Opinie Polarna impreza II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 7 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    widzę, że niektórzy już skończyli, więc gratuluję. Gdyby tylko chodziło o roślinki, też już bym kończyła, ale u mnie niestety słomki nie chcą lecieć. Z całego pola cebuli tylko 9 słomek do picia. Czarno to widzę. Podpowie ktoś co daje kosiarz trawy?
     
    PoloMit, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Może spróbuj przyspieszonych drzewek lub XXL-ek? Kosiarz daje PD/TPD oraz bonus +1 do zbioru z zagród przez 10 godzin (max. 12 ładunków)", potem tylko punkty.

    Z piccolo: kwieciste, chomicza i zabawa w wodzie. Tłoczno tu od florenowców, może się uda z ostatniej skrzynki?
    Za godzinę ostatni zbiór lodowej.
     
  3. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    Jeszcze raz dałam szansę cebuli, ale jak będzie kiepsko spróbuję z drzewkami. Liczę jeszcze na wsparcie sąsiadów( mam nadzieję, że we ferworze świątecznych przygotowań nie zapomną o wsparciu sąsiadów), no i napisałam prośbę na giełdzie o słomki, więc jeśli macie chwilę to tam zajrzyjcie i ewentualnie wesprzyjcie.[/QUOTE]
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja jeszcze sieję. Koniec będzie wieczorem, albo jutro rano. Jakoś nie udawało mi się zrobić w ciągu doby więcej niż 3 zbiorów. Słomki chyba mam, piccolo wystawię hurtem po zakończeniu eventu:)
     
  5. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Skończone, ide zobaczyc co warto wziasc ze sklepiku
     
    PoloMit, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Trzecie i czwarte Piccolo dały Chomiczą i Genialnego wielozadaniowca.
    Niestety drzewa florenowego nie było.
    Ze wszystkich Piccolo, które przeszły przez farmę, tylko 2 razy trafił się florenowiec.
     
  7. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Chyba raczej "aż dwa razy" :), u mnie ze wszystkich, ani jedno się nie pokazało :(, a miałam Piccolo dużo, prawie wszystkie, jakie były możliwe do wzięcia.
     
  8. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Drzewka dają dużo więcej słomek niż uprawy (przynajmniej u mnie). Poustawiałam na leśnej łące 20 godzinne drzewa z nakładkami XXL. Przyniosły oczekiwany efekt :D Życzę powodzenia
     
    PoloMit, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    podpowiedzcie proszę jakie przyspieszacze na porost warzyw? tyle tego w pasku i nie wiadomo, który użyć?
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. hanzos

    hanzos Ekspert forum

  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja od chwili wprowadzenia Piccolo nie dostałam żadnego florenowca /zero,nul/ i co mam powiedzieć,
    inni gracze podobnie nigdy nie dostali. Masz się z czego cieszyć, nie "tylko" lecz aż dwa drzewka dostałaś.
    Tym razem po raz pierwszy- oby nie ostatni dostałam dyniowy prezent i bardzo się cieszę:D.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2021
  13. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Wypadają wam słomki do picie, bo Ja mam wrażenie że przestały lecieć. Ok 14-15 wychodzi z 2 pól. To śmiech na sali, a nie można sieć czego innego bo roślina ewentowa też potrzebna.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2021
  14. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Event skoćzony. Wystawiłem 10 piccolo (4 z tego eventu i pozostałe ze wcześniejszych) Zobaczymy, co tym razem się trafi:music:
     
  15. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Spróbuj wrzucic zwierzaki do oazy miłości. Dzięki temu dzisiaj skonczyłam :D A też miałam wrazenie,ze strasznie słabo wypadajki lecą. Na dwie skrzynki piccolo dostałam jednego florenowca , genianego wielozadaniowca. Teraz się zastanawiam co jeszcze kupić za GT.
     
  16. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    Z 5 skrzyn Picollo kupionych za talarki wypadly:
    - parasolka w kropki
    - dyniowy prezent
    - dyniowy prezent
    - uczen ingrid
    - chomiczka mucholapka

    Slabo ale moglo byc gorzej
     
  17. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Jak dla mnie to super zestaw:inlove: Dyniowy jest bardzo pożądanym przedmiotem przez wielu graczy, bo znacznie pomaga przy eventach:music: Do tego mnożniki, których nigdy za wiele i 180 SP, która znika w mgnieniu oka, więc też zawsze się przyda:D Mam nadzieję, że i w moich skrzynkach znajdę podobne dobroci (choć mała nadzieja na florenowca jest, ale jakoś na tyle skrzynek, ani jeden się nie trafił:cry:)
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    jak to jest słabo to ja chciałabym często taki zestaw otrzymaćxD
     
  19. harrybosch123

    harrybosch123 Forumowy żółtodziób

    Czy ten item Lodołamacz będzie można wymieniać na G&T? Jak przewidujecie? Muszę zdecydować, co wybrać.
     
    PoloMit, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Wydaję mi się, że przez swoją "moc" nie będzie wymienialny podczas G&T, ale to tylko moje przypuszczenia, gra czasem potrafi zaskoczyć:music:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.