Ponderosa

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 19 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    post
     
  2. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, która doprowadziła innych dosłownie do płaczu....

    MEET: ELWIRA

    [​IMG]

    Nick: Elwira
    Poprzedni występ: Survivor 21: Egipt (19/20)

    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: Zabójczy charakter, który doprowadził kogoś do płaczu.
    Trzy słowa, które cię opiszą: inteligentna, chytra, obserwatorka
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: czekoladę DeLaFee,
    [usunięte], wino Humagne Rouge
    Hobby: sport, puzzle, jazda na rowerze
    Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze: Ze swojej strategii. Może i odpadłam szybko, ale dlatego, że byłam dużym zagrożeniem, co jest dla mnie w pewnym sensie komplementem. Jestem pewna, że gdybym wylądowała w przeciwnym plemieniu, zaszłabym dużo dalej i prawdopodobnie wygrałabym całą edycję. Grałam bardzo agresywnie i prawie zblindsidowałam jednego gracza, ale pech chciał, że ludzie - słusznie zresztą - zaczęli postrzegać mnie jako zbyt groźną przeciwniczkę.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Za to, że jestem sobą. Nigdy nikogo nie udaję. Jestem osobą szczerą do bólu. Jestem też bardzo empatyczna i wyrozumiała. Staram się być pomocną i miłą. Myślę, że ludzie to zauważą. W normalnym życiu ludzie od razu do mnie lgną ze względu na to, że potrafię ich wysłuchać, a potem powiedzieć "masz zrobić tak i tak". Myślę, że w grze będzie dokładnie tak samo.
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Swoją grą! Zamierzam dokonać dużo blindsidów i grać najlepiej jak potrafię. W swojej pierwszej edycji zostałam pokazana jako typowa drama queen, ale osoby z którymi miałam przyjemność przebywać, wiedzą, że wcale taka nie jestem. W rzeczywistości jestem bardzo otwartą, towarzyską osobą, która rozweselała i wspierała plemię nawet w chwili porażki. Jestem też obserwatorką. Będę obserwować ludzi i wniknę w ich umysły. Pewnie ludzie nie będą mnie doceniać ze względu na moje miejsce w ostatnim sezonie, ale ja im pokaże, jak dużym było to błędem. Od ostatniej edycji dużo się zmieniło. Mieszkam w Szwajcarii, nauczyłam się trochę pokory i jestem świetną słuchaczką.


    Kamel: Ostatnio twoja gra zakończyła się dość szybko, odpadłaś druga, w pierwszym odcinku na pierwszej podwójnej radzie plemienia. Początkowo ludzie w ogóle w ciebie nie celowali, jednak zaczęli, gdy ty rozpoczęłaś być okropna w stosunku do Justyny. Jakie to uczucie zostać wyeliminowanym przez gracza, który dostał edit tylko w dwóch odcinkach? Pierwszym i jej ostatnim.

    Elwira: Nie ukrywam, że nie planowałam odpaść tak szybko. Chyba po prostu za szybko zaczęłam grać. Dałam jednak z siebie wszystko i jestem dumna ze swojej gry... Moim zdaniem ludzie przejrzeli na oczy, że Justyna jest bezużyteczna. Ja im to naświetliłam, ale oni to zobaczyli już, gdy było za późno. Woleli wyeliminować mnie, co było bardzo głupim ruchem, Justyna to był łatwy głos, ale inni chcieli kurczowo trzymać się sojuszy sprzed gry. Odpowiadając na pytanie, nie wydaje mi się, bym odpadła przez Justynę. Ona sama nie myślała, była tylko czyimś numerkiem. Okej, usłyszała, że coś tam na nią powiedziałam, więc - wzorem typowej drama queen (którą była) - zaczęła panikować, poszła do innych i powiedziała, że Elwira jest dla niej niemiła. Cała eliminacja to jednak nie był jej plan. Nie oszukujmy się - ona nie wykonała w tej grze żadnego ruchu, a dalej została zaciągnięta tylko za pomocą innych, bardziej wpływowych graczy. Jej wpływy w grze były mniejsze niż zero. Może i moja eliminacja była na jej korzyść i się do niej trochę przyczyniła, ale ona nie zrobiła tego, bo to było na jej korzyść. Ona zrobiła to tylko dlatego, że mnie nie lubiła i że koledzy jej tak powiedzieli. Ona po prostu nie umie myśleć samodzielnie. Żałuję, że tak bierna osoba zepsuła mi grę, ale teraz powróciłam, by się odkupić, nie warto rozpamiętywać tego, co było.

    Kamel: Twoja druga szansa! Czy Elwira próbuje się jakoś zmienić, czy wciąż będzie taką samą drama queen dostarczając rozrywki. Nie ukrywam, że jeśli druga opcja pozwoliłaby ci tym razem dojść daleko to na pewno byś mocno ubarwiła przebiegi!

