Opinie Pizza party II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Wczoraj koło tak sypało bonusami, że z jednego małego pola, zbierałem po 22 szt. roślinek, i w ten sposób, event skończony a sporo zostało.
    [​IMG]
     
  2. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    ło matko i córko ale tabelka!!!! dzięki za informacje
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    w 6 szt piccolo wylazło:parasolka,nieumarły,kwieciste,tańczący z liśćmi,święto świateł i ....opryskiwacz :) całkiem dobre nagrody chociaż wolałabym dyniowego
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tu masz więcej pomocnych rzeczy:
    https://mojafarma.000webhostapp.com/kalkulatory.html
    **********************************************
    Zebrałem pikolo.
    Dwóch genialnych i pogo.:(
    No i nałożyłem nakładki.
    Mam komplet, 15 szt - dostojne ogary I.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 czerwca 2022
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja zapomniała o nakładkach xD Na razie nie nakładam, bo mi się czasy zbioru rozejdą.
    Zagapiłam się również z badylem i rozsiałam dużo za dużo. Pograłabym dalej, ale po co xD
    Użyłam po 1 razie moje 3 dyniowe. Też nie wiem po co...
    Jeszcze upał nie dał się we znaki, a ja już nie działam jak należy xD

    Teraz jest dla mnie czas na wykorzystanie jakiegoś bonusu do stodoły: drzewa lub zwierzęta. Trzeba to kiedyś zużyć.
     
  6. abask

    abask Komandor forum

    Też mam komplet nakładek a Piccolo jeszcze nie wystawiam bo nie wiem, gdzie zmieszczę tych wszystkich kumpli hehe
     
  7. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Po połowy doczłapałem ale jeszcze jest czas ....:)
     
  8. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Event zakończony Skrzynki Piccolo wystawione i zebrane=Kijek Pogo,Genialny Wielozadaniowiec i xDxDxDxDxDxD ukochany Florenowiec
     
  9. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Gratuluję z całego serducha Florenowca ja nadal sieję zbieram jeszcze trochę siania mam ale czasu jest dużo więc powinnam skończyć mam 7931 punktów na ten moment i rozegranych 35 gier
     
    Ostatnie edytowanie: 18 czerwca 2022
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Po ponad dwóch dobach, mam połowinki, 26 gierek za mną.:) Siałam na wodzie i zwykłym nawozie, trochę leniwie, miałam inne pilniejsze zajęcia, ale koło postanowiło mnie obdarować, z zielonej imprezówką, z imprezówki 100%, no to troszkę podgonię.:pxD
     
  11. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    I ja event skonczyłam piccolaki wystawione a zbiór dopiero rano okaze się co też ciekawego dadzą.Powodzenia wszystkim zycze
    Z piccolakow jest kumpel,opryskiwacz i chomicza muchołapka a ze skrzyni neonowej- słoń nie ma co narzekać jest ok.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 czerwca 2022
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Z piccolo: tańczący z liśćmi, genialny wielozadaniowiec i zabawa w wodzie.
    Pewnie to i tak bez znaczenia, bo to losowość, ale zauważyłam, że jak wystawiam od razu po zdobyciu pojedynczo to wyskakują lepsze fanty. Muszę popracować nad pamięcią i nie kisić Pico z pasku :p.
     
  13. ewanta

    ewanta Komandor forum

    50 gier za mną. piccolo wystawiam pojedynczo - z pierwszego kwieciste melodie , drugie dojrzewa na polu;)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Właśnie dotarłam do pnącza, więc po trzech dobach już z górki.;):)

    [​IMG]
     
  15. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Witam czy ktoś sprawdził czy po ukończeniu wszystkich gier do neonowej skrzyni, można dalej bawić się w pizze i czy coś dają?
     
    Aisha1969 i ewanta lubią to.
  16. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    U mnie średnia 210. Zrobione 43 gierki. Do jutra powinnam lewą stronę zrobić, z prawą już się spieszyć nie będę (chociaż kusi ;) ). Powoli do celu.
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli po zdobyciu neonowej skrzyni nie będziesz mieć zdobytych wszystkich nagród z listy po prawej stronie, to nawet trzeba grać dalej;) Gdy już je zdobędziesz, również można dalej rozgrywać minigry, ale nie przyniesie to już nic poza przyjemnością z grania:)
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    U mnie średnia wyszła 220 a z neonowych dostałam bobry, których jeszcze nie miałam. Skończyłam event w piątek ale nie sieję i nie bawię się dalej w pizze. Piccolaki nadal się kiszą w pasku.
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Prawa, lewa, prawa, lewa, żeby się tylko nie pomylić.;)xD
    Znaczy lewa strona zrobiona a w prawej troszkę brakuje, niestety jakoś nie umiem piec wirtualnej pizzy, średnia 221.:sleepy:

    [​IMG]
    Kulki mozzarelli są, brakuje uroczych pomidorków, do jutra wysieję.:)
     
  20. piecco

    piecco Czeladnik forum

    A co w sytuacji kiedy włączyła się gra i nic się nie dało nacisnąć, ani przeciągnąć. Po zamknięciu i ponownym włączeniu okazało się, że pizze zjadło. Przez głupi błąd jedna gra mniej,.
     
    tereska1108, Aisha1969 oraz mysza199710 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.