Opinie Podstawy uprawy II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mój Wincenty wiewiór też szkolenie skończył.8) Penelopa wieczorem dyplom dostanie :p A reszta się na szkolenie nie załapała...
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dopiero kurczaka nakarmiłam :p nie wiem czy zdąże wszystkich nakarmić badyla ciągle brakuje -.-
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Masz jeszcze 118 godzin :)

    Mnie na wiewiórze zatrzymały tylko konewki.
    Posieję na noc hortensję.
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tez posieje hortensje bo i konewek brakuje :sleepy: królika zaczęłam :p
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Moja Penelopa już ma dyplom.;)xD Czas itemu skróciłam dwoma pnączami i rano będzie już dawał %.

    [​IMG]
    Robię dalej wszystkie zwierzaki, ale tylko do ukończenia 4 zadań. Więcej nie sieję.:)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kurczak i mysza wyszkolone, dla reszta jeszcze się szkoli, może jutro, wszystkie będą miały dyplomy.:)
     
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witam:)na teraz u mnie wygląda to tak:p
    [​IMG]
    zielonego brak , ale jestem spokojna o koniec;)
     
  8. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Do końca jeszcze 114 godzin więc na spokojnie event ukończę, brak konewek (czekam na goździki), na kole na 99 kręceń, zagadka czego było najwięcej? Tak, tak mandragora, drut i eliksir. To ci dopiero losowość. [ciach] Ani jednego bonusika, wrrr:cry:.

    Jest to co prawda fizycznie niemożliwe, ale promuje zabroniony proceder. Usuwam.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2020
  9. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam powiedzcie co trzeba zrobic zeby pokazal sie poziom ukonczony wyszkolilam kurczaka jak pokazano a nie ukazuje sie ze go skonczylam
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Po szkoleniu musisz go obudzić. Jeśli szkolenie z danego poziomu jest ukończone, to podświetli się napis ukończ. Klikniecie na ten napis potwierdza ukończenie zadania.
    Ukończone poziomy u zwierzaków są zaznaczone zielonym ptaszkiem po prawej stronie:
    upload_2020-11-19_20-6-47.png
     
  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    to faktycznie pech - ja miałem dwie i dostałem 100 % na 24 godzin i plus 1 dla roślin na 6 godzin - ale to chyba w drodze wyjątku xDxD
     
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    Dzieki mod zla
     
    Marzenakruczek i hiacynta lubią to.
  13. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    No to życzę Ci tego wyjątku na długo, ja już się przyzwyczaiłam, mam chociaż możliwość do psioczenia. Event oczywiście robię i myślę, że jutro skończę. Pomarzyć dobra rzecz. Obsadziłam ponownie goździki, ostatni zbiór dał mi 107 konewek. Trzymam kciuki:)
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wiewiór i mysz wyszkolone, królik w połowie jutro skończe to zajmę sie kogutem:)na wylotki sieję hortensję do misji:)
     
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Na teraz u mnie tak
    [​IMG]
    Trzy itemy już stoją .Został kurczak.
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wszystkie itemy już wystawiłam.:)
    Zwierzaki wyszkolone tylko do poziomu 4, no za wyjątkiem zbierania plonów (oddawanie dyni) gdzie szkoliłam na maksa.
    Z TS wykluły się gekony.:)
     
  17. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Ja tego eventu nie ogarniam, karmię tego co się napatoczy, chociaż one nie będą głodne :)))
     
  18. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    No to studenci wyszkoleni;)
    [​IMG]
    Udanych szkoleń i cierpliwości życzę:)
     
  19. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    [​IMG]
    :)Koniec:)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie też koniec, fajnie było ani razu nie pomyliłam kropek.;)xD

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.