    Elwira: Moja pierwsza gra skończyła się bardzo szybko i wyciągnęłam z tego wnioski. Wiem już jakich błędów nie popełniać. Moim głównym problemem było to, że byłam zbyt agresywna. Za bardzo narzucałam ludziom moje zdanie. Teraz zamiast mówić "Zagłosuj na Justynę" powiem "Zagłosujesz na Justynę?". Po prostu nie będę się nikomu narzucała i będę prowadziła dużo delikatniejszą grę niż ostatnio. Będę grała trochę under the radar, będę mniej gadała, więcej robiła, nie będę tak nieostrożna w swoich zadaniach. Postaram się również być miła dla innych. Mój konflikt z Aszlejką i Justyną w mojej pierwszej edycji był bardzo szeroko komentowany. Nie ukrywam, że one obie na to zasługiwały i nie postąpiłabym inaczej, ale myślę, że to też wina tego w jaki sposób mnie pokazano. Ja nie byłam cały czas taka wredna. Miałam też swoje miłe momenty i chcę, by czytelnicy to wiedzieli. Z natury jestem raczej cichą osobą, obserwatorką. Ludzie po prostu przyczepili się do tego konfliktu, bo to było dla nich coś nowego. Dla mnie to była typowa reakcja obronna. Gdy ktoś mnie o coś oskarży czy będzie mi coś wpierał to nie ręczę za siebie i zaczynam działać. To jest normalne i nie wiem jak mogę to zmienić. Tak ma każdy człowiek i jeśli ktoś będzie dla mnie bez powodu wredny to po prostu powiem mu do widzenia i pożegna się z grą.

    Kamel: Jako Elwira dałaś się poznać szybko, jednak jak już pisałem twoja gra została zakończona raczej od razu po rozpoczęciu. Myślisz, że przez to inni gracze mogą nie zwracać uwagę na Elwirę i pozwolić jej prześlizgnąć się dalej? W edycji mamy poprzednich zwycięzców, na pewno oni będą mieli większy target niż ktoś kto ma miejsce 19/20

    Elwira: Oczywiście myślę, że inni nie będą mnie doceniać tak bardzo jak zwycięzców. W końcu oni wygrali, a ja odpadłam druga. Myślę jednak, że ten kto widział mój sezon, może sobie pomyśleć o mnie "to ta awanturnica". Nie chcę, by ludzie tak myśleli, bo to nigdy nie wychodzi na dobre. Dlatego najpierw przedstawię się wszystkim i pokażę, że wcale nie jestem taka jaką pokazano mnie w odcinkach. To co czytacie, nie zawsze jest prawdą. Myślę, że właśnie trochę chciano ze mnie zrobić taki czarny charakter i wstawić do odcinka moje największe wtopy, a miłych rzeczy nie pokazano. Na przykład moja relacja z Maxi została mocno olana. Ja jednak pokażę innym jaka jestem naprawdę i że nie ma się czego bać, a potem wbije wszystkim noże głęboko w plecy.

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której bardzo byś nie chciała spotkać w tej edycji?

    Elwira: Tak i chyba nie muszę mówić kto to jest. Nie chciałabym spotkać nikogo z czwórki Justyna, Jade, Aszlejka i Patryk. Chciałabym zacząć z wolną kartą, a z Justyną nie będzie to możliwe, bo ona ma umysł dziecka i nie jest w stanie odróżnić gry od życia realnego. Ale na szczęście żaden z niej Game Changer, więc chyba nie mam się czym przejmować.

    Kamel: I to co interesuje wszystkich: czego można się spodziewać po Elwirze w sezonie takim jak All-Stars?

    Elwira: Można spodziewać się po mnie, że wygram. I ja wcale nie żartuję. Za pierwszym razem nauczyłam się, by nie ufać tak łatwo ludziom i tak łatwo nie narzucać im swojego zdania. Uczę się na własnych błędach i wykorzystam ten fakt w mojej drugiej szansie. Może i odpadłam jako pierwsza z mojego plemienia, ale myślę, że to po części Aszlejka zrujnowała moją reputację. Nie chcę się usprawiedliwiać, po prostu pokażę, że mój powrót to nie jest zmarnowane miejsce i że naprawdę mam jeszcze wiele do pokazania. Jak już wspomniałam, będę przede wszystkim subtelniejsza. Przez czas w którym nie grałam w Survivora, zatrudniłam się jako niania i nauczyłam się pracować z dziećmi, wykorzystam to, gdyby w grze trafiły się osoby podobne do Justyny. Chcę dokonać wiele blindsidów i zostać Królową Survivora.


    ____________

    ------------
    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    meet - spotkać
    queen- krolowa

    Zwracaj większą uwagę na to, co publikujesz.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 sierpnia 2017
  3. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    następną osobę prosimy :)
     
  4. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, której obecność uświetniła kilka starszych sezonów...

