Pomoc Techniczna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 02.04.1977, 22 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 02.04.1977

    02.04.1977 Forumowy żółtodziób

    Mam pytanie jak mam napisać do pomocy technicznej z konta które mi zablokowali, napisałam z innego konta to odpisali że pod ramka jest pomoc ale ja pod ramką nic nie mam.
    Chciałam po prostu wyjaśnić dlaczego zablokowali mi farmę????
    Napisałam drugi raz to odpisali że mam napisać z zablokowanego konta tylko ciekawe jak???? bardzo chętnie bym napisała tylko linku brak. Wysłałam jeszcze raz rano e-maila ze sceenem zdjęcia farmy że ma tam żadnego linku to teraz cisza. Dodam jeszcze że paru moich znajomych ma to samo, o co chodzi????????????
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Spróbuj się zalogować (wyskoczy komunikat o blokadzie) i wtedy zjedź na sam dół strony. Kliknij w napis Pomoc techniczna (jak na poniższym obrazku):
    pt.PNG

    Szczegółowe informacje dotyczące kontaktowania się z Pomocą techniczną znajdziesz w tym poradniku >>klik<<.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. 02.04.1977

    02.04.1977 Forumowy żółtodziób

    ale ja nie mam tego paska, wiem że normalnie zawsze jest ale teraz nie mam tego :(
    mogę zrobić screena
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Spróbuj zamknąć przeglądarkę i otworzyć ponownie. Ew. spróbuj na innej przeglądarce. Sprawdź też, czy nie masz ustawionego dużego powiększenia karty (okna) - jeśli tak, zmniejsz do normalnego widoku (100%).

    Daj znać, czy to pomogło.
     
  5. 02.04.1977

    02.04.1977 Forumowy żółtodziób

    mam normalne wszystko i próbowałam na róznych na mozzilli, chrome , opera i na komórce też i nigdzie nie ma tego
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Czy możesz załączyć screen okna strony z grą?
     
  7. 02.04.1977

    02.04.1977 Forumowy żółtodziób

    https://imgur.com/xHjvqBT

    tylko kurczę cos takiego umiem

    Posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dodać, korzystaj proszę z opcji "Edytuj".
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 sierpnia 2019
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Na Twoim screenie nie widać co jest z boku okna. Powinnaś mieć tam pasek umożliwiający przewinięcie okna w dół. To akurat Chrome, ale podobnie wygląda to np. na Operze:
    screen.PNG
     
  9. 02.04.1977

    02.04.1977 Forumowy żółtodziób

    https://imgur.com/1ekzH5A

    teraz jest ok?

    Posty ponownie połączyłam. Proszę o nie pisanie postu pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, korzystaj z opcji Edytuj.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 sierpnia 2019
  10. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

  11. 02.04.1977

    02.04.1977 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję serdecznie za udzielenie mi pomocy, więcej pytań nie mam , można dać kłódeczkę
    pozdrawiam życząc miłego popołudni
    aha nie znam mojego ID to nie mogę napisać :(
    edit. zostało wysłane :)
    dziękuję jeszcze raz MOD_Marion
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2019
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.