Podkarpacka Familia

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika one_X, 9 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. faksel44

    faksel44 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ciekawy jestem czy znalazłaś swoje ręczniki
     
  2. Lithuana18

    Lithuana18 Czeladnik forum

    Hejka na szczeście daleko nie odfruneły, tylko 3 pietra niżej :D a co tam u Ciebie sie ciekawego dzieje?
     
  3. faksel44

    faksel44 Wszystkowiedząca wyrocznia

    hejka na szczęście u mnie nic nie przyfrunęło i nic nie odfrunęło,a dzisiaj można się opalać,pozdrawiam
     
  4. Lithuana18

    Lithuana18 Czeladnik forum

    Jak jutro też będzie taka pogoda to się wybieram z najmłodszym gdzieś na rower :)
     
  5. 1Megi79

    1Megi79 Forumowy żółtodziób

    Witam, też jestem z Podkarpacia;) Pozdrawiam!
     
  6. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Gospodyni miała zawirowania życiowe, ale po latach jestem. :) Witam nowych członków i dopisuję, jesli kogoś pominęłam upomnijcie się z czasem przeczytam. ;) mam bardzo mało czasu aby tu zaglądać, ale wy rozkręcajcie rozmowy aby tu pusto nie było. :)
     
  7. Beciakbu

    Beciakbu Okazjonalny autor

    Witam wszystkich, jestem z Rzeszowa mozna dolaczyc do grupy :)
     
    aniolekk0991 lubi to.
  8. aniolekk0991

    aniolekk0991 Czeladnik forum

    Witam, ja też jestem z Podkarpacia, z bliskich okolic Rzeszowa :inlove: Pozdrawiam :D:D