    MEET: KAMIL

    [​IMG]
    Nick: Kamil
    Poprzedni występ: Survivor: Redemption Island ( 6/18 )

    Plemię: Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: dokonanie znaczącej dla gry zmiany stron po połączeniu
    Trzy słowa, które cię opiszą: nowoczesny, szalony, wariat
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: woda, broń, jedzenie
    Hobby: marnowanie życia
    Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze: ze wszystkiego
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: na pewno nie za bogate słownictwo
    Czym możesz zaskoczyć innych?: jakbym powiedział to już raczej nie byłoby to takie zaskakujące


    Kamel
    : Minęło już sporo czasu odkąd ostatnio zagrałeś w Survivor. Od tamtej pory gra silnie ewoluowała, nie ma nieaktywnych osób, trudniej jest osiągnąć dobry wynik. Jak oceniasz swoje szanse w tej edycji? Myślisz, że inni gracze dadzą ci czas na zaadaptowanie się do nowych realiów, czy bezwzględnie wykorzystają to że nie jesteś na czasie?


    Kamil: Rzeczywiście, minęło sporo czasu okąd ostatni raz grałem w survivora, bo było to chyba w 2013 roku. Póki co, nie wiem jakie mam szanse w tej edycji. Nie wiem przeciwko komu będę grał oraz czy ktoś będzie chciał stanąć po mojej stronie i grać razem ze mną. Nie pamiętam do końca wszystkich zasad, co część osób na pewno może wykorzystać, ale co mnie to obchodzi. Będę grał jak najdłużej mi się uda. Jak odpadnę w pierwszy dzień eliminacji to znaczy, że ziomki przeciwko którym grałem są warci tyle co chińskie buty i nie było sensu się dłużej z nimi użerać. Mam nadzieję, że trafię jednak na ludzi z którymi warto będzie nawiązać sojusz. Tak czy owak z góry nie będę oceniał swoich szans na zabłyśnięcie tutaj.


    Kamel: Wracając do twoich edycji, Redemption Island, Filipiny. W obu byłeś raczej typem dominatora, obu dotarłeś do jury i można powiedzieć, że jeśli wymieni się te sezony to graczem reprezentującym je możesz być np. ty. Czujesz przez to jakąś presje? czy jesteś raczej dumny ze swojej gry?

    Kamil: Nie wiem czy byłem typem dominatora, ale na pewno sporo się udzielałem za tamtych czasów. Nie czuje z tego powodu żadnej presji, a z gry jestem jak najbardziej dumny. Była to całkiem fajna zabawa, tym bardziej że wtedy grałem przeciwko wielu znajomym, więc na pewno inaczej to odbierałem niż edycję, w której będę brał udział teraz. Z doświadczenia wiem również, że w trakcie gry mogę spotkać wiele fałszywych ludzi, ale nie zamierzam się tym jakoś bardzo przejmować


    Kamel: Grając w tej edycji różni ludzie mają łatki zagrożeń. Twoja łatka, przez to, że grałeś dawno została już zdarta. Myślisz, że przez to będzie ci się łatwiej utrzymać w grze?

    Kamil: Nie wiem czy to jakiś wielki powód, abym szybko odpadł, ale okaże się z kim będę rywalizował, bo tak jak już powiedziałem to może mieć spory wpływ na tą sytuację.


    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której nie chcesz spotkać w edycji?

    Kamil: Nie ma takiej osoby, są raczej takie z którymi chciałbym się spotkać.


    Kamel: Czego można się spodziewać po Kamilu w edycji takiej jak All-Stars?

    Kamil: Można się po mnie spodziewać wszystkiego lub niczego, bo nadal nie wiem jak sobie poradzę. Niech gra się zacznie, a wszystko wyjdzie na jaw.



    ____________
    ------------
    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Prosimy na scenę... Pewnie Herbaciarkę:p
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, której pech do finałów jest ogromny...

    MEET: CHANEL

    [​IMG]
    Nick: Chanel
    Poprzedni występ: Survivor Egipt (3/20), Big Brother 4 (2/16)

    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: trzy przegrane finały z rzędu
    Trzy słowa, które cię opiszą: wytrwała, zwycięzca, niepokonana
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: książka, telefon, okulary
    Hobby: filmy
    Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze: jestem dumna z tego, że organizowałam akcje wywalania ludzi
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: mogą mnie polubić za to, że w miarę możliwości staram się być lojalna
    Czym możesz zaskoczyć innych?: zobaczysz


    Kamel: Chanel, Chanel...3 ostatnie występy na farmie, 3 finały, 3 głosy ŁĄCZNIE. Jak to jest, dlaczego jury na ciebie nie chce głosować? Jak myślisz co musisz zmienić w sobie, żeby w końcu być w stanie wygrać?

