Opinie Pod osłoną gwiazd

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    a ktoś mi odpowie czy john cytryna wspomaga tylko zwykłe wypadajki?
     
    magdusia668, dantic3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Najbardziej to zależy ,przynajmniej mnie,na wypadajkach eventowych i te wspomaga. Tyle,że najlepiej mieć ich kilka na każdym polu
    Ale zwiększa szansę na wszystkie przedmioty.O 5%
     
  3. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    no ja mam tylko jeden i z tego chociaż się cieszę xD
     
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Połowa za mną :) i dalej sieję, żeby zrobić całość. Powodzenia i miłego :music::music::music: (nie bez powodu jest Trójka emotikonek)

    [​IMG]
     
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    wynik po 2 rozsiewach
    [​IMG]
    nie jest źle :)
     
  6. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Lubię szczere wypowiedzi,bo przy 400tu wypadajkach powinien być znaczek że jestem graczem który ma wykupione premium natomiast ja szaraczek grający od początku uważam że wypowiedzi tego typu nie są motywacją dla graczy z niskimi poziomami - Ja mając na drzewie mądrości złożonego Johna cytrynę na maksa i na trzech polach przygotowany tzw. misz masz-(różne uprawy + zagrody otrzymałem 133 wypadajek w ten sposób kończę eventy (nie będzie podpowiedzi dla indyjczyka bo on jej nie potrzebuje) -przed czasem
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Drogi Panie.. Ja posiałem rzepę na start eventu i miałem 171 soczewek bez Johna Cytryny. Proszę czytać ze zrozumieniem... Piszę to, bo cytuje Pan mój post i chyba go nie zrozumiał, takie odnoszę wrażenie.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2020
    magdusia668, dantic3 oraz Cardamon lubią to.
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zarejestrowany jesteś od 2014 r. więc już z pewnością wiele wątków eventowych przeczytałeś - i widać, że nie wyciągasz wniosków z tego co piszą gracze. Przy każdym evencie jest co najmniej kilka postów jak przygotować się do eventu, a ty masz na łakach misz masz - no a jak masz misz masz i to jeszcze z nie za długim czasem wzrostu to nie masz efektów.
    Ja mam 4 teleskopy ukręcone i 331 soczewek czeka na roślinę.:)
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    .elom. - Twój post, który nic nie wnosił do tematu usunęłam.

    U mnie ukręcone tylko dwa teleskopy i 408 soczewek czeka na swoją kolej. Szarłat wspomagany Jaśkami dał radę. Leśną Polanę zebrałam rano, więc z niej wypadajek nie było..:p
     
  10. vrouwe

    vrouwe Okazjonalny autor

    Czyli wszystko w porzadku. Dostalam cmj od talarek1961 i naprawde jest moc :) Dziekuje za prezent. Kiedys tez bede sobie produkowala :)

    Wypadlo mi 223 soczewki. Roslinki przybywa. Wstane nawet w nocy, aby wykorzystac podarunek :)
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, czyli mój chutney też poleciał do klona xD
    Ech xD
    Jeśli będziesz w potrzebie, napisz do mnie - podrzucę chutneya ;)

    A produkować tego to naprawdę nie warto... ale o tym to cicho sza, bo jeszcze producenci się zniechęcą 8)xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też wysłałam , ale do klona trafił . Dlatego zależało mi , żeby to wyjaśnić .
    Dzisiaj wyślę do ciebie , warto mieć więcej .
    Czekam jeszcze 30 min. na zbiór .
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też tylko 2, ale 698 badyli i 181 soczewek czeka na swoją kolej. Na noc posiałem róże z wodą, bo nie wiem o której wstanę.
     
    magdusia668, talarek1961 oraz dantic3 lubią to.
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry. Wieprzek już na polu siedzi.:) Ależ szpetny jest ten item:wuerg:
    Teraz jeszcze 3 kroki do pnącza i po evencie. 2 pierwszych zadań nie robię 8)
     
  15. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Plan minimum mam i ja :).

    [​IMG]

    Ciekawe kto potrafi dokończyć zdanie : ginekolog patrzy w gwiazdy a powinien .................. . Pozdrawiam ;).
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Astronom :p

    W nagrodę oć mi event zaczaruj, by sam się pyknął xD

    Leżałam, czekałam aż urośnie i mnie dzień zastał, a gwiazdki zniknęły, teraz poczekam do wieczora na teleskop xD
     
  17. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Może być astronom ale najpierw powinien przetrzeć teleskop ;) inaczej nie zobaczy Andromedy ani Wenus z Młyna :D.
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Są tacy co i z teleskopem nie są w stanie nic ujrzeć :p
    Pod osłoną gwiazd, jeszcze statek płynie, bez teleskopu na syrenę może trafić :music:xD
    Póki co, to na niecałych 2 polach posiałam, coś mi się zdaje, że gwiazdeczek za dużo nie zobaczę xD:cry:
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wczoraj rozsiałam i płynę sobie spokojnie:) Jak wcześniej pisałam, planuję dopłynąć w niedzielę wieczorem (chyba, że z tego nadmiernego spokoju o jakichś zbiorach zapomnęxD)
     
  20. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    a powinien Astronom :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.