Opinie Plażowy klub "Pod dzikim bananem"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    No cóż, będzie hamaczek,nie przeczytało się tym razem forum przed zaczęciem ewentu... >:(>:(>:(:mad:
     
  2. kevin

    kevin Forum Pro

    zamiast 200 wypadaj jest 7,wlazłem nie czytając; bonusy i ognia ,otrzeźwienie przyszło jak nie mogłem znaleźć roślinki do posiania ;) ale co tam raz się bez wypadaj zaczynało ;) a rekompensatę mogą sobie wsadzić

    mądrala zawsze tak wszystko posprawdzasz ? ;)

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na Forum zabronione jest pisanie kilku postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj w Twojej wypowiedzi.
    Zapoznaj się z poradnikiem:
    >>Forum krok po kroku<<.
    Poćwiczyć możesz w tym wątku: >>Wątek do ćwiczeń<<.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 czerwca 2020
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Zazdraszczam :) 30 imprezówek wykręciłam i nic nie wpadło idę więc " na piechotę"do lodówki z kuponami 1 godzinnymi.
     
  4. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    niestety, juz nieraz sie nacielam i mam nauczke, teraz czekam az jestem pewna ze ewent rozpoczetyxD,
    ""czlowiek uczy sie na bledach"", i to swieta prawda;)
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    [​IMG]

    Dwa pełne pola bananowców. (jasiek tylko na drzewie)
     
  6. arczi54

    arczi54 Aktywny autor

    hej czy macie jakies problemy z sadzeniem na bahamie
     
    Frytka2012 i pretorianka lubią to.
  7. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Nie, nie mam. wszystko u mnie w porządku.
    Stan na starcie.
    [​IMG]


    No i na kole mi się poszczęściłoxD 15 imprezówek i mam xD

    [​IMG]

    I kodzik jest.8) No proszę proszę.xD Kto później przychodzi, tego BP nagrodzi.:cry:xD Gdybym zaczęła o czasie też byłabym się wściekła-.-
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    plantację zebrałam z 8 JC (8/8 i 180/180), a las postanowiłam sprawdzić co będzie bez Jaśków i było 188/188
    koła jeszcze nie tykałam, może jutro z rana go uruchomię....
     
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    odswiez, moze bedzie lepiej ;), u mnie nie ma problemow:)
     
    pretorianka lubi to.
  10. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    u mnie wypadalców na start 190 :p
    Las tropikalny zebrałam o 13:00 zamroczyło mnie.. A żeby pola nie tracić posiałam trzcinę, niech się trzcina zbiera.. i wtedy przyszła burza.. Internety zniknęły i dopiero o 16:05 mogłam się zalogować.. ale z trzciny zbyt wile nie wypadło xDxDxD
    Za to plantacja w kornegię (jej ależ to są trudne nazwy do napisania) pełna dała czadu..
     
  11. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Ja też zebrałam - śpieszyłam się, bo była już 15.49... teraz wiem, że dopiero 15.49, coś nie działało tak jak trzeba, teraz wiem dlaczego. I oczywiście wiem, że trzeba było sprawdzić, i sprawdzam zawsze, no prawie zawsze... niestety nie tym razem...
     
    duzy6666, AngelGina oraz Frytka2012 lubią to.
  12. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Tak sobie tutaj czytam.. Ja zawsze z rozpoczęciem eventu czekam aż odświeżę grę i pokażą się wszystkie informacje w newsach i sprawdzam czy mam roślinkę.. Jak czegoś brakuje to lecę na forum i dopiero wtedy zbiór..
    Ale z drugiej strony rzadko mam okazję zaczynać event punktualnie.. Zazwyczaj z kilkugodzinnym poślizgiem..
    Dziś byłabym punktualnie ale mój internet zdecydował ze wskoczę dopiero po 16 :p
    Roślinka już na małych polach.. :)
     
    olgs3, AngelGina oraz Frytka2012 lubią to.
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Lodówka z lemoniadą odblokowana, ale zamiast odblokować lodówkę z napojem musującym odblokowałam lodówkę ze skrzynkami z narzędziami.:oops:xD
    [​IMG]
     
  14. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    hm niby pnącze ze skrzynią a nie samo pd...a już długo o nic tu nie walczyłem...może zrobię
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Póki co tyle "obdreptałam":
    event.PNG
    Po najbliższym zbiorze odblokuję czerwoną lodówkę, później wdrapię się na pięterko i jutro rano odblokuję pomarańczową lodówkę. Co dalej - jeszcze nie wiem. Pomyślę o tym jutro, gdy zobaczę jak stoję z napojami z lodówek...:)
    Na bonusy na kole nie polowałam i nie zamierzam polować. Jeszcze jakiś trafię i zepsuje mi to zabawę z dziennymi misjamixD
     
  16. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Raz wpłacając towar do lodówki możemy z niej czerpać bez końca?
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak zupełnie bez końca to nie, tylko do końca eventu;) Ale po jednokrotnej wpłacie można z niej czerpać dobra co każde 5 godzin:)
     
    Frytka2012, klaudix022 oraz fkamil lubią to.
  18. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Ale mi ulżyło, ja myślałem, że muszę za każdym razem 1000 arbuza wpłacać i martwiłem się, że nie zdążę. Uff.
     
    Frytka2012 i BA_Marion lubią to.
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wczoraj trafiły mi się bonusy +100 i 2 x +1 - to podgoniłam eventówkę.:)
    Pierwsze i drugie piętro mam całe odkryte,
    [​IMG]

    a na trzecim zatrzymały mnie szklanki.
    [​IMG]

    Teraz chciałabym jak najszybciej dojść do kuponów i imprezówek, ale to nie takie proste, bo trzeba lodówki opróżnić z lemoniady i soku pomarańczowego. Rząd pnącza na końcu, za nim jest do zbierania SP, a tej mam dużo.
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No ładnie, bardzo mi się podoba, a najbardziej to te panele podłogowe zamiast piasku.:pxD
    Gdzie to się kupuje?;)xD
     
    olgs3, Miśkowo oraz bacowa70 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.