    Chanel: Jury nie chce na mnie głosować, ponieważ być może za mało angażuję sie w grę i do tej pory byłam raczej osobą, która spełniała obowiązki kogoś, chociaż w ostatniej grze starałam się sama być przodownikiem.

    Kamel: Dochodziłaś w różnych edycjach daleko, myślisz, że to może być powodem twojej potencjalnej wczesnej eliminacji tym razem?

    Chanel: Myślę, że może to być powodem mojej potencjalnej eliminacji niestety

    Kamel: W przebiegach BB3 i Egiptu byłaś w większości odcinków, jednak pokazały one, że nie byłaś w tych edycjach zbyt decyzyjna i zawsze znajdowałaś kogoś, za kim mogłaś się schronić. Myślisz, że taka strategia może zadziałać w edycji All-Stars?

    Chanel: Myślę, że należy tak grać, żeby wyglądało, iż za kimś sie chowam, a jednocześnie samemu decydować

    Kamel: Czy jest ktoś kogo bardzo byś nie chciała spotkać w edycji?

    Chanel: Jada bym nie chciała spotkać

    Kamel: Czego można się spodziewać po Chanel w edycji takiej jak All-Stars?

    Chanel: wszystkiego



    ____

    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    meet - spotkać
    queen- krolowa​
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uwaga! Uwaga! Prosimy na plan filmowy kolejnego uczestnika!
     
  8. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, która była wielokrotnie zdradzana oraz równie często sama zdradzała...

    MEET: PATI

    [​IMG]
    Nick: Pati
    Poprzedni występ: Survivor 19: Worlds Apart (8/18 ), Big Brother 3 (4/21)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: wykorzystanie twistu z dwoma HoH z rzędu do zblindside'owania na dwóch kolejnych eksmisjach osób z dwóch przeciwnych sojuszy.
    Trzy słowa, które cię opiszą: miła, uprzejma i nieprzewidywalna
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: komputer, jedzenie, woda
    Hobby: oglądanie Flasha, Arrow, Legends of Tomorrow i Supergirl
    Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze: z dokonania ciekawych ruchów.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Za chęć rozmowy z każdy prawie, o każdej porze dnia
    Czym możesz zaskoczyć innych?: mogę zaskoczyć nowym podejściem do gry


    Kamel: Jak to jest Pati, że mimo że dochodzisz daleko nie wygrywasz a inni wciąż nie biorą cie na poważnie?

    Pati: Pewnie uważają mnie za typowego pionka, który tylko wykonuje plany innych graczy

    Kamel: Większość osób uważa, ze dajesz się manipulować z łatwością. Jak będzie tym razem?


    Pati: Z pewnością postaram się nie poddawać manipulacji innych graczy. Chociaż uważam, że często podejmowałam decyzje zgodnie z własną grą a nie innych graczy. Pewnie na samym początku będę starała się trzymać w cieniu sojuszu, jednocześnie mając wpływ na strategiczne decyzje, które w nim zapadają.


    Kamel: Jak oceniasz swoje szanse w edycji z samymi gwiazdami? Będziesz sie trzymała zagrożeń, czy razem z innymi underdogs postarasz się je wyeliminować?


    Pati: Wszystko będzie zależeć od castu, z którym przyjdzie mi grać. Trzymanie się zagrożeń z jednej strony jest ryzykowne, a z drugiej daje szanse by daleko zajść.


    Kamel: Czy jest ktoś kogo nie chciałabyś spotkać w edycji?


    Pati: Najbardziej nie chciałabym spotkać Satis. Ponieważ traktuje grę zbyt poważnie, i czasami przesadza z brutalnością swojej gry.


    Kamel: Czym Pati zaskoczy nas wszystkich w tej edycji?


    Pati: nie byciem traktowanym jak pionek



    ------------
    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    underdog - ktoś na straconej pozycji
    meet - spotkać

    queen- krolowa
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Patio_O To jeszcze Wiki brakuje:p
     
  10. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, wyeliminowaną głównie przez twist, który związał ją z nietrzeźwym sojusznikiem...


    MEET: KRYSTIAN

    [​IMG]

    Nick: Krystian
    Poprzedni występ: Big Brother Mini (14/21)
    Plemię:
    Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: odpadnięcie podczas twistu polegającym na graniu w parach.
    Trzy słowa, które cię opiszą: sympatyczny, zamknięty w sobie, tajemniczy
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: maczeta, zapalniczka, woda
    Hobby: jazda na rowerze, słuchanie muzyki, reality show
    Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze: wygranie pierwszego HoH.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za bycie sympatycznym
    Czym możesz zaskoczyć innych?: moją siłą walki


    Kamel: W Mini BB nie pograłeś zbyt długo, ale udało ci się zdobyć pierwsze HoH! Myślisz, że to przez twoją znajomość z Duncanem inni tak cię targetowali? Czy jakby Duncan zagrał w tej edycji to znów mielibyście sojusz?

