łatkę, ale myślę że pare osób będzie miało większe problemy od ciebie na początku, bo jak wiadomo ty potrafisz być różnaaaaaa, stąd ostatnie pytanie: Jaką Addie zobaczymy tym razem? Sassy czy serious?

    Addie: Jeszcze nie wiem. Na początku na pewno będą miła, będę zagadywać do wszystkich. Zawsze jak się rozpoczyna gra to trzeba na spokojnie, nie robić z siebie jeszcze większego celu. Zazwyczaj jest tak, że jestem bardzo miła dla uczestników, a w confessionalach to będę wszystkich obgadywała i będę fake beach just like my idol Malinowa.

    Kamel: Chciałabyś coś jeszcze dodać?

    Addie: moje VT:

    (od 1min20sek)​

    [​IMG]
    [​IMG]

    Guess what farma… I'm here to make your life miserable. My name is Addie and u may know me from BB2
    [​IMG]



    powinnam wygrać tamtą edycję, ale trafiłam na dumb bitter cats. (teraz ja sobie założe pakt przed edycją, żeby nikt z farmy nie wygrał).

    [​IMG]

    Lepiej ze mną nie zaczynać, bo chyba nikt nie chce dostać spamu-rejdża, co nie Kamel? Nie wiem, jak ludzie zareagują na mnie, ale mam to w tyłku.


    [​IMG]

    Uczestnicy better watch out, bo nadchodzi Addie i zrobi wam piekło.

    [​IMG]


    Wychodzi na to, że naprawdę jestem wariatką A to ja jak wygram tę edycję. Papa.

    [​IMG]

    TO WSZYSCY JUŻ!

    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    big moves - duże ruchy
    move- ruch
    reasoning - powod
    labels - latki
    hated - znienawidzona
    too late- za pozno
    right? - prawda
    better watch out- lepiej uważajcie
    sassy/serious - pyskaty/poważny
    fake beach just like - falszywa plaza tak jak
    pre-merge- przed połączeniem
    queen stays queen - krolowa pozostaje królową
    jury member - członek jury
    dumb bitter cats - głupie, gorzkie koty :(
    fake eviction - falszywa eksmisja
    power players - gracze skupiający władze

    maniacal laughing - śmianie się maniakalne
    meet - spotkać
    queen- krolowa
    Guess what farma… I'm here to make your life miserable. My name is Addie and u may know me from BB2
    - zgadnij co FARMO - jestem tu aby sprawić żeby wasze zycie było koszmarne. moje imie to addie i możecie mnie znac z bb2
    Hello. I'm Addie. You may know me as QUEEN OF CASTAWAYS - czesc, jestem addie i możecie mnie znac jako krolową kastewejsu




     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
  13. Meciek

    Meciek Czeladnik forum

    Addie królową farmvivora.
     
  14. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Dziś pojawi się jeszcze mini seria pytań o pierwszych wrażeniach castu.
    Odcinki zaczną się pojawiać najpewniej od jutra. Patrząc na dopiski do niektórych postów to właśnie dlatego to jest ostatnia edycja! xoxo

    xoxo-całus,uścisk,całus,uścisk
     
  15. Meciek

    Meciek Czeladnik forum

    ^ Nie zamieściłeś tłumaczenia "xoxo". Watek zgłaszam do usunięcia, ponieważ jest to naruszenie regulaminu. Dodatkowo - xoxo może oznaczać pocałunek, a pocałunek z nieletnimi podchodzi pod paragraf. Jutro w twoim domu zjawi się policja. Pozdrawiam, ssmeciek.
     
  16. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    FIRST IMPRESSIONS!

    Pierwsze wrażenia.
    1.Który zawodnik jest najbardziej przereklamowany?

