Opinie Plażowy klub "Pod dzikim bananem" III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Też bym chciała się dowiedzieć
    Ewent skończyłam w sobotę , pnącza wczoraj
     
  2. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    MI koniec końców zabraknie dosłownie dwóch soczków czerwonych i zielonych. Proszę o przedłużenie eventu chociaż o te 12 godzin...
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No nie ma chętnych do odpowiedzi, więc zagoniłam Mietkę i jej wyszło z kalkulacji, że jeszcze 2490 tych PNS-ów ,,brakuje,, do 9620 ( które są wkalkulowane w akcje specjalne). Pewnie będą w kolejnej zabawie .
    Do końca sezonu jeszcze 10 dni, tak po dokładnym przeliczeniu z moich ,,darmozjadów,, od dziś karmiony będzie tylko Krowicki, Barański i Łucjan ( dwaj ostatni nawet nieco mniejszymi porcjami) :p
    A by było i w temacie to dołączam swój głos do próśb o przedłużenie otwarcia Klubu pod dzikim bananem :music:No bardzo zacne zaopatrzenie w tym Klubie, a czas taki krótki na pełniejsze skorzystanie z owej zacności :p
     
  4. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    plażowy klub otwarty....

    _____________________________________________

    od czwartku "wielkie łowy" - zdziwiłbym się, gdyby nie było PNS w nagrodach....

    sporo farmerów ostrzy sobie zęby na te łowy....
    oby było warto!!!!
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak dla równowagi głosów
    prośba o nieprzedłużanie eventu :pxD


    Nie przedłużą za prosty i bezproblemowy eventy
    do tego zmniejszono wymagania
    wystarczyło zbierać lodówki 2 x dziennie by zgarnąć pnącza

    ***
    nadal sobie nie daruję tych 46 oaz :sleepy::cry: głupia agniecha :oops:xD
     
  6. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Wiem , ale dziś zamykają o 22:00 a ja się przyzwyczaiłam wpadać tam przed spaniem na lekką przekąskę i popitkę do niej :p teraz co, tylko domowa lodówka mi zostaje póki się nie odzwyczaję xD:cry:xD
    W mniejszości jesteś, a mniejszość nie jest brana przez nasz Olimp pod uwagę :music:;)
    A co się z tymi oazami porobiło , że tak zapytam z ciekawości :p
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    za dużo się porobiło ;):sleepy:

    odliczyłam szklanki prezenty wpadłam w oazy bara bara i olśnienie , nie odjęłam wcześniej wpłaconych (by odblokować napoje i lemoniadę )
    e głupota moja >:(:oops::sleepy::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2024
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Mnie nadmiar szklanek został przez Mietkę łaskawie wybaczony - a 395 sztuk to jednak o wiele większe przewinienie niż Twoje :music:;)
    no ale jak jej się umyśliło myślicielkę wyoazować, to musiała pozwolić mi na odrobinę szaleństwa xD:cry:I wyoazowałam :D
    ale durna Mietka zamiast się napawać widokiem od razu ją w Spółdzielni przehandlowała dla tych marnych 40 SP i trochę sianogrosza - no nic, poczekam na kolejne obniżki i od nowa te żmije pomęczę :p
     
  9. halina415

    halina415 Ekspert forum

    ja przekonana że owce ząbie to ssak hodowałam i to dwa razy pełny wsad "ano głupia ja"
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    hahahah
    no co ta gra z nas robi ;)xD tyle tego że idzie kręćka dostać


    zbieram soczki na wymianę :pale PD mi przybędzie xD
     
  11. Wąsy71

    Wąsy71 Czeladnik forum

    Również proszę o przedłużenie ewentu..., soków brakuje8)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rząd chmur II-2 jest, jak nie przedłużą to II-1 nie będzie, bo zabraknie jednej lemoniady.
     
  13. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Jak zwykle mądre głowy, tej gry wymyślą sprzedaż koszyków bez lemoniad, lub brak kupna ich za floreny. Jak czytam komentarze, byłby popyt. Trudno ich sprawa.
     
  14. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Zdążyłam na styk z tymi lemoniadami, już myślałam, że nie mam szans na pnącze bo zaczęłam zbierać za późno, ale pilnowałam tego przez ostanie 60 godzin:music:
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatnie lodówki zebrane.
    Zbierałem regularnie, mam taki zapas:
    [​IMG]

    A to znaczy, że zebrałem:

    22 x 8 = 176 SNZ (śmigła)
    22 x 15 = 330 SN
    22 x 10 = 220 TNZ (skarpeta)
    22 x narzędzia XXL

    10 x 8 = 80 FM
    10 x 8 = 80 SP
    10 x imprezowa wejściówka
     
  16. d_anulka

    d_anulka Wyjątkowy talent

    Skończyłam event nad ranem. Dzięki nowemu pnączu poranny zbiór z ozdobnych to ponad 14 mln pd. Dla mnie.... super! (Ale ja wróciłam do gry i jestem w niej od 267 dni)
    Szkoda że co 144 godziny można je odpalać 8). Ale... czy farmer żyje dla samych PD? Oczywiście, że... to zależy od farmera.
    Ja lubię fajne eventy (chociaż przy tej okazji dwa razy wstawałam w nocy, żeby zebrać lodówki, bo zaczęłam dwa dni później niż był start eventu). A pikolo zaszczyciło mnie ostatnio opryskiwaczem i dyniowym... Dla mnie farmerski raj. A że z tropikalnych zagadkowych Lori i różowe rekiny... no raj po raz wtóry :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2024
  17. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Ostatni zbiór za 24 minuty.
    579 nadliczbowych szklanek, gdyż uparłam się na zdobycie podczas farmerkowego dnia itemu ze skleporamy.
    Ostatni się ostał do pnącza.
    I wreszcie jest! Mam "Skacząc przez kry". Od roku go szukałam na GT, ale nie można go było przesyłać, pojawił się w Skleporamie, to jak można było go odpuścić?
    Jakby coś jestem za przedłużeniem eventu, pomimo ukończenia.
    Ja mogę wchodzić zbierać te SP, czy inne dobra.
    Mi wszystko się przyda. :)
     
  18. d_anulka

    d_anulka Wyjątkowy talent

    Event zaczęłam później, więc już, na wszelki wypadek, przeglądałam koszyki w poszukiwaniu lemoniad, bo nocne czuwanie mi się nie uśmiechało. I gdyby była taka możliwość wybrałabym lemoniadki za kasę, w zamian spokojny sen... cóż "mądre głowy" nie wychwyciły pomysłu 8).
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja zbierałam nieregularnie, tyle zostało.:)

    [​IMG]

    Ewent fajny, choć to zbieranie napoi troszku uciążliwe.;)
     
  20. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Event nie ukończony. 9 czerwonych i zielonych napojów. Jak dla mnie wielki minus za brak możliwości zdobycia tych napojów innym sposobem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.