Opinie Podmorska wycieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A masz już bidulko warsztat?o_O To dawaj nadwyżkę za płotek :p
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Warsztat mam ten co zdobyłem z eventu, a rekiny tak mi skakały że brakuje mi połowy kolorowych do warsztatu pomarańczowego :)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Widocznie trafiłeś na te wolno żyjące ;) Moje z oceanarium,to troszkę już oswojone a twoje robią,co chcą xD:cry:xD Spoko,w poniedziałek dodasz feromonów,to zwabisz je :p
     
  5. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja jak daje chanel 5 to wyniki jeszcze gorsze, dałem se spokój z klonowaniem bo nie stać mnie na pomarańczowe zęby rekina za 5000 SP, zresztą pomarańcz to nie mój kolor :)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja też już dziś skończyłam,bo wszystko perfidnie cofa -.- Poczekam na targ aż ruszy i na SP,bo całkiem się spłukałam..:cry:3/4 warsztatu mam,nie spieszy mi się..;)
     
  7. Phyoriie

    Phyoriie Czeladnik forum

    Dlaczego mam wrażenie, że coraz biedniejsze te nagrody w eventach hodowlanych?
     
    _Sabrina i feniks1414 lubią to.
  8. gosiek1807

    gosiek1807 Czeladnik forum

    Tylko najpierw trzeba odblokować posągi przed rekinami a jest ich 3( anakondy-razem 90 ZB) dopiero rekiny

    dostałam czerwone oczko dla ropuchIII a z drugiej tajemniczej czerwoną zagrodę dla jelonków rogaczy III. Jeszcze ich nie miałam. Załadowałam trzeci wsad zobaczymy co wyjdzie

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 lutego 2020
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Pytanie było inne więc na nie odpowiedziałem prawidłowo. Za dobrze by było gdyby można było wybierać sobie poszczególne posągi :)
     
  10. MegScorpio

    MegScorpio Forumowy żółtodziób

    Nie potrafię zagrody z rekinami umieścić na polu. Mam takie przekreślone kółko, nieaktywne postaw
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MegScorpio musisz odblokować posąg w II pomieszczeniu za 30 złotych bananów.
     
  12. MegScorpio

    MegScorpio Forumowy żółtodziób

    Rzeczywiście mam nieodblokowane. Trochę to nielogiczne. Rekiny mam na bahamie od roku a posąg nieodblokowany. Nie pamietam czy je kupowałam czy były z jakiejś tajemniczej zarody....a tych nowych sie nie da
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Były w evencie Świat dzikich zwierząt w październiku 2016 r.
    Od niedawna można je kupić: https://board-pl.farmerama.com/threads/rekiny-na-bahamaramie.72262/
    A teraz zostały wprowadzone do oaz miłości: https://board-pl.farmerama.com/threads/hodowla-rekinów.72570/
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event się skończył, ale na pamiątkę zostawię tutaj fotkę naszego ulubionego rekina:D
    rekinzgitarą.png
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy wszystkim za opinie na temat eventu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.