    Addie: Pati
    Kamil: Żaden
    Meciek: Meciek, kto to
    Leks: Za mało czasu by stwierdzić ale nie należy nikogo lekceważyć, ale może Pati
    Satis: Nefretete
    Pati: Satis
    Kaps: Duncan
    Hideaki: Nie znam połowy z nich, nie wiem xD
    Krzychu: Aszlejka
    Duncan: Addie, kim ona jest?
    Herbaciarka: Ja
    Cytrus: Co znaczy przereklamowany? Masz na myśli Pati?
    Lustigio: Najbardziej przereklamowana jest Aszlejka
    Anja: Rattrycja
    Elwira: Addie
    Aszlejka: Elwira
    Saigon: Pati
    Krystian: Addie
    Seekir: Satis
    Nicola: Addie
    Crystal: Satis
    Mamba: Pati
    Nefretete: Ciężko mi się odnieść do tego pytania nie znam większości uczestników.
    Casino: Satis i Addie
    Chanel: Pati
    Nyron: Seekir

    2.Który zawodnik nie zasługuje na miejsce w tej edycji?

    Addie: Nicola
    Kamil: Nie wiem
    Meciek: Duncan
    Leks: Każdy ma jakąś strategie więc wierzę w to że dokonałeś dobrego wyboru castu i każdy znalazł się tu z jakiegoś powodu więc zasługuje na miejsce żeby grać
    Satis: Nefretete
    Pati: Saigon
    Kaps: Aszlejka
    Hideaki: No mam nadzieję że wszyscy zasługują, skoro prowadzący wysylał prywatne zaproszenia.
    Krzychu: Cytrus
    Duncan: Addie
    Herbaciarka: Niee widze tu takiej osoby (prawiemnikogo nie znam )
    Cytrus: Najniższe miejsce z tej tabelki ma Nicola. Nawet chyba nie kojarzę.
    Lustigio: Aszlejka nie zasluguje
    Anja: Rati
    Elwira: Aszlejka
    Aszlejka: Elwira
    Saigon: Pati
    Krystian: Addie
    Seekir: Saigon
    Nicola: Elwira
    Crystal: Satis
    Mamba: Aszlejka i Saigon....i kto to jest Krystian
    Nefretete: Cytrus z tego co kojarzę to akurat ona grała prawie w większości edycji zresztą jej podejście do gry w BB też było ciut dziwne
    Casino: Casino
    Chanel: Aszlejka
    Nyron: Seekir

    3.Który zawodnik ma największe szansę na bycie pierwszym wyeliminowany?

    Addie: Dat Remy Martin
    Kamil: Każdy
    Meciek: Pati
    Leks: Nie wiem
    Satis: Nefretete
    Pati: Addie
    Kaps: Addie
    Hideaki: Eskarin, bo nigdy mnie to jeszcze nie spotkało a kiedyś musi być ten pierwszy raz!
    Krzychu: Kamel na bank!
    Duncan: Herbaciarka
    Herbaciarka: Krzychu
    Cytrus: nie wiem, kaps x d
    Lustigio: Biorąc pod uwagę dość dużą grupę z mini BB na pierwszy rzut oka i osoby pokroju Leks które mnie nie lubią i uważają za zło wcielone to obstawiam niestety siebie
    Anja: Pati, ewentualnie Satis
    Elwira: Aszlejka
    Aszlejka: Elwira
    Saigon: Saigon
    Krystian: Addie
    Seekir: Addie
    Nicola: Aszlejka
    Crystal: Duncan
    Mamba: Saigon bo zrobi sajgon
    Nefretete: każdy ma takie same szanse jak dla mnie
    Casino: Casino
    Chanel: Addie
    Nyron: Krzychu

    4.Który zawodnik zasluguje na dobry, mocny blindside?

    Addie: Krzychu
    Kamil: Ciężko powiedzieć
    Meciek: Seekir
    Leks: Hah Satis xD
    Satis: Nefretete
    Pati: Meciek
    Kaps: Mamba
    Hideaki: Leks
    Krzychu: Addie
    Duncan: Meciek
    Herbaciarka: Krzychu
    Cytrus: satis!
    Lustigio: Cytrus, Chanel, Leks. reszty nie kojarzę oprócz Aszlejki
    Anja: Meciek
    Elwira: Aszlejka
    Aszlejka: Nikt, bo wszystkich wybiję jeden po drugim, poza tym tylko królowe odpadają mocnym blindside'm, a ja nie odpadnę,
    Saigon: Nie wiem co to blindside
    Krystian: Addie
    Seekir: Satis
    Nicola: Krystian
    Crystal: Lustigio
    Mamba: ktoś z elity: Addie, Meciek, Anja, Herbaciarka
    Nefretete: nie wiem, nie mam pojęcia
    Casino: Meciek
    Chanel: Seekir
    Nyron: Seekir

    5.Jeśli ktoś miałby zrezygnować z gry...to kto by to był najprawdopodobniej?