    Krystian
    : Myśle, że to był właśnie ten powód dlaczego poleciałem X D Gdyby zagrał w tej edycji to pewnie znowu mielibyśmy sojusz, ale kto wie jak to się potoczy


    Kamel: Poprzednia edycja nie dała ci dużej szansy na wykazanie się, stąd twoja 2. możliwość gry. Przez to, że inni mało cię kojarzą myślisz ze twoje szanse wzrastają?

    Krystian: Myślę, że to dobrze. Nie wiedzą jakim graczem jestem. Nie wiedzą, czego można oczekiwać ode mnie, jak dla mnie super

    Kamel: Wśród uczestników mamy dość różnorodną grupę. Niektórzy się lubią, niektórzy nienawidzą. Jak oceniasz, czy w tej edycji można liczyć w ogóle na trwale sojusze?

    Krystian: Ja na szczęście nie mam takich wrogów i myśle, że nie będę miał problemu dogadania się z sojusznikami. Co do trwałych sojuszy... Nie wszystko wiecznie trwa, na 100% coś się posypie i licze na to

    Kamel: Czy jest ktoś kogo nie chciałbyś spotkać w edycji?

    Krystian: Nie sądzę, nie trzymam urazy do nikogo.

    Kamel: Czego można się spodziewać po Krystianie w edycji takiej jak All-Stars?

    Krystian: Można się spodziewać, że zrobi niezłe show.

    +++++++++++++++++++
    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  11. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Dzieje się :>
     
  12. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, której za trzecim podejściem udało się zwalczyć kompleks odpadania przed finałem...

    MEET: HERBACIARKA

    [​IMG]
    Nick: Herbaciarka
    Poprzedni występ: Survivor 15: Samoa (4/20), Survivor 18: Maldives (1/21)
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: prowadzenie jednej z lepszych gier w historii poprzez skłanianie osób mających sojusz do blindside'owania się nawzajem
    Trzy słowa, które cię opiszą: Szczera, gadatliwa i inteligentna
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: duży ostry nóż, plandeka przeciwdeszczowa, bardzo ciepła odzież (przyduży polarek)
    Hobby: rozmowa z ludźmi, fotografie pejzaży
    Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze: z bardzo lojalnego sojuszu który udało mi się stworzyć dzięki któremu w koncu wygrałam
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: chyba za to ze dużo gadam, moge duzo pomagac w zadaniach i przy obmyślaniu strategi (o ile mi na to pozwolą)
    Czym możesz zaskoczyć innych?: uległością i graniem na pół gwizdka


    Kamel: Herbaciarka, czapki z głów, myślę że na podstawie twojej gry na Malediwach można uznać, że jesteś jedną z najlepszych osób, które grała na farmie. Gdybym miał robić ranking Power Players tej edycji na pewno byłabyś w TOP 5. Jak oceniasz szansę osób w tej edycji, osób, których łatka jest ogromnaaaa. Myślisz ze mogą jakoś po raz kolejny omotać innych? Czy raczej sezon będzie zdominowany przez tych, po których się nikt tego nie spodziewa?

    Herbaciarka: Hmm Kamil zaskakująco dobra opinię masz o mnie, a przecież wiesz że pomimo dobrej gry na sam koniec dotarłam tylko raz. Nie śledziłam wszystkich sezonów, więc zapewne pojawią się osoby które po raz pierwszy spotkam, a to oznacza ze nie będę znała ich łatki, nie będę na pewno się do nich przywiązywać. Skupie się na tym żeby poznać ludzi od podstaw. Sama po sobie wiem, że przeszłam trzy sezony, mając podobną grę, ale każdy sezon był jednak trochę inny i te szczegóły zadecydowały. W pierwszym byłam świeżakiem, zlekceważyłam małe sojusze i nie brałam pod uwagę ze ktoś może być naraz w 2-3 sojuszach. Drugi sezon, był do wygrania ale za bardzo skupiłam się na relacjach między ludzkich i to mnie zgubiło. W trzecim to ja gubiłam innych tą relacją. Sądzę, że każdy z powracających może wnieść pomimo swojego wcześniejszego doświadczenia coś nowego, rozegrać swoją grę zupełnie inaczej. Ale pomimo wszystko obstawiam ze wygra ktoś z grupy Game Changers niż z tych drugich.

    Kamel: Jako gracz jesteś znana z tego, że zawsze każdy cię lubi, co ty w przeciwieństwie do większości graczy wykorzystujesz, żeby robić blindsidy, a nie wesoło świergotasz o lojalności, honorze i uczciwości. Myślisz, że tym razem ludzie dadzą się znów nabrać na twój czar?

    Herbaciarka: Jeżeli dostali te pytania od ciebie to myślę ze będzie o wiele ciężej, mogą być mega nieufni do mnie, więc jeżeli udamy się na pierwszą lub druga radę mogę mieć kłopot. Potrzebuję czasu do „omotania” kogoś. A mój czar jest prawdziwy, więc się na niego nie nabiorą tylko może im to zaszkodzić.

