plainofwhite

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika plainofwhite, 3 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    Hej hej :) Mam na imię Justyna, obecnie mieszkam w Aberdeen w Szkocji. Przygodę z Farmeramą zaczęłam w lipcu 2015, kiedy zobaczyłam, że moja bratowa zbiera jakieś roślinki na komputerze :D
    Miałam ostatnio sporą przerwę w grze przez brak czasu i straciłam większość sąsiadów :(
    Teraz pracuję z domu przez internet i czasu mam dużo, więc jeżeli ktoś chciałby zostać moim sąsiadem, zapraszam serdecznie <3
     
    fkamil lubi to.
  2. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaj :)

    Takich wracających po latach jest nas więcej, bo Farma jest jak nałóg i nigdy się nie nudzi :D Miło mi, że jako pierwsza mogę przywitać Cię w Twoim domku i mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej, także do innych działów ;)
    A do szukania sąsiadów/znajomych najlepszym miejscem jest ten temat: >>klik<<.

    Twój wątek dodałam do spisu i zostawiam coś na powitanie ;)

    [​IMG]
     
    fkamil, plainofwhite oraz olgs3 lubią to.
  3. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    Dzięki, Cookie, bardzo mi miło :) To prawda, wciąga strasznie :eek: A jak wracasz po dłuższym czasie, to masz tyle nowości do nadrobienia, że przepadasz na długie godziny :p
     
    fkamil i MOD_Cookie lubią to.
  4. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja też na jakiś czas zniknęłam ze względu na zawirowania w sferze służbowej, ale tak na dłużej to się nie da jednak xD A braki oj potrafią doskwierać, jak się teraz mnożnikowych itemów nie ma i temu podobnych :wuerg::oops: Bo zagrody, czy drzewka to da się podczas G&T nadrobić, ale oddać pół Farmy za muchołapkę to nie na moją kieszeń, zdecydowanie xD:cry:
     
    plainofwhite i fkamil lubią to.
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Cześć Justyna, wpadłem się przywitać i poczęstować wyrobem z jajek ;)

    [​IMG]

    Życzę Ci miłego grania i powodzenia w eventach :)
     
    MOD_Cookie lubi to.
  6. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    Hej fkamil, dzięki <3 Przyda się bo ja w każdym evencie biorę udział :D Uwielbiam to zbieranie i walkę z czasem :D
    Cookie, mam dokładnie takie samo wrażenie :p
     
    fkamil lubi to.
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No i fajnie, mam nadzieję, że ukończysz każdy event z najlepszym wynikiem nie opróżniając przy tym zbytnio swojej stodoły ;).
     
    plainofwhite lubi to.