Opinie Podstawy uprawy II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Praca na farmie nie należy do lekkich - zwłaszcza w sezonie żniw! Gotowi, by przygotować swoje zwierzęta na zbiory przepysznych plonów?!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 18.11.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 24.11.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    niebo016 i gretag lubią to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Trzeba robić, wyjścia nie ma a tak liczyłam na odpoczynek..xD
     
  3. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Znowu sianie na jednym polu a wypadajki tylko z farmy,nie lubie takiego rozwiazania.
     
  4. sheherezada

    sheherezada Forumowy żółtodziób

    Ja tez nie cos porobie tylko dla PSNow bo w porownaniu do obecnego pnacze nie powala
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Odpoczniesz po przejsciu na unity...tempo samo sie zwolni:p
    Jeszcze troche bonusów rzucą a do 300 lv w rok dojdziemyxD
    Robie
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Potrafisz zachęcić do robienia eventu :D

    Rysiu coś się leni i nie daje wyliczanek ile czego siać itd..
     
  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    @hlnrys dużo siania i kombinowania? ;)
     
  8. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Tym razem nie robię :)kolejnej demolki bahamy nie przeżyję;)a za pasem dożynki:p
    powodzenia robiącym ,a hamakującym udanego wypoczynku:)
     
  9. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Jeżeli będę budzić zwierzaki super paszą to nie potrzebuję roślinki kenaf?
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kenaf wykorzystuje się tylko przy produkcji worków z owocami, służących do budzenia zwierzaków. Jeśli będziesz je budził SP, to możesz dać sobie spokój z sianiem kenafu. Ja chyba tak zrobię:)

    Edycja.
    Podliczyłam kropeczki. Jest ich 44, czyli na budzenie potrzebne jest 88 szt. SP. Trochę się pewnie zwróci z nagród losowych. Alternatywnie zamiast SP - 44 x 200 = 8.800 szt. kenafu.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Spokojnie, jeszcze szukam przedmiotów.
    A to, że sianie na jednej łące, to nie dziwota.
    W końcu to tylko "Mini Ewent":
    xD:cry:xD
    [​IMG]
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    grabie i drzewa mnie nie interesuja...wiec event dam rade chyb zrobic w 8 h i to bez bonusow...
     
  13. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    @MOD_Marion
    A ja będe siał, najwyżej na końcu pomogę sobie SP :):)
     
  14. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Są itemu dające procenty do pd więc wcale tak źle to nie wygląda :)

    10 minut temu skończyłam obecny ewent, nie mam ani śmiegieł ani kropelek zielonych ale i tak robię :D
     
  15. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Też wykorzystam SP. Mam jej ponad 5 tys., nawet nie zauważę.
    Dopiero co po wczorajszym G&T przeorganizowałem sobie las i będę się nim cieszył.
     
  16. anna0089

    anna0089 Książę forum

    No cóż ...nagrody mnie nie powalają. W moim przypadku PD do zdobycia powyżej 6 mil ,szału nie ma ale znów piechota nie
    chodzą :sleepy:. Nagród sezonowych nie zbieram :sleepy:. Itemy tego typu leżą u mnie na pasku bo ich nie cierpię:sleepy:. Aby konkretnie zadziałały muszę postawić na konkretnym polu bo tak albo o nich zapominam albo zbieram tak jak inne itemy raz dziennie a wtedy
    ich działanie jest zerowe . A jeśli stoją na konkretnym polu to zajmują mi miejsce na drzewa albo uprawy :(
    Kwadratura koła .Ale Coś tam porobię bo lubię robić ewenty
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie marudzę, robię, co prawda zawsze mi się te kropki pomylą, ale mam nadzieję, że jakoś ogarnę.;)xD
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A coś więcej?Bo mnie te bahamowe też nie interesują...A nigdy się w tych kropkach połapać nie mogłam :( Da się tylko 2 zwierzaki karmić do skutku?o_O
     
  19. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Do wybudzenia zwierzaka potrzebne jest 1 x Worek z owocami albo 2 x Super pasza i to jest piękne bo już miałem odpuścić robię dla PNS - ów powodzenia wszystkim
     
  20. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    Mnie też bahamowe nie satysfakcjonują, skupiam się na tych związanych z farmą
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.