Ponderosa

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 19 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak trzymaj, Krzychu!
     
  2. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która przyszła na farmę spontanicznie i od razu wygrała, więc chce udowodnić innym, że to nie przez szczęście poczatkującego...

    MEET: NYRON

    [​IMG]
    Nick: Nyron
    Poprzedni występ: Big Brother Mini (1/21)
    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: pokazanie, że wygraną w Mini nie była wynikiem szczęścia
    Trzy słowa, które cię opiszą: lekkoduch, wrażliwiec, niesmiały
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: ksiazka, lezak, parasol
    Hobby: historia, polityka, sport
    Z czego jestes najbardziej dumny w swojej grze: W mini BB ze zwyciestwa
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za socjal
    Czym możesz zaskoczyć innych: tym, że nikogo nie znienawidzę

    Kamel: Zgłaszając się do mini BB spodziewałeś się wygranej? Jak w ogóle szło ci ogarnianie wszystkiego w tej szalonej edycji?

    Nyron: Zgłaszając się do mini BB chciałem po prostu się dobrze pobawić i poznać ciekawych ludzi, chciałem mieć troche funu, jednak wszystko zostało zweryfikowane przez tzw. 5 osobowy sojusz. Kompletnie nie spodziewałem się wygranej, na początku jeszcze trochę starałem się coś kombinowac, ale mniej więcej od połowy mini edycji miałem to wszystko gdzieś. Tak, nie było zabawnie niestety. Zacząłem się ponownie angażować w rozgrywke w okolicach F6 gdy pojawiła się realna szansa na zwycięstwo. Wykorzystałem to po prostu, wykorzystałem to, że inni się biją po prostu. Ogarnianie było bardzo trudne, znałem tylko Raffa i Duncana członków sojuszu 5 jesli dobrze pamiętam, więc było bardzo trudno to ogarnąc, ale jakoś dałem radę


    Kamel: Niektórzy ludzie, m.in na konfie jury pisali, że F2 w twoje edycji było słabe. Według mnie nie, wygrałeś, grając under the radar, inni nie brali cię na poważnie i za to zapłacili. Jak myślisz, skąd pojawiło się to zdanie, ze wygrałeś "bo miales szczęście"?

    Nyron: Jeśli F2 było słabe to dlaczego nie wyelminowali finalistów wcześniej Opinie osób, które ze mną PRZEGRAŁY mnie troche ruszają, nie powiem, nie słucha się tego dobrze, niemniej nie potrafią oni spojrzeć na Grę z mojej perspektywy, banda krótkowzrocznych egoistów zapatrzonych w siebie dla których liczy się tylko zwycięstwo, a gdzie zabawa, gdzie fun ? Najlepiej zgnoić F2. Myślę, że ten pogląd powstał na skutek tego, że po pierwsze praktycznie nikt mnie nie znał a po drugie to może przez moje małe zaangażowanie w środku mini edycji. Trudno, to ja tam byłem najlepszy Powinni się z tym pogodzić

    Kamel: Czy jest jakas osoba, której bardzo byś nie chciał zobaczyć w edycji?

    Nyron
    : Seekir i ludzie z jego bandy. Chociaż taki pojedynczy Duncan to żadne zagrożenie. Zwykły kucharz <3 Wiem, że mnie znienawidzisz Duncan za to jak to przeczytasz xD Oby tylko nie wygrał ewentualnie bo wyjde na idiote Ale najbardziej nie chce widzieć Seekira

    Kamel: Nyron, mimo że wygral edycję myślę ze nadal może być traktowany dość luźno przez innych. To mini BB było trudne, ale edycja trwała jeden dzień, a wśród cast tego All-Stars mamy zwycięzców, a nawet jednego podwójnego zwycięzcę. Jak myślisz jaki będzie stosunek pozostałych graczy do zwycięzców?

