Opinie Pisankowe szaleństwo

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A ja ze wstydem muszę się pochwalić ,że niespodziewanie spotkało mnie tak upragnione szczęście

    [​IMG]

    i nareszcie olbrzymia satysfakcja ,że warto było tak tyrać i noce zawalać
    - drzewo florenowe i wisienka na torcie Chomicza muchołapka :inlove::inlove::inlove:
     
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam wszystkich, z radością wpadam się pochwalić. Tego się nie spodziewałam, a jednak jest 4 drzewko:D[​IMG]
    Zagadkowe za 2 godziny.
    Mogę podesłać gadżety, proszę o sówkę nick mamusmaria
     
  3. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Lewa strona zrobiona o prawej szkoda mówić nie szło mi to kolorowanie jajek więc dotarłam tylko do 29 punktu , itemy zdobyte ale o pnączu mogę tylko pomarzyć , chociaż szczerze mówiąc to nagroda z gałązki nie porywająca ;) miłego wieczoru wszystkim życzę
     
  4. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Gratulacje masz szczęście , ja kilka skrzynek już stawiałam i jak do tej pory to najczęściej odwiedzała mnie inwazja robali i jak się nie mylę to parasolka w kropki :(
     
    Anetta41, hiacynta oraz KsiądzxD lubią to.
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    u mnie , że tak powiem ...rzutem na taśmę ;)
    średnia na poziomie rozpaczliwym :oops:

    [​IMG]
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję i życzę szczęścia:)
     
    PoloMit, Anetta41 oraz KsiądzxD lubią to.
  7. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Bardzo się cieszę, należało wam się dobre duszyczki :*
    Ja też skończyłem tak jak zakładałem z końcem eventu (dobrze, że nic się nie wydarzyło) nie wydając ani jednego florena..szok.
    Hahaha, ale co poszło ze stodoły to następny taki event za dwa miechy proszę, albo wcale :D
    Piccolo jak zawsze mam problem co usunąć z ogrodu, więc pochwalę się kiedyś tam, ale! kolejne dwie potencjalne koszatki i meduzy dały..uwaga! kostery i pomarańczowe niedzwiedzie i pomarańczowe nosorożce i pomarańczowe anakondy a więc już z ponad 30 wygranych TS-ów ani razu top 3 nowośći. Dziękuję BP kłaniam się w pół :DxD:cry:
    Średnia 198,4, dobranoc ;)
    [​IMG]
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    stan na chwilę obecną 35/21
     
  9. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Jak idzie, jak wypadajki?
     
    PoloMit, miwi45 oraz hiacynta lubią to.
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wiem, wiem ciekawość pierwszy stopień do piekła ale ja bym nie miała problemu co usunąć z ogrodu. Moje stoją rzędem na Bahamaramie, lubię na nie patrzeć;)
     
  11. Adlyn

    Adlyn Zaawansowany

    I dzięki graczom udało mi się nawet skrzynie z bonusami zdobyć :D... pnącze nie interesowało mnie;). Dziękuję za pomoc. :inlove:
     
  12. kamder

    kamder Hrabia forum

    Z rzutem na taśmę skończyłem :). Na koniec musiałem wspomóc się wypadajkami z hodowli, bo by nie starczyło.
    [​IMG]
    Koło tym razem nie dał żadnych bonusów, więc musiałem wspomóc się własnym +100% ze zbiorów :)
    Lepiej jest ustawiać jajka na kombosy niż na trzy różne kolory - dzięki temu średnia u mnie wynosi 234,86 (w tym 1 gra liczona podwójnie). Skrzynki się zbierze już rano :)
    A tyle udało mi się zebrać najwięcej (była to akurat ostatnia gra8))
    [​IMG]
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event kończę z takimi wynikami:
    6 877 punktów podczas 39 gier (czyli 22 krok po prawej skończony)
    Średnia 176,3

    Zostało 448 badyli i 34 gadżety.
     
  14. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Masakra z ta grą! Aby dostać kilka wypadajek przez ostatnie 15 minut próbowałam wyjąć zwierzaki z hodowli. I co? nie udało się ... :(
    gra sie zacieła :(
    ile jeszcze mamy czekam na usuniecie tych usterek wrrr :mad:
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event dobiegł końca, więc posty "wypadajkowe" usunęłam.

    Nie pamiętam, ile gier rozegrałam, ale zgarnęłam wszystkie PNS-y :)
     
  16. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam udało się na ostatni gwizdek 112 gierek całą lewą i prawą stronę zrobić no ale trochę dobroci poszło plus z koła raz +200,2 x +100 i raz +1 na 300 parę kręceń imprezowych plus 250 zielonych jak na moje szczęście to po prostu wypas :cry:
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    lewa cała:p prawa porazka brak % zrobiło swoje :(pnącze powinno byc z lewej a nie na końcu prawej kto te ewenty wymysla ten chory chyba jest -.-
     
  18. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Ogromne gratulacje dziewczyny:inlove::D, należało się:D
    Ja dostałam po raz kolejny 2 x kosiarza trawy:), łącznie mam ich 6 sztuk, chyba przestawię się na regularną hodowlę zwierzątxD
     
  19. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Pnącze zdobyte 20 min przed końcemxD ze skrzyń bonusów pierwszy raz taka obfitość, z 3, które można bylo zdobyć: +100% do upraw (zwróciło się to, co użyłem de facto do skończenia eventu:p), +100% do warsztatów i +200% do stodoły:inlove: z piccolo nie wiem, co wypadnie i póki co się nie dowiem, bo nie mam gdzie wystawić, więc zbieram i otworzę jak odblokuję pole z latarnią:)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 kwietnia 2021
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Chcę podziękować Wszystkim, którzy obsypali mnie wypadajkami :inlove:
    zdobyłam tajemnicze zagrody, niestety nie wypadły z nich upragnione meduzy...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.