Opinie Pizza party II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    doczłapałam się do końca bez bonusów ale dotarłam ,z pikolaków wykluły się święto świateł,opryskiwacz i tańczacy z liśćmi warto było doczołgać się do pikolaków :D :inlove:xD
     
    mysza199710, DIRAE oraz oset53 lubią to.
  2. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    No no wynik ekstra tylko pogratulować ,niezły z Ciebie mistrz pizzy :);)

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu:)
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 czerwca 2022
    Aisha1969, DIRAE oraz kamder lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jesteś po prostu mistrzem tej minigry:D Z tego co pamiętam, w poprzednich edycjach również śrubowałeś wysokie wyniki. Tak trzymać, gratuluję:)
     
  4. r_bert

    r_bert Czeladnik forum

    Czy pojawił się jakiś błąd?
    Piętnaście kart wykorzystanych, pasek po lewej stronie zapełniony, nagroda NIE przyznana, a na planszy zostały składniki. Ktoś coś poradzi?
     
    Aisha1969 i DIRAE lubią to.
  5. monter52

    monter52 Okazjonalny autor

    szkoda, że BP zamyka nam pizzerię dziś o 22.00. Ale co pojedliśmy to nasze.:Du mnie wreszcie koniec. Średnia 242,3(8) i 54 wypieki zaliczone. Piccolo dały : uczeń Ingrid, inwazja robali i kosiarz a kolejne piccolo właśnie trafiło na pole. Pozdrawiam wytrwale grających ;):);)
     
    Aisha1969 i DIRAE lubią to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdź proszę, czy w okienkach po prawej stronie nie został jakiś zapomniany dodatek. Jeśli tak, przenieś go do pieca, to zakończy grę.

    ***
    Też uporałam się z eventem:)
    event.png
    Średnia 233,6. Myślałam, że będę musiała puszczać dziś 2 zasiewy pomidorka. Wystarczył 1:)
     
    Aisha1969 i DIRAE lubią to.
  7. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    No i ja też skończyłam, ale bez płacenia i dopalaczy się nie obeszło... :(
    Z picolaków dostałam bukiet kwiatów plus i DRZEWO magiczne:D oby w trzecim było florenowe 8) neonowe bobry, no niechże będą...
    Ale z tym układaniem pizzy to nie moja bajka, pierwszy raz brałam udział w takim evecie i przyznam, że średnio mi to wychodzi... nie wiem, gdzie wy tę średnią widzicie :D ale ja miałam sporo gier po 168-186...:sleepy:dopiero pod koniec kilka powyżej 220.
     
    Aisha1969 i aleksandra lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    średnia wychodzi jak podzielisz liczbę punktów przez liczbę gierxD
     
    Aisha1969 i DIRAE lubią to.
  9. r_bert

    r_bert Czeladnik forum

    Dziękuję za podpowiedź. Pomogło.
     
    Aisha1969, DIRAE oraz BA_Marion lubią to.
  10. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    :music: no nie wpadłam na to, myślałam, że gdzieś jest widoczna tylko ja nie widzę xDthx

    o_Oo... to mam 211 :D
     
    aleksandra lubi to.
  11. Konwalia598

    Konwalia598 Czeladnik forum

    Gra nie chodzi !!! - Zróbcie coś !

    Czy musicie zawsze dawać jakieś dziadostwo ! - Nie może być tak jak w Spółdzielni ?? Wpłacić towar i zabrać nagrody ??!! Tylko wieczna stresowa Nerwówka !?
     
    Aisha1969 i aleksandra lubią to.
  12. kowalin

    kowalin Czeladnik forum

    U mnie to samo gra nie działa
     
  13. bastuś10

    bastuś10 Forumowy żółtodziób

    dokładnie. nie da się upiec pizzy
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witaj,dawny sąsiedzie,:inlove:,przykro mi ,że nie dajesz rady,,może nie zostawiajmy rozgrywek na ostatnie chwile
     
    Aisha1969 lubi to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Aisha1969 lubi to.
  16. Konwalia598

    Konwalia598 Czeladnik forum

    GRA DZIAŁA ! --> Ale prawie 3h w plecy !

    Przedłużycie do rana ?
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    rozumiem Twoje wzburzenie,,>:(,nie rozumiem dlaczego mnie nie widzisz:sleepy:,,pozdrawiam,,życzę mniej stresu
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Konwalia598, problem występował przez ok. 1 godz. a nie przez 3 godz. Nie mamy żadnych informacji, aby z tego powodu event miał być przedłużany.
    aleksandra, jeśli chcesz coś wyjaśnić z byłym sąsiadem, to zapraszam do wymiany paru sówek;)
     
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nic z tego,,blokada od 2 lat,,już milczę,,
     
  20. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Tym razem poległam. 32 rozegrane gry, nawet nie patrzę w kierunku pnącza :cry: Niestety albo praca, albo gra- nie da się pogodzić obu tych rzeczy. W zasadzie zbierałam i sadziłam tylko rano i wieczorem. Więcej nie dałam rady :cry:
    Trudno. Jeszcze wiele ewentów przede mną :)
    Gratuluję tym, którzy ukończyli grę :)
     
    bogusiania, oset53 oraz aleksandra lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.