    Nyron: Zapewne ludzie będą postrzegać mnie jak śmiesznego kretyna, klauna, błazna i tym razem nie dane mi będzie tak wyczepiste plemię jak w debiucie, ale mogę powiedzieć, że postaram się powalczyć z całych sił, może jakieś Hi zdobędę za hejtowanie Seekira w dzienniku i tym razem użyje go bardziej odpowiednio Mam nadzieję, że głosów nie podzielicie, może usłyszą A jaki ma być ten stosunek To zależy od człowieka. Jeśli zwycięzca będzie posłusznie lubiany to wygra kolejny raz, jeśli ludzie wyczują, że jest krętaczem to odpadnie. Myslę, że ważna też będzie opinia o danej osobie. Jesli ktoś był powszechnie znienawidzony w swojej edycji i zdradzał jak popadnie to pewnie szybko wyleci, natomiast jeśli ktoś był heroe i wygrał jako heroe to ma otwartą droge do zwycięstwa, tacy będa najgorsi. Plus jeszcze uważam, że zwycięzcy moga potencjalnie trzymać się razem gdyż to Ci WIELCY i zapewne mają wybujałe ego, więc wszystko się okaże

    Kamel: Czego można się spodziewać po Nyronie w edycji takiej jak All-stars?

    Nyron: Ech czytam pytanie a odpowiedziałem na nie pokrótce w moich poprzednich rozbudowanych do granic możliwości odpowiedziach. Mogę zapewnić, że postaram się walczyć i zdradzać ludzi niszcząc ich marzenia, bo nie łudźmy się, że ludzie takiego noł nejma będa traktowac poważnie, więc na początku moze uda mi się wypracować pozycje decydującego głosu pomiędzy jakimiś sojuszami i wtedy byc może z premedytacją pozbawie kogoś marzeń o 3 zwycięstwie Ewentualnie będe starał się być niezauważonym jak ostatnio. I trzecia opcja to gra na całego od początku, bardzo agresywnie prowadzona. Nie mam pojęcia czego można po mnie oczekiwac, wszystko bedzie zależeć od sytuacji i do każdej będę starał się dopasować


    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    meet - spotkać
    fun- zabawa
    hero- bohater
    under the radar - poza raderem
    queen- krolowa
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nyron - kojarzę jak przez mgłę:oops:
     
  4. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która tak naprawdę bardziej uosabia się z gęsią....

    MEET: CYTRUS

    [​IMG]
    Nick: Cytrus
    Poprzedni występ: Survivor 13: Philippiness (2/18 ), Survivor 17: Vietnam (1/17)
    Plemię: Nuku
    Powód do bycia w Game Changers
    : dokonanie jedynej w historii Survivora na farmie serii zwycięstw w zadaniach, co ostatecznie doprowadziło do wygranej w edycji
    Trzy słowa, które cię opiszą: zdolna ale leniwa
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: dom, ogródek, psa
    Hobby:
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: chyba tego, jak daleko udaje mi się przetrwać niezależnie od wszystkiego. Chyba tylko raz odpadłam przed jury.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Za moją wspaniałą osobowosć <3 naprawde jestem bardzo fajną osobą. Tylko często nie lubię pisać pierwsza bo jestem bardzo nieśmiała : ( Ale naprawde polecam mnie. Nawet jak mnie nie lubisz, to jest 2nd chance, zacznijmy od nowa : )
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Tak naprawdę wcale nie mam piór ani dzioba.

    Kamel: Jesteś jedną z Legend farmy, każdy cię kojarzy, każdy wie, że potrafisz grać i mimo to, że nigdy "ci sie nie chce" i tak grasz i nie odpuszczasz. Jak oceniasz swoje szanse w tym sezonie?

    Cytrus: To prawda, zawsze jak coś robię, to musze robić to jak najlepiej potrafię. Liczę że ten sezon - jako ostatni - będzie wyjątkowy, z wyjątkowymi graczami i intrygami. Wszystko zależy od innych uczestników, trochę od szczęścia i trochę od umiejętności.

    Kamel
    : Jesteś jedną z paru zwyciezców w cascie, jedyną zwyciężczynią, która wygrała stosunkiem głosów SIEDEM DO ZERA. Myślisz, ze przez to celownik na ciebie może byc wiekszy?

    Cytrus: Koloryzujesz fakty. Nie zapominajmy też, ze wygrałam z krasnoludkiem, który nawet nie pojawił się na finale xD A do finału dostałam się przez ciągłe wygrywanie immunitetów. Więc nie uważam to za jakąś wielką wygraną.

    Kamel: Cytrus zawsze kojarzona jest ze znajdywaniem HII, jakimis trollami na innych uczestnikach, tym razem też planujesz używać ironii i sarkazmu?

