Opinie Plażowy klub "Pod dzikim bananem" III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jakiś zawał chwilowy miała.
     
  2. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Z targiem podczas eventów to grubsza sprawa jest. Często muszę odświeżać grę, bo albo nie pokazuje mi ofert, szczególnie przy "przemieszczaniu" się pomiędzy kategoriami, albo przy wchodzeniu wiecznie kręci się kwiatek i przejście pomiędzy łąkami i powrót na targ nic nie zmienia :sleepy: Strasznie irytująca rzecz, chociaż z biegiem czasu już się przyzwyczaiłam, co właściwie nie jest w porządku... Widzę jednak, że sama nie jestem, bo i w Ogólnych kilka osób z podobnym problemem się zmaga -.-
    A żeby w temacie wątku pozostać, to soku pomarańczowego mam o 1 sztukę mniej i dam sobie głowę uciąć, że wszystkie lodówki zebrałam (dla potwierdzenia przeklikuję wszystkie piętra 2 razy). Widać trafiłam na moment, gdzie internet albo gra postanowiły zrobić sobie wolne xD No nic, odrobię przy kolejnym zbiorze. Aktualnie 7-7-6 soków na stanie, korzystam też z powtarzalnych nagród. Nie były tanie w zdobyciu, ale po kościach muszę odrabiać braki :music:
     
  3. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Mam po 10 tych soków więc już widzę światełko w tunelu jutro koniec pnącza powinnam zdobyć
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2024
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mała pomyłka chyba się wkradła - w Technicznych widziałem, nie w Ogólnych;) Co nie zmienia faktu, że u kogoś pomogła instalacja CCleanera a u mnie niestety nie, targ dalej się zawiesza. Zatem zapewne "powiem sobie dość":music: Chociaż nie lubię nie doprowadzać rzeczy do końca8)


    EDIT: Ponarzekałem, już chciałem odinstalowywać nawet... I załapało, że chcę coś kupić na targu i nawet oferta z ceną, w którą kliknąłem, się zgadzałaxD:cry:xD To się nazywa przewrotność losuxD:cry:xD
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam mam po 10 soków :) ale sie starałam az sie sobie dziwie :D jeszcze chwila i bedzie sie działo :)
     
  6. niebo016

    niebo016 Generał forum

    W tym momencie mam tylko po 2 soki, raczej ani jednego pnącza nie będzie, lodówki mogę tylko zbierać trzy razy w ciągu dnia. Trudno.
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Wziełam wolne i po raz pierwszy nie robię eventu :p
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zostało mi to nieszczęsne pilnowanie lodówek8)xD:cry:xD I - co dziwne - zostały mi 54 szklanki i najprawdopodobniej cała oaza zwierząt, z którymi ciągle bocian lata (ssaki, ptaki, stawonogi, ryby):p:D


    EDIT: Jednak oaza niezapakowana po brzegi, ale i tak zostały mi 54 szklanki i prawie 1300 SP:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2024
  9. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Skończone pnącza zdobyte można odpoczywać. Powodzenia wszystkim życzę.
     
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    soki zebrane pnącza odpalone miłej niedzieli wam życzę a z neonowej skrzyni motylki zdobyte
     
  11. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    [​IMG]
    U mnie też już laba.
     
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jeszcze 2 zbiory soków ...żeby tylko nie zapomnieć ich zebraćxD;)
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    soczki wypite pnącza odpalone:) z neonowej stajnia
     
  14. kdudek1

    kdudek1 Okazjonalny autor

    Koniec oba pnącze zdobyte :):)
     
  15. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Event rozpoczęty z prawie trzy dniowym opóżnieniem , zostały do zbiorów tylko te nieszczęsne butelki i puszki :sleepy: , na chwilę obecną mam po 2 - 3 sztuki , jeszcze trochę czasu jest , mam więc nadzieję że doczłapie do brzegu :p .Powodzenia wszystkim i miłej niedzieli życzę8)
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie 10/12 ,10/12 więc o 20ej nareszcie koniec eventu i pilnowaniu lodówekxDxDxD
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pnącza odpalone, pozostało odcinanie kuponów:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2024
  18. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jedno pnącze jestxD a do drugiego brakło 1 soczek ...chyba gdzieś dałem plamę i nie zebrałem;) ale nic dziwnego jak się gra na jedno okoxD
     
  19. ata

    ata Czeladnik forum

    Może przedłużenie czasu?
    Dopiero dzisiaj mogłam zacząć.
    Zostały soczki, nie ma szans na pnącza...
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Właśnie skończyłam wylegiwanie się pod dzikim bananem.:pxD
    Pnącza odpalone:

    [​IMG]

    Do końca ewentu zostało 56 godzin, więc jeszcze można teoretycznie zebrać lodóweczki 11 razy.;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.