Pod osłoną gwiazd II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Pomidor Paweł od zawsze marzył o żeglowaniu po świecie w blasku milionów gwiazd. Popłyń razem z nim na magiczną przygodę i zdobądź błyszczące niczym gwiazdy nagrody!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 21.04.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 27.04.2021, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Sporo siania ponad 20 tys roślinki
     
  3. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    no to czaka nas mega sanie znowu 1040x20= 20800 a wypadajek 960
    wow na to czekaliśmy xD
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nie 8) Jak tak dalej pójdzie,to przytyję z nieróbstwa :p Oczywiście nie robię 8)
     
  5. ghostpain

    ghostpain Mieszkaniec forum

    nie mam szansy zrobić :(
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dwadzieścia tysi pięciogodzinnego badyla na dwóch polach to jest dużo...? o_O
    Oj krótką pamięć mają farmerzy 8)xD
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dlaczego? Event jest banalnie prosty. CMJ, małe poletka i raptem 16 zasiewów dość krótkiej rośliny. Chyba, że o wypadajki będzie trudno... Ale mam nadzieję, że nie :)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na całość 20 teleskopów.
    20.800 badyla i 960 wylotek.
    17 zbiorów (1200) + 400 z rozsiewu
    Czasowo mogę liczyć 18 zbiorów.
    Badyl z samą woda rośnie 4h, na luzie dam radę zbierać x4 na dobę, a pewnie wycisnę i x5.
    3-4 dni i po sianiu, zostaną dwie doby na dorobienie wylotek gdyby brakowało.
    Ewent banalny.
    Nie rozumiem klasyfikacji BP :
    "poziom trudności: średni/trudny"
    Ale kto połapie ich pokrętną logikę.
    Do tego pnącze.
    Jak na tak banalne wymagania, to prawdziwa petarda (wg mnie).
    Do wyrwania koniecznie.
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jeszcze tylko małe pytanko .Czy konstelacje trzeba robić po kolei czy można wybrac od której zaczynam?
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Robię, bo ja jestem z tych co robią.:p
    Najpierw robię konstelację 3 - bo tam są 2 żetony, później konstelacja 4 - 3 żetony, w 2 - 1 żeton.
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak jak w poradniku pisze - można je tworzyć niezależnie od siebie:) Tylko kroki w ramach danej konstelacji robi się po kolei, ale tak jest zawsze.
     
  12. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Chociaż pnącze tym razem jest warte roboty na roli.
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Robię, ale to nie nowina.;)xD
    Moim zdaniem, lekko, łatwo i ..... no raczej nie przyjemnie tylko nudnawo będzie.;)xD
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O jaki nudny event do zaliczenia xD

    w pierwszej kolejności na pewno warto iść po żetony małego astronoma czyli konstelacja 3-4 -2
    reszta jak leci

    A dlaczego warte wyrwania [​IMG]
     
  15. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Bardzo fajnie się zapowiada:p Luzem do zrobienia bez wspomagaczy, nawet gdyby wypadajki leciały słabo to będzie czas, żeby je dorobić. Fajne pnącze, itemy na tyle sympatyczne, że chętnie nawet wystawiłbym je w ozdobnych, gdyby były podwójne. Na pewno robię w całości:)

    Ta klasyfikacja "średni/trudny" to mi się wydaje, że z rozpędu dodana :D No chyba, że jest gdzieś jakiś haczyk, którego nie widać na pierwszy rzut oka? xD
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Warte wg wymagań (w mojej ocenie).
    Zobacz ostatnie ewenty.
    Wymagania siewne i profity z pnączy.
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a bo myślałam że coś ekstra jest a nie widzę


    ja jak to ja rzut oka na wymagania i czy na skróty się da ;)
    Sprawdzę jeszcze co dają te skrzyneczki

    ***
    Chyba se machnę co tam siać zebrać siać zebrać ale mi filozofia xD się pół kombajn nie zmarnuje :p;)
     
  18. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    jak napisali średni/trudny to pewnie wypadalce będą lecieć jak krew z nosa. I tak robię, pnącze nie w kij pierdział.
     
  19. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Aj tam, na rybach to są dopiero nudy, a tutaj przynajmniej się trochę po polach człek pokręci - a i do Fortuny można... jak komu zabraknie emocji :music:
    te 20 tys. na dwu obszarach to w sumie pikuś. Robię więc, bo warto robić każdy ewent, w którym efekty są zależne od mojej pracy a nie od losowości - skrzyneczki z pnącza 2 x na dobę też nie do pogardzenia 8)
    - na początek trzeba się jak najprędzej do tych żetonów dostać, a potem spokojnie sobie z pomidorem Pawłem gwiazdozbiory pokompletować kontemplując przy okazji te błyszczące niczym gwiazdy nagrody :pxD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    20 tys. badyla na 2 łąkach - będzie ciekawiexD:cry:xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.