pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję .............. trza się do pracy zabrać ..........
     
  2. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    możliwe, możliwe :D
    witaj w klubie, może teraz Piotrek uwierzy, że nie ściemniam 8) ja kupuję itemy, bo można je fajnie wymienić podczas G&T :D
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A które itemy , bo jakieś mam w pasku . :)
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    W sumie to ja mało czasu mrocznego poświęcałem na zadania hodując głównie to co potrzebne do zakupu itemów :) A teraz Wam zazdroszczę ale za to mam mroczne miasteczko w którym chyba każdy z bywalców mieszkanka ma swoją cegiełkę :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A nie:p Ja mam rozdziubdziane 7 misji i niedokończone8) I 3 czekają na start:p Grzybki na ukończeniu;) Ale to po zakupach zrobię:D
     
  6. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    [QUOTE="b7ozena,

    ja kupuję itemy, bo można je fajnie wymieninić podczas G&T
    No tak tylko ja niczego nie zbieram ,mam wszystkie zagrody i drzewka nie mam na co wymieniać a to co mam w nadmiarze po prostu rozdaję:D
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A flamingi masz w nadmiarze:D ??? Rolnicze mam niedokończone:( I mam 702 SN, bo 201 zużyłem na dzbanecznika - aby zdążyć przed kościołem:p;)
     
    dantic3, waderówek oraz b7ozena lubią to.
  8. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    podczas ostatniego G&T najlepsze przebicie miała piraniodzilla i cerber ale to może być zmienne, jeżeli komuś brakuje jednego itemu na pnącze, to może zaproponować fajny wymiennik ;)
    Krasnalu, to, że ty masz rozdziubane, wcale nie znaczy, że wszyscy tak mają xD
    ja też dużo rozdaję, a w balonie poluję tylko na różowości :inlove:
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    E tam , tego nie mam . Ten wiatrak mam co się tak kręci ,Czarodziejski młyn , ale to nie jest item na pnącze .
     
  10. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    to nie zawracaj sobie teraz głowy itemami tylko podpędź misje w spółdzielni ;) a co Ci będziesz potrzebne, to Ci podeślę :inlove:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja wszystko mieć , a te itemy w pasku są . :p
     
  12. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Taaa .... znam tą Twoją gadkę xDxDxD:inlove: lepiej mi napisz co mogę kupić wnusiowi, żeby zawsze wiedział jak babcia się cieszyła z jego pojawienia się na tym pięknym świecie :inlove::inlove::inlove:
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj .... tam ja bogata farmerka jestem , ale różowości nie mam ....... ale pomarańcze mam . I dużo wszystkiego mam , no ..... xD
     
  14. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    to też zacznij zbierać różowości :inlove: dają więcej wszystkiego xDxDxD
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Neonki mam , też paskudy ...... xD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakie tam paskudy:p:D Koniec eventu:music:
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje Tomek !!!!!!!!
    Neonki dają równo po oczach , chociaż ekonomiczne są .xD
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Krasnal! Ty nie zciemniaj. Gdzie ten rejs? Gdzie ten statek? Wpław mam płynąć?
     
  19. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Gratulacje :D
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Statek już zaraz zostanie odsłonięty:):D