    Kamel: Jest jakaś osoba, której nie chciałabyś spotkać w tej edycji?

    Herbaciarka: Marcin, to jest ktoś do kogo mam słabość i zawsze chce być z nim w sojuszu, a niestety nie umiem faceta rozgryźć i to się źle dla mnie kończy hahaha wiesz nie chce wpadać w kolejny kompleks

    Kamel: Patrząc na to, że jest to edycji All-Stars wiele osób z castu pokazywało już że chce i potrafi grać, a ty nigdy nie odpadłaś pre-merge. Dopuszczasz do siebie myśl, że tym razem połączenie może być etapem bardzo trudnym do osiągnięcia?

    Herbaciarka: Może być ciężko, jak już wspomniałam potrzebuje czas. Ale wiem ze jestem oprócz dobrym strategiem również dobrym graczem w czasie konkurencji, więc być może pozwoli mi to uratować plemię przed pierwszymi radami. Niemniej jednak nie chcę odpaść tak szybko, więc nie dopuszczam takiej myśli do siebie że nie dotrwam do połączenia, wierze w siebie

    Kamel: Czego można się spodziewać po Herbaciarce w sezonie takim jak All-Stars?

    Herbaciarka: Ciekawi mnie czego ludzie się mogą po mnie spodziewać mam nadzieję ze jakiś fajnych rozmów, dobrej zabawy, współpracy, wspólnego planowania, a nie na przykład zdrady Ja sama po sobie spodziewam się dobrej gry strategicznej, infiltrację w każdym zespole, zbieranie informacji możliwie najwięcej i na temat każdego. A poza tym działania na boku typu szukanie ukrytych immunitetów, zawieranie tajnych sojuszy.A wszystko przy zachowaniu dobrych relacji między ludźmi- jak to mówisz silnego… socjalu?


    ______________
    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Dzieje się, dziejexD
     
  14. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: złoczyńców, drama queens, strategów w tym osobę, która jako jedna z nielicznych tutaj odpadła przez losowanie kamieni...

    MEET: MAMBA

    [​IMG]


    Nick: Mamba

    Poprzedni występ: Survivor 17: Vietnam (4/17)
    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: odpadniecie przez losowanie kamieni
    Trzy słowa, które cię opiszą: sprytna, punktualna, wkurzająca
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: krzesiwo, koc, wędka
    Hobby: muzyka, zwierzęta
    Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze: szczerze z niczego nie jestem dumna, popełniłam błędy mniejsze lub większe, dlatego gram teraz, żeby zagrać tak, by mieć z czego być dumna
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: a za co można by mnie nie polubić?
    Czym możesz zaskoczyć innych?: tym, że pewnie nikt nie pamięta Mamby i będę mogła to wykorzystać na maxa.

    Kamel: Mamba! Jak to jest, odpaść tak blisko finału i to przez głupie losowanie kamieni?

    Mamba: Fatalnie, i to jeszcze przez te chore kamienie.. Aczkolwiek teraz już nie pamiętam dokładnie tamtej edycji, może to i nawet lepiej.

    Kamel: Jesteś postacią, której od dawna na forum nie było, myślisz, że przez to łatwiej ci będzie przetrwać? Czy może wielkie zagrożenie bojąc sie o siebie zaczną eliminować właśnie takich ludzi jak ty?

    Mamba: Wielkie zagrożenia powinny eliminować siebie wzajemnie, więc może to jest jakaś strategia, żeby się niepostrzeżenie przemknąć do połączenia i troszkę dalej, a potem starać się wygrywać immunitety.

    Kamel: Czy jest w edycji ktoś kogo bardzo byś chciała NIE spotkać?

    Mamba: osób z poprzedniej mojej edycji, np. marmolady (Amandy)

    Kamel: Jak oceniasz swoje szanse w tej edycji? Będzie najwięcej osób w historii, osób, które grały i się starały. To będzie dość ciężkie rozdanie.

    Mamba: Szanse każdej osoby wynoszą dokładnie 3,84%, ja mam dodatkowo jeszcze 0,16% wynikające z tego że praktycznie nikt mnie pewnie nie pamięta

    Kamel: Czego można sie spodziewać po Mambie w sezonie takim jak All-Stars?

    Mamba: Mam nadzieję, że uda mi się coś zdziałać. Na pewno można się spodziewać chęci i walki o wysokie miejsce.



    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
  15. kamil10826

    kamil10826 Okazjonalny autor

    Mamba <3 Dajesz dalej
     
  16. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która dla swojej pary w edycji Blood vs Water oddała swoje miejsce w grze...

