Podgląd możliwości ulepszenia

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Bobinek, 21 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za dodaniem do paska postępu produkcji możliwość ulepszenia.

 1. Tak

  17 głos(ów)
  81,0%
 2. Nie

  4 głos(ów)
  19,0%
 1. Bobinek

  Bobinek Młodszy ekspert

  Chodzi mi o podgląd możliwości ulepszenia drzew i zagród. Przy najechaniu kursorem na na drzewo lub zagrodę oprócz postępu w produkcji wyświetlała by się również możliwość ulepszenia drzew do wersji XL, XXL, czy zagród do żółtej, pomarańczowej, czerwonej, różowej, neonowej.Mając umieszczone wiele zagród i drzew nigdy do końca nie wiemy czy nie mamy możliwości ulepszenia zagrody czy drzewa. Ciągle udaje nam się uzyskać w jakiś sposób kolejne ulepszenia. Myślę, że było by to bardzo pomocne w grze.
   
 2. ania1713

  ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

 3. MaDzo

  MaDzo Cesarz forum

  chyba chodzi o to zeby nie zaglądać do paska albo do FAQ jakie drzewa i zagrody mają jakie ulepszenia i czy my juz je mamy czy jeszcze nie.Tak ten pomysł zrozumiałam ale może sie mylę
  Fajnie by bylo mieć taki podgląd ale na zrealizowanie go bym nie liczyła.
   
  Marrylan i ania1713 lubią to.
 4. ania1713

  ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

  Dzięki :) [ciach]
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 czerwca 2020
  Marrylan, Anhedrea oraz MaDzo lubią to.
 5. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Bobinek w ankiecie brakuje opcji dla niezdecydowanych, dodaj taką proszę.
  Pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
  Mam jednak pytanie bo wydaje mi się, że w obydwóch pomysłach chodzi Ci o to samo. Czy w tej propozycji: Inwentarz - dodatkowe opcje i oznaczenia dla ulepszeń - masz na myśli jednak inne opcje?


  ania1713, MaDzo mnie również bardzo brakuje takiej opcji ale to zupełnie inny temat. Jeśli któraś z Was ma ochotę to proszę otworzyć nowy wątek z pomysłem, tutaj komentarze usunęłam aby nie zaśmiecały aktualnego pomysłu.
   
  Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2020
 6. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Bobinek w kwestii formalnej po raz kolejny proszę o zmianę koloru czcionki w podpisie sygnatury (prośba już raz była tutaj: #4). Kolor czerwony i jego odcienie (drugi, pionowy pasek w palecie kolorów) zarezerwowany jest dla Ekipy forum.
   
 7. MYSZKA2005

  MYSZKA2005 Baron forum

  mi sie wydaje, ze chodzi o to, zeby po najechaniu kursorem na drzewko na lace pokazywalo czy i jakie mamy dla niego ulepszenia i opcje wyboru nalozenia na nie ulepszenia. podobnie jak dziala to w ogrodzie dendrologicznym.
  jezeli propozycja dotyczy takiego rozwiazania, to oczywiscie jestem na tak.
   
  fkamil lubi to.