    Addie: Krzychu
    Kamil: Ten, któremu coś wypadnie w trakcie gry.
    Meciek: Satis
    Leks: hah Ja xD
    Satis: Nefretete
    Pati: Satis
    Kaps: Kaps
    Hideaki: Nikt nie będzie rezygnował w takiej edycji, halo.
    Krzychu: pewnie Krzychu
    Duncan: Mamba
    Herbaciarka: Obstawiam Kamila o ile to ten kamil co ja myślę
    Cytrus: kaps
    Lustigio: Leks. Chyba kiedyś z czegoś zrezygnowała ale nie pamiętam dobrze
    Anja: Nefretete
    Elwira: Aszlejka
    Aszlejka: Elwira, bo to weak person i zrobię z jej życia piekło. <słaba osoba>
    Saigon: Pati
    Krystian: Elwira
    Seekir: Leks
    Nicola: Elwira
    Crystal: Aszlejka
    Mamba: Stawiam albo na Kapsa (udział w starszych edycjach), albo Nicolę (takich randomowych nie wiadomo skąd).
    Nefretete: Satis wszystkim wmawiała jakie to nie honorowe rezygnować a w BB3 to ona właśnie zrezygnowała więc historia się może powtórzyć
    Casino: Casino
    Chanel: nie wiem
    Nyron: Ja przez Seekira

    6.Ktory zawodnik wywołuje największy respekt?

    Addie: Nikt
    Kamil: Taki co się najbardziej rządzi i dobrze gra.
    Meciek: Leks
    Leks: A ktorykolwiek wywołuje ? może Kaps
    Satis: Cytrus
    Pati: Meciek
    Kaps: Seekir
    Hideaki: Krzychu, co za nick, co za wyniki!
    Krzychu: Nefretete
    Duncan: Nicola
    Herbaciarka: Chyba Krzychu... znów ale to wynika z tego ze więksozści nie znam
    Cytrus: Satis queen of water <3 - krolowa wody
    Lustigio: żaden
    Anja: Żaden
    Elwira: Pati
    Aszlejka: Aszlejka
    Saigon: Anja
    Krystian: Nicola
    Seekir: omg nikt, albo Nefretete
    Nicola: Cytrus
    Crystal: Meciek
    Mamba: Wydaje mi się że jest to Herbaciarka.
    Nefretete: jest tu pewnie sporo dobrych graczy,ale żeby ktoś wywoływał respekt bo bez przesady
    Casino: Meciek, bo jest mocny w zadaniach
    Chanel: Duncan
    Nyron: Krzychu

    7.Z którym zawodnikiem chciałbyś/chciałabyś pracować najbardziej?

    Addie: Satis
    Kamil: Z jakimś kulturalnym
    Meciek: Duncan
    Leks: Hmm Herbaciarka ale sama nie wiem zawsze dochodziła daleko swoje przeszła więc może być ciężko z zaufaniem
    Satis: Cytrus
    Pati: Seekir
    Kaps: Addie
    Hideaki: z Satis
    Krzychu: Nefretete/Casino
    Duncan: Anja
    Herbaciarka: Casino, Crystal, Kaps
    Cytrus: Seekir
    Lustigio: Z leks. Nie żartuje. Pozdrawiam ją w chwili gdy to czyta i w chwili gdy oddaje na mnie głos tez xD
    Anja: Seekir, Addie i ktoś z kim nigdy jeszcze nie grałam albo grałam bardzo niewiele.
    Elwira: Pati
    Aszlejka: Herbaciarka, bo jej/jego/tego pseudonim wskazuje, że osoba ta posiada braki więc łatwo będzie przeciągnąć ją na swoją stronę.
    Saigon: Nie z Pati
    Krystian: Nicola
    Seekir: Hideaki
    Nicola:Krystian
    Crystal: Addie
    Mamba: z Kamilem, bo go spotkałam w BB1
    Nefretete: z Krzychem to będzie jego kara za namawianie mnie
    Casino: Krzychu
    Chanel: Seekir
    Nyron: Z każdym kto nie będzie współpracował z Seekirem

    8.Który zawodnik wygra tę edycję?