    Cytrus: Oh, Używam ironii i sarkazmu, ponieważ zwykle nie chce mi się robić socjalu </3 W survivorze uzywam swojego gąskowego image, który jest niepozorny niczym łuski 13-letniej syrenki

    Kamel: Czy jest jakas osoba, której nie chciałabyś spotkac w edycji?


    Cytrus: Cóż, z pewnością w takiej edycji spotkam wiele osób z którymi już wczesniej miałam stycznosć, które mają o mnie jakieś zdanie i lubią lub nie. właściwie przez to już przed grą mogą formować się sojusze polegajace na dawnych znajomosciach. Nie lubię tego.

    Kamel: Czego można się spodziewac po Cytrus w edycji takiej jak All-Stars?

    Cytrus: Spróbuję znaleźć w sobie chociaż odrobinę chęci do grania i poprawić swój socjal. Nie wiem jak innych, ale dla mnie ta gra robi sie męcząca po pewnym czasie własnie z tego względu xD Ale mam nadzieje, że tym razem będzie naprawdę fajnie.


    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    meet - spotkać
    fun- zabawa
    hero- bohater
    under the radar - poza raderem
    queen- krolowa

    Na dziś koniec.​
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gąskao_O Po co pisać mowę skoro się przegra z Gęsią:p:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  6. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Protestuję, chcę więcej!
     
  7. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, której gra została w edycji jubileuszowej zakończona przez niekompetencje prowadzącego *pozdrawiamy matiza*....

    MEET: NEFRETETE
    [​IMG]

    Nick: Nefretete
    Poprzedni występ: Survivor 20: San Juan del Sur (7/20), Big Brother 3 (1/21)

    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: eliminacja przez niekompetencje prowadzącego Matiza
    Trzy słowa, które cię opiszą: lojalna, honorowa, zwariowana
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: książki, krzesiwo, scyzoryk wielofunkcyjny
    Hobby: kryminały, seriale
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: do końca pozostałam lojalna sojuszom
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za szczerość
    Czym możesz zaskoczyć innych?: to się okaże


    Kamel: Nefre grałaś w BB i w Survie, w obu tych grach zawsze dochodziłaś daleko, jeszcze nigdy nie zdarzyło ci się odpaść na etapie przed jury. Jak myślisz, co pozwoliło ci w tych wszystkich edycjach dojść tak daleko, a w jednej nawet wygrać?

    Nefretete: Nie wychylałam się zbytnio by nikt nie czuł zagrożenia z mojej strony.W BB było łatwiej bo wszystkie sojusze jakie miałam były poza moim castem a wiadomo,że tam raczej swoich nie nominujesz.I chyba socjal bo jak kogoś lubisz to trudniej ci się go pozbyć z gry.Oczywiście nie każdy kieruje się sentymentami ale część osob pewnie tak.


    Kamel: Przy rozmowie przed potwierdzeniem twojego zgłoszenia wypowiadałaś sie o sobie dość skromnie. Według mnie...niepotrzebnie, ale liczysz może na to, że inni będą o tobie tak myśleć? Wygrałaś w końcu edycję, więc jakiś cel na swoich plecach będziesz mieć

    Nefretete: Z tym ,że nie tylko ja będę mieć cel na plecach,podejrzewam iż mogą być tam sporo lepsi gracze ode mnie.A zresztą fajnie.że dostałam zaproszenie do "legendarnej"edycji,już jest to jakieś wyróżnienie


    Kamel: A propos wygrania edycji...wśród uczestników tego sezonu mamy paru zwycięzców oprócz ciebie. Jak oceniasz stosunek pozostałych graczy do nich? Będą chcieli ich od razu wyeliminować? Co sądzisz o czymś takim jak sojusz zwycięzców? Nuda czy konieczność?

    Nefretete: Nuda nie oczywiście,że nie.Konieczność czasem się tym kierujesz bo chcesz zajść jak najdalej.Co będzie to cięzko teraz przewidzieć cast jest tajemnicą xdd a do tego nigdy nie wiadomo jak gra się będzie układać. jak się zacznie to może powiem Ci w tym temacie coś więcej


    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której bardzo byś nie chciała spotkać w grze?

