Opinie Plażowy klub "Pod dzikim bananem" III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Właśnie trochę dziwne, że dzień krócej jeden od drugiego. Tym bardziej, że mi się te soczki jakoś zapomina zbierać co 5h i jeszcze 4 potrzebne. Mimo wszystko myślę ,że zdążę.
     
  2. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    uuu szkoda, nie zrobię eventu, pierwszy raz od ponad 10 lat :( :(
     
  3. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Zgłaszam wniosek o przedłużenie eventu! 8):sleepy:
    :pPliss chociaż o pół doby...:cry:
     
  4. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    Witam ewenty skonczone w sobote mialem zrezygnowac z pnacz ale zauwazelem zmiane i jutro rano ustawie z pikolakow dyniowy florenowiec nieumarly
    pozdrawiam grajacych i tych co skonczyli
     
  5. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Nie da się nigdzie kupić tych soczków? Do końca eventu zostało 30h a mi brakuje 10 czerwonych soczków...
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event ukończyłam w sobotę. Z Piccola Inwazja Robali. Nocy nie zarywałam, lemoniadki zbierałam 3xna dobę 8:00, 13:00, 23:00 mam ich nadmiar.
    [​IMG]
     
  7. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Niestety ja skończyłem event w nmiedziele o 21. I od wtedy dopiero zacząłem zbierać lemoniady...
     
  8. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Ja skończyłem event wczoraj, ale namęczyłem się okrutnie z kaczkami i motylami... No nie chciały czorty wyjść te co powinny. xD
    Muszę przyznać, że event bardzo kiepski i niesympatyczny. Nie dość, że trzeba było oddawać konkretne kolorowe zwierzaki, które niekoniecznie łatwo było zdobyć, co wiązało się z dodatkowym zużyciem super paszy, to jeszcze biorąc pod uwagę całe wykorzystanie super paszy i zwierząt pojawiło się zbieranie jakichś głupich soczków... I jak ktoś sobie raz, drugi, trzeci zapomniał je zebrać to pomimo całego hodowlanego wysiłku pnącz i tak nie będzie, oj duży minus.
     
  9. mcywin

    mcywin Czeladnik forum

    No ja też się opóźniłam z napojami i niestety nie zdążę...
     
  10. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Okazjonalny autor

    Ufff....:wuerg: właśnie skończyłem oba i zgarnąłem komplet :p
     
  11. majka47

    majka47 Analityk forum

    uf.wreście skończyłam z tymi soczkami,miałam problem z wychodowaniem motyli,No ale już poszło do wspomnień,Powodzenia zbieraczom soczkówi napojów.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem 2 soki w plecy itd.xD8) Dlaczego? Bo gra mi się ładuje a potem znowu ekran z samą ramką... I nie, nie jest to wina Internetu, przeglądarki Google Chrome ani niczego takiego, bo YouTube itd. śmiga jak ta lala. Aczkolwiek sprawdzę jeszcze na Firefoxie.
     
  13. hapsak89

    hapsak89 Forum Pro

    Uff mam i ja! Dwa pnącza zdobyte, a i nawet wszystkie inne lodóweczki odblokowałam, a co tam jak szaleć to szaleć :music: z piccolaka dyniowy, drugi dojrzewa

    edit:
    Szkoda, że nie można schować do paska itemów z plusem, zachowując owe plusy na potem, ochh jakie to by było cudowne udogodnienie;)
     
  14. Iskierka

    Iskierka Czeladnik forum

    Wczoraj wieczorem ukończyłam oba eventy. Miałam problem z wronami złodziejkami, ale udało się. ;)Teraz zbieram bonusy z lodówek i czekam na następny event:)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Soki pomarańczowe kończę za 4h, Firefox na szczęście jakoś wyrabia:p;)
     
  16. sun82

    sun82 Okazjonalny autor

    Ja miałam wyliczone na styk zbieranie soczków, niestety brak prądu rano zniwelował moje plany. Popieram przedłużenie eventu.
     
  17. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ech, żeby podarować się dało to chętnie bym ofiarowała :p;) mam już w nadmiarze po 6 szt. a pomarańczowego soczku to nawet 9 8)
    No zbieram skrzętnie , chociaż bez zegarka , ale korzystam z przywileju dostępu do farmy 17 godzin na dobę - pozostałe 7 to przywilej podusi xD:cry:
    Ustaliłam sobie rytm zaglądania do lodóweczek ( w tym nawet i do mojej domowej ) w godzinach :
    8:30/9:30 rano
    13:30/14:30 po południu
    18:30/19:30 wieczorem
    i 23:30/00:30 - lecz ze względu na porę tu już domową omijam
    Tym sposobem dobra na farmie przybywa (SN, SP, farmarki ...i reszta ) a moja waga utrzymana w normie :pxD
    -----------
    Mam pytanie takie trochę nie w temacie:
    czy PNS-y (te z ewentów) to już wszystkie były ? czy jeszcze jakieś będą w najbliższym ?
    Jestem na 36 pułapie i nie chcę oddawać towaru ze stodoły jeśli nie muszę:music:
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Skończyłbym dzisiaj event. Może najprawdopodobniej na styk, ale jednak. Ale szanse maleją z każdą sekundą, bo gra mi niemiłosiernie muli - i na Google Chrome, i na Mozilli Firefox, i na Puffinie-.-

    EDIT: Odmuliło się i zostały mi do zbioru 1 napój musujący i 2 lemoniady albo na odwrót - jest światełko w tuneluxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2024
  19. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    ja też nie skończę.
    Brakuje soków :(
    Mogliby przedłużyć event
     
  20. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Pnącze III-1, to z zielonymi lemoniadami, wczoraj zdobyte. III-2 - do pnącza brak tylko 2 napoi musujących, 1 napój w południe, 2- przed samym końcem eventu, może się uda. Gra jako tako działa, tylko od wczoraj nie można wejść na targ, ani kupić, ani sprzedać. Powodzenia jeszcze walczącym. Też jestem za przedłużeniem eventu :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2024
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.