    Addie: Addie
    Kamil: Najlepszy
    Meciek: Mamba
    Leks: Kamil , Kaps może Meciek wszystko wyjdzie w praniu
    Satis: Cytrus
    Pati: Meciek
    Kaps: Mamba
    Hideaki: Satis ofc
    Krzychu: pass, nie znam większości
    Duncan: Pati
    Herbaciarka: Ja
    Cytrus: Patrycja. Jestem poważną gąską.
    Lustigio: Krzychu bo widzę że wygrał dwa razy
    Anja: Anja xD Nie no, nie mam pojęcia. Po ostatnim BB to każdego można się spodziewać. Myślę, że dużą mają szansę Ci, co powracają po wielu latach.
    Elwira: Duncan
    Aszlejka: Aszlejka
    Saigon: Saigon
    Krystian: Krystian
    Seekir: Casino
    Nicola: Krystian
    Crystal: Crystal x D
    Mamba: nie ja
    Nefretete: nie będę obstawiać
    Casino: strzelam, że Herbaciarka
    Chanel: Chanel
    Nyron: Duncan

    9.Który zawodnik przeraża cię najbardziej?

    Addie: Satis
    Kamil: Ten co miał wysokie miejsca w poprzednich edycjach,
    Meciek: Pati
    Leks: Nyron co go w ogóle za nick kojarzy mi się z tym gościem z Biblii od zabicia Jezusa
    Satis: Nefretete
    Pati: Saigon
    Kaps: Duncan
    Hideaki: Krzychu, co za nick, co za wyniki! [2]
    Krzychu: ja sam, co ja tu robię?!
    Duncan: Elwira
    Herbaciarka: Nyron, ma falatny nick i do tego wygrał mini bb
    Cytrus: Addie. Przerażajaca.
    Lustigio: Aszlejka
    Anja: Meciek, bo wydaje mi się, że za dobry będzie w zadaniach i nie tylko
    Elwira: Pati
    Aszlejka: Pati
    Saigon: nie Pati
    Krystian: Nicola
    Seekir: Satis
    Nicola: Krystian
    Crystal: Anja
    Mamba: Addie i Meciek
    Nefretete: Są osoby z którymi jakoś się nie zakumplowałam,ale czy mnie przerażają nie sądzę to tylko gra nie walka na śmierć i życie
    Casino: nikt
    Chanel: nikt
    Nyron: Seekir

    10.Wygra ktoś z Game Changers, czy z 2nd Chance?

    Addie: Game Changer
    Kamil: Game Changer
    Meciek: Game Changer
    Leks: Game Changer
    Satis: Game Changer
    Pati: Game Changer
    Kaps: 2nd Chance
    Hideaki: Myślę, że z 2nd Chance, jako że raczej będą trzymać się razem i po połączeniu? Game Changers brzmi bardziej jak grupa która chce się poeliminować nawzajem.
    Krzychu: 2nd Chance
    Duncan: Game Changer (ja tam jestem)
    Herbaciarka: Game Changer
    Cytrus: Game Changer
    Lustigio: Game Changer
    Anja: 2nd Chance
    Elwira: 2nd Chance
    Aszlejka: 2nd Chance
    Saigon: nie wiem
    Krystian: 2nd Chance
    Seekir: Game Changer
    Nicola: 2nd Chance
    Crystal: 2nd Chance
    Mamba: 99,8% game changer, toć moje plemię second chance będzie tak dostawać po tyłku że aż przykro
    Nefretete: nie widzę podziału a ciężko mi się domyśleć jakimi kategoriami się kierowałeś wybierając grupy
    Casino: 2nd Chance
    Chanel: 2nd Chance
    Nyron: 2nd Chance

    11.Kto najprawdopodobniej odpadnie przez blindside?

