Opinie Pomoc dla Nepalu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 12 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    pomysł wspaniały,ale dlaczego nie mogę kupić za sms-a w końcu tak kupuje floreny a jestem po amputacji obu nóg wiec wiem czym jest tragedia.Pozdrawiam.
     
  2. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Jeśli choć w niewielkim stopniu mogę pomóc, to oczywiście przyłączę się do akcji.Gratuluję pomysłu.
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Powinni zrobić tak, aby były wszystkie możliwości płatności, i wtedy ta pomoc byłaby dużo większa.
     
  4. opitrek

    opitrek Forumowy żółtodziób

    to znaczy,że za resztę kupię floreny ,i to do jednego koszyka ,w tedy płacę całość ,nie kupowałem ta nigdy więc nie wiem poprawcie mnie jak żle myśle
     
  5. dorota444

    dorota444 Ekspert forum

    Nie wiem jak kupić ?
     
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    pnącze oczywiście kupione, chociaż w ten sposób dołożę małą cegiełkę
    cel jak najbardziej szczytny, popieram taką akcję
     
  7. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    jakże elegancki, wizerunkowo-poprawny gest BP; wreszcie i na nasze kieszenie zaoferowano ładny (no - nie ukrywajmy; ładny, na prawdę ładny bonusik) za zaledwie 4 bochenki chleba :)

    .. ale czepiać się nie będę. zakupiłam. chciałabym jednak tylko, aby pod koniec akcji pojawiła się gdzieś rzetelna, udokumentowana informacja ile pieniędzy uzbierano i ile przekazano do fundacji :)
     
  8. muszu111

    muszu111 Baron forum

    Pnącze zakupione i odpalone. Takie akcje jak najbardziej popieram .
     
  9. Asiatek

    Asiatek Czeladnik forum

    Pnącze kupione, akcja warta poparcia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2015
    est-orka i GoskaK lubią to.
  10. dorota444

    dorota444 Ekspert forum

    Kupiłam, ale poradnik nic nie podpowiada, sama domyśliłam się, żeby iść do nieba i tam kliknąć:)
    Dla tych co nie kupują zwykle poradnik powinien być precyzyjny
     
    est-orka lubi to.
  11. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Jeżeli to jest akcja charytatywna to BP ma obowiązek przekazać informacje ile zebrała pieniędzy na taką akcję 8)
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    W końcu jakaś fajna akcja, oczywiście pnącze kupiłem, mam nadzieję, że środki te zostaną na prawdę dobrze wykorzystane i choć w niewielkim stopniu wspomogą potrzebujących:)
     
    GoskaK, blazers oraz est-orka lubią to.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    No i raz jeszcze przekonałam sie, że nigdy nie mów nigdy. Miałam nigdy nie kupić rzędu na pnączu a dziś zrobiłam to z ochotą .
    Pozdrawiam :D
     
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tak, za resztę możesz kupić floreny....ale nie w jednym koszyczku.
    Nie ma opcji dołożenia florków przy zakupie tego pnącza.
    Pozostałe na paysafecard złotóweczki, wydasz zakupując ponownie coś i wpisując ten sam PIN co przy zakupie pnącza.

    Powodzenia

    I dobrej nocy wszystkim życzę :)
     
    ankak106, blazers oraz .Farmerkaa. lubią to.
  15. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Pytanie do znawców obcojęzycznych forów, jak tam akcja idzie wspierania Nepalu ?
     
  16. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Dzisiaj w Nepalu było kolejne trzęsienie. Od razu po zalogowaniu kupiłam te pnącze. Chociaż raz realnej kasy nie szkoda :)
     
    ankak106, GoskaK oraz SirMarkIIII lubią to.
  17. maksio77

    maksio77 Czeladnik forum

    Pnącze zakupione i odpalone. Popieram akcję BP!
     
  18. Patryś2003

    Patryś2003 Forumowy żółtodziób

    Chciałabym pomóc, ale niestety nie ma ani możliwości płatności smsem ani zwykłym przelewem, a ja nie mam innej możliwości...
     
  19. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Wysłałem za Ciebie esemasa, na dzieci z Nepalu
     
    bari06 i stokrotka76 lubią to.
  20. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Co masz na myśli pisząc "zwykły przelew"? Dotpay ma opcję zwykłego przelewu / płatności gotówkowych. Nie trzeba mieć konta w banku.
     
    magdalena lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.