Opinie Pomoc dla Nepalu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 12 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KaBeUK

    KaBeUK Analityk forum

    Moja koleżanka z pracy pochodzi z Nepalu. Kupiłam choćby ze wzgledu na nią :)
     
  2. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    I to mi się podoba chociaż raz szczytny cel zakupiłam grosz do grosza i będzie kokosza :):):)
     
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Szkoda , że nie ma opcji zwykłego przelewu :wuerg: będę musiała kupić pay safe card .
     
  4. -szyszka-

    -szyszka- Okazjonalny autor

    Popieram i kupuje:)
     
  5. czarsa

    czarsa Baron forum

    Kupiłam bez wahania ..odpaliłam...popieram cel bardzo bardzo:):)
     
  6. tessao

    tessao Cesarz forum

    kupiłam, odpaliłam
     
  7. dorriss

    dorriss Okazjonalny autor

    Popieram, super inicjatywa! Zakup oczywiście dokonany, pnącze odpalone
     
  8. Oczko7

    Oczko7 Młodszy ekspert

    Popieram, kupiłam, kropla do kropli...
     
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Coś nie tak jest z tym zakupem, z jednego ip można kupić tylko 1 zestaw, chociaż gra 2 osoby. Szkoda:(

    PS źle spojrzałam można.
     
  10. bonczo

    bonczo Zaawansowany

    Również wziąłem udział, popieram akcję. Pnącze już ustawione ;)
     
  11. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Mógłby być jeszcze jakiś licznik ile tych środków wpływa od graczy, byłoby to mobilizujące. ( czyli jaka jest zmiana w związku z nowym ogłoszeniem? )
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2015
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Może kiedyś zostaniemy poinformowani, jak zostały wykorzystane te środki..... tak jak to było po zakupie tego itemiku w ubiegłym roku:
    Akcja: Światowy Dzień Wody
    [​IMG]

    Akcja jest przeprowadzana przez tą samą organizację, więc wszystko możliwe:)
     
  13. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Popieram akcję. Pnącze już odpalone.
     
  14. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Pnącze odpalone. Taka akcja mi się podoba :)
     
  15. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Pnącze zakupione, takie akcje bardzo mi się podobają :) Szczytny cel .
     
  16. Luna_33

    Luna_33 Czeladnik forum

    Ja także uważam, że pomysł jest słuszny, potrzebny i jak najbardziej fajny. Tylko także pytam dlaczego nie można kupić przez sms ? To najprostsza i najbardziej popularna forma płatności. To ułatwia "życie" niż te karty, przelewy i inne możliwości. Dla mnie to problem. Niech ktoś o tym pomyśli teraz i na przyszłość.
     
    ankak106 lubi to.
  17. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Dopisuję się do zacnego grona,zrobiłam przelew,pnącze odpalone.Popieram takie akcjexD
     
  18. opitrek

    opitrek Forumowy żółtodziób

    witam Paysafecard z tego co wiem,jest po 20,50,100zł ,czy ja się mylę ,w jaki inny sposób można dokonać zakupu zwykły przelew to najpierw muszą zaksięgować i dopiero dostajemy zakip proszę opodpowiedz
     
  19. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  20. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Tak sobie myślę, tragedia ta, dotknęła ludzi, którzy chyba niewiele mają wspólnego z ogólnie pojętym złem na naszym globie, świat nie pozostanie obojętny na ich tragedie i z nawiązką wspomoże.
     
    renia111979 i asia1106 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.