    Addie: Duncan
    Kamil: Ktoś nielubiany przez innych.
    Meciek: Addie
    Leks: Gracze którzy mieli wysokie miejsca
    Satis: Nefretete
    Pati: Satis
    Kaps: Kamil
    Hideaki: Może Krzychu, bo na pewno wszyscy się go boją.
    Krzychu: Nicola - na chybił trafił
    Duncan: Meciek
    Herbaciarka: Myśle ze to ta seria gdzie kazdy tak odpadnie (o ile nie bedzie duchów)
    Cytrus: Cytrus
    Lustigio: Ja xD dobra nie. Ja po mini BB się spodziewam że wylece wiec zwycięzca. Stawiam na leks
    Anja: Flopcan tj. Duncan
    Elwira: Krzychu
    Aszlejka: Meciek
    Saigon: tego też nie wiem
    Krystian: Nicola
    Seekir: Anja
    Nicola: Nicola
    Crystal: Cytrus
    Mamba: Mam nadzieję, że jakiś weteran w plemieniu changersów, typu właśnie Anja czy Herbaciarka
    Nefretete: nie wiem
    Casino: Satis
    Chanel: Seekir
    Nyron: Seekir



    Game Changers - zmieniacze gry <jak to wgl brzmi>
    2nd Chance - druga szansa
     
  17. Meciek

    Meciek Czeladnik forum

    ogarnij kaps locka jeden ban to za mało?

    a także: przewidziałęm spoiler spoiler i spoiler spoiler <3

    spoiler - psucie oglądania
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
  18. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    z dedykacją dla Addie. #PROMOSEZONU


    Kamel: Cóż. Właśnie po raz pierwszy w historii użyto tej nagrody w dobry sposób.

    #blindsides #zasadzki #szokującetwisty

    Kamel: Survivor jest jedną z najbardziej wymagających mentalnie, socjalnie i strategicznie gier.

    Satis: Nie wiem od nawet zacząć ich wywalanie

    #złożona #rozgrywka

    Kamel: ...mnóstwo zaskakujących słów...

    Meciek: LEKS JEST [ciach]

    Seekir: - wyczuwam trochę flop, bo on pisze jako kobieta, a ja wiem, że nią nie jest

    Elwira: Po krótkiej rozmowie z Seekirem jestem w stanie stwierdzić, że ten koleś jest UZALEŻNIONY od czekolady!

    #comingouty #ujawnienia

    Kamel: ...najlepszy cast w historii....

    Duncan: czuje sie na swoim miejscu czyli w plemieniu Game Changers, tak jak przystało na legendy i ikony surva i BB

    Elwira: ja prawie nikogo nie znam, a osoby, które znam to ich nienawidzę,

    #skromność #miłaatmosfera

    Kamel: ...najlepsi gracze z najbardziej legendarnych sytuacji...

    Cytrus: Mam immu Mamba, radze ci głosować ze mną, ale rób co chcesz. To nie ja będę losować kamienie

    Mamba: <wyciąga pechowy kamień>

    #survivor17 #krasnoludekwfinale

    M
    Lustigio: Ja mam II, które oddam Fifiemu, Patryk ma HII, ja uzyje HII. Jade i Chanel są bezpieczni. Sorry Amy, tylko ty możesz odpaść

    #survivor21 #amyfarmowacirie #gameandchanelchangers

    Kamel: ...brak zaufania....

    Lustigio: Nie ufam tutaj nikomu

    Herbaciarka: Herbaciarka: Co ciekawe odezwał się do mnie Krzyś… Podobno jest herosem, a nie złoczyńcom.. mam z nim sojusz do finału (yhy na pewno) :d już bardziej ufam Satis

    Leks: Lust mi zaufa, bo mu napisałam, że się myję w wannie i z nim pisze w tym samym czasie

    #jakufać #jakżyć #jak39 #higiena?

    Kamel: ...powrót ulubionych i znienawidzonych osób...