    MEET: HIDEAKI

    [​IMG]
    Nick: Hideaki
    Poprzedni występ: Survivor 19: Worlds Apart (4/18 ), Survivor 20: San Juan del Sur(12/20)

    Plemię: Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: zamiana ze Szponem (swoją parą w BvsW) na Wyspie Odkupienia
    Trzy słowa, które cię opiszą: uparta, emocjonalna, impulsywna
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: no to zależy jaką wyspę, ale myślę, że filtr do wody, zapalniczkę i jakąś latarkę może
    Hobby: origami
    Z czego jestes najbardziej dumna w swojej grze: Z mojego poświęcenia oczywiście.
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: Jestem bardzo miła i rozmowna, no i można mi ufać, Seekir coś o tym wie :V
    Czym możesz zaskoczyć innych?: Swoją rezolutnością [​IMG][​IMG][​IMG]


    Kamel: Grałas na farmie dwa razy, w debiucie to więcej Szpon grał za Ciebie, zaś w edycji Matiza odpadłaś w połowie. Z tego względu twoja postać nie dała się do końca poznać. Myślisz, że mimo tego posiadasz jakieś łatki, które mogą ci przeszkodzić w grze?

    Hideaki: Myślę, że każdy kto grał ma jakieś łatki, nie wiem na ile zdaję sobie z nich sprawę, ale gdybym miała wybór wolałabym grać incognito, lmao. Zwłaszcza, że moja gra na farmie nie należała do spektakularnych xD W sumie żaden ze mnie zawodnik i ludzie raczej to wiedzą, także może jednak trochę mi to pomoże :')

    Kamel: W swojej karierze w edycjach nigdy też nie miałaś miejsca w pre-merge. Dopuszczasz do siebie myśl, że tym razem etap połączenia może być trudny do osiągniecia?

    Hideaki: Myślę, że tak, skoro każdy z graczy ma już doświadczenie i pewnie nie będzie osób nieaktywnych, więc szanse na odpadnięcie we wczesnym etapie gdzie dużo zależy od zadań wzrosną. Z drugiej strony moje sędziowanie kończy się źle, bo jestem okropnym sędzią i oddaje głosy na złe osoby, także z drugiej strony może lepiej odpaść przed połączeniem, przynajmniej nie będę miała wietnamskich flashbacków z finału.

    Kamel: Na farmie dwa razy grałaś ze Szponem, tym razem może go zabraknąć. To dobrze, czy źle?

    Hideaki: Na pewno dużo zależy od tego kto będzie grał, ale nie oszukujmy się, na farmie Szpon zdecydowanie mi pomagał także xD Ale hej, może jednak Szpon będzie!

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której nie chciałabyś spotkać w sezonie?

    Hideaki: Nie, nie ma takiej.

    Kamel: Czego można się spodziewać po Hide w edycji takiej jak All-Stars?

    Hideaki: Ciężko powiedzieć, bo moje plany na grę a ostateczny wynik bardzo się różnią xD Może nie mam jakiegoś mega dużego doświadczenia ale za to jest sporo rzeczy, których żałuję i mam nadzieję, że nie popełnię aż tylu błędów. No i planuję nie być ziemniakiem (jak czytasz to w po grze i jednak byłam ziemniakiem to przepraszam, na pewno się starałam nie być! :V) i mniej emocjonalnie podchodzić do gry.



    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
    BvsW - krew kontra woda

     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2017
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hideaki - a kto too_O
     
  18. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która ma już wszystkie miejsca na podium...oprócz tego na najwyższym stopniu...

    MEET: CASINO

    [​IMG]

    Nick: Casino
    Poprzedni występ: Survivor 19: Worlds Apart (2/18 ), Big Brother 2 (3/17)

    Plemię: Bayon
    Powód do bycia w 2nd Chance: brak jednego miejsca na najwyższym stopniu podium
    Trzy słowa, które cię opiszą: wolny, leniwy, sprytny
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: maczeta, krzesiwo i jakiś garnek żeby wodę zagotować
    Hobby: programy z Bearem Gryllsem, snooker
    Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze: Najbardziej dumny jestem z ... nie wiem. Trudno mi sie samemu oceniać
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: za poczucie humoru
    Czym możesz zaskoczyć innych?: chyba niczym


    Kamel: W pierwszej edycji miałeś 2 miejsce, w drugiej twojej 3 miejsce. Jak myślisz DLACZEGO ciągle coś ci sie psuje już na ostatniej prostej?

    Casino
    : Za każdym razem był inny powód tego że nie wygrałem. Jak nie sraczka to przemarsz wojsk...

    Kamel: Czy jest jakaś osoba, której bardzo byś nie chciał zobaczyć w tej edycji?


    Casino: Nie ma takiej osoby. Wręcz bym bardzo chciał zobaczyć takie persony jak Addie czy syrenaselena czy jakoś tak.

    Kamel: Casino dał się poznać jako osoba spokojna, taka która gra socjalem. Planujesz coś zmienić w swoim typie gry?