    Nefretete: Oczywiście chyba każdy wie ,że jakoś nie przepadam za Satis vel syrenką vel Sebastienem vel dodaj sobie odpowiednią ilość nicków


    Kamel: Czego można się spodziewać po Nefre w takiej edycji jak All-Stars?

    Nefretete: A to niech zostanie moją słodką tajemnicą




    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  8. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    to ruszamy:>
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    drama z matizemo_O
     
  10. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która jest zwycięzcą pierwszej edycji na farmie, która miała miejsce prawie 6 lat temu...

    MEET: KAPS

    [​IMG]

    Nick: Kaps
    Poprzedni występ: Survivor 1 (1/12)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: wygranie pierwszego sezonu
    Trzy słowa, które cię opiszą: charyzmatyczny, uczciwy, rozrywkowy
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: jedzenie, woda, gumowa kaczka
    Hobby: komputery, spotkania ze znajomymi, elektronika
    Z czego jestes najbardziej dumny w swojej grze: Niczego nie żałuję, z tego jestem dumny najbardziej.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Wszyscy wiemy że mnie pokochają, a za co to nie wiem
    Czym możesz zaskoczyć innych?: wszystkim


    Kamel: Twój debiut był tak dawnoooo temu...Jak w ogóle wspominasz Survivor? Pamiętasz w ogóle tę grę?

    Kaps
    : Jak wspominam Survivor? Pierwsza edycja to było coś niesamowitego, w jej trakcie poznałem wiele wspaniałych osób. Niestety kontakt z nimi urwał się z czasem. Survivior wspominam jako dobrą zabawę, więc tym bardziej miło mi znów pojawić się jako jej uczestnik.

    Kamel: Odkąd ostatnio grałeś rozgrywka bardzo ewoluowała; prowadzenie dobrej gry jest bardzo trudne, gracze się starają i nie ma już tych nieobecnych, nikt nie chce odpadać. Jak oceniasz swoje szanse w tych nowych realiach gry?

    Kaps: Nie chcę od razu określać swoich szans. Wydaje mi się że jakieś są. [​IMG] Pożyjemy, zobaczymy. Mam wrażenie, że moi przeciwnicy pokażą na co ich stać, a ja zamierzam się po prostu dobrze bawić.

    Kamel: Skoro jesteś pierwszym zwycięzcą w historii...oczywistym będzie, że celownik może się pojawić na tobie od razu. Masz jakieś plany na to jak go można ściągnąć? Sojusze z innymi zwycięzcami? Czy bycie miłym dla każdego?

    Kaps: Zamierzam po prostu być sobą, być może uda mi się tym zaskarbić sympatię moich konkurentów oraz widowni. Oczywiście nie wykluczam zawierania sojuszy.

    Kamel: Jest jakaś osoba, której byś nie chciał spotkać w edycji?

    Kaps: Nie, nie ma takiej osoby. Traktuję to jako przygodę, dobrą zabawę.

    Kamel: Czego można się spodziewać po Kapsie w edycji takiej jak All-Stars?

    Kaps: Normalności. Może wyjdę na starszego wujka, który zawsze pomoże innym. Jak już wspominałem wcześniej: pożyjemy, zobaczymy.







    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa

     
  11. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Za długie :sleepy:
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najstarsze doświadczenie forever (na zawsze):p
     
  13. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, którą wykończył twist z łączonymi radami plemienia...

    MEET: CRYSTAL

    [​IMG]

    Nick: Crystal
    Poprzedni występ: Survivor 21: Egypt (15/20)
    Plemię:
    Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: odpadnięcie przez twist z łączonymi radami
    Trzy słowa, które cię opiszą: realista, oryginalny, uroczy
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: szczoteczka do zębów, płaszcz, skarpety
    Hobby: oglądanie seriali, gra na keyboardzie
    Z czego jestes najbardziej dumny w swojej grze: z sojuszu z Aszlejką
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za śmieszkowanie
    Czym możesz zaskoczyć innych?: aktywnością


    Kamel: Crystal! W Egipcie byłeś jedną z barwniejszych postaci, pech chciał, że ten sezon był rzezią takich osób na etapie pre-merge. Ale dzięki temu inni nie byli w stanie poznać twojej gry całkowicie. Myślisz, że przez to wielkie zagrożenia rzucą się na siebie a ty będziesz mógł ich po prostu obserwować jak po kolei odpadają?

