Opinie Pisankowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zużyłem około 200 SP i 45 SN +kerststol i białą, więc trochę mi szkoda, że nie zdobyłem wszystkich PNS, no ale.. Mówi się trudno i idzie się dalej. Tym bardziej, że to tylko gra:p Przywykłem, bo nie jest to mój pierwszy ani ostatni raz.
     
  2. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Ależ jestem zła, bo nie dopisuje imprezowych z pnącza :mad:
    Z tymi imprezowymi to w ogóle jest problem, bo jak się je wygra na kole to też ich nie dopisuje >:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zielonygroszek83 z koła wejściówki są dopisywane na 100% (wielokrotnie już to sprawdzaliśmy) tylko inaczej niż było to w wersji Flash. Wtedy wygrane wejściówki dopisywane były dopiero w momencie zatrzymania koła a teraz jeśli to one mają być nagrodą to są doliczane do stanu w momencie zakręcenia kołem. Przyjrzyj się temu uważnie i zwróć też uwagę, że za każdym zakręceniem trzeba 1 wejściówkę od stanu odjąć.

    A co do wejściówek z rzędu chmur, to sprawdź czy ten bonus na pewno z rzędu zebrałaś czy może jeszcze oczekuje na zbiór. W razie wątpliwości zapraszam do PT w celu sprawdzenia konta, poradnik znajdziesz tutaj: Pomoc Techniczna.
     
    miwi45 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.