    Casino: Nic nie planuje...

    Kamel: Survivor, zwłaszcza ta edycja może dać w kość, dużo osób, osób, które pokazały że ostatnio chciały grać. Niektórym wyszło, niektórym nie. Jak oceniasz swoje szanse tuż przed startem na dojście daleko?

    Casino: Moje szanse są dosyć ... nikłe

    Kamel: Czego można się spodziewać po tobie w takiej edycji jak All-Stars?

    Casino: To sie dopiero okaże.



    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa



     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Casino - i Ty tutaj:D
     
  20. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Kamel: Na sezon 22 Survivor idzie w stronę czegoś legendarnego albo chociaż spróbuje. Ponad 20 powracających graczy...największy sezon w historii. Game Changers vs 2nd Chance. Wszyscy zmierzą się ze sobą, aby dotrwać do końca i zostać jedynym w historii posiadaczem tytułu “Sole Survivor” i milion dolarów dla MD. W caście mamy mnóstwo różnych osób: villainów, drama queens, strategów w tym osobę, która jako jedna z nielicznych wygrała więcej niż raz....

    MEET: KRZYCHU

    [​IMG]
    Nick: Krzychu
    Poprzedni występ: Survivor 10: Gabon (1/18 ), Survivor 12 (Redemption Island (1/18 )
    Plemię:
    Nuku
    Powód do bycia w Game Changers: podwójny zwycięzca
    Trzy słowa, które cię opiszą: cudowny, wspaniały, zajefajny
    Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: scyzoryk, lina i butelka dobrej whisky (byle duża)
    Hobby: moją pasją jest nauka
    Z czego jestes najbardziej dumny w swojej grze: nie pamiętam tych edycji za bardzo, to było dawno i nieprawda
    Za co mogą cię polubić współplemieńcy: trudno powiedzieć
    Czym możesz zaskoczyć innych?: no jak to czym, swoją obecnością!


    Kamel: Mówiąc o sobie jako graczu zawsze piszesz jakieś skromne słowa. Uważasz, że twoje dwie wygrane były...z przypadku?

    Krzychu: Nie ma się czym chwalić, że wygrałem. Nic bym nie osiągnął bez wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczali. Bez nich gra nie była by taką samą grą, a do mojej wygranej z pewnością by w ogóle nie doszło.

    Kamel: Jesteś jedynym podwójnym zwycięzcą, który zagra w tej edycji. Czy z tego względu inni mogą się na Ciebie rzucić od razu i chcieć wyeliminować? Nikt nie wygrał trzy razy i założę się, że ci którzy nie mają ani jednej wygranej na koncie nie będą chcieli na to pozwolić.

    Krzychu: Słabo się postarałeś, że jestem jedynym takim Tak jak wyżej napisałem, do tych wygranych nie doszło by, gdyby nie ludzie, z którymi zawierałem sojusze. Czy inni mogą chcieć mnie wyeliminować? Przez te kilka edycji, w których brałem udział poznałem ludzi, którzy myślę, że są do tego zdolni. Więc tak, myślę, że tak. Ale jestem pewien, ze będą też grać ludzie, którym będzie zależało jedynie na dobrej zabawie, tak jak mi, a nie na głupich pierdołach jak dotarcie do finału, czy zwycięstwo.

    Kamel: Twoja gra zawsze cechuje się postawą Hero, chyba nigdy nie widziałem, żebyś był dla kogoś niemiły, nie licząc Addie. Planujesz tym razem opierać sie również na lojalności czy może chodzi ci po głowie robienie zasadzek?

    Krzychu: Strasznie dobrą pamięć masz, bo ja 95% tamtych edycji już nie pamiętam, gdzieś jakieś przebłyski tylko. Nie pamiętam, czy byłem niemiły dla Addie, w sumie możliwe, bo była strasznie irytująca. Ale wolę ze wszystkimi w zgodnie żyć, po co mam tracić nerwy na dodatkowe kłótnie. Tym razem planuję dobrze się bawić i grać fair.

    Kamel: Czy jest jakas osoba, której bardzo byś nie chciał spotkać w grze?

    Krzychu: I jak napiszę to ta osoba na pewno się pojawi? No dobra, może nie chciałbym spotkać Addie.

    Kamel: Czego można sie spodziewać po Krzychu w edycji takiej jak All-Stars?

    Krzychu: To chyba powinno być objęte tajemnicą taktyczną, czy jakoś tak? Na pewno można się spodziewać, że nie będę przekładać gry nad życie realne.





    krótki słowniczek dla dociekliwych!
    honey- tu: skarbie
    2nd Chance - druga szansa
    under the radar- poza raderem
    game changers - zmieniacze gry<3
    drama queens - królowa dram
    pre-merge- przed połączeniem
    power players - gracze skupiający wladze
    meet - spotkać
    queen- krolowa
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.