Opinie Podstawy zimowej uprawy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zbieranie upraw zimą wymaga specjalnych zdolności! Czy wystarczy Ci kompetencji, aby nauczyć ekipę Gery kilku sztuczek w kwestii zimowych upraw? Nagrody czekają!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 02.01.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 08.01.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    niebo016 lubi to.
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pnącze nie powala z nóg.Zastanowię się czy robić,czasu sporo.
     
  3. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Mam lenia i chyba odpuszczę ten event.
     
  4. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Chyba wreszcie przewietrzę kalosze :)
    Pozdrawiam wszystkich "nauczycieli", którzy będą pracowicie robić event, leniuchom życzę błogiego wypoczynku :)
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja lenia nie mam te nagrody cząstkowe do mnie przemawiają by robić event.
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Noworoczny event z takimi nagrodami i pnączem?o_O
     
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No właśnie mnie też nie powala.
    Chyba zrobię tylko pierwsze zadanie u wszystkich zwierzaków, żeby punkty sezonowe zgarnąć, a potem pas.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dlaczego Noworoczny? Zwykły event. I co chcesz od pnącza?
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nic nie chcę-nie podoba mi się,nie może?:pPierwszy w Nowym Roku-to nie Noworoczny?;) (znowu sowę dostanę,że marudzę xD )
     
  10. hator

    hator Ekspert forum

    Kompletnie nie znam tej mechaniki. Próbowałam "wgryźć" się w opis w FAQ , ale chyba dziś za bardzo zmęczona już jestem i niewiele z tego rozumiem :p
    Ale ponieważ planuje, tak jak Ania zrobić tylko te pierwsze zadania... to pewnie w trakcie robienia ogarnę co i jak :D
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poszukujesz itemów mnożnikowych i nie podoba Ci się to pnącze?
    PD może nie mają dla mnie najwyższego priorytetu, ale darmowym bonusem 100% PD w srebrnym slocie to nie pogardzę:p
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Naliczyłem 44 szkolenia.
    Do tych pierwszych budzenie nie potrzebne? (nie pamiętam jak to wcześniej było)
    Wystarczy 40 jabłek/SP ?
     
  13. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Robię tylko 1 szkolenie dla punktów sezonowych
     
  14. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    event jak event, jednemu sie podoba innemu nie:)
    jeden robi inny nie i nie musi:)
    sama tez nie wiem jeszcze czy bede robila calosc.
    jakos duzo tego siania jak na 8h rosline:(
    a i patyki wypadaja tylko z drzew i zagrod/warsztatow.
    cos tam pogrzebie i zobacze jak bedzie szlo.
    w kazdym razie, jak nie zapomne, to na start obie laki 20h drzewami obsadze.
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Marion,coś się do mnie przyczepiła,hm?:p Ja o tych % do slotu zawsze zapominam,leżą grzecznie na półce :D Do 2 stycznia jeszcze dużo czasu,może zdanie zmienię,na razie wciąż jeszcze jakieś zielsko sieję :wuerg:
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A tak mi jakoś wpadłaś w oko;)xD Spoko, już się odczepiam:)

    Zielska jest trochę do wysiania jak na 2 łąki, ale wyszło mi, że systemem 2 zasiewy w dzień i 1 na noc spokojnie się zmieszczę w czasie i na bonusy na kole polować nie muszę. Chyba sobie daruję te patyczki i kręcenie jabłek w młynie, będę budzić zwierzaki SP (no chyba, że jakieś patyczki od Sąsiadów wpadną).

    Rada dla tych, którzy będą robić event - uważajcie z ilością szkoleń na poletku, na którym płaci się eventówką. Zielska dużo tam idzie i nadprogramowe szkolenia kurczaka mogą zaowocować brakiem zielska na niezbędne szkolenia pozostałych zwierzaków...
     
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Hmm ja chyba zostanę przy groszku i zwierzaczkach :)
     
  18. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Jak policzyłeś że wyszło 44 szkolenia? a na budzenie idzie 2 SP czyli w sumie 88 SP. A pnącze super z tym bonusem 100% jest :music:
     
  19. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Pierwszy raz nie rozumiem poradnika :eek: Jakos nie na moj rozum napisane, ale tlumacze to sobie tym, ze zapewne emocje jeszcze u mnie nie opadly po G&T i stad moj mozg nie lapie co i jak eh :sleepy:

    Co do eventu to chyba zrobie jak niektorzy tylko te poczatkowe dla punktow, bo ich nigdy za wiele ;)
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle naliczyłem wszystkich kropek.
    kura -7
    królik - 10
    mysz - 12
    wiewiórka - 15
    razem 44
    więc albo 44 jabłka, albo (fakt SP x2) 88 SP, albo w miksie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.