    Addie: moj dziennik - wygram to papa do zobaczenia w finale

    #lovethem #hatethem #kochaichnienawidziich

    Kamel: ...załamania, meltdowny, kłótnie

    Anja: Moja cierpliwość po pierwszych dwóch wiadomościach zaczęła się kończyć

    Elwira: Ona jest idiotką czy udaje?

    Aszlejka: Elwira to słaba osoba i zrobię z jej życia piekło

    Meciek: Przepraszam, skąd ona się urwała?

    Saigon: pruje twarz nie wiadomo oco, bałwan zniewieściały

    #płacz #łzy #szok

    Kamel: ...śmieszne sytuacje....

    Crystal: Powiedziałem Nyronowi, że jestem gejem

    Elwira: Anja jest singielką. Nie ma chłopaka. Nie wiem czy mnie okłamała czy mówi poważnie? Skoro często jej nie ma w domu podobno to jak może nie mieć chłopaka? Z kim się niby spotyka?

    #żartujeszczynaserio #jk #tolerancja #survivorczybachelor

    Kamel: ...różne nowatorskie strategie...ostrożność....nieufność

    Elwira: Skłamałam mu, że jestem z województwa mazowieckiego... I to był strzał w dziesiątkę

    Krystian: Nie znają mnie. Nie wiedzą jakim graczem jestem. Nie wiedzą, czego można oczekiwać ode mnie

    Nicola: Dobrzy gracze wyczuwają kto może być zagrożeniem nawet jeśli ktoś nie jest znany. Bycie nieznanym nie jest łatwiejszą drogą

    #strategia #taktyka

    Kamel: This season <w tym sezonie>....Mnóstwo dni, itemów, kłamstw, które sprawiają, że gra jest ogromnie nieprzewidywalna.

    Kamel: Cała 26-tka od początku wiedziała, że dotarcie do końca, będzie wymagać chęci dokonywania ruchów.

    Kamel: 26 gwiazd rozpoczyna grę, żeby udowodnić kto z nich jest największym GC lub pokazać, że to iż za pierwszym razem komuś wyszło, nie znaczy, że tym razem też tak będzie.

    Mamba: Wielkie zagrożenia powinny eliminować siebie wzajemnie, a ja zrobię wszystko, żeby dotrwać do tego końca

    Aszlejka: jej w ogóle nie powinno być w tej edycji, ale jak już jest to ją wykorzystam.

    Kamel: <caps lock> Join us, it's Survivor: Game Changers vs 2nd Chance. Who's got what it takes to claim the ultimate victory? Find out soon </capslock>

    39 dni, 26 uczestników, 1 wygrany





    *dołącz do nas, Survivor: Game Changers vs 2nd Chance. Kto ma to czego potrzeba, żeby odnieść ostateczne zwycięstwo. dowiedz się wkrótce.



    Post edytowałem, usunąłem niestosowne określenie.
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 sierpnia 2017
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Stara ekipa - do boju!!! Aszlejka - coś czuję, że się przelicysz w związku z opinią o Herbaciarce:p #ilovemamba (kocham Mambę - gumęxD) #ienjoythatshewonwithme (cieszęsiężeonawygrałazemną), gdyż nie nadaję się do pisania mów finałowych, więc od tego czasu chętka na Winner (Zwycięzcę) mi przeszła - 2nd Place (drugie miejsce) mnie satysfakcjonuje:p
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2017
    patrycja9922 lubi to.
  20. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Okazało się, że uczestnicy wracając z Fiji pomylili samoloty i trafili do innego kraju.
    W takim razie, wyświadczę wszystkim przysługę- żaden odcinek się tu nie pojawi; mniej czytania, mniej moderowania. Nie ma za co. Jeśli jakaś osoba z forum chce zobaczyć zmagania uczestników niech się skontaktuje ze mną przez GG - 49018135/ewentualnie sówkę (ale do gry loguję się rzadko). Wyślę wtedy link do odpowiedniej rzeczy z serwisu Google (nie wiem czy mogę napisać nazwę tego serwisu), gdzie odcinki zostaną opublikowane, bo tutaj się po prostu boję je wstawiać, bo nie wiem co jest niestosowne, a co nie (chyba odróżniam tylko wulgaryzmy). Pozdrawiam i pa.



    Fiji - Fidżi
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.