    Crystal: Myślę, że w takim programie jak Survivor nie można być niczego pewnym. Każdy prowadzi własną grę, która dotknie każdego w jakimś stopniu. Nie wiadomo kiedy człowiek może się stać wielkim zagrożeniem!

    Kamel: Jak myślisz, ten sezon wygra właśnie ktoś kto ma łatkę wielkiego zagrożenia czy właśnie może taka osoba, która za pierwszym razem nie wyróżniała się tak bardzo jak inni?

    Crystal: Wygra najsprytniejszy.

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której byś nie chciał zobaczyć w edycji?

    Crystal: Oczywiście, jest to Jade - gimbus.

    Kamel: Patrząc na twoją grę z Egiptu na jakie błędy lub niedopatrzenia musisz teraz zwracać uwagę, żeby nie mieć powtórki z rozrywki?

    Crystal: Nie mogę mieć z każdym dobrego socjalu, bo wtedy chcą Mnie wyeliminować. xD

    Kamel: Czego można się spodziewać po Crystalu w edycji takiej jak All-Stars?

    Crystal: Pikanterii!





    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  14. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Wow! Crystal. Przeczuwam że ta edycja będzie naprawdę super! No tak ja w niej jestem więc nie ma się co oszukiwać!
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
  15. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która sprowokowała na etapie F6 radę, na której po użyciu wszystkich HII i nagród, tylko jedna osoba mogła odpaść *pozdrawiamy Amy z Egiptu*...

    MEET: LUSTIGIO

    [​IMG]

    Nick: Lustigio
    Poprzedni występ: Survivor 21: Egipt (1/20)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: sprowokowanie rady, na której, tylko jedna osoba mogła odpaść, poprzez użycie nagród i HII
    Trzy słowa, które cię opiszą: bezwzględny, władczy, realista
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: łóżko, prąd i komputer z dostępem do internetu
    Hobby: skoki narciarskie
    Z czego jestes najbardziej dumny w swojej grze: ze zwycięstwa
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Za moją wiedzę na temat sportu i naturalny pociąg do flirtu z dziewczynami
    Czym możesz zaskoczyć innych?: przetrwaniem pierwszej rady


    Kamel: Lustigio, jeśli mówi się Survivor: Egipt to myśli się o tobie. Jade może mówić co chce, ale to był twój i tylko twój sezon. Jak, powiedz w jaki sposób udało ci się osiągnąć tak wielką kontrolę?

    Lustigio: Szczerze powiedziawszy to po prostu dużo rozmawiałem z ludźmi i zawarłem w pewnym momencie chyba sojusz z każdym trzymając każdą osobę z osobna jak najbliżej siebie.

    Kamel: Przez twój występ w Egipcie zyskałeś łątkę zwycięzcy. Takie osoby mogą mieć ciężko na początku tego sezonu. Jak oceniasz, kto poradzi sobie lepiej: gracze, którzy juz pokazali na co ich stać czy właśnie ci, po których nie wiadomo czego sie spodziewać?

    Lustigio: Myslę, że jednak zwycięzcy będa wiodli prym w grze, ale wygra ktoś kto jeszcze do tej pory nie wygrał

    Kamel: Pomimo że wygrałeś Egipt przewagą 7:1:0 to w MiniBB pojawił się na ciebie drobny hejt. Jak myślisz z jakiego to powodu?

    Lustigio: To pewnie przez Patryka Tak pisząc szczerze to nie mam pojęcia dlaczego ludzie nie chcieli ze mną grać. Cześciowo może przez łatke a cześciowo przez to, że dużo osób mnie nie znało

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której nie chciałbyś spotkać?

    Lustigio: Nie ma

    Kamel: Czego można się spodziewać po Lustigio w edycji takiej jak All-Stars?

    Lustigio: grania jako bohater




    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  16. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Więcej xd
     
  17. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, którą w grze zabił twist, który dał jurorom władzę na eksmisji....

