Podziemia

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 7 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

  2. Obojętnie

  3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie podpowiadaj :pxDxD
    Od wczoraj zdania nie zmieniłam, czyli nie;)
     
    agucha31, Azile, MaDzo i dalsza osoba lubią to.
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    [ciach]
    Zamiast kombajnu proponuję obróbkę pól końmi:)
    Jestem na NIE - chyba, że w podziemiach nie będzie orania i siania, a np. takie SPA z grotami solnymi:)

    Offtop usunęłam.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 października 2017
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł dotyczy gry, posty które niczego do tematu nie wnosiły usunęłam i proszę nie zaśmiecać wątku.


    Mateusz podaj proszę jeszcze w pierwszym poście ilość pól małych/dużych jaką proponujesz w Podziemiach.

     
  4. Karolajna1993

    Karolajna1993 Forumowy żółtodziób

    Jestem za! aktualnie zbyt mało miejsca :(
     
  5. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Podziemia druga opcja jest taka by przeznaczyć tylko na itemy
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie zgadzałoby się to, bo 1 duże pole to 4 małe i w przypadku 44 dużych to już jest 176 małych. Na głównej i dzikiej mamy po 44 duże pola a małych wchodzi 202.
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Najpierw proponujesz wydłużenie eventów, bo się z badylem nie wyrabiasz, po czym chcesz kolejnych pól do obróbki. Proponuję sie zdecydować, w którą stronę chcesz pójść.
    Każdy przedszkolak wie, że więcej pól oznacza więcej badyla eventowego. Gdzie logika w twoim myśleniu?? -.-8)
    Nie, nie i jeszcze raz nie dla wszystkich proponowanych przez ciebie pomysłów.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    forsycja ten wątek z pomysłem dotyczy nowej części gry. Twój post niczego do pomysłu nie wnosi, usuwam. Jeśli chcesz zaproponować coś innego to otwórz proszę zgodnie z zasadami nowy wątek w tym dziale i przedstaw swój pomysł.
     
  9. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    A kto powiedział że wszystkie pola muszą brać udział w eventach ? Przecież kryształowy wodospad nie bierze udziału w owym evencie i po co ten sarkazm ?
     
    SperanzaE lubi to.
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jak był wprowadzony las tropikalny, to też nie brał udziału w eventach. A teraz jak jest? To samo będzie z wodospadami i kolejnymi wprowadzonymi polami. Za tym idzie większa ilość eventówki i wypadajek. Jeszcze tego nie zrozumiałeś?

    Żaden sarkazm, tylko stwierdzenie faktów. Sam napędzasz to błędne koło, naprzemiennie proponując co trochę nowe zagrody czy drzewa z kolejnymi polanami. Część z pomysłów oczywiscie weszła do gry. Pytanie, czy należy się z tego cieszyć?
     
  11. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    No to się doigraliśmy: Mateusz wszystko wymyśli, nawet to gdzie pochować Farmeramę, kiedy już dożyje ona dni swoich. A może nawet jeszcze za życia. xDxDxD
    Makabra, więc głos na nie.
     
  12. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Moi Drodzy,
    bardzo proszę w dyskusji trzymać się tematu, czyli zaproponowanej tutaj nowości;

    Mateusz pamiętaj, że przedstawiając swój pomysł, musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się on spodoba, a każdy może grzecznie wyrazić swoją opinię; Twój post usuwam, nie wnosi on niczego do dyskusji w tym temacie
     
    AnnDżelina i -norbijas- lubią to.
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Jestem na nie , lubię słońce i powietrze , a podziemia to nie dla mnie stanowczo . xD
     
  14. duringd

    duringd Zaawansowany

    Zwykle robię eventy bez pomocników, więc...
    Mój gryzoń komputerowy jest na nie w tej sprawie. Popieram go.
     
  15. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Też jestem na nie, i tak tego wszystkiego jest za dużo już a będzie jeszcze więcej.
    Niemniej pomysł ciekawy, lecz nie na tym etapie gry.
    Kto wie co będzie za 5, 10, czy 15 lat jeśli farmerama będzie istnieć to będą i podziemia i latające ogrody w chmurach, podwodna farma pośrodku oceanu a może i farma na księżycu xD
     
    agucha31 i wolf031973 lubią to.
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dla mnie to brzmi jak Mario :p Jeszcze latające rybki były ;)
    Oczywiście głos na nie. Powoli zaczynam dochodzić do wniosku, że nawet nie muszę czytać pomysłów autora, bo taka "kreatywność" od razu jest u mnie na "nie". Ale to inna bajka...
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że Mateusz zainstalował sobie na komórce albo tablecie grę, w której jest się nadzorcą schronu w świecie postnuklearnym ;)
    Trochę późno biorąc pod uwagę, że gra ma już 2 lata