Polana jesienna

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SuperMateo, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Przyda się

  1. Tak

    84 głos(ów)
    76,4%
  2. Nie

    21 głos(ów)
    19,1%
  3. Tak jeśli potrzeba mało materiałów na fabryki

    5 głos(ów)
    4,5%
  1. SuperMateo

    SuperMateo Czeladnik forum

    Ostatnio w moim Wątku Ewolucja Techniczna pisano że nie ma miejsca na farmie i niema gdzie stawiać nowych fabryk więc pomyślałem o dodatkowym miejscu podzielonym na 4 części. Polana pokarze się równo z końcem eventu Ewolucja Techniczna.Oczywiście zagrody podam w wyznaczonym terminie. Proszę się nie martwić bo będziecie zdziwieni materiałami na fabryki

    • Informacje ogólne:
      • Nazwa: Polana jesienna
      • Umiejscowienie: Na mapie za leśną polaną .
      • Sposób na odwiedzenie tego miejsca: Zwyczajne kliknięcie
    • Wygląda i efekty dźwiękowe:
      • Polana jest podzielona na 4 części . polana jest posta wygląda jak farma. Daje dużo więcej miejsca. 4 polana to bahama (tak jakby)
      • W tle muzyka - dźwięki wiatru i łąki (świerszcze itp.
    • Zarządzanie:
      • Zagrody techniczne: punkt zbioru kurzych piór,fabryka koziego sera itp. oczywiście zagrody pojawią się w 5 dzień eventu.wszystkie zagrody (nawet z baharamy)
      • drzewa: wszystkie drzewa (nawet z baharamy)
      • uprawy: Wszystkie (nawet z baharamy)
    • Dodatkowe informacje:
      • Na Polanie, wypadają narzędzia, wypada sól i cukier i wszelkie inne rzeczy potrzebne do eventów.
      • Polana obornik z farmą, jak również wspólny silos na super nawóz i super paszę.
      • Chwasty pojawiają się po 24 godzinach od wyrośnięcia roślinki.
      • Wszystkie PD są doliczane do paska Punktów Doświadczenia z Farmy. Dzięki temu szybciej przechodzi się poziomy.
      • mam małą zmianedo tego co napisał Ba_Musa w więc trzy pozostałe polany trzeba odblokować runą w drzewie mądrości 2 polana 30 gwiazdek, 3 polana 45 gwiazdek, 4 polana 55 gwiazdek.(przepraszam, że tak dużo)
      • polana dostępna od 20 poziomu
      • na prośbę Ba_ musa runa na drzewie na samym dole (nowy korzeń 45 gwiasteko_O
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2014
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  3. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum

    to w końcu miejsce jest przeznaczone dla zagród, czy to będzie dodatkowa miejscówka z polami do sadzenia ? bo trochę się pogubiłam w Twoim opisie i proszę popraw te rażące błędy !! :)
     
    azadrubalja lubi to.
  4. SuperMateo

    SuperMateo Czeladnik forum

  5. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    W związku z tym, że to pomysł mojego Sąsiada, głosuję na Tak. Mam jednak pytanie: jaki dźwięk ma lekki wiatr?
     
  6. SuperMateo

    SuperMateo Czeladnik forum

    zmiana teraz dżwięk wiatru i łąki
     
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    wooooow xD
    a jaki jest dźwięk wiatru i łąki?

    edit:
    doczytałam - chodzi o świerszcze
    rozumiem, że będą siedzieć na łące i robić wiatr
     
    azadrubalja lubi to.
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Tak samo jak pomysł z rewolucją techniczną, tak i ten jest bez sensu, jaką użyteczność miały by te zagrody techniczne i skąd by się je brało, i łączenie bahamy i farmy na jednej polanie jest bez sensu, lepiej dać dwie oddzielne pola, ponieważ to przeczy całej idei tropikalnej wyspy.
     
  9. SuperMateo

    SuperMateo Czeladnik forum

    nie czytałeś dobrze Ewolucji technicznej fabryki techniczne będzie brało się z technikum
     
    -kangoo- lubi to.
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Jeszcze brak mi informacji w którym miejscu miałaby znajdować się ta runa.

    Na dopracowanie czas zostawiam do jutra do godziny 14:00
     
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    BA_Musa, chyba nie zamierzasz zamknąć takiego świetnego pomysłu?
     
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dodaję pomysł do spisu.
     
  13. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ewa-mycha Twój post usuwam; dopytywanie o terminy wprowadzenia nie wnosi niczego do dyskusji ani nie przyspieszy tego faktu; jeżeli taka aktualizacja będzie miała wejść do gry, na pewno pojawi się stosowne oficjalne ogłoszenie
     
  14. -neo28-

    -neo28- Czeladnik forum

    Jestem na tak , ale z małą zmiana. aby to była polana tylko na zagrody i drzewa ,bo naprawde nie mamy gdzie stawiać zagród i drzew.
     
  15. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Jestem na tak, dobry pomysł.
     
  16. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Kolejny kompletnie bezsensowny pomysł spod znaku 'nie mam miejsca na farmie żeby wystawić wszystko z paska'. Nawet nie warto po raz kolejny cytować wszystkich argumentów przemawiających przeciw powiększaniu farmy, bo entuzjastów pustego paska i tak się nie przekona :sleepy:
    Byłabym wdzięczna za poprawienie koszmarnych błędów ortograficznych w pierwszym poście.
     
    kasiag33, azikowo oraz zzizzie lubią to.