    MEET: SEEKIR

    [​IMG]

    Nick: Seekir
    Poprzedni występ: Big Brother Mini (7/21)
    Plemię:
    Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: wyeliminowanie z gry przez twist, dający jurorom władzę w sprawie nominacji
    Trzy słowa, które cię opiszą: wyrozumiały, otwarty, spotnaniczny
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: gra planszowa, coś na komary, koc
    Hobby: języki obce, seriale, spanie, jedzenie
    Z czego jestes najbardziej dumny w swojej grze: jestem dumny z tego, że doszedłem daleko i udało mi się przy tym grać ciekawie strategicznie + wygrywać kilka hoh i vet
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za to, że można ze mną o wszystkim porozmawiać xd a bardziej pod kątem gry to jeśli mam zaufanie do sojusznika, to dużo dla niego poświęcam + myślę, że wesprę plemię w zadaniach
    Czym możesz zaskoczyć innych?: wolą walki i socjalem, bo jeśli w poprzednich edycjach był dość słaby, to teraz postaram się dobrze wypaść w kontaktach z innymi ludźmi


    Kamel: Heej! Mam nadzieję, że miło wspominasz Jury Twist! xD Skąd wtedy wzięła się do ciebie taka...niechęć. W końcu nie bez powodu coś takiego się pojawia, a to że wytrwałeś z tym, aż do F7 to już wyczyn xd

    Seekir: No hej xD twist z jury zapamiętam na długo, niekoniecznie będę wspominał miło, ale to że zostanie w pamięci już czyni go dobrym twistem xD Niechęć... trudno to w sumie nazwać niechęcią, bo nawet potem na konfie żartowaliśmy, że wyrzuciła mnie Addie. Nie bardzo chciałem z nią grać i coś tam nawet jej nakłamałem z głosowaniem, więc pisała po ludziach, żeby mnie wyrzucili xd a akurat były tam takie osoby, że nie było to trudne. Grałem tak, że raczej przygotowywałem się, że będę musiał się przed nimi bronić w finale i sprawić, żeby nie byli aż tak bardzo bitter. No ale cóż, nie dało się przewidzieć, że za chwilę bez żadnych dla siebie konsekwencji będą decydować o tym, czy zostaję w grze czy odpadam, więc do tego przy pomocy Addie trudno się dziwić, że z tego nie skorzystali.

    Kamel: Na farmie grałeś raz, ale ci co cię znają, a wśród castu są takie osoby, wiedzą, że należy się Ciebie obawiać. Spróbujesz ich przekonać do zawieszenia broni, czy raczej połączysz siły z innymi wielkimi targetami, których na początku może być dużo?

    Seekir: Dobre pytanie :c Trudno teraz powiedzieć. Najpierw się rozejrzę po plemieniu. Zobaczę, kto kogo może przygarnąć pod swoje skrzydła xd jak uznam, że ludzie których znam mają dobrą pozycję, żeby we mnie uderzyć to spróbuję to od razu zniwelować. A jak nie, to będę uderzał sam xD Na pewno chciałbym grać z ludźmi, których nie znam i z którymi jeszcze nigdy nie grałem. Także są szanse na każdy scenariusz; jak mi podasz skład plemienia, to ci powiem xd

    Kamel: Patrząc na cast edycji i to, że znam cię bardzo dobrze wydaje mi się, że gdybym miał obstawiać, kto dojdzie daleko to powiedziałbym, że ty. Jak oceniasz szansę osób z tego top 5 w tej edycji. Poradzą sobie? Czy właśnie takie Hali, Sierry, Sary farmy dojdą dalej od nich?

    Seekir: Omg. Wyróżnienie xD Zakładając, że faktycznie się jest w tym top5 to może być ciężko. Hmm ale jako że to all stars, to dużo uczestników będzie się znać i na pewno poza tym, że ktoś ma celownik przez bycie powerful to w grę będą wchodzić różne prywatne dramy xD Pewnie nie warto się czuć zbyt pewnie mając target ale jakoś wierzę, że dobrzy gracze będą potrafili w jakiś sposób zrobić priorytet eliminacji z innych powodów niż to, że sami są dobrzy xd Jak uda się takim osobom przejść pierwsze rady, to będzie okej. Jak będzie się trudno wybronić i przemówić ludziom na początku, to pewnie zwycięzcą zostanie ktoś z underdogów.

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której nie chciałbyś spotkać w tej edycji?

    Seekir: Nawet sporo jest takich osób xD Nie chciałbym spotkać Addie, bo już tyle razy próbowaliśmy że aż żal zaczynać nowe rozmowy o grze. Mećka, bo jemu się nie przemówi. Jade, bo podobne story do Addie - aż pathetic próbować cokolwiek kombinować xD

    Kamel: Czego można się spodziewać po Seekirze w edycji takiej jak All-Stars?

