pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Witajcie
    Piotr Irminka świetnie zaplanowała Ci cały miesiąc, 30 dni to nie dużo w porównaniu do 30 lat,:), wiadomo praca czasu Ci dużo zabiera, ale przynajmniej jedną godzinę poświęć Tylko Jej w ciągu dnia

    Te serduszka są super, ja bym zrobiła(jak bym umiała) 30 szt i codziennie dawała po jednym za każdy rok bycia razem:) i nie ważne że masz tego w domu dużo:)
    Załapałam się dziś na kawę
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry i chętnie kawkę wypije

    A ja byłam w zgaduli i mam taki nastrój że szkoda słów normalnie :( ......... no szkoda trochę wychodzi na to że nie pobawię się w hodowlany event . A tak się przygotowałam :cry: no chyba że ... no chyba że ...


    Pomysłów jest tak wiele że potem dylemat co wybrać , co będzie takie naj ...najtrafniejsze dla obojga ,nie tylko w sumie dla jednego z małżonków . Niekiedy taki najzwyklejszy gest a zdziała cuda ...
    No sama ciekawa jestem ....
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dobrze że poszłam wcześniej spaćxD

    kondycję na pewno masz, już Wader o nią pewnie zadbał;)
    zawsze możesz tylko patrzeć rozmarzonym wzrokiem:)
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Zorganizujemy Piotrowi "mistrza ceremonii":D Codziennie dostanie sówkę z planem na bieżący dzień;)xD

    Nie da rady:D Już mi nogi chodzą. Trzeba się tylko pod wieczór jakoś doładować.:pxD
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    I pomachać ręką :)
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    może lepiej sówkę z planem na dzień następny, by mógł się odpowiednio przygotować,ale pomysł bardzo dobry
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    słuszniexDxDxD
    Mam nadzieję, że się chłopina nie wykończy;):pxD
    a Panoramce damy bojowe zadanie;), żeby na miejscu już wszystkiego dopilnowałaxD A i pogoniła, gdyby miał jakieś wahania;)
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jak 30 lat dał radę to co to jest 30 dni?,

    muszę kiedyś otworzyć Twój plan na 30 dni, i głośno powzdychać przy moim mężu ciekawe czy się domyśli

    choć i tak bardziej by mi zależało na tym żeby
    xDxD
    on ma straszny problem z datami,jak mu nie przypomnę to nawet urodzin swojej mamy nie pamieta:oops:
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A jak się nie spodoba Piotrowi ten pomysł i już się nie odezwie ?:p
    Chociaż powinien docenić trud w wymyślaniu tego wszystkiego .
    A swoją drogą , to niezły cwaniak z niego , połowę roboty ma z głowy . ;)
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    a jest na fejsie? Bo tam przypominają jak trzeba;)

    xDxDxD
    Dokladnie! I to najtrudniejszą połowę, bo o pomysła zawsze najtrudniej.;)
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    fejsa ma ale nie korzystaxD
    i to wymyślane "na wczoraj";)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Od tego ma całą drużynę w swoim domku , szczwana bestia .:)xD
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;) Kto wie czy jeszcze nie pożałuje, że nas zapytał:pxD

    To trzeba znaleźć inny sposób. Na przykład podstawiasz koleżankę (chętnie służę;)), która dzwoni wcześniej jako osoba troskliwa, szczerze oddana z propozycją sprzedania czegoś co bardzo jest Panu potrzebne w związku ze zbliżającą się rocznicą ślubu.
    Bo chyba pamięta Pan, że dnia tego i tego będzie. A to już blisko:D
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    :cry::cry:to nic nie daje,ja mu dwa dni wcześniej sama mówięxDxDxD a i tak potrafi zapomniećxD:cry:

    nie narzekam, bez okazji kwiaty dostaje,i wiem że zawsze mogę na niego liczyć w najtrudniejszych momentach, więc jego pamieć do dat wszelakich schodzi na dalszy plan:)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2016
  15. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    muszę przyznać, że inwencji twórczej Wam nie brakuje, jeden pomysł lepszy od drugiego ;) ciekawa jestem, czy i który zostanie wybrany :D
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam całe towarzystwo :)
    Najpierw chcę podziękować za odzew na moją prośbę :inlove: dzięki serdeczne...
    Czytam Wasze pomysły i muszę stwierdzić, że wyobraźnia pracuje :p pomysły super,
    jednak moim skromnym zdaniem 30 dni obchodzenia rocznicy to stanowczo za dużo.... codzienne obchodzenie rocznicy sprawi, że przestanie być wyjątkowym świętem, a zacznie być codziennością...
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Przepraszam bardzo, ale drobne gesty, bycie razem, oglądanie zdjęć, wspominanie a nie wypominanie;), wspólne wyjścia,
    to są przyjemności, których nigdy nie miałabym dość ze strony ukochanego. Nie da się na co dzień o siebie zabiegać, kiedy człowieki zalatane są.
    To taki miesiąc miodowy byłby najsłodszym miodem na me spragnione serce. Nigdy bym go nie zapomniała.
    No ale fakt, że nie jest to propozycja ani zwyczajna ani może łatwa. Choć specjalnie trudna też nie.
    Jeny! Z 365 dni w roku, a ilu w czasie 30 lat, zrobić sobie 30 dni innych, fiu, fiu, fiu.
    A zrobić tydzień! Też dobrze. No wybór w każdym razie jestxD
     
  18. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Jeśli "serenada podokienna" to zalecam odpowiedni dobór słów, żeby się straż nie przyczepiła i na wstępie skonkretyzowanie odbiorczyni, bo jak jakaś sąsiadka weźmie to do siebie, to się mogą obchody za szybko skończyć ;)
     
  19. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    no to nie ma problemu ;)
    rozstaw namiot pod blokiem xD kocyk rozłóż, łakocie naszykuj, kilka poduszek coby żonie wygodnie było :p tym sposobem odpadną Ci główne problemy .... za mruczando straż Cię nie posprząta a i adresatka będzie ściśle określona :inlove: xDxD
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Witajcie :)
    Sobie tu Panie i Panowie dyskutują jaki to cwaniak ze mnie ( a kto wie co jeszcze oprócz spryciarza było nazywane cwaniakiem w dawnej Warszawie ?:) a tymczasem Wy sami jesteście cwaniaki !!! Ani jednej nowej propozycji !!!
    Powiem Wam w sekrecie ,ze już jestem dogadany z karykaturzystą xD
    Choć z pewnością na tym się nie skończy :)
    A co do bardzo ciekawej propozycji Irminki to raczej nie ma szans powodzenie takiego przedsięwzięcia ponieważ mam ogromną nadzieję ,że 24 września wyjadę na tydzień jak najdalej od cywilizacji :)
    Więc do dyspozycji pozostaje maksimum 11 dni :)