Opinie Podstawy zimowej uprawy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :sleepy:Na mojej farmie skromnie z wypadajkami : mam 135 patyczków i 110 konewek.:sleepy:
     
  2. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nie smutaj:), ewent dopiero zaczety, na koniec powiesz, ze zostalo Ci wypadajek na drugi ewent;)
     
  3. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Farmerska maruda melduje: 230 konewek i 245 patyczków (ja bez dodatkowych jaśków -na poszczególnych polach) - czyli się da.
    Zrobię co zrobię,a potem hamaczek.
    Ale co tam świątecznie - zapaliłem światełka w okna i nie tylko.
    Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pierwszy uczen wyszkolony..
    [​IMG]
    w skrzyni bonusow znalazlem cos takiego...:)
    [​IMG]
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie chyba czeka dzisiaj noc w gumofilcach.
    Event zaczęłam jak zwykle - z poślizgiem, czyli ok. 17:30.
    Czekając aż pierwsze nasiona łaskawie dadzą jakiś plon pokręciłam kołem i wyszło mi tak:
    upload_2020-1-2_19-34-9.png

    upload_2020-1-2_19-35-8.png

    upload_2020-1-2_19-35-39.png

    Czyżby to sugestia ze strony firmy, że mam coś kupić?
     
  6. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ale ekstra 400% na polony :) Jak podhoduję torbę farmera, to zaczynam najpierw szkolić Wincentego. :)
     
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Miałam robić tylko pierwsze zadania, ale +400% sprawi, że chyba pociągnę do końca.
    Nic się nie stanie jak bonus z pnącza będzie sprawdzał wytrzymałość półeczki, na której siedzi xD
    Zwykle zapominam go włożyć albo mam coś innego

    Aż kusi by pokręcić jeszcze :music:
     
  8. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Robię ten event pierwszy raz :D i ja jak to ja szybko, szybko i... dwa szkolenia niepotrzebnie zrobione w tym momencie.;);) dopiero widzę o co come on .. Ale co począć z farmerską dzikością...xD
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ponieważ na forum obowiązuje język polski, to niech farmerska dzikość doda tłumaczenie do zwrotu w obcym języku :)
    Potem z podwójnym entuzjazmem zabierze się za dalsze sianie :)
    Powodzenia życzę:)
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]
    Na koniec dnia mam taki stan. Finał zapewne w sobotę, bo jutro za dużo zajęć zawodowych i nie zdążę wysiać roślinki. Miłego :music:
     
  11. słowik10470

    słowik10470 Aktywny autor

    Witaj w klubie, chyba sobie daruję.

    Twoje posty połączyłam. Pamiętaj, że na forum nie piszemy swoich postów jeden bezpośrednio pod drugim i korzystaj z opcji "edytuj".
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 stycznia 2020
  12. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    A ja jak zwykle z wszystkim do tyłu :cry: posiałam na głównym polu i sie zastanawiam czy rano z drugiego usuwać zagrody i chociaż spróbować zdobyć te pnącze... chyba tylko raz mi się udało, bo zwykle czas na to nie pozwala. Próbować/nie próbować... o to jest pytanie o_O
     
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    radze sprobowac,;), jak nie sprobujesz, nigdy nie bedziesz wiedziec czy moglo sie udac;),
    a jak przepadnie, hmm, trudno, to tylko fajna rozrywka;), ale to tylko moje zdanie;)
    Pozdrawiam, spokojnej nocki ""farmerskie marudy"";)
     
  14. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Event powinien mieć nazwę Śliwkowy
     
    Frytka2012, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  15. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    dokładnie...event z cyklu jak zostać śliwkowym miliarderem w jeden dzień
     
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam nie wiem jak karmic te zwierzaki
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tym razem zwierzaków nie karmimy a szkolimy. Fragment z poradnika:

    W celu szkolenia przeciągamy zwierzaka na wybrane poletko i tam go upuszczamy:

    [​IMG]

    Polecam przeczytanie całości: => Podstawy zimowej uprawy.
     
    robins71, Frytka2012 oraz olgs3 lubią to.
  18. samosia46

    samosia46 Czeladnik forum

    nie mogę myszy uruchomić aby włączyć trenig co zrobić proszę o pomoc
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ewelina24.097 cieszę się ale Twój post, który niczego do tematu eventu nie wnosił, usunęłam.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    samosia46 klikasz na mysz tak jak na pozostałe zwierzaki i przytrzymując przycisk myszki umieszczasz mysz na wybranym poletku (we właściwym miejscu zwierzak jest tak jakby podświetlony:

    [​IMG]

    dodam, że musisz mieć wymagane do szkolenia przedmioty - wyświetlane są kiedy trzymasz zwierzaka nad poletkiem. Jeśli podświetlają się na czerwono to znaczy, że nie posiadasz odpowiedniej ilości wymaganych przedmiotów i dopiero jak będziesz miała to będzie możliwość umieszczenia zwierzaka.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.