Pole akcji.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Ojciec_Tomasz, 23 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Ojciec_Tomasz

  Ojciec_Tomasz Czeladnik forum

  Dzień dobry Wszystkim,
  Często robione są ewenty. Zazwyczaj na wysepkach i wtedy trzeba zgarniać zagrody i warsztaty, żeby posiać odpowiednią roślinę ewentową. Teraz pytanie: dlaczego nie korzysta się wtedy z pola akcji lub nie stworzy odpowiedniej wyspy do celów ewentowych? Myślę, że przy takim rozwiązaniu więcej graczy uczestniczyłoby w ewentach. Mnie osobiście nie zawsze się chce sprzątać zagrody żeby wziąć udział w zadaniu.
  Pozdrawiam
   
  panijones70 lubi to.
 2. zx221

  zx221 Półbóstwo forum

  Zgadzam się z Ojcem w całej rozciągłości - odpowiednia wyspa do celów eventowych, przynajmniej 100 roślinek na start a do tego odpowiedni pakiet przyspieszaczy !!!
   
  wenus-25 lubi to.
 3. lubieplacki135

  lubieplacki135 Koneser forum

  przydało by się chociaż 2 ewenty miesięcznie na polu akcji
   
 4. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  Ojciec_Tomasz, decyzja o łąkach, na których odbywają się eventy, należy do Twórców gry. Wielu Graczy nie lubi (z różnych względów) eventów na polu akcji i z pewnością jest to brane pod uwagę.
  Jeśli chcesz o tym porozmawiać i zasięgnąć opinii Graczy, zapraszam do wątku >>Dyskusje<<, w którym poruszane są różne tematy, związane z grą i nie tylko:) Dział pomocy nie służy do celów dyskusyjnych.

  Czy masz w związku z tym jakieś pytania?
   
  zx221 lubi to.
 5. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Pytań nie ma, temat zamykam.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.