Opinie Podstawy uprawy II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Wyczytałam (przynajmniej tak zrozumiałam), że ulepszone itemy można postawić na wybiegu dla zwierzaków domowych. No to czemu nie mogę?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Można na 100%, wcześniej jednak trzeba na innej powierzchni wystawić podstawowe, nałożyć ulepszenia, usunąć i postawić na Wybiegu.
     
  3. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Bardzo dziękuję, teraz się udało.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie ktoś się obija. I nie wiem czy to ja, czy moi uczniowiexD Jeszcze żaden z nich nie zakończył niezbędnych nauk, ale to się dziś zmieni i może choć wiewiór opuści szkołę:)
     
  5. majka47

    majka47 Analityk forum

    Witam! U mnie jeszcze uszatego nakarmić i koniec.Miłego i zdrowego weekendu.
     
  6. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    finito wszystko działa pozdrawiam walczących
     
  7. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Kurczak i wiewiór skończeni. Komplet konewek(z zapasem) już mam, pozostały jedynie badyle :)
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ostatniego darmozjada karmie ale jeszcze dużo chce :Dmysle ze dam rade:p duzo czasu jest ;)1100rosliny i 60 konewek
     
  9. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    skończone ale sieję dalej
    [​IMG]
     
  10. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Ja już event właściwie skończyłam, do wieczora wyszkolę ostatniego zwierzaka. Trzy itemy stoją już na wybiegu, Ale mam pytanie odnośnie tych bonusów, które one dają. Na co one działają w obrębie farmy głównej i Bahamy? Działają na przedmioty w ogrodzie ozdobnym i na wyspie skarbów?
     
    dantic3 i hiacynta lubią to.
  11. kamder

    kamder Hrabia forum

    No i event przeszedł do przeszłości :)
    [​IMG]
    Pytanie tylko, co mam zrobić z takim nadmiarem konewek:oops:.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Farma Główna to: główna łąka, dzika łąka, leśna polana, ogród ozdobny, latarnia morska i wybieg dla zwierzaków domowych, natomiast Bahamarama obejmuje: plantację, las tropikalny, kryształowe wodospady, wyspę skarbów i wybrzeże rozbitków. Bonusy działają wg opisu na wszystkie przedmioty znajdujące się na łąkach danego obszaru:)

    Jak to co? Szkolić dalej zwierzaki na poletku przycinania. Zawsze wpadnie jakaś nagroda za budzenie:)
     
  13. dotas

    dotas Stały bywalec

    U mnie wiewiór już zakończył szkolenie. Druga będzie myszka jak konewki wylecą. Trzeci zając - też czeka na konewki. A na końcu kogut zostały raz konewki i dwa razy badyl. To tak aby zapełnić wszystkie kółeczka.
    Mogłabym zakończyć wszystkie szkolenia, ale chcę zgarnąć max nagród. Dlatego ostatniego zadania nie kończę, do czasu zapełnienia kółek.
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie szkolę dalej,,budzenie kosztuje mnie 2 SP,,a dostanę kilkaset SG,,xD
     
    dantic3, izabell2468 oraz robins71 lubią to.
  15. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Wreszcie i moje zwierzaki wyszkolone :)
    Szły torchę spowolnionym tokiem nauki, ale ważne, że wszystko zaliczyły :p
    zwłaszcze że postępy uczniów są pochodną umiejętności nauczyciela :oops:
     
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Ja tez juz wszystkie wyszkolilam ale jeszcze krolik ma jedna kropke do zrobienia to sieje dalej do jutra rano nie krolik tylko myszka
     
  17. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Ja chyba ślepa jestem. Gdzie jest sklep sezonowy (wygrałam żetony sezonowe, a sklepu nie widzę) ? Znalazłam - inne artykuły - sezonowe - ale tu nie ma jak wydać żetonów ...
     
    dantic3 lubi to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Musisz wejść do "sezonu". Na przykład na głównej planszy, czyli mapie:
    upload_2020-11-22_21-56-14.png
    I w tym sezonie wchodzisz do sklepu sezonowego:
    upload_2020-11-22_21-56-59.png
    Jak klikniesz na ten napis, to wyświetli Ci się zawartość tego sklepu:
    upload_2020-11-22_21-57-45.png
     
    dantic3, robins71 oraz agnieska lubią to.
  19. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    dantic3, robins71 oraz Roomie lubią to.
  20. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Możesz spokojnie dopełniać puste kółka po zakończeniu 4 etapu. :)
     
    dantic3, robins71 oraz Roomie lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.