Opinie Pod osłoną gwiazd

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Połowa planu wykonana , dziś pnącze i po ewencie będzie .
    [​IMG]
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    u mnie na razie idzie wolno,właśnie wpadło 100% to teraz może odrobine podgonie rośline,nie robiłam rewolucji na polach,sieje tylko na głownej i 120 pól na dzikiej,lesna nie do ruszenia :),na 4 teleskopy juz jest ;)
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Stawiał ktoś dowolne itemy na nowym pnączu ? Mnie przekierowuje na pole eventu o_O
     
  4. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    trzeba zdobyć gałązkę i wtedy chyba się da postawić :)

    a w temacie ...535 wypadalców czeka i 4581 roślin :p koło nie współpracowało i sieje na 2 łąkach , leśnej nie ruszam ;)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Ja właśnie ustawiłam :)

    rząd.png

    Może nie zdobyłaś jeszcze rzędu chmur z Konstelacji 4?
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzięki Ateno , nie zaliczyło mi ostatniego teleskopuo_O:p
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A to niedobra graxDxDxD Idę zbierać różyczki:p Od razu będą na Dzień MatkixDxDxD
     
  8. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Witam, na początku była rozmowa, że event będzie lekki, łatwy i przyjemny, u mnie zrobił się łatwiejszy i lżejszy za sprawą dobrze naoliwionego koła farmerskiego. Po wykręceniu 2x 100% i 2x +1 mogę zająć się kończeniem misji w spółdzielni, a zwłaszcza kwiatowych, do których potrzeba wiele tysięcy.
    [​IMG] A ostatni Teleskop, w tej chwili, kręci się w młynie.
    Życzę wszystkim szczęścia na kole i szybkiego ukończenia.
     
  9. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam mam w spizarni bonus do stodoly 24 godz kat. diamentowa jak go mam uzyc jak mam cjm
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Miałem szczęście.. Do +1 w budynkach warsztatowych, którego nie zużyjęxD

    2 zadania z 3 konstelacji zrobione, teleskopy posiane.

    magros - CMJ nie przeszkadza w użyciu bonusu, ale chyba tylko wtedy, gdy wykręcisz go na kole. Jeśli masz własny, to (o ile dobrze pamiętam) albo CMJ, albo bonus.

    Jednak nie - bonus jest chyba na kategorię złotą (jak najedziesz myszką, to zobaczysz) a CMJ na diamentową.
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Musisz wyrzucić ze slotu CMJ. Diamentowy slot jest tylko jeden. Trzeba się zdecydować, co chcesz w nim umieścić...
     
  12. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)"konstelacje mogą być budowane niezależnie od siebie " czyli zrobię sobie zadanie 4 żeby mieć pnącze i potem robię zadanie 3 żeby mieć tę figurkę świnki- wieprzka. Chyba tych dwóch pierwszych zadanie nie będę robić...... chyba :oops:
     
  13. miruśka16

    miruśka16 Czeladnik forum

    witam,przede wszystkim chciałam podziękować Kloni17,aweva55,talarek1961,heksolandia i oczywiście zizi ale zizi w szczególności za poświęcony czas i chęci oraz naprawdę fantastyczne porady ,szkoda że nie da się takich graczy w jakiś sposób nagradzać .
    a w temacie eventu to mam już 4 teleskopy a za godzinkę zbiorę roślinkę i na całe zadanie 3 będzie już komplet ,a skoro udało się w tak krótkim czasie na całe zadanie uzbierać wszystkiego to i 4 zadanie na pewno zrobię
     
  14. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Gratuluję. :) Pogadaj z moim kołem, bo ze mną nie współpracuje, może Ciebie posłucha. xD ;)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja nawet nie tykam koła, wolniutko płynę karawelą, na razie 5 teleskopami wypatrzyłam wieprzeusa.;)xD
    Soczewki lecą nieźle, pozostaje tylko regularne sianie.:)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Plan minimum wykonany-wieprzus stoi w OO 8)
     
  17. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Byczek Fernando na nieboskłonie zaliczony.xD Wieprzek jeszcze w pasku, ale zaraz go ustawię w stosownym miejscu. xD

    [​IMG]
    Bez wspomagania niestety. Cóż. Powolutku z godnością i dostojeństwem wewnętrznym dopłynę do finału.8)
    Mam nadzieję, że mnie jakiś tropikalny tajfun po drodze nie dopadnie:cry:xD
     
  18. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Przykro mi, ale na odległość nic nie mogę zrobić, chyba że sama spróbujesz, tak jak Ci kiedyś pisałem, kiedy bonus pokaże się na kole, to trzeba zamknąć oczy, myśleć o nim, i kliknąć.
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie to nie działa. Nawet jak o nim myślę, to nie udaje mi się go często wykręcić.

    Kolejne teleskopy posiane:p
     
  20. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Trzeba się mocno skoncentrować i wypowiedzieć magiczne słowo, u mnie działa słowo „proszę"
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.