pomoc tech cd2

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika rajskafarma, 16 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    W piątek,7 lipca, zgłosiłam do pomocy tech. błędne działanie w Dolinie Szarotek po wprowadzeniu pogody (dotyczy obuwika, któremu borowik nie dodaje +1). Zostałam poprawie zweryfikowana .
    Po pytaniu o status mojego zgłoszenia, dostałam info, ze zostało zamknięte!
    Błędy dalej są.

    Wczoraj,ok. godz. 22.50 zauwazyłam równiez ten problem u szarotki.
    Mam praktycznie odblokowane wszystkie runy pogodowe roslin i oraz 22 poziom w Alpach, a
    po wprowadzeniu pogody zauwazyłam zgłoszone błedy.
    Kilka dni temu (chyba w niedzielę) miałam taki 'kwiatek' - sieje obuwika i ma 7sz na pole (sasiad borowik 2x)... po drugiej stronie sieje szarotke (ma bonus pogodowy) i moj posiany obuwik zostaje zredukowany do 6szt na pole (bonus pogodowy zabrał mi bonus od borowika).
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rajskafarma jeśli nie otrzymałaś jeszcze odpowiedzi i problem nie został rozwiązany to Twoje zgłoszenie nadal jest weryfikowane. Jeśli trwa to dłuższy czas to z automatu jest zamykane ale pomimo to z pewnością otrzymasz odpowiedź. Proszę cierpliwie czekać.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Kazano mi utworzyc nowe zgłoszenie - co zrobiłam.
    Mam rozumiec, ze co kilka dni będę mi zamykac zgłoszenia (nie informując mnie o tym!!!) błedów, które nie zostały poprawione?
    Wczorajszy bład z szarotką pojawił się w obszarze I-2 (skrajnym na 6 pól), a 2 borowiki były w tym samym obszarze na polach przylegajacych do obszaru I-1
    Szarotka do zbioru miała +5szt z pola zamiast +7szt
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2023
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rajskafarma wystarczy wysłać jedno zgłoszenie i zgodnie z prośbą oczekiwać na odpowiedź. Tak jak wyżej napisałam dopóki nie otrzymasz odpowiedzi i problem nie zostanie rozwiązany a Ty nie otrzymasz wyraźnej informacji, że zostało zamknięte to będzie ono opracowywane do czasu rozwiązania problemu i trzeba cierpliwie czekać. Z pewnością zgłoszenie nie zaginie ani nie zostanie pominięte. Zaglądaj proszę co jakiś czas na emaila bo jak widać Twój problem wymaga więcej czasu.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Na emaila zaglądam kilka razy dziennie i gdybym, po tygodniu, nie zapytała o status mojego zgłoszenia, to dalej bym myslała, ze na d nim pracuja, a nie, ze został zamknięte, bo nie zamyka się zgłoszen (bez info o tym) jesli problem nie został rozwiazany
     
    hlnrys lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak już wyżej napisałam:
    Jeśli taki problem występuje tylko u Ciebie (nie ma innych zgłoszeń) to prawdopodobnie trudno jest szybko znaleźć przyczynę i dlatego też tak długo to trwa, ale na pewno zgłoszenie nie zostanie zamknięte bez odpowiedniego rozwiązania problemu.

    Ty ze swojej strony w międzyczasie możesz sprawdzić działanie gry na różnych przeglądarkach i porównać czy wszędzie pojawia się taki sam problem (być może leży on po stronie przeglądarki). Jeśli tak to pozostaje cierpliwie czekać na usunięcie problemu przez PT.

    Czy tutaj mogę Ci jeszcze w czymś pomóc?
     
  7. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Temat mozna zamknąc
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.