Opinie Polarna impreza II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 7 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Moje piccolo spisały się jak mało kiedy:) Dostałam dyniowy prezent, tańczącego z liśćmi, święto świateł, kwieciste melodie i parasolkę:) To chyba przez tajemne moce świnki przynoszącej szczęście, która trafiła się ze skrzynki kalendarzowejxD
     
  2. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    skończone, powiedzcie skąd wziąć więcej żetonów??:eek::wuerg::oops: można jakoś je zdobyć ? może znaleść w kapuście???;):p:DxD;)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Żetonów (sezonowych żetonów) czy gwiezdnych talarów? Te pierwsze trafiają się w różnych eventach, natomiast innych źródeł zdobycia gwiezdnych talarów nie ma, niestety...
     
    PoloMit, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  4. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Są bodajze 2 do kupienia za GT.
     
    PoloMit, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  5. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    dziękuję za radę z drzewami, rzeczywiście drzewa obrodziły słomkami bardzo obficie. Wystarczyło na zakończenie eventu i jeszcze zostało. Jeszcze raz dziękuję, za cenną radę.
     
  6. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Z trzech Piccolo dostałam: kwieciste melodie:inlove:, kosiarza trawy i genialnego wielozadaniowca:music:
    póki co florenowiec nadal mnie omija:(
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięć pikolaków wystawiłam, florenowca nie ma, ale nie jest źle: nieumarły skarb, dyniowy prezent, tańczący z liśćmi i 2x genialny wielozadaniowiec.:)
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    siedem postawiłam i mam 3 kijki pogoxD 2 wieczne poszukiwania:p 1 cylinder i 1 nieumarły:inlove:
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A ja z ostatniej piccolo dostalam drugie drzewko florenowe :D
     
  10. ztomcio76

    ztomcio76 Okazjonalny autor

    nie wiem komu te florenowe drzewa wypadają... u mnie niestety badziewie - parasolki, wielozadaniowiec itp
     
    krasnoludek10, alka044 oraz PoloMit lubią to.
  11. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    po szczęśliwym ukończeniu eventu ze skrzynek wypadło: kwieciste melodie, 2xchomicza muchołapka, dyniowy prezent i inwazja robali. W sumie to chyba nie najgorzej, ale muszę jeszcze zerknąć do FAQ itemów.
     
    krasnoludek10 i PoloMit lubią to.
  12. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Nie takie całkiem badziewie;)
    wielozadaniowiec daje dodatkowe 60 procent do PD/TPD, a parasolka daje całkiem niezłe PD, jest poszukiwanym itemem i podczas g&t możesz wymienić na coś innego:), jakby co chętnie bym ją przygarnęła;).
     
    Bilonge, krasnoludek10 oraz oset53 lubią to.
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mam do zrobienia jeszcze ostatni krok, dalej sieję eventówkę...zobaczymy czy starczy -.-
     
    agnieska i krasnoludek10 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event zakończony. Kupiłem 5 Piccolo i 36 SP. Zostały 2 gwiezdne talary, 1 400 badyla, 512 rożków i zaledwie 11 słomek.
     
    stoone1 i aleksandra lubią to.
  15. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Zastanawiam jak rozpuścić moje pozostałe 1662 GT:p Dodatkowy lodołamacz jest. Foczki i sprinter nie aż tak atrakcyjne, chyba że na handel... Piccolo to zawsze szansa na florenowca , zazwyczaj złudna, za to mam wysyp kombajnów na 1h ze wcześniejszych skrzynek :) No i jeszcze neonowe .... reszta mnie nie interesuje zbytnio. Szkoda, że nie można nadziubać więcej GT, żeby nie mieć takich dylematów.

    4x piccolo (1400 ) + foczki (150 ) zostaje 112 na inne
    2x neonowe (900) + 2x piccolo (700 ) zostaje 62 na inne
    sprinter (210 ) + foczki (150) + 3 x piccolo (1050) zostaje 252 na inne

    Może mnie zaraz natchnie :music:8)
     
    krasnoludek10 i ztomcio76 lubią to.
  16. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Może ktoś poratować 2 słomkami ? Lodowej rośliny mam wystarczająco, ale słomek brakuje. Sieję teraz coś na wypadajki i sieję - i wypadają słodkie rożki :sleepy:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    :) słomka pojechała do ciebie
     
    agnieska i krasnoludek10 lubią to.
  18. duringd

    duringd Zaawansowany

    [​IMG]

    2x kosiarz trawy
    1x bukiet kwiatów
    1x takie dziwne coś, nie daje pd :(

    Iwent uważam za udany.
     
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dziękuję za wygrane tajemnicze zagrody xD:cry:
    2x żółte kawie, 2x pomarańczowe pawie i modrosójka.
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    To jest przecież drzewo florenów, które daje 1 FL co 24h i jest przez wszystkich niezmiernie pożądane, dlatego Tobie dopisało szczęście, gratuluję.
     
    duringd i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.