pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    już widać ląd?;):D

    gratki Tomek, za półtorej godziny też będzie u mnie koniec, czekam na 4 paskudne robale:wuerg:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety z konkursu przez uczestników (nie potrafili się w miarę szybko zebrać) zrobił się niewypał:(
    Dzięki wszystkim za gratulki:) Wyślę Ci robalka;) I będzie z górki na pazurki:D
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dzięki Tomek ale wyslij może komuś kto bardziej potrzebuje:), mi i tak wypadną, nigdzie mi nie śpieszy się, czasu mam dużo:)

    może troszkę wcześniej trzeba było ich poinformować:),albo wspólnie ustalić termin
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wcześniej niż 15 sierpnia:D ??? A na ustalaniu terminu cały dzień by minął:sleepy:
     
  5. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Hipciów nie trafiłam, ale na 6 zagród 3 x tygrysy i 1 x mrówkojad (mój pierwszy :D)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje . Ja nie kupiłam , z misji mam tygrysa i mrówkojada . :)
     
  7. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Raz się szczęście uśmiechnęło :)
    Pietruchin potrzebujesz jeszcze jutro robali :) ??
     
  8. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Mam jak będzie można wysłać to dostaniesz
    Matko , masz tylko 702 sg aż nie wierzę , ja specjalnie na targu nie handluję a mam 72 mln:D
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki:)
    xDxDxD 702 SN:D:D:D A SG mam tylko 5 600 000 z 8 mln:p
     
  10. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    O kurcze muszę uważniej czytaćxD
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Lepiej okulary zmień, bo te binokle chyba za małe na te Twoje oczęta i tak je ściskają, że aż oczy na wierzch wyłażą a co za tym idzie "N" Ci się myli z "G":D
     
    dantic3 i b7ozena lubią to.
  12. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Krasnal a nie przyszło Ci czasem do głowy że przeginasz :cry: oj grabisz sobie:wuerg:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zagalopowałem się - przepraszam:oops: Ale okulary dobre masz;) ??? Tak tylko się upewniam:)
     
    dantic3 i b7ozena lubią to.
  14. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Już Ty się o to nie martw, akurat do czytania i komputera mi niepotrzebne , oczy sobie naprawiłam:D
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mi okulistka niby zepsuła a druga powiedziała, że niepotrzebnie nosiłem binokle (w sensie okulary) - ech, Ci nasi lekarze:D
     
    dantic3, marzena5275 oraz b7ozena lubią to.
  16. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Miałam problemy ze wzrokiem , bardzo duży astygmatyzm i z tego powodu tzw błąd odległości .Oczy mi zoperowali i jest ok .Okulistę wybierałam bardzo starannie i nie narzekam ,niestety prywatnie bo na fundusz nie ma co liczyć
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc wszystkim .
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Ewa :)
    Upiorki tak dziadka wypompowały że przysnąłem jak poszli :)
    Najstarszy ma skończone 5 lat i stwierdzam że to własnie wiek w którym już malec jest ok, ale ci dwaj młodsi jeszcze długą bedą dawać do wiwatu :)
    Najmłodszy daje popalić lepiej niż dwaj poprzedni razem wzięci :) co w zasięgu łapek to wróg a kto ma wolne ręce to się nadaje do noszenia i wydurniania xD Maaaatko jacy my dorośli potrafimy być zabawni rozbawiając dzieci xDxDxD
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jak tam robale, Piotrek:p ? Wypełzły wszystkie jak tylko narzyźniły glebę czy nadal im za gorąco:p;)
     
    dantic3, marzena5275 oraz b7ozena lubią to.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Skąd ja to znam ? Ale dzieci tak szybko rosną , że trzeba każdą chwilę wykorzystać .
    Rano musi być [​IMG] bez tego dzień stracony . Kochani dzisiaj ewent , więc
    nie zbierajcie teraz z pól . Miłego dnia .