Pnacza za pieniadze

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ola88888, 26 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Dzien dobry.
    Mam 2 oferty na jakby zestawy pnacz, ale nie ma opisu, tylko to tansze ma.
    Czy bedzie ogloszenie o tym?
    Ola
     
  2. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Rzeczywiście nie ma ogłoszenia co do pnączy, ale w opcji zakupu masz info:

    te 2 za 11,99pln:
    Rząd chmur „Samhain” – co 160 godzin otrzymasz 300% więcej PD z roślin pełni księżyca przez 18 godzin, 60% więcej PD ze wszystkich przedmiotów na twoich głównych polach przez 18 godzin i 1 skrzynię pełni księżyca III!
    Rząd chmur „Skarb krakena” – co 68 godzin otrzymujesz 75% więcej PD i TPD za wszystkie żniwa przez 4 godziny!

    te 3 za 19,99pln:
    Rząd chmur „Łupy krakena” – co 66 godzin otrzymasz 80% więcej PD i TPD ze wszystkich żniw i hodowli przez 8 godzin!
    Rząd chmur „Wiosenne sprzątanie” – co 90 godziny otrzymasz 1 bonus L do PD/TPD za przedmioty ozdobne!
    1 x przedmiot ozdobny Dnia Wiaderka
    1 x przedmiot ozdobny Wykurzyć kurz
    1 x przedmiot ozdobny Twórczy chaos
    Rząd chmur „Nie z tej ziemi” – co 44 godziny otrzymasz 200% więcej PD z przedmiotów ozdobnych pełni księżyca przez 18 godzin, 300 PD pomnożonych o twój poziom i 5 skrzyń wiedźmich skarbów S!
     
  3. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Aaaaa rozumiem.
    Dziekuje za pomoc :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To oferta indywidualna, więc ogłoszenia nie może być. Trzeba w takich przypadkach sprawdzać dokładnie w Galerii handlowej co się kupuje.

    Skoro jednak już sprawa jest wyjaśniona, zamykam temat.

    pepe2013, dziękuję za pomoc.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.