    Seekir: Hmm wszystkiego się można po mnie spodziewać :C xd a tak serio to spróbuję spokojnie zacząć jeśli sytuacja nie będzie wymagać czegoś innego i później się rozkręcić. Nie mam już tego super survivorowego zapału co kiedyś i podejrzewam, że mój social może na tym ucierpieć, bo nie będzie mi się chciało na siłe rozmawiać ze stupid people xD Ale jestem też typem, który gdy się za coś zabiera to nie odpuszcza. No i pewnie postaram się wygrywać zadania, bo zawsze mi to nawet wychodziło :c Może powtórzę po Sandrze - dajcie mi przejść pierwsza radę, a wygram tę edycję xD


    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    underdog - ktoś na straconej pozycji
    pathetic - zalosny
    powerful - potężny
    stupid people - glupi ludzie
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa


     
  18. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Kolejna osoba...
     
  19. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, której bezwzględna gra w debiucie na farmie przysporzyła ogromną ilość hejtu

    MEET: SATIS


    [​IMG]


    Nick: Satis
    Poprzedni występ: Survivor 19: Worlds Apart (3/18 )
    Plemię: Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: tworzenie fałszywych immunitetów, liczne kłamstwa i zasadzki
    Trzy słowa, które cię opiszą: konserwa rybna, ciężarówka, czarne kłaki
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: nóż, kombinezon narciarski, olej kokosowy
    Hobby: podróże
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: z niczego
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za nic mnie nie polubią
    Czym możesz zaskoczyć innych?: odejściem

    Kamel: Twój występ w S19...mogę szczerze powiedzieć, że był jedną z najlepszych gier pod względem zmienności i szokowania jakie widziałem na farmie. To, że dostałaś tylko jeden głos na FTC to nieporozumienie i zwykła bitterność jury. Spodziewałaś się wtedy takiego wyniku, czy był on dla ciebie zaskoczeniem?

    Satis: Bardzo mi miło. W tamtą edycję włożyłam całe swoje serducho, aby zaprezentować grę na najbardziej absurdalnie ciekawym poziomie. Nie miałam oczekiwań odnośnie finału. Wiadomo, że chciałam wygrać, ale przede wszystkim dobrze się bawić. I do końca ciągnęłam szaloną gierkę... Nie mam za złę jury, że tak mnie potraktowali. No, wiadomo, z perspektywy czasu. Nikt nie lubi być mieszany z błotem.

    Kamel: Syrenka, postać, którą wykreowałaś jest jednym wielkim szaleństwem. Tym razem trochę spuści z tonu, czy nadal będzie próbowała wyrolować wszystkich na wszystkie sposoby?

    Satis: KILL EM KILL EM WITH KINDNESS. zabiję uprzejmością POLEJE SIĘ KREW. Pani Chaosu i Zniszczenia nadchodzi jeszcze straszniejsza niż poprzednio. Tym razem nie będę miała żadnych skrupułów. Chcę zrobić masakrę.

    Kamel: Patrząc na cast, myślę że masz szansę zostać po raz kolejny jednym z tych co rozdają karty edycji. Jak oceniasz szansę takich osób w sezonie?

    Satis: Marne. Zostaną szybko wywaleni przeze mnie. Jakaś jedna osoba zostanie oszczędzona, żeby skupiać na sobie uwagę. Reszta sio. Proszę mi tu nie przeszkadzać.

    Kamel: Czy jest ktoś kogo nie chciałabyś zobaczyc w edycji?

    Satis: PATRYCJA9922. BŁAGAM. NIE. NIE. NIE. NO [ciach] NIE.

    Kamel: Czego można się spodziewać po syrence w edycji takiej jak All-Stars?

    Satis: Że szybko odpadnę. Ale najpierw dostarczę wielu gorących emocji.


    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa

    Ponownie proszę o rozważniejszy dobór słów.
    Przypominam
    również, że na forum nie piszemy dużymi literami - Caps Lock.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 sierpnia 2017
  20. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Dobrze że mamy to forum na farmeramie. Moderatorzy są naprawdę super że pozwalają tutaj umieszczać te przebiegi.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.