Opinie Pizza party II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ztomcio76

    ztomcio76 Okazjonalny autor

    zrobione... 200% z bonusa zrobiło robote :) powodzenia Wszystkim
     
  2. rysio

    rysio Ambasador forum

    zrobione
    bonusy +100% / +200% / +1 omijaja mnie bardzo szerokim lukiem ze ich nawet w propozycjach nagrod brak
    srednia 218,8
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dziękuję, dobry układ dodatków i udało się chyba zrobić kombo z 5 pizz, stąd duży bonus punktowy :).
    A 290 to także dobry wynik :).
     
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    47/40 pnącze odpalone 2 pikolak w stodole ,dzisiaj odpaliłam jedyny bonus w tym evencie do stodoły +1/1h zdobyty w sezonowym a koło jak zwykle xxl-ki i zagrody w żółtym kolorze ,teraz poczłapię do 3ej skrzynki z pikolakiem :)
     
  5. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    wymordowałam tu a tam jeszcze morduję:cry:xD:mad:
     
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Skonczylam koło północy. Ostatnie dwie gierki wyjatkowo dobrze się układały. Z trzeciego piccolo wyleciała parasolka w kropki .
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja mam zaliczone 45 gierek. Z sianiem dłuższej rośliny uporam się dzisiaj, krótszą skończę siać jutro przed południem. Zostanie jeszcze jakieś 12 godz. rezerwy na nieprzewidziane zdarzenia:D Sympatyczny, bezstresowy event z miłą gierką:)
     
  8. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    lewa skończona z neonówki słonie się wykluły :D
     
    ewanta, AngelGina oraz nikolabln lubią to.
  9. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Doczłapałem ...
     
  10. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Z neonów ryby..z piccolo kijek i parasolka ...więc;) może ostatni piccolak będzie bardziej łaskawy;)
     
  11. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Nieśpiesznie, bez żadnych bonusów i tylko o wodzie udało się zakończyć ten ewent. Średnia 233,75 przy 56 gierkach. Pikolaki muszą poczekać aż wolni się miejsce :p
     
  12. [andy74]

    [andy74] Młodszy ekspert

    Powoli ale do końca dotarłem. Nawet dobra średnia wyszła - 231,61 i 57 gierek. Z 2 picolaków bajkowe źródło i kosiarz trawy. Czas na trzeciego.;)
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    prawa strona 47 do pikolaka jeszcze 3 kroki :)
     
    ewanta, AngelGina oraz nikolabln lubią to.
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Mozolnie bez żadnych bonusów bo koło mnie nie lubi doczłapałam do końca.Rozegrane 63 gierki.Dwa piccola dały 2 cylindry .Trzeci rośnie na polu.Po raz pierwszy taka niespodzianka .
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2022
  15. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Myślałam, że będę walczyła do jutra, ale rano z drugiego kręcenia wyskoczyło +100% i został do końca tylko jeden zbiór pomidorków. 3 pizze ułożę i będzie koniec. średnia prawie 240 czyli całkiem, całkiem. na całość 55 gierek. Z dwóch pikolaków wyszedł dyniowy i wieczne poszukiwanie skarbów - trzeci do zdobycia, a okazało się, że miałam jakiś jeden skitrany w pasku, więc dochodzi w ogrodzie. Neonki miałam dwa w pasku - wyszły myszki i kameleony, a jeszcze odkryłam skrzynkę neonowej parady - nie wiem skąd pochodzi to cudo i wyszły z niej pawie.
    Całkiem fajny ewencik. Spokojnie można go było zrobić bez przyspieszaczy. Ale jak są to czemu nie. A i wykorzystałam +1 z żetonów. Powodzenia wszystkim nadal walczącym.

    Edit: Już doczytałam- neonowa parada z tego ewentu, a dwa zwykłe neonki miałam skądś 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2022
  16. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    To ja też się pochwalę ukończeniem eventu i to sporo przed końcem (niedziela wieczór), sama jestem zdziwiona że tak szybko mi poszło , co prawda musiałam wykonać 61 ruchów i koło było tym razem łaskawe dając 2 razy bonus 100% na zbiory ale i tak jestem zadowolona, picolaków jeszcze nie wystawiłam może z obawy że kolejny raz obdarują mnie parasolką w kropki ,mam ich chyba 10 :wuerg: a z neonowych wyszły kolejne słoniki .Powodzenia wszystkim nadal walczącym :pa wszystkim którzy skończyli gratulacje :)
     
  17. cas.

    cas. Forumowy żółtodziób

    Pnącze już mam i teraz już z górki :)
    Z pierwszego Piccolo wykluł się dyniowy prezent, drugi jeszcze dojrzewa na polu ;)
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    upss i ja wymęczyłam ten ewent bez współpracy z kołem. Wynik taki sobie czyli 214 pk.
    3mamkciuki za walczących.:);)
     
    oset53, Aisha1969 oraz ewanta lubią to.
  19. kamder

    kamder Hrabia forum

    Cała prawa strona zrobiona po 49 grach :)
    [​IMG]
    Z kolei z jednej gry udało się uzyskać tyle punktów ;)
    [​IMG]
     
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    wow ale wynik :) Gratulacje :p
     
    kamder i Aisha1969 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.