Pod osłoną gwiazd II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Po pierwsze puchary na maxa.
    Drugie JC na drzewie.
    Po trzecie roślina najdłużej rosnąca.
    Teraz siać na wypadajki długo rosnące z alchemikiem, warto też pobawić się w szklarni by zdobyć 1 sek roślinę.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    luminante zmniejsz proszę ilość wierszy w podpisie sygnatury zgodnie z Regulaminem forum:

    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    (...)

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

    Język podpisu jest dowolny (pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia).
     
    hiacynta, Viola_07 oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Posty dotyczące prośby o przetwory zostały usunięte. ezzP, widzę że napisałeś również we właściwym wątku, czyli Prezenty codzienne - kwiecień 2021, nie ponawiaj więc tej prośby w innych wątkach, zwłaszcza że nie wiąże się to z ich przeznaczeniem.
     
    hiacynta, Viola_07 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    3 konstelacja zrobiona:p Jeszcze 3:D
     
  5. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Wybrałam ścieżkę po żetony, 4te zrobione i dziobnięte 2 i 3 zostało 11 teleskopów do zrobienia :)
    Ładnie idzie do przodu bez pośpiechu:)
     
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    u mnie koniec eventu :D gratulacje dla tych co skończyli i powodzonka robiącym :)
     
  7. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Mam takie puchary, JC jeszcze na drzewie nie stoi, bo musze miec jeszcze 296 gwiazdek, ale stoi na polu.
    Co to jest alchemik i skad go mozna miec?
    Sieje dzis i sieje, zaraz SN sie konczy. Oddalam dopiero 3 teleskopy. Zaraz dam jeden znow.
    Wysadze wszystko na pole, cale SN, ale moze zdobede to pnacze.
    Potem bede probowac bez SN, ale to juz trudno bedzie.
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    JC na polu,,to działa tylko na to pole,,a 1 sztuka to nic,,musi być w drzewie,,a nawet w drzewie to też nie zawsze spełnia oczekiwania,,alchemik to dzielnica rzemieślnika i przetwory pozwalające przyspieszyć wzrost roślin,,
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Olu jak moge cos zasugerowac ,to postaw po 202 pola na łaki główną i dziką siej normanie z woda i kupa zbiory bedziesz miała co 3,36 .Dopilnuj tego .Soczewki całkiem niezle leca z eventówki ,więc na razie nie przejmuj się wylotkami tylko siej.jeden zbiór to na czysto1212 roslin ,czyli starcza na jeden teleskop i zostaje 172 rosliny ,które skumulują Ci się co sześć zbiorów wtedy ukręcisz dwa teleskopy.
     
  10. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Dzis duzo sialam i uzylam co mialam SN i dostalam duzo soczewek od kogos. Dziekuje za to i mam pnacze :)
    Teraz bedzie trudniej, bo nie ciagle moge zebrac rosliny, bo jutro szkola i testy nie online a w weekend otwarli bedzie wreszcie plaza i bardzo chce pojsc na troche, bo jest mocne slonce, choc z dwie kolezanki, bo wiecej nie wolno.
    Bede sie starac robic ile sie da. Dziekuje za rady :)
    Jak tylko dam rade z gwiazdkami to wsadze JC na drzewo. To nie bedzie szybko, bo latwe misje mam gotowe a do zwierzat musze miec zagrody na polu. No i zawsze je mam, choc troche.
    Nastepnego eventu nie zaczne chyba, bo nie da sie bez SN i SNZ, a mam tylko po 1 wielkim drzewie, co babcia z oferty mi kupila i sie dlugo zbiera. I ja tak robie, ze wiatraczek daje na drzewo z wiatrakami to mam wiecej. I na drzewo z SN tez.
    To teraz zrobie w tym evencie co sie da, bo jutro kombajn sie konczy i duzo czasu trzeba klikac i bede klikac ile sil a potem zaraz mamy wakacje na wiosne i otwarte bedzie wszystko to nie bedzie mozna miec czasu :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 kwietnia 2021
  11. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Siemka. U mnie event też skończony 8). Wpadło +200% na 12h to udało się trochę podgonić z SN. Gratulacje dla farmerów co skończyli i tych co ostro orzą :D.
     
  12. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Witam, pnącze ze względu na wartość PD %, zaznaczone do ulubionych, czekam na perły, jak do tej pory 6 szt. które dostałem pierwszego dnia. Gratulacje dla wszystkich zdobywców pnącza i powodzenia tym, którzy mają problemy, miłego weekendu.
    [​IMG]
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    98 godzin do końca ewentu, a ja nieśpiesznie, pod osłoną gwiazd doszłam do celu.;):)

    [​IMG]
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja niedługo skończę 2 konstelację, bo o dziwo koło się odfochało i dość często daje bonus na plony z roślin +1xD:cry:xD
     
  15. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja znowu zrobilam 3 teleskopy, bo dostalam dzis znowu soczewki do graczy-dziekuje, to duza pomoc jest :)
    Rosliny tez sieje. Teraz juz idzie powoli z nimi.
     
  16. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    finito pozdrowienia dla robiących
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Połowa eventu za mną:p
     
  18. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja potrzebuję jeszcze 4 zbiorów żeby zdobyć ostatni item i zakończyć event
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Aktualnie mam tak

    [​IMG]

    To jutro będzie koniec.
     
  20. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    Oj, na pewno byłoby łatwo, ale nie ma czasu :cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.