plac wiejski

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Iskierka95, 17 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    czy jest jakaś szansa na obiecany skrypt ,zatrzymałam się na poziomie 7 i czekam na skrypt
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Iskierka95 i nie masz już możliwości zwiększenia limitu w żadnej z kategorii w magazynie, który masz poziom?
     
  3. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    mam 21 poziom,do 22 jeszcze daleko
     
    bona53 lubi to.
  4. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Mam tak samo jak ty i też nie mam możliwości zwiększenia magazynu
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Też mam tak samo - 21 poziom i muszę czekać do 22 aby zrobić zadania z powiększaniem magazynów. Nie zmienia to jednak faktu, że takie założenia Twórca gry przyjął. Wg BP trzeba w takich przypadkach czekać na uzyskanie poziomu pozwalającego na przejście przez zadanie. I nie jest to żadna nieprawidłowość w grze. Zadania poczekają na gracza.

    Czy to wyczerpuje temat?
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    W takim razie jak rozumieć to

    zaczęłam to zadanie przed zmianą
    to kiedy ten skrypt zadziała
     
    Iskierka95 i abc2016 lubią to.
  7. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    nie,dlatego że w czwartek BA_Czerwona poinformowała o skrypcie który miał zaliczyć to zadanie i ja chcę się dowiedzieć kiedy ten skrypt będzie,zresztą pewnie nie tylko ja
     
    agniecha$ lubi to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poproszę osoby, które znalazły się na tym zadaniu (z niemożliwym do wykonania powiększeniem magazynu zielonego paliwa) o screen tego zadania.
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [​IMG]


    przed zmianą było
    konkretnie = zielonego paliwa

    pasuje do tego poziomu bo na 18 poziomie jest taka opcja według tabeli poziomów alpejskich
    i to jest największa pojemność jaka jest dostępna
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    agniecha$, z tego screenu wynika, że skrypt zakończył działalność. We wcześniejszej wersji zadania musiałaś zwiększyć pojemność magazynu zielonego paliwa, co w Twoim wypadku było niemożliwe, bo jako pracowita Farmerka powiększyłaś ten magazyn do maksymalnej pojemności już wcześniej. Teraz wystarczy, że powiększysz dowolny magazyn i zadanie zostanie zaliczone. Myślę, że podobna sytuacja jest u innych, w tym u Iskierka95.
    Zgadza się?
     
  11. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    to po prostu jest jawna kpina z graczy,za to że sumiennie robiłam Alpy,to zostałam ukarana,żałosne:wuerg:
     
    hlnrys i Marcinwin lubią to.
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie zgadza się

    bo skrypt nie zaliczył zadania a zmienił zadanie
    w dodatku na niekorzyść graczy
     
    Lenka6711, Marcinwin oraz hlnrys lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Iskierka95, aby warunki wykonywania tych zadań były jednolite dla wszystkich farmerów, musiałyby (zadania) zostać wprowadzone wraz ze startem Doliny Szarotek. Tak się jednak nie stało, więc różnie to teraz wygląda u różnych Graczy. I nic na to nie poradzimy, tak zdecydowali Twórcy gry.

    agniecha$, początkowo mieliśmy niejasne informacje co do tego, w jaki sposób zadziała skrypt. Stąd taka, a nie inna informacja w ogłoszeniu. Finalnie zdecydowano, że zadanie nie zostanie automatycznie zaliczone, lecz Gracz musi sam zwiększyć pojemność jakiegoś magazynu (dowolnego). Skrypt usunął tylko ograniczenie zakresu zadania do magazynu zielonego paliwa.

    Czy są jeszcze pytania w związku z tym?
     
  14. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    gram w tę grę prawie od samego początku,ale tak idiotycznych i głupich decyzji jak ostatnio to jeszcze nie było i w związku z tym pytań nie mam,bo i po co?
     
    hlnrys lubi to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skoro nie masz pytań, zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.